Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych: Setki przypadków podejrzeń o fałszywe ojcostwo

Niemcy Nielegalne zezwolenie na pobyt

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych rejestrują setki fałszywych patriarchalnych spraw

Dochodzenie w sprawie pierścienia porywaczy fałszywych ojców doprowadziło do procesu w Berlinie na początku marca

Dochodzenie w sprawie pierścienia porywaczy fałszywych ojców doprowadziło do procesu w Berlinie na początku marca

Quell: Morris Butwell

Kobiety w ciąży z krajów spoza UE płacą tysiące euro przeważnie niemieckim mężczyznom bez wsparcia, aby można ich było uznać za ojców dzieci. W całych Niemczech zdarzają się podejrzane przypadki, ale niewielu może to udowodnić.

RE.Powiedział, że ministerstwa spraw wewnętrznych stanów centralnych rejestrują setki przypadków znanych jako fałszywe ojcostwo. Według WELT AM SONNTAG we wszystkich krajach prowadzono ostatnio dochodzenia karne w takich przypadkach.

Kobiety w ciąży z krajów spoza UE wyjeżdżają do Niemiec i płacą kilka tysięcy euro niemieckim mężczyznom, którzy często nie otrzymują wsparcia, otrzymując ojcostwo za nienarodzone dzieci.

W ten sposób matki, dzieci i rodzeństwo uzyskują prawo pobytu w Niemczech. Zgodnie z zapytaniem większość podejrzanych pochodzi z Badenii-W ர்ட rttembergii (189 przypadków), Bawarii (120), Bremy (97) i Hamburga (78).

Czytaj więcej

21 maja 2019 r., Dochodzenie celne na stacji gwoździ w Kolonii, Kalkuta, Kolonia-Arkadyj

Policja i prokurator uważają, że te podejrzane przypadki stanowią tylko niewielką część rzeczywistego celu tych przestępstw.

Według badań podejrzane agencje rekrutacyjne, które zrzeszają matki i ojców oraz podejrzanych o notariusza, którzy potwierdzają taki patriarchat władzom, zarabiają na tym nielegalnym biznesie.

W obecnej sprawie w Berlinie śledczy z policji i prokuratury podejrzewają powiązania z gangiem zorganizowanych przestępców, o których mówi się, że porywają ludzi.

Czytaj więcej

Podczas nalotu policjanci stoją przed klubem nocnym w Berlin-Newcol

Śledczy twierdzą, że tacy fałszywi ojcowie mogą nadwyrężyć budżety publiczne. Odpowiedzialne urzędy ds. Nieletnich często nie mogą wzywać nieobsługiwanych ojców, aby w razie potrzeby płacili alimenty na dzieci. Jednak prawdopodobieństwo udowodnienia, że ​​jest ojcem paternalistycznym, jest znacznie mniej prawdopodobne podczas procesów karnych.

Niektóre kraje związkowe wzywają do podjęcia surowszych działań prawnych, aby zapobiec nieuczciwemu uznaniu ojcostwa. Ministerstwo Sprawiedliwości Nadrenii Północnej-Westfalii planuje projekt ustawy, który pozwoliłby tylko urzędnikom imigracyjnym uzyskiwać świadectwa ojcostwa, a nie notariuszom.

Możesz znaleźć treści stron trzecich tutaj

Aby komunikować się lub wyświetlać strony trzecie, potrzebujemy Twojej zgody.

Czytaj więcej

READ  DACH Roundup: Alliance kupuje biznes emerytalny Avivy w Polsce | Aktualności