Connect with us

Top News

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych: Setki przypadków podejrzeń o fałszywe ojcostwo

Published

on

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych: Setki przypadków podejrzeń o fałszywe ojcostwo
Niemcy Nielegalne zezwolenie na pobyt

Ministerstwa Spraw Wewnętrznych rejestrują setki fałszywych patriarchalnych spraw

Dochodzenie w sprawie pierścienia porywaczy fałszywych ojców doprowadziło do procesu w Berlinie na początku marca

Dochodzenie w sprawie pierścienia porywaczy fałszywych ojców doprowadziło do procesu w Berlinie na początku marca

Quell: Morris Butwell

Kobiety w ciąży z krajów spoza UE płacą tysiące euro przeważnie niemieckim mężczyznom bez wsparcia, aby można ich było uznać za ojców dzieci. W całych Niemczech zdarzają się podejrzane przypadki, ale niewielu może to udowodnić.

RE.Powiedział, że ministerstwa spraw wewnętrznych stanów centralnych rejestrują setki przypadków znanych jako fałszywe ojcostwo. Według WELT AM SONNTAG we wszystkich krajach prowadzono ostatnio dochodzenia karne w takich przypadkach.

Kobiety w ciąży z krajów spoza UE wyjeżdżają do Niemiec i płacą kilka tysięcy euro niemieckim mężczyznom, którzy często nie otrzymują wsparcia, otrzymując ojcostwo za nienarodzone dzieci.

W ten sposób matki, dzieci i rodzeństwo uzyskują prawo pobytu w Niemczech. Zgodnie z zapytaniem większość podejrzanych pochodzi z Badenii-W ர்ட rttembergii (189 przypadków), Bawarii (120), Bremy (97) i Hamburga (78).

Czytaj więcej

21 maja 2019 r., Dochodzenie celne na stacji gwoździ w Kolonii, Kalkuta, Kolonia-Arkadyj

Policja i prokurator uważają, że te podejrzane przypadki stanowią tylko niewielką część rzeczywistego celu tych przestępstw.

Według badań podejrzane agencje rekrutacyjne, które zrzeszają matki i ojców oraz podejrzanych o notariusza, którzy potwierdzają taki patriarchat władzom, zarabiają na tym nielegalnym biznesie.

W obecnej sprawie w Berlinie śledczy z policji i prokuratury podejrzewają powiązania z gangiem zorganizowanych przestępców, o których mówi się, że porywają ludzi.

Czytaj więcej

Podczas nalotu policjanci stoją przed klubem nocnym w Berlin-Newcol

Śledczy twierdzą, że tacy fałszywi ojcowie mogą nadwyrężyć budżety publiczne. Odpowiedzialne urzędy ds. Nieletnich często nie mogą wzywać nieobsługiwanych ojców, aby w razie potrzeby płacili alimenty na dzieci. Jednak prawdopodobieństwo udowodnienia, że ​​jest ojcem paternalistycznym, jest znacznie mniej prawdopodobne podczas procesów karnych.

READ  Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej: współgospodarze Polska - Z grą wszystko w porządku

Niektóre kraje związkowe wzywają do podjęcia surowszych działań prawnych, aby zapobiec nieuczciwemu uznaniu ojcostwa. Ministerstwo Sprawiedliwości Nadrenii Północnej-Westfalii planuje projekt ustawy, który pozwoliłby tylko urzędnikom imigracyjnym uzyskiwać świadectwa ojcostwa, a nie notariuszom.

Możesz znaleźć treści stron trzecich tutaj

Aby komunikować się lub wyświetlać strony trzecie, potrzebujemy Twojej zgody.

Czytaj więcej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Published

on

Granica Polski: narkomania – kierowca odmawia kontroli i ucieka

Die Flucht vor der Bundespolizei in Hohenwutzen kommt einen Autofahrer aus Berlin teuer zu stehen. Was bisher bekannt ist?

Hohenwutzen

Ein Artikel von

Steffen Göttmann

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Most graniczny Hohenwoodsen: Policja federalna w dalszym ciągu kontroluje ruch graniczny.

Rolanda Eggersdörfera

30-letni kierowca, który prowadził samochód z berlińską tablicą rejestracyjną, odmówił poddania się kontroli policji federalnej.

READ  Zarzuty przeciwko prezydentowi federalnemu: Melnick: „Wrażliwość to obce słowo Steinmeiera”
Continue Reading

Top News

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Published

on

Opuszczony okręt podwodny U17 zajmuje nocną pozycję w Bad Rappena

Okręt podwodny U17 przepłynął tory kolejowe w Bad Rappena w czwartek wieczorem. Został ponownie ustawiony wcześnie rano i przyjechał na parking.

Po pomyślnym minięciu miasta Bad Rappenau (dzielnica Heilbronn) okręt podwodny U17 wykonał kolejne wyzwanie: łódź o wadze około 350 ton mijająca tory kolejowe. Według rzecznika Muzeum Techniki w Sinsheim (powiat Rhein-Neckar) linie napowietrzne należy przygotować z wyprzedzeniem. Dodatkowo U17 noszony był pod kątem. Według rzecznika był wczesny czwartek rano Stan parkingowy Udało się i łódź wróciła ponownie. Wreszcie kibice zatrzymali się na chwilę do godziny 5 rano, aby obejrzeć widowisko.


Reporterka SWR Alice Robra w środę wieczorem relacjonowała na żywo z Bad Rappenau historię produkcji i przeprowadziła wywiad z zespołem „Dorfpiraten” na temat panującej tam szczególnej atmosfery:


Pobierz wideo (122,3 MB | MP4)

Transport U17 jest kontynuowany bezpośrednio

W czwartkowe popołudnie podróż była kontynuowana w niewielkiej odległości do składu utrzymania dróg w Bonfeld. W piątek zespół zostanie całkowicie zawieszony.

Oczekiwano, że będzie zamknięty

W najbliższych dniach na A6 po raz pierwszy wjedzie ruch. Od 20:00 w czwartek trzy miejsca postojowe między Sinsheim a Heilbronn będą zamknięte. Dotyczy to parku Eichäuser Hof i toalet w obu kierunkach Mannheim i Bauernwald. Wszystkie trzy pozostają zamknięte do 5 rano w niedziele. Całkowite zamknięcie autostrady A6 od soboty do niedzieli będzie miało największe skutki, jeśli trasa między Sinsheim-Süd a Heilbronn-Untereissheim zostanie całkowicie zamknięta w obu kierunkach.

Okręt podwodny powinien dotrzeć do Sinsheim do końca miesiąca

W nocy z soboty na niedzielę, 27 i 28 lipca, ruch na autostradzie A6 będzie odbywał się w spektakularny sposób, a następnie całkowicie się zatrzyma. 28 lipca kolos o długości 50 metrów i wysokości dziewięciu metrów dotrze do Muzeum Techniki w Sinsheim. Oczekuje się, że na torze powrócą setki widzów.

READ  Wysoka inflacja: Polska chce obniżyć VAT na benzynę
Continue Reading

Top News

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Published

on

Kaufland Marketplace zawita do Austrii i Polski

Ekspansja
Nowe możliwości sprzedaży dla detalistów: Kaufland Marketplace wkracza do Austrii i PolskiŹródło: komunikat prasowy


Czas czytania 1 minuta

Prezenterzy na ten temat

Kaufland ogłosił to na początku roku – teraz ustalono daty premiery: w sierpniu Kaufland Market będzie aktywny w Polsce, a we wrześniu w Austrii. Sprzedawcy detaliczni mają ofertę wprowadzającą.

(Zdjęcie: Kaufland)

Coffland Global Marketplace wkrótce zapewni dostęp do pięciu rynków sprzedawcom internetowym w kraju i za granicą. Sprzedawcy mogą teraz sprzedawać jednocześnie na Kaufland.de, Kaufland.cz, Kaufland.sk, Kaufland.pl i Kaufland.at. Według Kauflanda mogą dotrzeć do 81 milionów klientów w Internecie. Data uruchomienia dla Polski to 7 sierpnia w domenie Kaufland.pl, a kilka tygodni później w Austrii – 4 września pod nazwą Kaufland.at.

Według Cofflanda z Coffland Global Marketplace korzysta już 11 000 sprzedawców detalicznych Zasięg rynkowy w krajach, oprócz milionów klientów online, ponad 13 milionów użytkowników aplikacji Kaufland i ponad 16 milionów klientów karty Kaufland. Kaufland umożliwia m.in. płatność w odpowiedniej walucie lokalnej czy bezpłatne tłumaczenie danych produktów.

Rozpocznij oferowanie na nowych rynkach

Sprzedawcy rozpoczynający działalność w Kaufland Marketplace w Polsce i Austrii otrzymują ofertę startową: każdy sprzedawca, który zarejestruje się na nowym portalu Kaufland.pl lub Kaufland.at, otrzymuje przez trzy miesiące bezpłatne opłaty podstawowe za Kaufland Global Marketplace i po pierwszych trzech miesiącach prowadzi sprzedaż. Uruchomienie odpowiedniego rynku bez prowizji od sprzedaży.

Ponadto sprzedawcy detaliczni otrzymują rabat do 1200 euro na reklamę sponsorowanych produktów, dzięki czemu ich oferta staje się jeszcze bardziej widoczna dla nowych klientów z Polski i Austrii. Ponad 110 międzynarodowych partnerstw technologicznych łączy sprzedawców detalicznych z Coffland Global Marketplace.

Continue Reading

Trending