Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Mighty Kelly / DSDS: fani Schleigera ściśle się z nią traktują – „to już nie moja sprawa”

Jako juror w DSDS, Mighty Kelly nie tylko zwracała na siebie uwagę miłymi słowami. Wielu fanów ma teraz do czynienia z piosenkarzem Schlager.

Berlin – Koniec DSDS za nami – Jean Martin Block to nowa supergwiazda. Prawie żaden sezon RTL nie trafił na tak wielkie nagłówki. Jednak to nie nominowani byli winni, ale raczej członkowie jury. Po odejściu Michaela Windlera pożegnanie Bohlina na krótko przed finałem wywołało sensację. Nawet podczas finału jego zastępca Thomas Gottschalk i były przewodniczący jury przeprowadzili gorzką, słowną wymianę ciosów. Inna historia, która prawie się skończyła: Juror Maite Kelly również ma obecnie kłopoty – w tym przypadku ze swoimi fanami.

Jury DSDS: Mighty Kelly in Criticism – Interact

Piosenkarka Schlager spotkała się z poważną krytyką ze strony fanów, gdy DSDS wciąż było na antenie. Na przykład krytykowano ją za sposób obchodzenia się z uczestnikami programu.

Potem Maite Kelly nagle wyłączyła funkcję komentowania na swoim profilu na Instagramie. A to z kolei wywołało krytykę: na jej kanale na Facebooku, który można nadal poważnie komentować, jeden z fanów napisał: „Ciekawe, ile negatywnych komentarzy (w tym konstruktywnych) na temat wczorajszego pojawienia się DSDS zostało już usuniętych. całe zachowanie jest obecnie. Nieprofesjonalne ”.

Ale teraz następuje następny rozdział: Tymczasem fani mogą po raz kolejny komentować profil Maite na Instagramie – i wielu używa go ponownie do ostrej krytyki piosenkarza Schlagera.

Mighty Kelly ze względu na skupienie się na DSDS: Fani Schlagera obliczają trudności

„Uwielbiam Mighty! Ale ostatnio jakoś wygląda to bardzo fałszywie. Wcale nie oryginalne. Użytkownik, który najwyraźniej był fanem piosenkarki, napisał nawet przed jej udziałem w DSDS. Inny użytkownik dołącza i mówi:„ Nie, jakoś to nie jest mój ulubiona rzecz już. Brakuje mi czegoś „starego potężnego”.

READ  Indeks Korona-Saksonia: pomimo epidemii, eksport Saksonii ponownie rośnie

Inny użytkownik znajduje jasne słowa: „Odkąd DSDS nie traktuję Cię już poważnie i nie będę chodził na żadne inne imprezy. Wymówką dla Twojego zachowania będzie siła”. Inny mówi: „Grałem w tę kiepską grę kosztem uczuć innych ludzi. Utonięcie jest bardzo niskie”.

Wydawało się, że szczere słowa pochodziły od wielu fanów Schlagera, zanim Maite Kelly wzięła udział w DSDS. (rjs)

Obraz listy tytułów: © Christian Schroedter via www.imago-images.de