Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Marta Arendt inspiruje fanów – tymi zdjęciami

Marta Arendt jest obecnie jedną ze znanych profesjonalnych tancerek „Let’s Dance” – w 2012 roku po raz pierwszy wzięła udział w pokazie tanecznym. Matka Polka prezentuje się z najlepszej strony na Instagramie.

W 2012 roku Arndt zadebiutował tam w „Let’s Dance” i zrobił tam dobry występ ze sportowego punktu widzenia. Oprócz rzutu dyskiem, mistrzyni olimpijska Lars Riedel, wylądowała na piątym miejscu.

>> „Let’s Dance” 2021: Nominowani, profesjonalni tancerze, Get Started – All About Season Fourteen <

Jednak program RTL to nie tylko występy na parkiecie. Ważne jest, aby inspirować miliony widzów telewizyjnych. Ale Arndt udało się to w mgnieniu oka dzięki swoim męskim zwolennikom.

>> „Let ‘Dance”: W serialu nominowanych jest 14 celebrytów <

Wielu z nich ucieszyło się, gdy po raz pierwszy zobaczyli piękną blondynkę, która w wieku jedenastu lat przeprowadziła się z rodziną ze swojej polskiej ojczyzny do Niemiec. W ciągu ostatnich kilku lat Arendt zawsze była dobrą postacią, ale wcześnie odeszła ze swoimi partnerami.

W 2019 roku to wystarczyło, aby zająć 13. miejsce z komikiem Ozcanem Kosarem – wyglądało to trochę lepiej z Chakal Koch w 2018, kiedy obaj zajęli 11. miejsce. To był trzynasty sezon z Martinem Climbnau i prawdopodobnie był o wiele lepszy niż jego rola Denise from Hurt Znane, trochę lepsze: 7. miejsce.

W życiu prywatnym Polka jest całkowicie niezdecydowana – poza jej karierą taneczną niewiele wiadomo o tancerce, m.in. Instagram Arndt dużo z siebie pokazuje. Jeśli chodzi o rodzinę lub potencjalnego mężczyznę po twojej stronie, twój profil prawie nie zawiera żadnych informacji.

Ale prawdopodobnie jesteśmy jak wielu fanów, którzy są po prostu zachwyceni pomysłami, które Arndt regularnie wprowadza w życie. Dla ich 40 000 obserwujących jest ujęcie plaży lub podczas treningu. Pokażemy Ci ich najpopularniejsze posty, baw się dobrze, przewijając je!

READ  Michael Windler Raw reaguje na akcję #allesdichtmachen

Jak piękny profesjonalny taniec można zobaczyć tylko w tym stroju! Arendt znów ściąga wspaniałą postać!

Materiały na premierę obecnego sezonu „Let’s Dance” były dość krótkie – warto też popatrzeć na krzykliwy smoking!

Oczywiście ci, którzy dobrze wyglądają w kostiumach do tańca, muszą również spędzić godzinę lub dwie na siłowni. Tutaj też widzimy: sprawa Arendt nie mogła być lepsza.

Znów odzież sportowa – ale co tam robisz? Na śniegu tylko na krótkim szczycie? Szybko się rozgrzej i nie przeziębiaj się!

Lubimy patrzeć na post z lata – szczególnie bikini też robi wrażenie!

Kto wejdzie na tak wysoki kamień, może od czasu do czasu zrobić sobie przerwę …

Ale potem trafia do wody. Cóż, przyznajemy: Arendt ma na sobie inny kostium kąpielowy. Ale to też wygląda świetnie!

Nie jesteś do końca przekonany po pierwszym zdjęciu tancerki? Sprawdź to, to ty!

Zapisaliśmy jedną funkcję! Tak, jest czarne bikini, ale my też jesteśmy fanami przezroczystego topu z siateczki!

Podobnie jak Arndt, Isabel Edvardsson od lat jest jedną z najbardziej znanych profesjonalnych tancerek. Już w 2006 i 2010 roku piękna Szwedka zrzuciła okładki Playboya. Czy któryś z twoich kolegów pójdzie za nim kiedyś? Jeśli tak, oczywiście damy Ci znać!

Więcej o Let’s dance: