Connect with us

entertainment

Marta Arendt inspiruje fanów – tymi zdjęciami

Published

on

Marta Arendt jest obecnie jedną ze znanych profesjonalnych tancerek „Let’s Dance” – w 2012 roku po raz pierwszy wzięła udział w pokazie tanecznym. Matka Polka prezentuje się z najlepszej strony na Instagramie.

W 2012 roku Arndt zadebiutował tam w „Let’s Dance” i zrobił tam dobry występ ze sportowego punktu widzenia. Oprócz rzutu dyskiem, mistrzyni olimpijska Lars Riedel, wylądowała na piątym miejscu.

>> „Let’s Dance” 2021: Nominowani, profesjonalni tancerze, Get Started – All About Season Fourteen <

Jednak program RTL to nie tylko występy na parkiecie. Ważne jest, aby inspirować miliony widzów telewizyjnych. Ale Arndt udało się to w mgnieniu oka dzięki swoim męskim zwolennikom.

>> „Let ‘Dance”: W serialu nominowanych jest 14 celebrytów <

Wielu z nich ucieszyło się, gdy po raz pierwszy zobaczyli piękną blondynkę, która w wieku jedenastu lat przeprowadziła się z rodziną ze swojej polskiej ojczyzny do Niemiec. W ciągu ostatnich kilku lat Arendt zawsze była dobrą postacią, ale wcześnie odeszła ze swoimi partnerami.

W 2019 roku to wystarczyło, aby zająć 13. miejsce z komikiem Ozcanem Kosarem – wyglądało to trochę lepiej z Chakal Koch w 2018, kiedy obaj zajęli 11. miejsce. To był trzynasty sezon z Martinem Climbnau i prawdopodobnie był o wiele lepszy niż jego rola Denise from Hurt Znane, trochę lepsze: 7. miejsce.

W życiu prywatnym Polka jest całkowicie niezdecydowana – poza jej karierą taneczną niewiele wiadomo o tancerce, m.in. Instagram Arndt dużo z siebie pokazuje. Jeśli chodzi o rodzinę lub potencjalnego mężczyznę po twojej stronie, twój profil prawie nie zawiera żadnych informacji.

Ale prawdopodobnie jesteśmy jak wielu fanów, którzy są po prostu zachwyceni pomysłami, które Arndt regularnie wprowadza w życie. Dla ich 40 000 obserwujących jest ujęcie plaży lub podczas treningu. Pokażemy Ci ich najpopularniejsze posty, baw się dobrze, przewijając je!

READ  Książę Albert wraca do Monako: zdumiewające zdjęcie przytulającej Charlene

Jak piękny profesjonalny taniec można zobaczyć tylko w tym stroju! Arendt znów ściąga wspaniałą postać!

Materiały na premierę obecnego sezonu „Let’s Dance” były dość krótkie – warto też popatrzeć na krzykliwy smoking!

Oczywiście ci, którzy dobrze wyglądają w kostiumach do tańca, muszą również spędzić godzinę lub dwie na siłowni. Tutaj też widzimy: sprawa Arendt nie mogła być lepsza.

Znów odzież sportowa – ale co tam robisz? Na śniegu tylko na krótkim szczycie? Szybko się rozgrzej i nie przeziębiaj się!

Lubimy patrzeć na post z lata – szczególnie bikini też robi wrażenie!

Kto wejdzie na tak wysoki kamień, może od czasu do czasu zrobić sobie przerwę …

Ale potem trafia do wody. Cóż, przyznajemy: Arendt ma na sobie inny kostium kąpielowy. Ale to też wygląda świetnie!

Nie jesteś do końca przekonany po pierwszym zdjęciu tancerki? Sprawdź to, to ty!

Zapisaliśmy jedną funkcję! Tak, jest czarne bikini, ale my też jesteśmy fanami przezroczystego topu z siateczki!

Podobnie jak Arndt, Isabel Edvardsson od lat jest jedną z najbardziej znanych profesjonalnych tancerek. Już w 2006 i 2010 roku piękna Szwedka zrzuciła okładki Playboya. Czy któryś z twoich kolegów pójdzie za nim kiedyś? Jeśli tak, oczywiście damy Ci znać!

Więcej o Let’s dance:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Love Storm: Ariane wpada w panikę – czy Robert zostawi ją samą w lesie?

Published

on

W 3682 odcinku ARD TV zatytułowanym „Love Storm” romans i intryga są nieuniknione.

Monachium – W bieżącym odcinku Telenoweli ”burza miłościLeah podejmuje decyzję, a Max ponownie rozważa swoją relację z bratem.

Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) wpada w panikę, gdy Robert (Lorenzo Battani, 44 lata) chce iść sam po pomoc. © ARD / Jendrick Mielke

Robert (w tej roli Lorenzo Battani, 44 lata) i Ariane (Viola Wedekind, 43 lata) uciekają przed rzekomymi porywaczami. Szukając drogi powrotnej do hotelu, stwierdzili, że cały czas chodzą w kółko. Ariane całkowicie traci siły, gdy również łamie kostkę. Robert jest bohaterski i to trwało.

Ponieważ Eric (Sven Wassner, 41 lat) nie otrzymał listu od Aryana, zaczął się martwić. Leah (Deborah Muller, 39 lat) również jest zaniepokojona, ale potem przypomina sobie, że Eric ostrzegał ją w przeszłości, że Aryan wbije klin między nią a Roberta. W środku nocy Leah podjęła decyzję.

Constance (Sofia Schiller, 26) przeprasza swoją przyrodnią siostrę Mayę (Christina Arends, 30) za noc z Florianem (Arne Lauper, 28). Ale kiedy Maja przyjmuje jej przeprosiny, uważa za zgodę na dalsze spotkanie z Florianem.

"To jest zazdrość!" Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?
Widowisko telewizyjne
“To jest zazdrość!” Czy beneficjenci Hartz IV wykonują lepszą pracę niż pracownicy?

Tymczasem Hannes (Pablo Conrad, 30 lat) zauważa, że ​​partii darowizny wciąż brakuje pewnej rzeczy dla Floriana. Konstanz ma śmiały pomysł. Odchylasz się z nim od okna?

Max (Stefan Hartmann, 31) chce wysłać swojego brata Jerry’ego (Johannes Huth, 32) do nadzorowanego wspólnego mieszkania. Zobowiązuje się i żegna Shirin (Merv Choucair, 27). Jerry zostaje w domu Maxa po raz ostatni. Kiedy oboje nie mogą spać, grają w grę od dzieciństwa – i to sprawia, że ​​Max jest nieco oczywisty…

Fani mogą zawczasu przekonać się, czy wszystko pójdzie dobrze w ARD .biblioteka multimediów A w ten czwartek (23 września) o godzinie 15.10 pierwszego dnia.

Od 2005 roku romantyczne historie miłosne i złe intrygi Fürstenhof są źródłem inspiracji dla fanów „Burzy Miłości”. Udana seria ARD jest emitowana na całym świecie, od Polski przez Kanadę po Islandię.

Pod koniec każdego sezonu widzowie mogą spodziewać się wymarzonego ślubu dla głównej obsady. Ale zanim to się stanie, para napotyka wiele przeszkód na swojej drodze. Chodzi o pięciogwiazdkowy hotel “Fürstenhof” w cichym Bichlheim w Bawarii.

Każdy, kto ogląda ARD od poniedziałku do piątku o 15:10, może spodziewać się podróży pełnej emocji i dramatu.

READ  TV Tips Tonight: Twój program telewizyjny w czwartek 20 maja 2021 r
Continue Reading

entertainment

“Let’s Dance” – Ciężarna Patricia: Tak dowiedział się Alex

Published

on

Niedługo będzie ich trzech! w tym chodźmy tańczyć-Mąż Patricia Biełousowa I Aleksandro Ionel Działa jak w zegarku. Zaręczyli się zaledwie kilka miesięcy temu, a teraz już śledzą Pierwsze potomstwo razem. A ta dwójka Po prostu zachwycony ujawnić się w Proflash-na wywiad. Ojciec, który byłby szczególnie na haju, był zachwycony, gdy usłyszał o swojej ciąży Patrycja Ma doświadczenie!

Wkrótce po wykonaniu testu ciążowego piękna powiedziała swojemu narzeczonemu dobrą nowinę. Ta chwila była tak magiczna i wzruszająca – Alex nie mógł w to uwierzyć. „Byłem naprawdę szczęśliwy. Wiele osób pracowało przez lata, aby mieć potomstwo. Naszym pragnieniem zawsze było, aby nie odkładać zbytnio planowania dla dzieci”.mówi in Proflash-na wywiad.

Patrycja Ona też była bardzo przytłoczona pozytywnym wynikiem testu. „Było to dla mnie bardzo zaskakujące, ponieważ dowiedziałem się tak późno – w czwartym miesiącu. Była bardzo urocza i wzruszająca – przyznaje tancerka Proflash Cena £.

Patricia Belousova i Alexandru Ionel, „Let’s Dance” – gwiazdy

Stefan Walucha / ActionPress

Patricia Belousova i Alexandru Ionel na przyjęciu dla dzieci, wrzesień 2021
Patricia Belousova, „Let’s Dance” – Star
READ  Cheyenne Uchenknecht opowiada o ekscytującym porodzie
Continue Reading

entertainment

Görlitz: David Hasselhoff w marszu do Görlitz?

Published

on

Czy naprawdę pomogłoby być przed kamerą z Davidem Hasselhoffem? Najbardziej znany artysta z Görlitz z pewnością jeszcze o tym nie wie. Ale zapewnił SZ, że otrzymał zamówienie na zdjęcia: Wytwórnia filmowa chciałaby go załatwić na wtorek.

Najnowsze zdjęcie na Instagramie Davida Hasselhoffa przedstawia go w Karpnickim w Polsce. Tu też padło pierwsze ujęcie serii „Ze Network”. W komedii grają amerykański aktor David Hasselhoff i niemiecki aktor Henri Hubchen.

Zamknij dwa sposoby fotografowania

Oprócz Halle, Lipska, Berlina i Brandenburgii zdjęcia będą miały miejsce także w Görlitz – zapewnia Melanie Krimpelbein z firmy produkcyjnej Syrreal Entertainment. Następnie jedzie do Maroka. „Niestety nie możemy ogłosić, kiedy produkcja odwiedzi jakiekolwiek miasto podczas kręcenia filmu” – wyjaśnia Melanie Krempelin ze względów bezpieczeństwa.

Ale jest ważny znak, że „Ze Network” będzie faktycznie kręcić w Görlitz na początku przyszłego tygodnia: miasto Görlitz ogłosiło dwa zamknięcia dróg z powodu zdjęć. W poniedziałki Jakobstrasse będzie całkowicie zamknięta między 6:00 a 19:00. We wtorkowy wieczór, między 19:00 a północą, możesz również spodziewać się krótkich zamknięć i zakazów przystanków na Bautzener Straße. Dotyczy to obszaru między Hilgerstrasse i Landeskronstrasse. Ale po weekendzie „Torstrasse 1” zrobi sobie krótką przerwę od zdjęć. Tak więc w rzeczywistości pozostaje tylko Zee Network. Według agencji, która poszukuje statystów do serialu – mężczyzn i kobiet o różnym pochodzeniu – zdjęcia odbędą się w Görlitz i Berlinie od końca września do końca października.

David Hasselhoff – przez większość swojej młodości

W każdym razie artysta, który nie chciał występować w gazecie pod własnym nazwiskiem, zarejestrował się we właściwej agencji statystów, gdy usłyszał, że David Hasselhoff może przyjechać do Görlitz. „Wtedy czekasz na to, co ma nadejść”, mówi z uśmiechem. Teraz agencja castingowa zapytała, czy będzie miał czas we wtorek. Aby zobaczyć scenę w Eleganckim Pubie. „Oczywiście, że się zgodziłem” – mówi. – Ale to nie gwarantuje, że tam będziesz. Czasami jest umówione spotkanie, aby sprawdzić, czy dodatkowy element pasuje do sceny i roli. „W końcu decyduje menedżer”.

READ  75 lat temu na Łużycach: kiedy w Lesie odebrano pociąg do zwłok Gerharta Hauptmanna

Muzyk wystąpił już dwukrotnie jako aktor drugoplanowy w serialu kryminalnym Görlitz „Wolfsland” z Yvonne Catterfield i Gotze Schubertem. „Chciałbym też zagrać w filmie historycznym”, nawet jeśli kostium i maska ​​są zwykle bardziej dopracowane. Ale bycie częścią Zee Network również byłoby dla niego czymś wyjątkowym.

Pełen wrażeń rok filmowy jeszcze się nie skończył

Muzyk David Hasselhoff relacjonuje czasy bezpośrednio po zmianach politycznych. „W tym czasie miałem jedenaście czy dwanaście lat, a Hasselhoff stawał się coraz bardziej znany jako piosenkarz i aktor”. Na przykład z serią „Knight Rider”. „Hasselhof to swego rodzaju kult” — mówi Gorlitzer. „Nie uważałbym się za wielkiego fana, ale kojarzy mi się to z moją wczesną młodością”. Tak powinno być dla wielu.

Ale dla Görlitz pełen wydarzeń rok filmowy jeszcze się nie skończył. Zdjęcia do serialu X-filmowego „Torstrasse 1”, który przeniósł wiele sklepów, całe ulice i secesyjny dom towarowy z powrotem do lat 20., przenoszą się teraz do Berlina. W październiku drużyna strzelecka chce wrócić do drugiej ligi strzeleckiej w Görlitz. Jesienią do Görlitz przyjedzie także obsada Wolfsland, zapewnia Gitta Deutz z agencji prasowej o tej samej nazwie. „Dwunasty film z serii zostanie nakręcony w listopadzie” – powiedziała.

Continue Reading

Trending