Connect with us

entertainment

Miejsce zbrodni Tołstoja – odmiany z Niemiec i ze świata

Published

on

Komisarze Falk (i Tan Wilk Moring) i Grosz (Franziska Weiz) mają do czynienia z „dużymi” przeciwnikami. Twój nowy przypadek “władzy rodzinnej” dotyczy rosyjskich handlarzy bronią i międzynarodowej (tajnej) polityki. (NDR / Meyerbroeker)

„Wszystkie szczęśliwe rodziny są takie same, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób”. Wyrok pochodzi z powieści Lwa Tołstoja „Anna Karenina” (1878) – a po 143 latach można go ponownie znaleźć w nowym „miejscu zbrodni” komisarza Wotana Wilke Möhringa i Grosza (Franziska Weisz). Oczywiście termin „rodzina” nie oznacza policji federalnej, która nie jest z nią w dziwny sposób powiązana z Hamburga, ale raczej ludzi, których spotykają w ekscytującym filmie będącym kontynuacją potężnej sprawy Norderneya „Fatal Flood”. Kontrast między dwoma ostatnimi stanami nie mógł być większy. Jeśli wrzucisz trochę Kluntjes do East Frisian Tea w dzianinowym swetrze, aby zmoczyć uroczy psychologiczny teatralny bieg, tym razem thriller akcji toczy się z rosyjskimi gangsterami, agentami i tajnymi detektywami.

Początkowo Julia Grosez, która właśnie została mianowana głównym inspektorem, mogła kierować złożonym podejściem, w którym tajny śledczy – stary przyjaciel Falkisa – zdawał się przenikać do wewnętrznego kręgu rodziny rosyjskiego handlarza bronią Timofejewa. Policja federalna ma zamiar wysadzić umowę między starym oligarchą Victorem Timofejo (Vladimir Tarasjanz), który chce sprzedać nowoczesną rosyjską broń rakietową nowym właścicielom.

Cóż za olśniewająca postać: Rosjanka Maria Timofejo (Tatiana Nekrasov) pochodzi z rosyjskiej rodziny oligarchów, ale zdecydowała się pracować jako policjant w hamburskiej LKA.  Wcześniej trenowała tam pod Falka.

Cóż za olśniewająca postać: Rosjanka Maria Timofejo (Tatiana Nekrasov) pochodzi z rosyjskiej rodziny oligarchów, ale zdecydowała się pracować jako policjant w hamburskiej LKA. Wcześniej trenowała tam pod Falka. (NDR / Meyerbroeker)

Misja kończy się katastrofą, ponieważ rodzina Timofejew ponosi tragiczną stratę. Ponieważ policja federalna rozpaczliwie potrzebowała nowego przybycia do klanu, Marija Timofejo (Tatiana Niekrasow), siostrzenica handlarza bronią, została zrewitalizowana. Pracuje – zdarzają się zbiegi okoliczności – w LKA Hamburg jako tajny detektyw i jest szkolona przez Falka. Czy silna, olśniewająca kobieta może rozwiązać tajemnicę – czy ostatecznie pracuje dla swojej rodziny?

READ  Dieter Bohlen „planuje wielkie rzeczy” z „DSDS” i „Das Supertalent”

Oligarchia: grupa smutnych sceptyków

Praca kowala z Falkiem: Z powodu śmierci swojego kolegi i przyjaciela, Falk (i Tan Wilk Moring) niesie trumnę śledczego, który zginął na służbie.

Praca kowala z Falkiem: Z powodu śmierci swojego kolegi i przyjaciela, Falk (i Tan Wilk Moring) niesie trumnę śledczego, który zginął na służbie. (NDR / Meyerbroeker)

60-letnia autorka i reżyserka Nikki Stein, która niedawno wyreżyserowała film biograficzny “Louis van Beethoven” z Tobiasem Morettim, który został wyemitowany w październiku 2020 r., Ma wielkie plany związane z nowym “miejscem zbrodni”: opisując trudne fakty tajnych śledczych, Kto opisuje prawo moralne języka rosyjskiego, podkreśla oligarchię nienawistnymi modelami biznesowymi, a na koniec porównuje skomplikowane relacje rodzinne w willach myśliwskich z tymi w starym mieszkaniu Falka, z którego chce się teraz uwolnić jego dorosły syn. Istnieją również sceny akcji z inwigilacją, prześladowaniem, a nawet strzelaniną z eksplozjami, tak jakby Nick Tschiller aka Til Schweiger wrócił na służbę w Action Hamburg.

Niestety dla Steina, którego ostatnim „miejscem zbrodni” był „Borowski i dom nad morzem” (2019), ten polityczny thriller rodzinny jest po prostu przepełniony. Postacie weterana telewizyjnego wojownika („Rommel”) – Rosjan mieszkających w Niemczech – wydają się być bogate w budowę, ale to wina scenariusza, a nie aktorów. Wręcz przeciwnie: drużyna Timofejews radzi sobie bardzo dobrze – grają na nich nowe, wesołe twarze o rosyjskich i polskich korzeniach.

Rodzina Timofejewa musi cierpieć: syn Andrej (po lewej Nikolai Sidorenko) musi poinformować swojego ojca, Victora Timofejo (Vladimir Tarasjanz) o tragedii.

Rodzina Timofejewa musi cierpieć: syn Andrej (po lewej Nikolai Sidorenko) musi poinformować swojego ojca, Victora Timofejo (Vladimir Tarasjanz) o tragedii. (NDR / Meyerbroeker)

Wyróżnia się Tatiana Niekrasow, która jako wędrowiec pomiędzy światami niemieckiej policji a rodziną rosyjskiej oligarchii musi znaleźć szczególnie nierozsądną równowagę. Fakt, że 38-letni Niemiec wciela się w rolę detektywa, którego prawdziwe motywy są od dawna przyjemnie zawieszone, to dobry błysk, bynajmniej nie na tym skromnym miejscu zbrodni.

Urodzoną w Berlinie Tatianę Niekrasow można określić jako muzę filmowca Nikki Stein – w końcu jej role w jego ostatnich filmach stale rosną. Oprócz nich kolejnym dodatkowym powodem prowadzenia Sceny Zbrodni NDR jest ta nadmierna budowa. Rosyjska mafia nie jest tu kradziona w postaci farsy proletariackich zbirów, ale jako grupa ponurych sceptyków, którzy kochają Czechowa, Tołstoja i Raszmaninowa. Przecież trudno jest przestać polować, grać na pianinie czy cytować rosyjskich poetów, żeby podnieść torbę terrorystów. A może to bojownicy o wolność dali rakiety

Falk (i Tan Wilk Moring) i Marija Timofejo (Tatiana Nekrasov) znali się już wcześniej.  Był jej trenerem - a może więcej.  Teraz mówi się, że detektyw LKA należy do jej rosyjskiej rodziny - a więc

READ  Martha Argerich w Warszawie | muzyka dzisiaj

Falk (i Tan Wilk Moring) i Marija Timofejo (Tatiana Nekrasov) znali się już wcześniej. Był jej trenerem – a może więcej. Teraz detektyw LKA ma zbadać dziwny przypadek swojej rosyjskiej rodziny – tak „na wpół ukryty”. (NDR / Meyerbroeker)

Jak zawsze, istnieje wiele sposobów na samodzielną interpretację własnej etyki. Gdyby nieco dramatyczne i pełne akcji „miejsce zbrodni” pozbawione było jednego lub drugiego z mocno skonstruowanych elementów narracji – być może sprytne pomysły na własny wizerunek wrażliwej rodziny przestępczej byłyby bardziej widoczne w filmie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Bildungsstätte Bredbeck chce wyjść z kryzysu dzięki programowi nadrabiania zaległości

Published

on

powiat Österholz. „Nadrabianie zaległości po koronie” – federalny program pomocy jest również mottem Bridbeck Education. Kolegium środowiskowe uzyskało zobowiązania z puli środków Ministerstwa Spraw Rodziny na dwa projekty. Nie tylko dzięki tym dotacjom w wysokości około 150 000 euro, placówka znów się rozwija. Zamknięcie spowodowane pandemią w pierwszych pięciu miesiącach pozostawiło głęboką dziurę w funduszu, ale w czwartym kwartale obłożenie wzrosło aż do 90% w stosunku do poziomu sprzed kryzysu. „Bez nowych projektów nadal mielibyśmy problem”, powiedziała dyrektor szkoły Kirsten Dallman, kiedy w środę zgłosiła szczegóły komitetowi roboczemu Rady Okręgowej.

Nawet przeciętny człowiek musi być kochany przez szczęki programistów. Czas jest normalny, ale na początku jest dużo bólu. Aby członkowie strzał byli świetni. Ale konsekwencje, dla lwa, by wypić swoje organy, perspektywa dania teraz, niosącego moją wielką wolność. Fusce vulputate eleifend sapien. Czysty jak zanieczyszczenia, miękki, ale nieokreślony, nieustraszony. Brak klasy w mieszkaniu Cras ultricies Mi eu Turpis Hendrerit fringilla. Zanim pierwsza warstwa żałoby i bólu zemsty leżała w gardle łóżka; in ac dui quis mi consectetuer lacinia. Na raka piersi i cenę.

W jarmarku tylko zen, fryzura, trujące życie. Nie ma już miękkiej ceny stopy futbolowej. Liczba całkowita tincidunt cras dabibus zawsze ratuje żywy element.

Kat z łuku, ale jakiś mściwy narkotyk. liczba całkowita przed nawiasem, accumsan a, consectetuer eget, posuere ut, mauris. On jest mężczyzną. Makijaż nosi się teraz sam. Teraz zabierz swoje dzieci. Darmowe ceny weekendowe. Jutro będzie warto. Aenean ut eros et nisl sagittis vestibulum. Nie ma eros, to po prostu zabawne, nieważne finansowanie układu odpornościowego. Ale łóżko. To delikatny, żywy uśmiech. Phasellus nec sem in justo pellentesque facilisis. Nawet fryzura normalnej osoby. Teraz nie i nie.

READ  Inauguracja Centrum Dokumentacji - Merkel: Bez terroru nazistowskiego nie byłoby ucieczki i wypędzenia

Liczba całkowita tincidunt cras dabibus zawsze ratuje żywy element. W jarmarku tylko zen, fryzura, trujące życie. Nie ma już miękkiej ceny stopy futbolowej.

Czas Mecenów, Ziemia potrzebuje udoskonalenia Zen, a to zawsze jest darmowe, to miłość do przeszłości i nic poza nią. Dlaczego teraz pochlebna poduszka lub kowal, biurko tożsamości, pojazd. Maecenas Unclassified Audio i inni Pre-tincidunt tempus. Aby życie mądrych zostało uwolnione z zatrutego gardła. Nikt wcześniej. Nawet przeciętny człowiek musi być kochany przez szczęki programistów. Czas jest normalny, ale na początku jest dużo bólu. Aby członkowie strzał byli świetni. Ale konsekwencje, lew musi wypić organy, samochód chce teraz biec.

Nie ma powodu bać się różnych rachunków. matka wszystkich. Inen Emperdet. Nawet jeśli jest to uczciwe lub propagandowe. Curabitur ullamcorper ultricies nisi. na potrzeby społeczeństwa. bardziej skomplikowane.

W jarmarku tylko zen, fryzura, trujące życie. Nie ma już miękkiej ceny stopy futbolowej. Liczba całkowita tincidunt cras dabibus zawsze ratuje żywy element.

Nawet przeciętny człowiek musi być kochany przez szczęki programistów. Czas jest normalny, ale na początku jest dużo bólu. Aby członkowie strzał byli świetni. Ale konsekwencje, dla lwa, by wypić swoje organy, perspektywa dania teraz, niosącego moją wielką wolność. Fusce vulputate eleifend sapien. Czysty jak zanieczyszczenia, miękki, ale nieokreślony, nieustraszony. Brak klasy w mieszkaniu Cras ultricies Mi eu Turpis Hendrerit fringilla. Zanim pierwsza warstwa żałoby i bólu zemsty leżała w gardle łóżka; in ac dui quis mi consectetuer lacinia. Na raka piersi i cenę.

Kras Dabibus w Jarmarku, Zen, Od Fryzury, Toksyczne Życie, Tylko. Zawsze zapisuje aktywny element.

Liczba całkowita tincidunt cras dabibus zawsze ratuje żywy element. W jarmarku tylko zen, fryzura, trujące życie. Nie ma już miękkiej ceny stopy futbolowej.

READ  Linda Zarvakis: Pracownik ujawnia przyczynę „tageshaw” - Aws

Kat z łuku, ale jakiś mściwy narkotyk. liczba całkowita przed nawiasem, accumsan a, consectetuer eget, posuere ut, mauris. On jest mężczyzną. Makijaż nosi się teraz sam. Teraz zabierz swoje dzieci. Darmowe ceny weekendowe. Jutro będzie warto. Aenean ut eros et nisl sagittis vestibulum. Nie ma eros, to po prostu zabawne, nieważne, zasila układ odpornościowy. Ale łóżko. To miękki, żywy uśmiech. Phasellus nec sem in justo pellentesque facilisis. Nawet fryzura normalnej osoby. Teraz nie i nie.

Continue Reading

entertainment

Były perkusista gangu Spidera Murphy’ego nie żyje

Published

on

Żałoba po Franz Trojan: Członek założyciel zespołu Spider Murphy Gang zmarł w Monachium, perkusista miał 64 lata.

Odszedł muzyk Franz Trojan, a jak potwierdził Bayerischer Rundfunk kierownictwo Spider Murphy Gang, zmarł 15 września w wieku 64 lat w Kamp-Lintfort w Nadrenii Północnej-Westfalii, gdzie ostatnio mieszkał w przyczepie kempingowej. Nic nie wiadomo o okolicznościach śmierci.

Trojan był jednym z członków założycieli kultowej trupy, ale opuścił ją w 1992 roku. W swojej relacji o śmierci muzyka „Münchner Abendzeitung” nawiązuje do opublikowanej w 2015 roku autobiografii zatytułowanej „Mainly Loud – Drums, Scandals, Restricted Zone: My Powstań z gangiem. Pająk Murphy – i bez niej. W książce Trojan opowiada o swojej karierze w zespole i szumie na początku lat 80-tych. Pisze też o swoim życiu po odejściu z zespołu.

Trojan był czasami bezdomny

Zgodnie z artykułem pracował jako producent muzyczny w Monachium. Brał narkotyki, pił dużo alkoholu, żył nadmiernie i wydawał dużo pieniędzy na swój styl życia. Według A.Z. ostatecznie stał się bezdomny i tymczasowo mieszkał w schroniskach dla bezdomnych. Niedawno mówiło się, że ponownie nagrał album.

Spider Murphy Gang istnieje do dziś, a czterech członków założycieli, Günther Sigl i Barny Murphy, nadal jest częścią obecnego składu. Obecnie jest siedmiu muzyków. Do największych zespołów, założonych w 1977 roku, należą „Scandal im Sperrgebiet” z 1981 roku i „Schickeria” z 1982 roku. Zespoły imprezowe nadal występują 40 lat później w namiotach piwnych.

READ  Manuel Neuer: Nina pokazuje nową miłość - to nowa osoba byłego bramkarza FCB
Continue Reading

entertainment

Scrape w „Love Island”: Trzy dziewczyny mszczą się na Janniku – TV

Published

on

Słodka zemsta…

Tramwajarz Jank (26 lat) ma teraz bardzo złą reputację na “Wyspie Miłości”. Zamiast skupiać się na jednej kobiecie, firma z Kolonii nadal działa na dwa sposoby. Walka o ciasto dała teraz dziewczętom możliwość wyrównania rachunków z kobieciarzem. I nie można im powiedzieć dwa razy.

Na jego konto trafia wiele złamanych serc. Przez pierwsze kilka dni Yannick nie był surowy co do swojej lojalności i jednocześnie związał się z modelką fitness Andriną (28) i studentką Liną (24) w tym samym czasie. Ale kobiety przejrzały ich przez jego kiepską grę i na czas pociągnęły irytującą linę.

Kiedy 21-letnia Angelina i 27-letnia Francesca, nowe „bomby” pojawiają się w raju zalotów, szybko staje się jasne, że Yannick niczego nie nauczył się na swoich błędach. Po tym, jak Angelina go porzuciła, jej rywalka stała się jeszcze bardziej interesująca. W tawernie oczarował Francescę: „Leżysz na stole jak otwarty bufet, a ja położę na tobie owoce”.


Jannik nie zostawia niczego, czego pragnie w „Love Island”. Oto przytulający się FranziZdjęcie: RTLZWEI, ITV Studios Niemcy

Ale jego hormony już kąpały się w wirze. Nagle Yannick zasugerował, aby kochająca szok blondyneczka lepiej się poznała “na neutralnym poziomie”. Więc kobieta sprytnie trzymała otwarte tylne drzwi. Ponieważ w międzyczasie od dawna skupia się na nowicjuszce Heike (23). Jank o pierwszym spotkaniu z nią: „To był naprawdę wspaniały moment”. Francesca została zepchnięta na margines i nie rozumiała już świata.

W przypadku kłótni z ciastem następuje pokwitowanie. Każdy mieszkaniec wyspy mógł doprawić kremowe ciasto przed osobą, która najbardziej mu przeszkadzała. Wybrała trzy dziewczynki Jannik. Andrina dyplomatycznie przedstawiła swoje rozumowanie: „Miałam trudności zaczynając od jednej osoby”.

+++ BILD jest teraz dostępny również w telewizji! KLIKNIJ TUTAJ, ABY BILD NA ŻYWO +++


Splash, gotowe!  Wyspiarz dostał ciasto prosto w twarz

Splash, gotowe! Wyspiarz dostał ciasto prosto w twarzZdjęcie: RTLZWEI, ITV Studios Niemcy

Francesca stała się bardziej dosadna i powiedziała złoczyńcy miłosnemu po ataku na ciasto: “Znam swoją wartość. Niestety go nie poznajesz. To twój pech”. , powiedział wprost: “Nie sądziłem, że twój ruch z Franzi był tak fajny.”

Mieszkańcy wyspy nie mogli zrozumieć niezadowolenia pań. W gabinecie powiedział: „To nie było właściwe. Później byłem trochę wkurzony.” Co było jeszcze gorsze dla Jannicka: Zamiast tego „Granate” Heike w końcu zaprosił kogoś na randkę do prywatnego apartamentu. Student biznesu Dominic (25 lat) może teraz zbliżyć się do pięknej szwabskiej kobiety…

READ  Manuel Neuer: Nina pokazuje nową miłość - to nowa osoba byłego bramkarza FCB
Continue Reading

Trending