Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Książę Filip (99) – Sophie von Wessex ujawnia szczegóły dotyczące śmierci: „Był taki słodki”

Książę Filip zmarł w piątek w wieku 99 lat. Jego synowa przedstawiła teraz ostatnie chwile księcia Edynburga i ujawniła szczegóły jego przedwczesnej śmierci.

Seria zdjęć składająca się z 20 zdjęć

„Jego Królewska Wysokość Prinze PhilipPałac Buckingham ogłosił w piątek po południu, że „książę Edynburga spał spokojnie w zamku Windsor”. Królewski Lodge in Windsor Great Park mówił o śmierci ojca jej męża.

Opisując ostatnie chwile księcia Filipa lokalnym dziennikarzom, Daily Mail powiedział: „Był taki słodki”. – To było tak, jakby ktoś wziął ich za rękę i odszedł. Było tak cicho i tylko o to można było kogoś poprosić, prawda?

Po nabożeństwie pojawiają się książę Andrzej i hrabina Sophie. (Źródło: Steve Parsons / dpa)

Hrabina skomentowała już dzień wcześniej śmierć księcia Filipa. z jej mężem Książę Edward 56-letni monarcha odwiedził brytyjskiego monarchę w zamku Windsor. Gdy oboje opuścili posiadłość, Sophie von Wessex ze łzami w oczach powiedziała: „Królowa była cudowna”.

„Królowa odczuwa wielką pustkę w swoim życiu”.

Również Prinze Andrew Mówił o stanie swojej matki. Po śmierci męża 94-latka bardziej niż cokolwiek innego odczuwa stratę i „wielką pustkę swojego życia”. Ale jest postacią „bardzo stoicką” i opisuje śmierć męża jako „cud”.

Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się w najbliższą sobotę. Uroczystości pogrzebowe będą mniejsze niż planowano ze względu na ograniczenia koronawirusa. W konkursie może wziąć udział tylko 30 osób. w zestawie Książę HarryKtóry przybył do Londynu w niedzielę.

READ  Video Pass ruszył dziś w Polsce