Connect with us

entertainment

Książę Filip (99) – Sophie von Wessex ujawnia szczegóły dotyczące śmierci: „Był taki słodki”

Published

on

Książę Filip (99) – Sophie von Wessex ujawnia szczegóły dotyczące śmierci: „Był taki słodki”

Książę Filip zmarł w piątek w wieku 99 lat. Jego synowa przedstawiła teraz ostatnie chwile księcia Edynburga i ujawniła szczegóły jego przedwczesnej śmierci.

Seria zdjęć składająca się z 20 zdjęć

„Jego Królewska Wysokość Prinze PhilipPałac Buckingham ogłosił w piątek po południu, że „książę Edynburga spał spokojnie w zamku Windsor”. Królewski Lodge in Windsor Great Park mówił o śmierci ojca jej męża.

Opisując ostatnie chwile księcia Filipa lokalnym dziennikarzom, Daily Mail powiedział: „Był taki słodki”. – To było tak, jakby ktoś wziął ich za rękę i odszedł. Było tak cicho i tylko o to można było kogoś poprosić, prawda?

Po nabożeństwie pojawiają się książę Andrzej i hrabina Sophie. (Źródło: Steve Parsons / dpa)

Hrabina skomentowała już dzień wcześniej śmierć księcia Filipa. z jej mężem Książę Edward 56-letni monarcha odwiedził brytyjskiego monarchę w zamku Windsor. Gdy oboje opuścili posiadłość, Sophie von Wessex ze łzami w oczach powiedziała: „Królowa była cudowna”.

„Królowa odczuwa wielką pustkę w swoim życiu”.

Również Prinze Andrew Mówił o stanie swojej matki. Po śmierci męża 94-latka bardziej niż cokolwiek innego odczuwa stratę i „wielką pustkę swojego życia”. Ale jest postacią „bardzo stoicką” i opisuje śmierć męża jako „cud”.

Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się w najbliższą sobotę. Uroczystości pogrzebowe będą mniejsze niż planowano ze względu na ograniczenia koronawirusa. W konkursie może wziąć udział tylko 30 osób. w zestawie Książę HarryKtóry przybył do Londynu w niedzielę.

READ  Tak aktorka wygląda dzisiaj
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  Pierwsze zwycięstwo u siebie pod koniec pierwszej połowy sezonu dla HTC SW Neuss
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Thomas Gottschalk: Atak o bluźnierstwo wobec Amiry Bucher | rozrywka

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending