Connect with us

entertainment

Oto główne atrakcje wydarzenia kina domowego w tym tygodniu

Published

on

„World On Fire”, sezon 1, „Schitt’s Creek”, sezon 1, „Synchronic”: To są DVD i Blu-ray z tego tygodnia.

To znaczy nawet ponad 70 lat po jego zakończeniu II wojna światowa Wciąż jest wszechobecny w świecie międzynarodowych filmów i seriali: zarówno w niemieckim dramacie wojennym jak „Der Untergang” reżysera. Bernd Ischinger Z wielkim aktorem Bruno Janz Od 2004 roku hollywoodzkie filmy takie jak Quentin TarantinosBękarty wojny„Od 2009 roku lub nagrodzony Oscarem„ Jojo Rabbit ”Taiki Waititi z zeszłego roku – być może żadna inna epoka historyczna nie jest tak często pokazywana na ekranie ani w telewizji, jak lata między 1 września 1939 a 2 września 1945. Seria BBC „World On Fire” traktuje także o losach zwykłych ludzi w pierwszym roku wojny 1939 roku. Podczas gdy brytyjscy widzowie z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie zapowiadanego wcześniej drugiego sezonu, w NiemcyJak również pierwszy sezon „Sheets Creek” i filmu „Synchronic” na DVD i Blu-ray.

„World On Fire”, Staff 1 (VÖ: 16 kwietnia)

Wrzesień 1939: Za czasów Rzeszy Niemieckiej Polska Przez cały czas walczyło wielu zwykłych ludzi Europa Ich własne przeznaczenie. w Warszawa Na przykład brytyjski tłumacz Harry (Jonah Hauer King), aby uratować swoją polską ukochaną Kasię (Zofia Wichlacz) przed zbliżającym się niebezpieczeństwem ze strony Niemców. Amerykańska reporterka wojenna Nancy (zdobywczyni Oscara Helen Hunt(Ich berlińscy sąsiedzi przed nazistami) w tym Max Rimelt, “Fala”). Z drugiej strony w Manchesterze chłopiec dołącza Jasny Tom (Ewan Mitchell) Navy. Wszystkie te i nie tylko historie były trzykrotnie prezentowane w serialu “World On Fire” brytyjskiej Akademii Filmowej. Peter BookerOpowiada w siedmiu odcinkach pierwszego sezonu.

DVD Brie: około 27 €

Wielka Brytania, 2019, dyrektor: Przycisk plus ua, czas pracy: 420 minut

READ  Zacznij od skandalu: Słowenia obejmuje przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej - Polityka

„Schitt’s Creek”, sezon 1 (VÖ: 16 kwietnia)

Co się dzieje, gdy zamożna rodzina z wyższych sfer traci z dnia na dzień fortunę i zostaje zmuszona do przeprowadzki do zrujnowanego wiejskiego miasteczka? To pytanie zadał sobie aktor i scenarzysta I włóknisty I jego ojciec ”Amerykanski placek“-gwiazda Eugene Levy. W odpowiedzi obaj stworzyli w 2015 roku serial komediowy Sheets Creek, który zdobył dziewięć nagród Emmy i dotyczy miasta o tej samej nazwie: Tutaj, pośrodku pustkowia, jest wypożyczalnia wideo o wartości 1 miliona dolarów. Polak musi iść Johnny Rose (Eugene Levy(Jego żona Moira)Catherine O’Hara), Syn Dawida (I włóknisty) A jej córka Alexis (Annie Murphy) buduje nowe życie po bankructwie. Ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ponieważ Resident Mayor Scholar Roland Chet (Chris Elliott) nie może być bardziej inny.

Cena DVD: około 26 €

Kanada, 2015, reżyseria: Jerry Chicoretti / Paul Fox, Lovezit 273 min

Synchronic (VÖ: 8 kwietnia)

W rzeczywistości przyjaciele Steve (gwiazda Avengers Anthony Mackie) i Dennis (Jamie Dornan, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”) myśleli, że widzieli to wszystko. Ale nowy lek projektanta, Synchronic, wykracza poza wszystko, co do tej pory testowali ratownicy medyczni z Nowego Orleanu w swojej pracy: ludzie giną w kolejkach w wyniku poważnych wypadków, które w rzeczywistości nie mogły się wydarzyć. Kiedy córka Dennisa, Brianna (Alli Ioannides) znika po przyjęciu, sprawa przybiera dramatyczny obrót: nagle Steve i Dennis uważają, że Synchronic nie tylko powoduje zatrucie, ale przesuwa granice czasu i przestrzeni. „Synchronic” to mroczny film science fiction, opracowany przez Justina Bensona i Aarona Moorheada („The Endless”). Film był między innymi nominowany w trzech kategoriach do nowo uruchomionej nagrody Critics ‘Choice Super Super 2021.

Cena DVD: około dziesięciu euro

USA 2019 Reżyser: Aaron Moorehead – Czas trwania: 98 minut

READ  Love Storm: Maja konfrontuje się z Shireen po kontrowersyjnym pocałunku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Były perkusista gangu Spidera Murphy’ego nie żyje

Published

on

Żałoba po Franz Trojan: Członek założyciel zespołu Spider Murphy Gang zmarł w Monachium, perkusista miał 64 lata.

Odszedł muzyk Franz Trojan, a jak potwierdził Bayerischer Rundfunk kierownictwo Spider Murphy Gang, zmarł 15 września w wieku 64 lat w Kamp-Lintfort w Nadrenii Północnej-Westfalii, gdzie ostatnio mieszkał w przyczepie kempingowej. Nic nie wiadomo o okolicznościach śmierci.

Trojan był jednym z członków założycieli kultowej trupy, ale opuścił ją w 1992 roku. W swojej relacji o śmierci muzyka „Münchner Abendzeitung” nawiązuje do opublikowanej w 2015 roku autobiografii zatytułowanej „Mainly Loud – Drums, Scandals, Restricted Zone: My Powstań z gangiem. Pająk Murphy – i bez niej. W książce Trojan opowiada o swojej karierze w zespole i szumie na początku lat 80-tych. Pisze też o swoim życiu po odejściu z zespołu.

Trojan był czasami bezdomny

Zgodnie z artykułem pracował jako producent muzyczny w Monachium. Brał narkotyki, pił dużo alkoholu, żył nadmiernie i wydawał dużo pieniędzy na swój styl życia. Według A.Z. ostatecznie stał się bezdomny i tymczasowo mieszkał w schroniskach dla bezdomnych. Niedawno mówiło się, że ponownie nagrał album.

Spider Murphy Gang istnieje do dziś, a czterech członków założycieli, Günther Sigl i Barny Murphy, nadal jest częścią obecnego składu. Obecnie jest siedmiu muzyków. Do największych zespołów, założonych w 1977 roku, należą „Scandal im Sperrgebiet” z 1981 roku i „Schickeria” z 1982 roku. Zespoły imprezowe nadal występują 40 lat później w namiotach piwnych.

READ  Marta Arendt inspiruje fanów - tymi zdjęciami
Continue Reading

entertainment

Scrape w „Love Island”: Trzy dziewczyny mszczą się na Janniku – TV

Published

on

Słodka zemsta…

Tramwajarz Jank (26 lat) ma teraz bardzo złą reputację na “Wyspie Miłości”. Zamiast skupiać się na jednej kobiecie, firma z Kolonii nadal działa na dwa sposoby. Walka o ciasto dała teraz dziewczętom możliwość wyrównania rachunków z kobieciarzem. I nie można im powiedzieć dwa razy.

Na jego konto trafia wiele złamanych serc. Przez pierwsze kilka dni Yannick nie był surowy co do swojej lojalności i jednocześnie związał się z modelką fitness Andriną (28) i studentką Liną (24) w tym samym czasie. Ale kobiety przejrzały ich przez jego kiepską grę i na czas pociągnęły irytującą linę.

Kiedy 21-letnia Angelina i 27-letnia Francesca, nowe „bomby” pojawiają się w raju zalotów, szybko staje się jasne, że Yannick niczego nie nauczył się na swoich błędach. Po tym, jak Angelina go porzuciła, jej rywalka stała się jeszcze bardziej interesująca. W tawernie oczarował Francescę: „Leżysz na stole jak otwarty bufet, a ja położę na tobie owoce”.


Jannik nie zostawia niczego, czego pragnie w „Love Island”. Oto przytulający się FranziZdjęcie: RTLZWEI, ITV Studios Niemcy

Ale jego hormony już kąpały się w wirze. Nagle Yannick zasugerował, aby kochająca szok blondyneczka lepiej się poznała “na neutralnym poziomie”. Więc kobieta sprytnie trzymała otwarte tylne drzwi. Ponieważ w międzyczasie od dawna skupia się na nowicjuszce Heike (23). Jank o pierwszym spotkaniu z nią: „To był naprawdę wspaniały moment”. Francesca została zepchnięta na margines i nie rozumiała już świata.

W przypadku kłótni z ciastem następuje pokwitowanie. Każdy mieszkaniec wyspy mógł doprawić kremowe ciasto przed osobą, która najbardziej mu przeszkadzała. Wybrała trzy dziewczynki Jannik. Andrina dyplomatycznie przedstawiła swoje rozumowanie: „Miałam trudności zaczynając od jednej osoby”.

+++ BILD jest teraz dostępny również w telewizji! KLIKNIJ TUTAJ, ABY BILD NA ŻYWO +++


Splash, gotowe!  Wyspiarz dostał ciasto prosto w twarz

Splash, gotowe! Wyspiarz dostał ciasto prosto w twarzZdjęcie: RTLZWEI, ITV Studios Niemcy

Francesca stała się bardziej dosadna i powiedziała złoczyńcy miłosnemu po ataku na ciasto: “Znam swoją wartość. Niestety go nie poznajesz. To twój pech”. , powiedział wprost: “Nie sądziłem, że twój ruch z Franzi był tak fajny.”

Mieszkańcy wyspy nie mogli zrozumieć niezadowolenia pań. W gabinecie powiedział: „To nie było właściwe. Później byłem trochę wkurzony.” Co było jeszcze gorsze dla Jannicka: Zamiast tego „Granate” Heike w końcu zaprosił kogoś na randkę do prywatnego apartamentu. Student biznesu Dominic (25 lat) może teraz zbliżyć się do pięknej szwabskiej kobiety…

READ  Kim Gloss przesyła świąteczne pozdrowienia z Bootstrip
Continue Reading

entertainment

„Wolny od ideologii LGBTI”: polski region odbiera swój status

Published

on

Precyzja

Warszawa (dpa) – Region na południu Polski anulował decyzję wobec osób nietranspłciowych (LGBT) pod naciskiem Unii Europejskiej.

Sejmik powiatu świętokryskiego głosował w środę za skreśleniem deklaracji przyjętej w 2019 r. w sprawie „ideowego oporu LGBT”.

Prawie sto miast i regionów w Polsce zadeklarowało się jako „strefy wolne od ideologii gejowskiej”. Większość z nich na wschodzie i południu kraju jest silnie katolikami.

W związku z tym Komisja Europejska zawiesiła negocjacje w sprawie finansowania regionalnego z pięcioma polskimi regionami. „Komisja Europejska potwierdziła, że ​​definiowanie regionów, miejsc pracy lub usług jako wolnych od gejów stanowi naruszenie art. 2 traktatów europejskich” – powiedział Andrzej Betkowski, szef administracji wojewódzkiej w Świętokryskiem. Kilka dni temu region krakowski odpowiedział na naciski Unii Europejskiej i pozbawił go statusu regionu „wolnego od gejowskiej ideologii”.

Posunięcie zostało przychylnie przyjęte przez Komisję Europejską. „Widzimy ruch we właściwym kierunku i oczekujemy, że inne regiony pójdą w tym samym kierunku” – powiedział Christian Wiegand, rzecznik komisji parlamentarnej agencji informacyjnej. Sytuacja będzie nadal ściśle monitorowana.

© dpa-infocom, dpa: 210923-99-332153 / 7

READ  Najstarsze kino na świecie znajduje się na południu Francji
Continue Reading

Trending