Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Oto główne atrakcje wydarzenia kina domowego w tym tygodniu

„World On Fire”, sezon 1, „Schitt’s Creek”, sezon 1, „Synchronic”: To są DVD i Blu-ray z tego tygodnia.

To znaczy nawet ponad 70 lat po jego zakończeniu II wojna światowa Wciąż jest wszechobecny w świecie międzynarodowych filmów i seriali: zarówno w niemieckim dramacie wojennym jak „Der Untergang” reżysera. Bernd Ischinger Z wielkim aktorem Bruno Janz Od 2004 roku hollywoodzkie filmy takie jak Quentin TarantinosBękarty wojny„Od 2009 roku lub nagrodzony Oscarem„ Jojo Rabbit ”Taiki Waititi z zeszłego roku – być może żadna inna epoka historyczna nie jest tak często pokazywana na ekranie ani w telewizji, jak lata między 1 września 1939 a 2 września 1945. Seria BBC „World On Fire” traktuje także o losach zwykłych ludzi w pierwszym roku wojny 1939 roku. Podczas gdy brytyjscy widzowie z niecierpliwością czekają na rozpoczęcie zapowiadanego wcześniej drugiego sezonu, w NiemcyJak również pierwszy sezon „Sheets Creek” i filmu „Synchronic” na DVD i Blu-ray.

„World On Fire”, Staff 1 (VÖ: 16 kwietnia)

Wrzesień 1939: Za czasów Rzeszy Niemieckiej Polska Przez cały czas walczyło wielu zwykłych ludzi Europa Ich własne przeznaczenie. w Warszawa Na przykład brytyjski tłumacz Harry (Jonah Hauer King), aby uratować swoją polską ukochaną Kasię (Zofia Wichlacz) przed zbliżającym się niebezpieczeństwem ze strony Niemców. Amerykańska reporterka wojenna Nancy (zdobywczyni Oscara Helen Hunt(Ich berlińscy sąsiedzi przed nazistami) w tym Max Rimelt, “Fala”). Z drugiej strony w Manchesterze chłopiec dołącza Jasny Tom (Ewan Mitchell) Navy. Wszystkie te i nie tylko historie były trzykrotnie prezentowane w serialu “World On Fire” brytyjskiej Akademii Filmowej. Peter BookerOpowiada w siedmiu odcinkach pierwszego sezonu.

DVD Brie: około 27 €

Wielka Brytania, 2019, dyrektor: Przycisk plus ua, czas pracy: 420 minut

READ  Dzisiaj nie ma "kto wie" - zamiast EM na ARD

„Schitt’s Creek”, sezon 1 (VÖ: 16 kwietnia)

Co się dzieje, gdy zamożna rodzina z wyższych sfer traci z dnia na dzień fortunę i zostaje zmuszona do przeprowadzki do zrujnowanego wiejskiego miasteczka? To pytanie zadał sobie aktor i scenarzysta I włóknisty I jego ojciec ”Amerykanski placek“-gwiazda Eugene Levy. W odpowiedzi obaj stworzyli w 2015 roku serial komediowy Sheets Creek, który zdobył dziewięć nagród Emmy i dotyczy miasta o tej samej nazwie: Tutaj, pośrodku pustkowia, jest wypożyczalnia wideo o wartości 1 miliona dolarów. Polak musi iść Johnny Rose (Eugene Levy(Jego żona Moira)Catherine O’Hara), Syn Dawida (I włóknisty) A jej córka Alexis (Annie Murphy) buduje nowe życie po bankructwie. Ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić, ponieważ Resident Mayor Scholar Roland Chet (Chris Elliott) nie może być bardziej inny.

Cena DVD: około 26 €

Kanada, 2015, reżyseria: Jerry Chicoretti / Paul Fox, Lovezit 273 min

Synchronic (VÖ: 8 kwietnia)

W rzeczywistości przyjaciele Steve (gwiazda Avengers Anthony Mackie) i Dennis (Jamie Dornan, „Pięćdziesiąt twarzy Greya”) myśleli, że widzieli to wszystko. Ale nowy lek projektanta, Synchronic, wykracza poza wszystko, co do tej pory testowali ratownicy medyczni z Nowego Orleanu w swojej pracy: ludzie giną w kolejkach w wyniku poważnych wypadków, które w rzeczywistości nie mogły się wydarzyć. Kiedy córka Dennisa, Brianna (Alli Ioannides) znika po przyjęciu, sprawa przybiera dramatyczny obrót: nagle Steve i Dennis uważają, że Synchronic nie tylko powoduje zatrucie, ale przesuwa granice czasu i przestrzeni. „Synchronic” to mroczny film science fiction, opracowany przez Justina Bensona i Aarona Moorheada („The Endless”). Film był między innymi nominowany w trzech kategoriach do nowo uruchomionej nagrody Critics ‘Choice Super Super 2021.

Cena DVD: około dziesięciu euro

USA 2019 Reżyser: Aaron Moorehead – Czas trwania: 98 minut

READ  Marta Arendt, profesjonalna tancerka, jest bardzo piękna