Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kane zostaje najlepszym strzelcem karnym wszechczasów w Anglii, wykonując rzut karny z Polski

Gwiazda Tottenhamu zdobywa stamtąd swoją dziesiątą bramkę w karierze za trzy Lwy, pobijając rekord Franka Lamparda

Harry Kane został najlepszym strzelcem karnym wszechczasów Anglii, strzelając w środę bramkę z rzutu karnego przeciwko Polsce.

Kane otworzył wynik w 19. minucie kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Weckley, a Polska wyrównała w 58. minucie przez Jacobs Motor.

Ale po zmarłym zwycięzcy Harry’ego Maguire’a Anglia wygra 2-1, a Katar wygra trzy do trzech, aby rozpocząć kwalifikacje do 2022 roku.

Rekord Kane’a

Swoim dziesiątym golem w karierze w karierze Kane pobił trzy poprzednie rekordy Lions należące do Franka Lamparda.

Ponadto Kane strzelał teraz siedem dni w tygodniu w Anglii, stając się trzecim graczem w klasyfikacji trzech Lions, po Wayne Rooney i Lampard.

Napastnik Tottenhamu był w ostatnich latach w wielu formach reprezentacji Anglii, ponieważ strzelił 30 goli w 21 eliminacjach do Mistrzostw Europy / Mistrzostw Świata (22 gole, 8 asyst).

Kane strzelił przynajmniej raz w każdym z ostatnich 12 występów, który został przedłużony do października 2017.

Z 34 golami na arenie międzynarodowej, Kane Wayne nadal goni rekord wszechczasów Anglii Rooneya, który wynosi 53.

Kane jest już szósty w brytyjskim rankingu wszech czasów, wyprzedzając Rooneya, Bobby’ego Charltona, Gary’ego Linkera, Jimmy’ego Greavesa i Michaela Owena.

Co dalej z Kane’em?

Gdy Tottenham zmierzy się w niedzielę z Newcastle, gwiazda Spurs powróci ze swoją drużyną klubową na weekend.

Tottenham zajmuje obecnie szóste miejsce w Premier League, trzy punkty z pierwszej czwórki.