Connect with us

entertainment

Kandydat RTL niespodziewanie ucieka z farmy

Published

on

Kandydat RTL niespodziewanie ucieka z farmy

Andreas nie jest całkowicie decydujący. To frustruje jego damy dworu.Zdjęcie: Konwój

telewizja

Jennifer Ulrich

Hodowca kakao, Andreas z Gwatemali, zaprosił dwie kobiety do „Bauer sucht Frau International”: Petra była jego ulubienicą od początku, podczas gdy Elke został początkowo odrzucony i przeszedł dalej, gdy rolnik został odrzucony przez swoją drugą ulubienicę Utę.

Podczas Farm Week początkowo wiele wskazywało na to, że Andreasowi nie uda się przekonać Elke nawet przy drugiej próbie. Ale nagle między nią a Petrą jest konflikt, co nie podoba się obu kobietom.

W piątym odcinku sytuacja się nasila i jeden z kandydatów nagle ciągnie za linę. Drugiego można przekonać, żeby został.

Mam dość tej damy dworu „Rolnik szuka żony”.

W ostatnim numerze rolnik i Elke rzeczywiście odbyli pozytywną rozmowę, ale po początkowych trudnościach sytuacja nagle zaczęła wyglądać inaczej.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

W nowym odcinku dama dworu ma nadzieję, że będzie mogła spędzić więcej czasu sam na sam z rolnikiem. Ale dołącza do nich jej rywalka Petra, a Andreas odsyła Elke. Nagle jego łoś eksplodował:

„Wyjaśniłam Ci jasno moje stanowisko i szczerze mówiąc: jestem kobietą, która w pewnym stopniu potrafi zrozumieć mężczyznę. Kiedy jednak zauważam, że mężczyzna nie może się zdecydować i nie „stoi za mną i ze mną” „Źle sobie z tym radzę”.

Było to dla rolnika zupełnie nieoczekiwane, gdyż kandydatka w krótkim czasie ogłosiła, że ​​opuszcza gospodarstwo. Nie może już być cierpliwa i czuje, że jest traktowana niesprawiedliwie: „Nie chcę, żeby ktoś manipulował moimi uczuciami, a teraz czuję, że to się stało. Dlatego życzę ci wszystkiego najlepszego i zrobię dla ciebie miejsce.

READ  Obejrzyj ponownie „Powrót wilków” w 3sat: powtórka filmu dokumentalnego o zwierzętach w Internecie i w telewizji

Andreas jest zszokowany, a Petra najwyraźniej też się tego nie spodziewała. „Byłem naprawdę zaskoczony” – pyta 63-latek. „Nie było żadnych znaków”. Jednak „nie mógł zrozumieć decyzji Elke, zwłaszcza po rozmowie, którą odbyliśmy chwilę temu”. Elke natomiast później staje się wyraźniejszy dla kamer RTL i ustala wynik:

„Chodzi o to, jakiego chcę mężczyzny. Chcę mężczyzny trzeźwo myślącego. On wie, czego chce i potrafi podejmować jasne decyzje”.

Rolnik Andreas w ostatniej chwili wyciąga ster

Jeszcze bardziej gorzkie dla Andreasa było to, że Petra również myślała o poddaniu się. „Ja też chciałam dzisiaj podjąć decyzję, ale moje myśli były tak naciągane, że powiedziałam: «Życzę ci wszystkiego najlepszego». Andreas wszystko słyszy” – zdradziła w stronę swojej (byłej) miłosnej rywalki.

Petra jest teraz sama na farmie z Andreasem, ale nie czuje się dla niej osobą pierwszego wyboru. Przekazują to również rolnikowi w rozmowie jeden na jednego.

W ostatniej chwili Andreasowi udało się odwrócić sytuację, przynajmniej w przypadku Petry. Bierze ją za rękę i prosi, żeby spojrzała mu w oczy – i to działa. „Miło było trzymać go za rękę” – cieszy się kandydat. Ale ona mówi też: „Właściwie miał szczęście, że był blisko. Gdyby nie zareagował w ten sposób i nie pokazał się z tej strony, mogłoby się potoczyć inaczej”.

Nie jest jeszcze pewne, czy związek między nimi jest wystarczający.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

„Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – mówi o rosyjskim prezydencie reżyser Patrick Vega. Pomysł na film przyszedł mu do głowy wkrótce po wybuchu wojny na Ukrainie.

W końcu Putin umiera. Polski reżyser Patrick Vega, którego film o prezydencie Rosji Władimirze Putinie był pokazywany na marginesie Festiwalu Filmowego w Cannes, powiedział: „To powinno być szczęśliwe zakończenie”. Ponieważ prawdziwy Putin był niedostępny, Vega użył sztucznej inteligencji, aby wyglądać jak deepfake – technika, która fascynuje wielu ludzi w świecie filmu, ale także ich przeraża, ponieważ boją się o pracę i autentyczność filmów.

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczna inteligencja (AI) „potrzebuje pożywienia. Do działania wymagane jest 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

„Instrukcja obsługi” dla Putina

„Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – powiedziała Vega. A jego film należy rozumieć jako swego rodzaju „instrukcję obsługi” dla rosyjskiego prezydenta. „Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – powiedział reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rezultatem jest połączenie thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy. obejmujące około 60 lat jego życia.

Vega chce także w przyszłości zaoferować opracowaną przez siebie technologię AI innym producentom, na przykład do tworzenia scen z dodatkami. „Możecie mi przysłać pustą ulicę, a ja stworzę dla nich tłum” – wyjaśnił. Bohaterowie są całkowicie sztuczni, więc nie ma problemu z prawami do wizerunku, a jest to znacznie tańsze niż kręcenie z dużą ilością statystów.

READ  Prezydent Duda igra z ogniem, a Tusk ma kłopoty

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

(Na czerwono/APA/AFP/Ulrich Koltermann)

Przeczytaj więcej na te tematy:

Continue Reading

entertainment

Poważny wypadek samochodowy! Ze szpitala donosi Laila Lahwar

Published

on

Poważny wypadek samochodowy!  Ze szpitala donosi Laila Lahwar

„Ja też nie wiem, gdzie jest Mike…” – napisano późnym wieczorem w sobotę Obóz w dżungli-Gwiazda Laila Lahwar nagle usłyszała historię ze szpitala: ona i jej chłopak, Mike Hayter, mieli wypadek samochodowy!

W sobotnie popołudnie wszystko wydawało się być w porządku, a para nadal była w dobrym humorze. Nakręcili film, jak jechali do Paderborn, gdzie wieczorem mieli wybrać się do klubu. – Najpierw Layla – oznajmił wesoło Mike. Laila dodała w dobrym nastroju: Tak! Dziś chociaż raz pójdziemy razem. Potem nastąpił szok wieczoru: była nominowana do „Bachelorette” nagle ze szpitalnego łóżka zwróciła się do swoich fanów z awaryjnym ortezem na szyję.

Obawa: Mike’a Haytera nie ma z Laylą

„Mike i ja właśnie mieliśmy wypadek samochodowy” – mówi płacząc, a głos jej się łamie. Nie wiem, gdzie on jest. Mam jednak nadzieję, że natychmiast do mnie przyjdzie. Aktualnych informacji na temat jego stanu zdrowia nie można znaleźć także na jego profilu na Instagramie. Laila zapewnia swoich obserwujących, że na razie wszystko jest w porządku. „Ale proszę, nie martw się, modlę się tylko, aby natychmiast do mnie przyszedł i wszystko było dobrze”.

READ  Przyczyna śmierci Hansa Messera – jakie objawy wskazują na nagłą niewydolność serca
Continue Reading

entertainment

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczną inteligencję (AI) „trzeba zasilić. Aby mogła działać, potrzebuje 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości”. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

Efekt jest niesamowity. W filmie Putina można zobaczyć takim, jakim go znamy – w wydaniu dyktatora, przy barokowych biurkach, ale także grającego na pianinie i wypróżniającego się w spodniach w szpitalnym łóżku. „Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – potwierdziła Vega. Jego film jest „instrukcją obsługi” dla prezydenta Rosji. „Putin nie jest szalony” – mówi reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. „Ale dla niego liczy się tylko jego ego”. Rezultatem jest mieszanka thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy, obejmującego około 60 lat jego życia.

Właśnie to przeraża wiele osób pracujących w świecie kina. Zeszłoroczny masowy strajk w Hollywood nie dotyczył przynajmniej pytania, jakie będą konsekwencje, jeśli scenarzyści, aktorzy głosowi i aktorzy będą w końcu w coraz większym stopniu zastępowani inteligentnym oprogramowaniem. W grudniu ubiegłego roku osiągnięto porozumienie, które daje aktorom możliwość decydowania o tym, czy ich kopie cyfrowe powinny zostać wykorzystane. Należy również rekompensować używanie awatarów AI.

Od dawna można było sztucznie odmładzać aktorów, jak Harrison Ford w Indianie Jonesie, sztucznie tworzyć scenografię filmową czy kalkulować komercyjny sukces filmu na podstawie obsady. „Postrzegamy sztuczną inteligencję jako narzędzie sprzyjające kreatywności i tworzące nowe możliwości biznesowe” – powiedział dziennikowi The Hollywood Reporter Charles Rifkin, prezes Motion Picture Association, stowarzyszenia skupiającego największe firmy zajmujące się produkcją filmową w Stanach Zjednoczonych.

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

Wyświetl całą zawartość

Continue Reading

Trending