Connect with us

entertainment

Ciemne chmury nad wkładem niemieckim

Published

on

Ciemne chmury nad wkładem niemieckim
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Według własnego oświadczenia Izaak chce osiągnąć dla Niemiec nie mniej niż pierwsze miejsce w Konkursie Piosenki Eurowizji. Ale przed końcem zbierają się ciemne chmury.

Nasz artykuł z 11 maja 2024 r.: Malmö – Isaakowi (29 l.) nie brakuje optymizmu przed Konkursem Piosenki Eurowizji, trzeba mu to przyznać. Przedstawiciel Niemiec w Radzie Gospodarczej i Społecznej nie postawił sobie za cel przyzwoitego miejsca i na pewno nie zajmie „ostatniego miejsca”. Ale zwycięstwo! Wyjaśnił to, zapytany RNDCzy chce wygrać. „Tak, a kto nie? Co za pytanie! Oczywiście, że chcę wygrać. Kto powiedział: «Chciałbym na koniec być 12.? Chcę wygrać wyścig ESC».

„A w przyszłym roku ESC będzie w Espelkamp”: Isaak chce wygrać Konkurs Piosenki Eurowizji

Zapytany, czy widzi w tym szansę, Isaak powiedział: „Jestem optymistą”, po czym roześmiał się: „W przyszłym roku centrum gospodarcze i społeczne będzie w Espelkamp, ​​jego nowym domu, małym miasteczku w Nadrenii Północnej-Westfalii Isaak. ” Guderian mieszka z żoną Lauren i dwoma synami. Wielu wyraziło swój podziw dla niego podczas publicznej wystawy w domu kultury w sobotę.

Isaac był nieco bardziej defensywny, jeśli chodzi o strzelanie goli Express.de Opublikowany wywiad z Widowisko telewizyjne: „Ukończenie wyścigu jako ostatnie nie zrujnuje mojego świata, jestem tego pewien. Ale będę bardzo szczęśliwy, jeśli uda mi się dostać do pierwszej dziesiątki. Nie obchodzi mnie wcale, gdzie skończę”.

Konkurs Piosenki Eurowizji: Isaac z Niemiec nie radzi sobie dobrze pod względem kursów bukmacherskich

Jednak na krótko przed rozpoczęciem Konkursu Piosenki Eurowizji 11 maja nad wjazdem do Niemiec zbierają się coraz większe ciemne chmury. Po pierwsze, są kursy bukmacherskie: w piątek o 10:30 Isaac znalazł się w ogólnych rankingach różnych bukmacherów eurovisionworld.com Dopiero 22. miejsce na 26 krajów. Nieco większym optymizmem napawa nas fakt, że w piątek o 15:00 uplasował się na 19. miejscu.

Do tego dochodzi numer startowy ESC: Izaak faktycznie ma zaśpiewać na trzecim miejscu, zaraz za faworytem z Ukrainy. Po nim są też 23 dzieła – tyle czasu, że wkład niemiecki został właściwie zapomniany. Ale inni również dostrzegają pozytywne oznaki w opublikowanej w piątek kolejności startu Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ekspert ESC: „Dla Niemiec lista kandydatów to tylko marzenie”

Ekspert ESC Mario Hanousek z Austrii również przewiduje porażkę Izaaka. Austriak bloguje od lat – Również na Instagramie – Jeśli chodzi o Konkurs Piosenki Eurowizji, był także na miejscu naszej sieci w ESC w Turynie w 2022 roku jako korespondent. Jego ocena: „Dla Niemiec selekcja kandydatów to tylko marzenie” – kontynuuje Hanosik: „Jeśli kierować się ocenami wielu ekspertów, to wielki hit również w tym roku raczej nie odniesie sukcesu”. Pomimo ognistego występu na scenie Izaak nie będzie mógł w końcu zrobić wielkiego wrażenia swoim numerem radiowym – ale skończy na tyłach.” Dodaje: „Ale trzeba to dać Izaakowi, jego głos. Jest jednym z najlepszych w konkursie.”

A także podczas głosowania nad IPPEN.MEDIA– Bramy wyglądają ponuro. Od 15 kwietnia oddano ponad 20 000 głosów. Ponad połowa z nich spodziewa się, że Izaak zajmie ostatnie miejsce. Możesz głosować powyżej, a następnie wyświetlić szczegółowe, tymczasowe wyniki.

Konkurs Piosenki Eurowizji: Izaak z Niemiec jest w dobrym nastroju przed finałem

Odniesienie przez Izaaka w sobotę poważnego sukcesu lub nawet osiągnięcie jego osobistego celu, jakim jest wygranie Konkursu Piosenki Eurowizji, ma zbyt wiele wad. Przecież: wydaje się być w dobrym humorze, a na Instagramie można go zobaczyć, jak uczy ulubionego niemieckiego przysłowia z Chorwacji. Izaak zyskuje nowych fanów i mnóstwo sympatii, co widać w jego komentarzach w mediach społecznościowych.

Isaac dla Niemiec w Konkursie Piosenki Eurowizji: „Występuję z największym entuzjazmem, jaki mogę zaoferować”

Katastrofa stażowa, jakiej doświadczyli niemieccy uczestnicy ESC w poprzednich latach, nie wykolei 29-latka. Niedawno potwierdził to na kanapie w magazynie NDR !„Przed nim był Izaak i po nim będzie Izaak. I idę tam taki, jaki jestem. A ja daję z siebie wszystko, co mogę. Występuję z największym entuzjazmem, jaki mogę dać. „Miliony widzów ESC dowiedzą się, jak to jest w sobotni wieczór w telewizji i na żywo, a także na naszej szpuli Konkursu Piosenki Eurowizji na żywo. (elastyczny) Wykorzystane źródła: RND, Express.de, eurovisionworld.com, Mario Hanosik, IPPEN.MEDIA Głosuj, Instagram, to!

READ  Korona! Lucas Cordales nie przeprowadza się do obozu w dżungli
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser wyświetla w Cannes film biograficzny o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

„Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – mówi o rosyjskim prezydencie reżyser Patrick Vega. Pomysł na film przyszedł mu do głowy wkrótce po wybuchu wojny na Ukrainie.

W końcu Putin umiera. Polski reżyser Patrick Vega, którego film o prezydencie Rosji Władimirze Putinie był pokazywany na marginesie Festiwalu Filmowego w Cannes, powiedział: „To powinno być szczęśliwe zakończenie”. Ponieważ prawdziwy Putin był niedostępny, Vega użył sztucznej inteligencji, aby wyglądać jak deepfake – technika, która fascynuje wielu ludzi w świecie filmu, ale także ich przeraża, ponieważ boją się o pracę i autentyczność filmów.

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczna inteligencja (AI) „potrzebuje pożywienia. Do działania wymagane jest 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

„Instrukcja obsługi” dla Putina

„Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – powiedziała Vega. A jego film należy rozumieć jako swego rodzaju „instrukcję obsługi” dla rosyjskiego prezydenta. „Putin nie jest szalony. Dla niego liczy się tylko jego ego” – powiedział reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. Rezultatem jest połączenie thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy. obejmujące około 60 lat jego życia.

Vega chce także w przyszłości zaoferować opracowaną przez siebie technologię AI innym producentom, na przykład do tworzenia scen z dodatkami. „Możecie mi przysłać pustą ulicę, a ja stworzę dla nich tłum” – wyjaśnił. Bohaterowie są całkowicie sztuczni, więc nie ma problemu z prawami do wizerunku, a jest to znacznie tańsze niż kręcenie z dużą ilością statystów.

READ  Zwierzęta domowe: ratowanie zwierząt podczas wojny na Ukrainie: co mogą zrobić psy? - rozrywka

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

(Na czerwono/APA/AFP/Ulrich Koltermann)

Przeczytaj więcej na te tematy:

Continue Reading

entertainment

Poważny wypadek samochodowy! Ze szpitala donosi Laila Lahwar

Published

on

Poważny wypadek samochodowy!  Ze szpitala donosi Laila Lahwar

„Ja też nie wiem, gdzie jest Mike…” – napisano późnym wieczorem w sobotę Obóz w dżungli-Gwiazda Laila Lahwar nagle usłyszała historię ze szpitala: ona i jej chłopak, Mike Hayter, mieli wypadek samochodowy!

W sobotnie popołudnie wszystko wydawało się być w porządku, a para nadal była w dobrym humorze. Nakręcili film, jak jechali do Paderborn, gdzie wieczorem mieli wybrać się do klubu. – Najpierw Layla – oznajmił wesoło Mike. Laila dodała w dobrym nastroju: Tak! Dziś chociaż raz pójdziemy razem. Potem nastąpił szok wieczoru: była nominowana do „Bachelorette” nagle ze szpitalnego łóżka zwróciła się do swoich fanów z awaryjnym ortezem na szyję.

Obawa: Mike’a Haytera nie ma z Laylą

„Mike i ja właśnie mieliśmy wypadek samochodowy” – mówi płacząc, a głos jej się łamie. Nie wiem, gdzie on jest. Mam jednak nadzieję, że natychmiast do mnie przyjdzie. Aktualnych informacji na temat jego stanu zdrowia nie można znaleźć także na jego profilu na Instagramie. Laila zapewnia swoich obserwujących, że na razie wszystko jest w porządku. „Ale proszę, nie martw się, modlę się tylko, aby natychmiast do mnie przyszedł i wszystko było dobrze”.

READ  Sylvester Groth czyta powieść szpiegowską Josepha Conrada Oczami Zachodu
Continue Reading

entertainment

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Published

on

Polski reżyser miał premierę w Cannes filmu biograficznego o Putinie wykorzystującym sztuczną inteligencję

Polak, który do tej pory zajmował się głównie produkcją filmów gangsterskich, powiedział, że początkowo chciał stworzyć swoją kinową osobowość za pomocą prawdziwych materiałów filmowych z udziałem Putina. Ale jakość nie była wystarczająco dobra dla dużego ekranu. Sztuczną inteligencję (AI) „trzeba zasilić. Aby mogła działać, potrzebuje 20 000 obrazów o wysokiej rozdzielczości”. Zamiast tego opracował nową technologię, która wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby nadać twarz prawdziwemu aktorowi rangi Putina.

Efekt jest niesamowity. W filmie Putina można zobaczyć takim, jakim go znamy – w wydaniu dyktatora, przy barokowych biurkach, ale także grającego na pianinie i wypróżniającego się w spodniach w szpitalnym łóżku. „Chciałam wpełznąć do głowy Putina” – potwierdziła Vega. Jego film jest „instrukcją obsługi” dla prezydenta Rosji. „Putin nie jest szalony” – mówi reżyser, który wpadł na pomysł filmu wkrótce po rozpoczęciu wojny na Ukrainie. „Ale dla niego liczy się tylko jego ego”. Rezultatem jest mieszanka thrillera politycznego i psychologicznego portretu rosyjskiego władcy, obejmującego około 60 lat jego życia.

Właśnie to przeraża wiele osób pracujących w świecie kina. Zeszłoroczny masowy strajk w Hollywood nie dotyczył przynajmniej pytania, jakie będą konsekwencje, jeśli scenarzyści, aktorzy głosowi i aktorzy będą w końcu w coraz większym stopniu zastępowani inteligentnym oprogramowaniem. W grudniu ubiegłego roku osiągnięto porozumienie, które daje aktorom możliwość decydowania o tym, czy ich kopie cyfrowe powinny zostać wykorzystane. Należy również rekompensować używanie awatarów AI.

Od dawna można było sztucznie odmładzać aktorów, jak Harrison Ford w Indianie Jonesie, sztucznie tworzyć scenografię filmową czy kalkulować komercyjny sukces filmu na podstawie obsady. „Postrzegamy sztuczną inteligencję jako narzędzie sprzyjające kreatywności i tworzące nowe możliwości biznesowe” – powiedział dziennikowi The Hollywood Reporter Charles Rifkin, prezes Motion Picture Association, stowarzyszenia skupiającego największe firmy zajmujące się produkcją filmową w Stanach Zjednoczonych.

Czas pokaże, czy fałszywy Putin przekona opinię publiczną. Według dystrybutora film sprzedał się już do ponad 50 krajów. Film wejdzie do kin na całym świecie 26 września.

Wyświetl całą zawartość

Continue Reading

Trending