Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Rolnik szuka żony: Gerald i Anna: Dziecko, imię, Namibia


ja i jej mąż Gerald Hiser Będzie w prywatnym RTL „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock” W towarzystwie kamer w Namibii. Dwie dawne kandydatki na randki zabierają ze sobą swoich fanów w podróż od przygotowań podczas ciąży do narodzin i chrztu syna.

Historia miłosna Geralda i Anny Heizerów rozpoczęła się latem 2017 roku w programie telewizyjnym Rolnik szuka żony od RTL. Czy ty nadal razem? jak masz na imię Dziecko? A co się z nimi stało? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.

Kim są Anna i Gerald? co się z tobą stało?

W 2017 roku spotkali się Gerald A Anna Heizer W programie randkowym RTL Rolnik szuka żony znać i kochać. Aby zobaczyć Geralda na jego farmie w Namibia Aby się przeprowadzić, Anna opuściła swoje życie w Niemczech. Para wyszła za mąż w 2018 roku. Teraz oboje będą mieli swój pierwszy ślub w styczniu tego roku Dobre serce Brać, posiadać.

Anna i Gerald: To ich życie z dzieckiem

dystans poronienie Rok temu urodzona w Polsce Anna i 35-letni rolnik Gerald, ich największe marzenie stało się rzeczywistością. “Robimy świetną robotę! Nasza trójka jest teraz bardzo dobrze wyszkolona. Nasza codzienna rutyna definiuje teraz naszą rutynę Syn. W tygodniu opiekuję się nim, a w weekendy, kiedy Gerald jest wolny, otrzymuję od niego duże wsparcie – wyjaśnia Anna w rozmowie z RTL. 36-letni rolnik opiekuje się maluchem w nocy iw weekendy. “Cieszę się z nim każdą sekundą. Zmiana pieluszek też nie jest dla mnie problemem. Rzadko bywam w domu w ciągu dnia, ale zajmuję się tym w nocy iw weekendy!”, relacjonuje Gerald.

Imię Anny i małego Geralda: Jak ma na imię Twoje dziecko?

Chrzciny nowonarodzonego dziecka Geralda i Anny były również rejestrowane przez kamery RTL. Oprócz wielu specjalnych pomysłów i ekscytujących szczegółów, fani prawdopodobnie nie będą mogli się doczekać oglądania programu 08.06.2021 Również Rzeczownik Zdrada dziecka. “Znalezienie imienia naszego małego chłopca było długim procesem. Chcieliśmy znaleźć imię, które pojawi się w wielu językach. Na farmie gramy już trzema językami, a imię powinno być znane i łatwe do zrozumienia w domu Anny Polska – wyjaśnia Gerald.

READ  Aktor Kevin Guthrie musi iść do więzienia

„Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babylock”: data emisji, czas emisji i strumień

Telewizja prywatna „Rolnik szuka żony – Gerald i Anna w Babyglück” Działa dalej 8. Czerwiec 20:15: RTL. Ponadto transmisje można również wysyłać za pośrednictwem Telewizja Teraz jest przesyłany strumieniowo.

„Bauer sucht Frau” 2021: początek sezonu 17

w roku 2021 naprawdę biegam Sezon 17 Z Rolnik szuka żony Na RTL. Tutaj dowiesz się wszystkiego o datach rozpoczęcia i emisji nowych odcinków. Oprócz 15 rolników tym razem jest też właścicielka ziemi dla koni szukających jej wielkiej miłości. Wszystkie informacje o nominowanych do sezonu 17 można znaleźć tutaj.