Connect with us

entertainment

Jan Schlappen z oświadczeniem o rezygnacji – ogłoszenie artysty

Published

on

Jan Schlappen z oświadczeniem o rezygnacji – ogłoszenie artysty
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach
  3. przepływ

Jan Schlappen był ostro krytykowany za wycofanie się z meczu 7 vs. Wilde. Teraz opublikował oświadczenie i skierował jasne słowa do krytyków.

WYSPA VANCOUVER, Kanada – mecz 7 vs. Wild jest już na Freevee i zbliża się do tego samego na YouTube. Jak w każdym sezonie, jedna osoba została uznana za uczciwą zwierzynę. Tym razem trafił Jana Schlappena, który przez niektórych stał się celem. Po tym, jak jego odwołanie pojawiło się na YouTube, zamieścił oświadczenie, w którym to wyjaśnia.

7 przeciwko Wilde: Jan Schlappen odpowiada na krytykę oświadczeniem i wyjaśnia swoje wycofanie

Oświadczenie Jana Schlappena: W swoim oświadczeniu Jan Schlappen opisuje swój pogląd na sytuację po ostrej krytyce dotyczącej odwołania siódmego meczu przeciwko Wild. Projekt rozpoczyna się od początku, aby uzyskać przegląd jego stanu emocjonalnego. Wielokrotnie podkreśla, dlaczego 14 dni to za mało.

Jan Schlappen z oświadczeniem przeciwko hejterom © YouTube: Jan Schlappen

Dlatego Jan Schlappen przerwał: Z jego punktu widzenia najważniejsze, czego mu brakowało, to przygotowanie. Jeszcze na 12 godzin przed zawieszeniem Jan Schlappen nie spodziewał się, że faktycznie weźmie udział w zawodach. W związku z tym brakowało mu odrobiny powagi. On „Do poprzedniego dnia myślałem, że wszystko w porządku i wszyscy byli bardzo zainteresowani projektem. Dla mnie teraz chodzi o to, żeby przez 14 dni chodzić do pubu, pić piwo z chłopakami za kamerą i dobrze się bawić.

Jak wiadomo, po wyrzuceniu Keelinga z 7 przeciwko Wildowi, plan ten spełzł na niczym. Szok rozprzestrzenił się szybko, bo „Brak umiejętności przetrwania„ Tak. To oraz jego kolega z drużyny, który do tej pory był mu prawie nieznany, zadecydowały o jego wycofaniu się z 7 przeciwko Wild. Brak komunikacji z Joeyem Kellym i brak umiejętności doprowadziły do ​​spadku jego motywacji. Torturował się i nie widział z tego żadnej korzyści, dlatego w końcu przestał.To także ujawniło, że Joey Kelly otrzyma dodatkowy 17. odcinek 7 vs. Wild.

READ  Z bębnami i kowadłem do polki i marszu

7 kontra Wilde: Pomimo wypowiedzi Jana Schlappena – krytyka nie ustaje

Jednak krytyka trwa: Zgodnie z oczekiwaniami krytyka Jana Schlappena nie kończy się na odwołaniu siódmego meczu przeciwko Wild. W komentarzach nie brakuje krytyków, którzy narzekają, że liczyli na większą powagę i przygotowanie ze strony jednego z uczestników.

  • gamerxb5971 mówi:Nigdy nie winiłbym nikogo za stwierdzenie, że osiągnąłeś swój limit, a potem musisz wyciągnąć z tego wnioski […]. Ale to, czego trochę brakuje w tym stwierdzeniu, to wgląd w prawdziwy problem. Nigdy nie myślała o dzieleniu ziemi między 7 a 7, dopóki nie wysiadła z helikoptera.
  • timme92able napisał: „Popieram to i myślę, że to odwołanie było dla mnie największym rozczarowaniem. Podoba mi się sposób, w jaki to wyjaśniasz, ale krytyka jest uzasadniona. Po pierwsze, zgłosiły się o to prawdopodobnie setki osób i jeśli robisz coś takiego, myślę, że powinieneś dać z siebie wszystko.
  • jackiwini4885 niegrzecznie pisze: „Żadnej nowej wiedzy. Jest to policzek dla wszystkich uczestników z dziką kartą, którzy byli na to naprawdę przygotowani. Samo niemyślenie o tym, co trafia do butelki, byłoby całkowicie zwyczajne i oznaczało całkowity brak szacunku dla Twojego kolegi z drużyny.

Ma jasne słowa dla swoich krytyków: Oprócz w miarę konstruktywnej krytyki pojawia się też zwyczajowa ślepa nienawiść. W odniesieniu do tych osób Jan Schlappen ma jasny komunikat: „Poznałem Twoje życie poprzez wiadomości, smutne, przygnębione, wiszące gdzieś w kącie. Baw się przy tym dobrze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Stephen Hensler – Zmiana w programie popularnym wycofuje się

Published

on

Stephen Hensler – Zmiana w programie popularnym wycofuje się

Vox zmienia platformę. Wpływ na to ma także Stephen Hensler.Zdjęcie: RTL/Basti Sevastos

telewizja

Jennifer Ulrich

Formaty telewizyjne z udziałem gwiazdorskich szefów kuchni są w rzeczywistości gwarancją sukcesu Vox, ale ostatni sezon „Kitchen Impossible” z Timem Malzerem zakończył się rozczarowującymi ocenami: sezon 9 był najsłabszym w grupie docelowej serialu od 14 do 49 lat. – fabuła. Spadek w porównaniu do roku poprzedniego wyniósł 1,3 proc.

Teraz stacja zmienia harmonogram swoich programów kulinarnych. Szczególnie dotknięty jest program, w którym Tim Malzer i Stephen Hensler wystąpili razem przed kamerą.

Stephen Hensler: Vox zmienia termin

„No cóż, być może mam przed sobą trzy lub cztery dobre lata” – stwierdził Stephen Henssler w zeszłym roku w wydaniu Grill den Henssler. Teraz jest jasne: Vox rzeczywiście nadal planuje współpracę z 51-latkiem.

Watson jest teraz na WhatsApp

Teraz na Whatsapp i Instagramie: zaktualizuj swojego Watsona! Zaopiekujemy się Tobą Tutaj na WhatsAppie Z dzisiejszymi atrakcjami Watsona. Tylko raz dziennie – bez spamu, bez bla, tylko siedem linków. obietnica! Czy wolisz być na bieżąco na Instagramie? Tutaj Znajdziesz nasz kanał streamingowy.

W „DWDL„Dyrektor programowy Vox, Kirsten Petersen, opowiada o najnowszych planach stacji. Zgodnie z tym mają one «nowe, wielkie plany ze Stephenem Henslerem»”. Konkretnie oznacza to:

„Przygotowujemy się na Niemca Choi Henslera i każdy, kto zna Stevena, wie: przeciwnik nie może być dla niego wystarczająco duży”.

W przyszłości Steffen Hensler będzie konkurować z „celebrytami i szefami kuchni z różnych regionów całych Niemiec”. Petersen mówi także o „konkursie Bundesvision Koch”.

W programie „Grill den Henssler” telewizyjny szef kuchni rywalizował dotychczas wyłącznie z celebrytami, którzy nie posiadali żadnych sprawdzonych umiejętności kulinarnych; Wygląda na to, że szuka większego wyzwania.

W przyszłości Malzer będzie gotował bez Henslera

Stephen Hensler wkrótce zwolni gdzie indziej. Chodzi o „Mälzer i Henssler dostarczają!”. Tutaj Stephen Hensler i Tim Malzer konkurują w usłudze dostawy wyskakujących okienek.

READ  Bluszcz - Kulturrundschau od 21.09.2021 | Wilhelma Sassnala w Polsce. Krytyka nagród Emmy. Szymon Kamień

„Vox będzie nadal prezentował programy, ale w przyszłości Tim Malzer zmierzy się ze swoimi największymi przeciwnikami ze świata Kitchen Impossible – następnie z Lukasem Mrazem i Maxem Strohe” – ujawnia Petersen. Innymi słowy: Hensler znajduje się w centrum „Malzer i Hensler dostarczają!” Poza.

Ale ta decyzja nie należy do Voxa, ale do profesjonalnego szefa kuchni. „Po dziesięciu pojedynkach i jednym remisie Stephen Hensler ostatecznie zdecydował się nie kontynuować usługi dostawczej, ale stawić czoła nowym wyzwaniom” – brzmi uzasadnienie.

Nic dziwnego, że Vox pracuje nad kilkoma własnymi formatami kulinarnymi, ponieważ „Grill den Henssler” również nie radził sobie ostatnio tak dobrze, jak oczekiwano. Zeszłoroczny odcinek rocznicowy nie znalazł się na liście 25 najchętniej oglądanych programów dnia, pomimo tak znaczących gości, jak Oliver Bucher i Paul Banzer.

Continue Reading

entertainment

„Simpsonowie” żegnają 34-letniego bohatera: Larry już nie pije rozrywka

Published

on

„Simpsonowie” żegnają 34-letniego bohatera: Larry już nie pije  rozrywka

Es gibt einen leeren Barhocker in Moe’s Tavern. Die langjährige Fox-Serie „Die Simpsons“ hat am Sonntagabend einen ihrer ganz alten Charaktere getötet – Larry, der Kneipenhocker.

Seit mehr als 35 Jahren flimmert Amerikas berühmteste gelbe Familie über die Fernsehbildschirme und ein Ende ist nicht in Sicht. Aber auf den treuen Wegbegleiter Larry müssen die Fans und Homer Simpson fortan verzichten. Larry, der oft neben seinem Freund Sam saß, war (fiktive) 42 Jahre alt. Auch wenn die Fans den kahlköpfigen Mann nicht namentlich kennen, so war Larry doch mindestens seit „Homer’s Odyssee“ in Staffel 1, die im Januar 1990 ausgestrahlt wurde, bei Moe’s zu Gast – also seit mehr als 34 Jahren!

Einmal spricht Larry sogar: In der Folge „Bart wird von einem Auto angefahren“ aus Staffel 2 schaut sich der Betrunkene Marge Simpson an und ruft: „Wer ist die Tussi?“

Ausgedachte Angel-Geschichte

Dann der Schock: Sonntagnacht, in der Folge „Cremains of the Day“ in der 35. Staffel, starb Larry. Homer, Moe und die anderen Stammgäste der Bar, Lenny und Carl, machten einen Ausflug, um seine Asche zu verstreuen.

Da Larry nur eine Hintergrundfigur war, ist über ihn außer seiner Vorliebe für Alkohol und unzusammenhängendes Gemurmel wenig bekannt. So geht es auch Homer und seinen Bar-Freunden. Als ihnen klar wird, dass sie den Kerl kaum kannten, dessen Asche sie verstreuen, fühlen sie sich mies. Larrys Mutter erzählt ihnen, dass er die Leute aus Moe’s Kneipe als seine „besten Freunde“ bezeichnet hat und sie bittet Homer und Co., ein paar „schöne Erinnerungen“ zu teilen. Also erzählen sie schnell eine erfundene Geschichte über das Angeln.

READ  Bluszcz - Kulturrundschau od 21.09.2021 | Wilhelma Sassnala w Polsce. Krytyka nagród Emmy. Szymon Kamień

„#RIPLarry“

Langjährige Fans der Serie sind schockiert über den Verlust: „Ich habe gerade erfahren, dass sie Larry bei den ,Simpsons‘ morgen absetzen werden. Ich brauche eine Minute“, schrieb einer auf X. Nach der Ausstrahlung der Sendung trauerte ein anderer Nutzer um die Figur. „Ich kann nicht glauben, dass sie Larry Dalrymple bei den Simpsons gestern Abend getötet haben. #RIPLarry“, schrieb er.

Besonders in den Neunzigerjahren wurden die Simpsons zum Kult und haben im Laufe der Jahre schon so manches Ereignis hellsichtig vorausgesagt.

Continue Reading

entertainment

„Czy to naprawdę on?”, najgorętsza gwiazda Niemiec spontanicznie śpiewa przed Ediką podczas wakacji nad Morzem Bałtyckim

Published

on

„Czy to naprawdę on?”, najgorętsza gwiazda Niemiec spontanicznie śpiewa przed Ediką podczas wakacji nad Morzem Bałtyckim
  1. tz
  2. gwiazdy

Naciska

„Czy to naprawdę on?” szeptali przed Salą Edika nad Bałtykiem: spontanicznie zaśpiewała tam najgorętsza gwiazda Niemiec, będąca już na wakacjach.

Lubeka – Nic na to nie poradzi! Nawet jeśli chce odpocząć na krótkich wakacjach, Izaak, uczestnik niemieckiego ESC, pozostaje muzykiem w każdym tego słowa znaczeniu. W czwartek 18 kwietnia stał ze swoją gitarą w centrum Lubeki przed centrum handlowym, w którym grali DM i Edeka oraz uliczni muzycy. Samotne granie na ulicy ze swoim instrumentem nie jest dla 29-latka niczym nowym; Robi to często, ostatnio w Madrycie, co widać na Instagramie. Ale nawet jeśli zrobi sobie krótką przerwę?

Konkurs Piosenki Eurowizji: Niemiecki uczestnik Izaak faktycznie był na wakacjach nad Morzem Bałtyckim

Isaak jest obecnie najgorętszą gwiazdą Niemiec – 11 maja będzie reprezentował naród w Malmö w największym europejskim konkursie muzycznym, Konkursie Piosenki Eurowizji. Chciałby zapomnieć o niepowodzeniach ESC z poprzednich lat. Znaki ku temu niekoniecznie są dobre; Ishaq niedawno przeżył nową porażkę.

Izaak reprezentuje Niemcy w Radzie Gospodarczej i Społecznej. © Christoph Soeder/DPA

Obecnie miał wiele spotkań w swoim kalendarzu i miał trochę czasu na wytchnienie pomiędzy nimi. „Zbieramy siły, jesteśmy w hotelu w Charbots i trochę odpoczywamy” – powiedział NDR. „Mamy też kilka daktyli, które z nim połączyliśmy. Dlatego idealnie pasuje. Przez kilka dni powiedzieliśmy, że będziemy się starać, żeby nie były luźne, i prawie się udało”.

Konkurs Piosenki Eurowizji: Izaak wykonuje spontaniczny koncert przed Edeką

Niemal dlatego, że na sobotni wieczór (21 kwietnia) w Sali Muzyczno-Kongresowej w Lubece zaplanowano koncert wraz z Gospel Symphony. A także dlatego, że dał wtedy mały koncert na ulicy przed Edeką. Spontaniczne, jak napisało NDR. W tym momencie wiele osób zatrzymało się, a niektórzy szeptali: „Czy to naprawdę?”

READ  Bezpłatna telewizyjna premiera serialu trwa tuż przed Świętami Bożego Narodzenia – Fernsehenserien.de

26-sekundowe nagranie występu Lubeki trafiło na Reddit. Tam śpiewa „(Sittin' On) The Dock of the Bay” Otisa Reddinga. To dodaje kibicom otuchy. W komentarzach czytamy: „Izaak ma taki niebiański głos” i „To robi wrażenie”. Lub też: „Ładny głos! Izaak zasługuje na więcej miłości!” Czy Europa to pokaże? Występy takie jak ten w Lubece powinny przynajmniej zapewnić mu wysoką popularność. Co tak naprawdę Barbara Schöneberger myśli o ESC 2024? Wykorzystane źródła: NDR.de, Reddit

Continue Reading

Trending