Connect with us

entertainment

GZSZ: Następny duży dramat dotyczy Katarzyny

Published

on

GZSZ: Następny duży dramat dotyczy Katarzyny

W serialu „Dobre czasy, złe czasy” Catherine nie może wydostać się ze swojej dziury.

RTL/Rolf Baumgartner

Możliwość bycia z Gernera (Wolfgang Bahro) W Rosa Lyman (Joanna Schumer) Właśnie o to chodzi, aby móc wziąć odwet za wrogie przejęcie W&L Katarzyna (Ulrich Frank) W serii „Dobre czasy złe czasy” Obecnie wywołuje uśmiech.

Niespodzianka: gwiazda GZSZ teraz w roli głównej w „Rote Rosen”

GZSZ: Katarzyna dokonuje nieoczekiwanego ruchu

Od rozstania z Tobiaszem jej stan się pogarsza, ale to wszystko jej wina Maren (Eva Mona Ruedkirchen) Oferuje. Zwłaszcza w „Female Power 3” rekompensuje swój ból bezlitosną krytyką. Ale fasada zaczęła się kruszyć – dopóki bizneswoman nie podjęła dla niej niezwykłej decyzji…

Aktorka GZSZ Anne Minden: życie prywatne i kariera

Uwaga spoiler: Artykuł zawiera informacje na temat odcinka GZSZ, który RTL będzie bezpłatnie emitował w telewizji w najbliższy piątek, 12 lipca o godzinie 19:40 czasu wschodniego. Jak zawsze odcinek będzie dostępny tydzień wcześniej w serwisie streamingowym RTL. *

Jeżeli interesuje Cię seria „Dobre czasy, złe czasy”, być może zainteresują Cię także poniższe artykuły z RTL cosmos:

GZSZ: Catherine wyładowuje swoją frustrację na Emily

Catherine i Emily coraz bardziej się od siebie oddalają. Zdjęcie: RTL/Rolf Baumgartner

Między Katarzyną a… Emily (Anne Minden) Sytuacja pozostaje napięta. Catherine wykorzystuje każdą okazję dostępną w agencji, aby znęcać się nad Emily.

READ  Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią

Kiedy nadchodzi ważny wywiad z założycielkami „Female Hoch 3”, staje się jasne, jak źle czuje się Catherine. Separacja Tobiasz (Jean Kitman) Bardzo ją to boli, mimo że na zewnątrz nadal udaje, że jest silna. Prawdę mówiąc, nie mogła się już skoncentrować.

Jezu | Martwa kobieta: Teraz przeszłość Erica wyszła na światło dzienne

GZSZ: Katarzyna nie przeszła rozmowy kwalifikacyjnej

Wizyta byłaby katastrofą! Zdjęcie: RTL/Rolf Baumgartner

Przed spotkaniem z reporterami Catherine z satysfakcją potwierdziła, że ​​jest na tyle profesjonalna, że ​​uśmiecha się do kamery razem z Emily. Ale jest odwrotnie. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej wydaje się być bardzo rozproszona.

„W ogóle nie wystąpiłaś podczas sesji. Ten wywiad jest dla nas bardzo ważny. Chodzi o zewnętrzny wizerunek naszej agencji” – Emily krytykuje swojego partnera biznesowego.

Gdy Emily w końcu miała dość, Catherine wpadała coraz głębiej w swoją dziurę. Z wielkim trudem ledwo była w stanie kontynuować pracę, ale po pracy ból związany z Tobiaszem zwyciężył ją jeszcze bardziej.

Jezu | Martwa kobieta: Teraz przeszłość Erica wyszła na światło dzienne

GZSZ: Katarzyna prosi o drugą szansę

Catherine cierpi za każdym razem, gdy spotyka Tobiasza. Zdjęcie: RTL/Rolf Baumgartner

Dlatego w końcu podejmuje krok, którego nikt się po niej nie spodziewał: dumny Fleming błaga Tobiasza o drugą szansę…

Niespodzianka: gwiazda GZSZ teraz w roli głównej w „Rote Rosen”

Jesteśmy ciekawi, jak zareaguje.

*Link partnerski

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  „Die Supernasen”: Gottschalk z lat 80. rozrywa najlepszy zielony żart
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending