Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

J-Lo i Ben Affleck już planują wspólne lato miłości – ludzie

Fani Bennifer musieli długo czekać na powrót miłości do Jennifer Lopez (51) i Bena Afflecka (48). Ale 17 lat po zakończeniu wszystko toczy się teraz bardzo szybko.

Po pierwszych wspólnych wycieczkach, nocnych wyjściach, całowaniu się na siłowni i przytulaniu w Hollywood, slogan jest teraz taki: J Lo i Ben Affleck już planują wspólne letnie wakacje!

Tak donosi magazyn People. Cytowanie źródeł w środowisku pary. W związku z tym „omawiali swoje letnie plany”, ponieważ „chcą spędzić ze sobą jak najwięcej czasu”. Planują też „wycieczkę”. J. Lo i Affleck mieszkają obecnie na przeciwległych wybrzeżach Stanów Zjednoczonych. Piosenkarka popowa na Wschodzie reprezentowana na Zachodzie.

Nic dziwnego, że nowo zakochani chcieli pokonać ten dystans. Ponieważ: Według magazynu People, Lopez jest „bardzo szczęśliwa” ze swoim nowym starym przyjacielem. Dlatego chcą „jeździć tam iz powrotem między Los Angeles a Miami”. Para jest też razem „bardzo szczęśliwa”.

Piękne kino dla oka

W Hollywood niegdyś marzycielska para, która żywo ożywiała się nawzajem, zaprezentowała niedawno wspaniałe kino dla oczu!

W drodze na romantyczną randkę przy kolacji nie mogli rozdzielić oczu i rąk, sklejeni jak nastolatkowie ze świeżym zaduchem. Bennifer wrócił! I z pełną siłą.

Przytulając się do siebie, poszliśmy razem do nowo otwartej restauracji w West Hollywood, która mieści się w luksusowym hotelu. Ubrany w obcisłe dżinsy, różową kurtkę z dzianiny, długi skórzany płaszcz i ostre szpilki, JLo od niechcenia rzucił skórzaną kurtkę.

Przytuliła do niego głowę, a on trzymał ją mocno w ramionach. Nie ma odpowiedniego papieru między nimi, rezygnacja z niego nie była w tej chwili opcją!

Jennifer Lopez i Ben Affleck byli już parą, a nawet zaręczeni. W 2004 roku rozstali się po dwóch latach miłości – i każdy z nich żył własnym życiem. Znaleźli nowych partnerów, pobrali się, mieli dzieci, zerwali, ponownie się zakochali i wrócili do celibatu.

READ  Muzeum Rübezahl opuszcza Görlitz na wschodzie

Po 17 latach uczucia do siebie wracają do J.Lo, a teraz do Bena – i już błyszczą. Od końca kwietnia oboje znowu wędrują razem w życiu, oddając się miłosnym wycieczkom, chodząc razem na siłownię i tym razem chcąc zrobić wszystko zupełnie inaczej.

Ale jej fani wciąż z niecierpliwością czekają na oficjalne potwierdzenie powrotu miłości.