Connect with us

Top News

Homofobia w Polsce: Czy zakaz Pro-Life Van zostanie zniesiony w Warszawie?

Published

on

Berlin
Homoseksualiści spotykają się w Polsce z dyskryminacją. Warszawa chciała się temu przeciwstawić – ale jedno prawo mogło zawieść.

Jeden z vanów przejeżdżających w tym tygodniu przez polskie miasta, w tym Warszawę, ma napis „Stop pedofilii”. Ale Dom jest zwodniczy: z tym Samoopór Nie chodzi o ochronę dzieci, chodzi o nie przede wszystkim Odrzucenie homoseksualizmu.

„Niektóre dzieci są adoptowane przez homoseksualistów w celu gwałtu” – rozbrzmiewają z głośników, a podobne wypowiedzi pojawiają się na transparentach rozwieszonych nad furgonetkami. Jedna stopa pędzla kolory tęczy Na odwrocie wygrawerowany znak zakazu.

Ruch „Pro Life” prowadzi w Polsce kampanię przeciwko „terroryzmowi LGBTQ”

Te samochody dostawcze należą do polskiej Fundacji „Prawo do życia” Ruch „Pro Life”. Tak zwany ruch prawa do życia to przede wszystkim nurt społeczny przeciwko… Aborcje Początek. W Polsce zniesienie homoseksualizmu jest również ważną kwestią dla zwolenników ruchu.

Wielu Polaków odrzuca homoseksualizm, a w UE zawsze toczyła się na ten temat debata polityczna Prawo homoseksualizmu. W wyborach w 2019 r. prawicowe partie konserwatywne zdobyły absolutną większość w parlamencie. Od tego czasu sytuacja osób transpłciowych w Polsce znacznie się pogorszyła.


Przeczytaj także: Prawo LGBTQ na Węgrzech: Urban chce przeprowadzić referendum

Polska od dawna krytykowana za „strefy bez LGBTQ”

Homoseksualizm nie został jeszcze rozpoznany. Od 2019 roku coraz więcej lokalnych urzędników w Polsce ogłasza swoje zaproszenia Strefy „bez LGBTQ”. LGBTQ oznacza lesbijki, gejów, osoby biseksualne, transpłciowe i dziwaczne. Gminy, które się w ten sposób wykluczają, również otrzymują pieniądze z budżetu państwa. Rekompensata za anulowane fundusze unijne – mówi rząd kierowany przez PiS. Obrońcy praw człowieka postrzegają to jako jedność Nagroda za politykę homoseksualną.

W związku z tymi strefami Unia Europejska rozpoczęła ostatnio rozprawę z Polską. Komisja Europejska ogłosiła, że ​​kraj ten nie odpowiedział jeszcze w pełni i dokładnie na badanie tak zwanych „stref wolnych od LGBT” w niektórych regionach i gminach. Polski rząd ma teraz dwa miesiące na odpowiedź na stosowne pismo. W przeciwnym razie Komisja może wcześniej rozpocząć procedurę Europejski Trybunał Sprawiedliwości Z

READ  Polska: Jak UE i opozycja nagle pomagają Psu - komentarz

Warszawa podjęła uchwałę przeciwko przewoźnikom „Pro Life” na początku lipca

Warszawa nadal uważana jest za miasto stosunkowo przyjazne osobom LGBTQ w Polsce. Tutaj też niedawno zdecydowała rada miejska Transporter Ruch „Pro Life” nie będzie już mógł przejeżdżać przez miasto. Organizacje pozarządowe świętowały przyjęcie rezolucji na początku lipca jako „najlepszy dzień”.

Następnie głosowało 41 radnych miasta Nowy ban0,18 vs. Nagłówki nie zezwalają na poruszanie się po Warszawie pojazdami, które rozpowszechniają nieprawdziwe lub jednocześnie obraźliwe, uwłaczające lub uwłaczające wiadomości o osobach, grupach ludności lub organizacjach za pomocą transparentów lub ogłoszeń.

Reklama w samochodach dostawczych: homoseksualna, antynaukowa i nieodpowiednia

Nowa zasada zmierza bezpośrednio do niego Furgonetki antyaborcyjne i homofobii Z „Pro Life”, biegał miesiącami po ulicach Warszawy i rozpowszechniał treści antygejowskie i antynaukowe poprzez plakaty i megafony.

Ale były też furgonetki Ścisłe zdjęcia Wypreparowane jądra. Zabroniła go również rozdzielczość: pojazdy wyposażone w takie obrazy, zwłaszcza zwłoki lub szczątki ludzkie oraz części ludzkich embrionów, nie będą już mogły jeździć po stolicy Polski.

Prawicowi politycy chcą znieść zakaz dyskryminacji społecznej w Warszawie

Po prawej stronie Urzędu m.st. Warszawy znajduje się zakaz „Korupcja”Polskie doniesienia medialne. Konserwatywni politycy teraz protestują: Prokuratura Okręgowa złożyła wniosek do Rady Warszawy o uchylenie uchwały Rady Warszawy.

Zakaz – jedyny do tej pory w Polsce – zbliża się zatem. Dla homoseksualistów może to być Codzienna dyskryminacja Znaczący wzrost kapitału. Vany w polskich miastach często jeżdżą godzinami po popularnych ulicach, rozpowszechniając homoseksualne wiadomości.

Rząd kraju jest również w wyraźnym dystansie Osoby LGBTQ Tylko ostatnio pokazywane Igrzyska Olimpijskie: Prezydent Duda przywitał ich mieszaną sztafetę w tym samym czasie, gdy minęli metę po złoto. Ale po tym, jak w środę czterokrotna srebrna medalistka kobiet, a potem wyszedł jeden z krykieta, działacz sportowy Duda pogratulował sobie przez 24 godziny.

READ  Powódź i korona: Angela Merkel martwi się liczbami

Bardziej interesujące: Marsha B z Google Doodle. Pamiętasz Johnsona – kim ona jest?


Więcej artykułów z tej kategorii znajdziesz tutaj: Polityka


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim: Wypadek w złym kierunku – 3 zabitych! – Wiadomości krajowe

Published

on

Pforzheim (Badenia-Wirtembergia) – Poważny wypadek na A8 w pobliżu Pforzheim. Powód: jazda pod prąd! Około 3.45 w niedzielę 35-letni mężczyzna wyjechał swoim peugeotem z parkingu Yes Campfellback w kierunku przeciwnym do drogi na autostradzie.

Zderzył się czołowo z kierowcą Renault i przejechał prawie cztery kilometry – w samochodzie jadło czterech młodych mężczyzn, z których dwóch zginęło na miejscu zdarzenia.

Frank Weber z policji w Pforzheim w BILD: „Kierowca Renault (28) i pilot (24) zginęli w ataku z przodu. Kolejni 28-latek i 33-latek siedział z tyłu pojazdu. zostały przewiezione do szpitali.”

Kierowca, który pojechał niewłaściwą drogą, również doznał poważnych obrażeń. Według policji inny kierowca początkowo skarżył się, że kierowca Peugeota jest podejrzany o prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Weber: „Służby ratunkowe natychmiast zaczęły szukać samochodu, ale początkowo nie mogły go nigdzie znaleźć.

Według raportów BILD, musiało być kilka telefonów alarmowych, ponieważ przyczyna wypadku została później zauważona przez „niebezpieczny styl jazdy”.


Tylko kupa śmieci: na A8 zgubiony kierowca zderzył się z nadjeżdżającym samochodem, zabijając trzech, a dwóch poważnie raniąc.Zdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogą

Całkowicie uszkodzony samochód kierowcy, który pojechał niewłaściwą drogąZdjęcie: Marcus Rod / DBA


W tym Renault zginęły dwie osoby

W tym Renault zginęły dwie osobyZdjęcie: Marcus Rod / INSATS-Report24


Dokładny przebieg wypadku jest teraz określony

Dokładny przebieg wypadku jest teraz określonyZdjęcie: 7aktuell.de/Alexander Hald

Autobahn 8 jest obecnie całkowicie zamknięty między Pforzheim-Ost i Pforzheim-Nord. Na służbie są ratownicy i policja.

Świadkowie, którzy mogą udzielić informacji o przebiegu wypadku lub stylu jazdy 35-latka, proszeni są o kontakt z Policją Drogową w Pforzheim pod numerem 07231 125810.

READ  Polscy studenci zdobywają nagrody na Wystawie Naukowej Udiga College
Continue Reading

Top News

Siostry Schmidtstorp wracają do Polski / Sumo srebro i brąz

Published

on

Daniela Schmidtstorp weszła na ring w kategorii wagowej 73 kg, rzucając na ring swoją przeciwniczkę Lenę Andrezek w pierwszej walce, dzięki czemu była w stanie wygrać walkę. Porażkę musiał przyznać Olivii Klegolskiej, która później w drugiej walce zdobyła złoty medal, ale w trzeciej walce potężnym kopnięciem rzucił na parkiet Agatę Sorosuchę. Zachował się srebrny medal w wadze -73 kg.

Kerstin Schmidtstorp i Johanna Schumann weszły na ring, aby zebrać kluczowe punkty rankingowe na Igrzyska Światowe 2022 w kategorii wagowej 80 kg. Johanna Sooman zmierzyła się z Ukrainką Anną Fomitską, tym razem Johanna nie znalazła przeciwko niej żadnej techniki i musiała zaakceptować porażkę. W kolejnej walce zmierzył się z Aleksandrą Grigile z Polski. Niestety Johanna doznała kontuzji kolana i została wykluczona z meczu. W długiej walce o sumo, Kerstin Schmidtstarp była w stanie rzucić na parkiet silną mistrzynię Europy juniorów Irinę Hrebenziu z harai koshi. W starciu z byłą mistrzynią Europy i świata Anną Alexandrovą z Rosji, przegrała i Kerstin Schmidtstarp musiała przejść do rundy pocieszenia, ale brąz wciąż był w zasięgu. Chęć odniesienia sukcesu i chęć konsolidacji ważnych punktów powstałych w ciągu trzech lat sprawiły, że Kerstin wyrosła poza siebie. Wygrała brązowy medal w meczu o brązowy medal z Aleksandrą Krikel z Polski.

„Kogut” w koszyku w ten weekend Jerk Frischmann z Babelsberg walczył do 115 kg. Jak zawsze Draw przywiózł mu Waję Duri z Ukrainy, a ten silny, młody zawodnik był magiczną atrakcją dla Jork na wiele meczów. Walki z nim nasilają się coraz bardziej, ale to nie wystarczy, by wygrać. Ale został wciągnięty do rundy komfortu i był w stanie ukończyć na 7. miejscu.

Wszyscy zawodnicy zmierzyli się z wyzwaniem dywizji otwartej, w której wspólnie walczyły wszystkie kategorie wagowe. Daniela, która waży zaledwie 72 kg, była jednym z najlżejszych i najcięższym zawodnikiem turnieju został wylosowany. To właśnie sprawia, że ​​ta kategoria wagowa jest tak wyjątkowa, szybkość i zwinność Danieli mierzy się z wagą i wzrostem polskiej rywalki Susannah Kristek. To jest to, co publiczność chce zobaczyć i sprawić, by sumo było wyjątkowe i przyjemne. Daniela próbowała unikać przeciwnika i być nękana przez Suparisa (stopy/stopy z płaską dłonią na klatce piersiowej przeciwnika). Dopiero gdy Susanna Cristek ją złapała, Daniela została wyrzucona z ringu. Susannah Kristek jest aktualną bliźniaczą mistrzynią Europy juniorów w 2021 roku!

READ  Polska oskarża Białoruś o prześladowanie Polaków

Kerstin nie odniosła łatwego zwycięstwa z mistrzynią świata Herveid Ivaną Berezovską. Udało jej się jednak walczyć aż do małego finału w finale Hope, gdzie przegrała po wielkiej bitwie z Ukrainą przeciwko Victorii Sark. 5 miejsce w tak mocnej konkurencji, szaleństwo!

Jர்க்rg Frischmann walczył z ufnością o zwycięstwo nad Węgrem Patrickiem Pusasem, który nie wydawał się być kontuzjowany, a tym samym George wygrał, ponieważ Georgia była w finale przeciwko Kadyksowi. To naprawdę wyrzuciło komentarz z twarzy Jurki Subarisa. J ஜோrg przeszedł do rundy pocieszenia, wciąż mając nadzieję na zwycięstwo nad Cockpipe Miko-Logic of Poland. Niestety kolejny najsilniejszy Gruzin był w kolejnej walce i pozwolił eksplodować naszemu marzeniu o otwartym medalu z mężczyznami. Dobre 7 miejsce z emocjonującymi walkami to dobry wynik.

Na zakończenie imprezy jury nominowało sportowca, który miał odebrać targową nagrodę sportową ufundowaną przez Ambasadora Japonii z Polski! Brandenburg Sumotory Jurk Frishman otrzymał nagrodę, ponieważ traktuje swoich kolegów z drużyny z szacunkiem, niezależnie od tego, czy wygrają, czy przegrają. Ta nagroda jest warta więcej niż jakikolwiek złoty medal, twoje własne rozsądne zachowanie sportowe zostanie zauważone i będziesz postrzegany jako wzór do naśladowania.

Sędziami obok ringu były Elke Novak i Jana Harbart. Delegacji przewodniczyli dyrektor sportowy Wolfgang Jacquesward i trener Sandra Coppen-Jacquesward.

Od 11 rano 9 października Brandenburger będzie miał okazję zobaczyć fragmenty europejskiej elity walki sumo w Trifelderhall w Braisenberg und der Howell’s Wisenveck. Do tej pory zgłosiły się już Francja, Włochy, Rosja, Węgry, Polska, Wielka Brytania i Ukraina.

Continue Reading

Top News

Polska wygrywa ze standardowym pistoletem

Published

on

1. Tomas Partnick (POL), 2. Carls Olson (Szwecja), 3. Olson Stephen (DEN)

Polar Thomas Bartnik wygrał zimą finał Pucharu Europy ze standardową bronią na dystansie 300 metrów. Najlepsze szóste miejsce w Szwajcarii wywalczył Pascal Packman.

Od 24 do 26 września strzelnica Winter O’Hareball będzie mekką najlepszych europejskich snajperów na 300 metrów z ośmiu krajów. Tomas Bartnik wygrał trzyetapowy turniej z 591 punktami, więc Polak wyrównał rekord Europy ustanowiony przez Austriaka Bernharda Pickela. Srebro powędrowało do Danii ze Szwedem Carlem Olsonem (589) i Stephenem Olsonem o brąz (588). .

Najlepszy Szwajcar na szóstym miejscu
Siedmiu szwajcarskich snajperów rywalizowało ze standardowymi działami w piątek rano. Najlepszy był Pascal Packman na szóstym miejscu z 585 punktami. Pogman stracił kilka punktów, zwłaszcza na trybunie, dwie serie po 95 punktów w każdej. Gilles Dufox pozostaje w tyle z 583 pierścieniami. Sylvia Kignard i John Lokpihler zajęli odpowiednio 13. i 14. miejsce. Sandro Grouter, Sasha Tongi i Rafael Prouter zajmują 16, 20 i 21 miejsce.

Jutro, w sobotę, na pokazie zimowym odbędą się zawody z pistoletu 300m 3×40. Finał Pucharu Europy kończy się w niedzielę.

READ  Polska: Jak UE i opozycja nagle pomagają Psu - komentarz
Continue Reading

Trending