Connect with us

entertainment

Decyzja o następcy została już ustalona: Tony Power niespodziewanie opuszcza Let’s Dance.

Published

on

Decyzja o następcy została już ustalona: Tony Power niespodziewanie opuszcza Let’s Dance.

Decyzja o wymianie została już podjęta
Tony Power jest nieoczekiwanie zmuszony do opuszczenia Let’s Dance.

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Smutna wiadomość dla fanów „Let’s Dance”: Tony Power musiał opuścić program ze względów zdrowotnych. Wyznaczono już jego następcę. Komika ponownie będzie można zobaczyć na parkiecie w nadchodzącym programie.

Komik Tony Power opuszcza program RTL „Let’s Dance” ze względów zdrowotnych. Radio ogłosiło to wieczorem. „To wszystko jest niesamowicie zabawne i dlatego właśnie ta sytuacja jest dla mnie tak smutna” – 28-latek powiedział o swoim odejściu.

„Ale energii, witamin, składników odżywczych i minerałów, których teraz potrzebuję do pełnego treningu tanecznego, nie da się już pokryć samym żywieniem pozajelitowym. Inni mogą jeść, aby zrekompensować brak energii, ale ja niestety nie mogę! – mówi Bauer. „Dlatego jestem teraz zmuszona słuchać swojego organizmu, aby nie narazić na stałe żadnego zagrożenia”.

Dla fanów Bauera jest jednak niewielka pociecha. W dziewiątym występie na żywo komik ponownie zatańczy, ale poza konkursem. „„Moim pragnieniem jest jutro kontynuować taniec w „Magic Moment”” – mówi Bauer. „Program dał mi tak wiele i wszystko mi się w nim podoba. Dziękuję, że pozwoliliście mi tam być i poznać was wszystkich”.

W zeszłym tygodniu Bauer świętował swoje najlepsze chwile z profesjonalną tancerką Anastasią Stan. Influencerka Anne Katherine Bendixen powraca z tej okazji do programu. 24-latka została wyeliminowana w zeszłym tygodniu i jutro wróci na parkiet ze swoim partnerem tanecznym Valentinem Losinem.

Kiedy Bauer miał dziewięć lat, jego jelito cienkie obumarło i trzeba było je usunąć chirurgicznie. Od tego czasu musi także jeść pokarm astronautów, który jest podawany bezpośrednio do jego naczyń krwionośnych za pośrednictwem implantu umieszczonego w jego klatce piersiowej. Dlatego 28-latkę często można spotkać z plecakiem gwarantującym tego typu odżywianie. Bauer musi go nosić 17 godzin dziennie, inaczej umrze z głodu.

„Let’s Dance” można oglądać w każdy piątek o 20:15 w RTL. Oczywiście oferta Dostępny także w RTL+.

READ  Królewska wymowa? Harry i Meghan uciekli - ujawniono uroczą scenę pogrzebową Kate
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Amerykańska gwiazda Jesse Eisenberg ubiega się o polskie obywatelstwo

Published

on

Amerykańska gwiazda Jesse Eisenberg ubiega się o polskie obywatelstwo

Jesse Eisenberg złożył wniosek o obywatelstwo polskie. Wydaje się, że urodzonemu w Nowym Jorku aktorowi brakuje właśnie odpowiedniego podpisu.

Jessego Eisenberga (40) Próbuje zdobyć język polski Obywatelstwo. Wydaje się, że ostatnim krokiem będzie… naturalizacja Już nie daleko. W konwersacji Z Gazeta „Wilkopolskie siedzenie” Ma to w sobie Nowy Jork Nowo narodzona gwiazda Hollywood powiedziała, że ​​tak Obywatelstwo Złożyłem wniosek jakieś dziewięć miesięcy temu. „Wygląda na to, że wszystkie dokumenty zostały już skompletowane i czekam na ostateczny podpis” – powiedział Eisenberg.

Eisenberg wyjaśnia także, dlaczego wybrał język polski Obywatelstwo Złożył wniosek. dla niego rodzina Pochodzę z małego miasteczka Krasnestau na wschodzie kraju. I on też żonaAnna Strout, ona ma język polski źródło. dla kogo rodzina jestem z Łódź. Dlatego oboje chcieli lepszego połączenia Polska Buduj i Eisenberga Chciałbym też częściej tam strzelać.

Przywiózł mu film o dwóch kuzynach
Polska
bliższy

Ostatni film jak na razie Aktorzy„Real Pain” został wydany dnia Polska Został sfotografowany – w kilku miejscach, z którymi ma powiązania rodzinne. Oprócz zdjęć w Krasnestau, materiał kręcono także w Lublinie, WarszawaRadom i Kraśnik strzelili gola.

W akcji uczestniczy Eisenberg znany m.in. z „Zombielandu” i „The Social Network”. Ruchome obrazki Nie tylko u boku gwiazdy „Kalifatu”. Kierana Culkina (41) Aby zobaczyć, on także prowadził kierunek. Wydarzenia filmu kręcą się wokół dwóch kuzynów ze Stanów Zjednoczonych… Polskado ojczyzny RodzinaPodróż.

the aktor Czuję szczególną więź PolskaOn tłumaczy. Gdy dorósł, często… historie O relacja judaizm rodzina Słyszałem u Polaków – i to wszystko historie to było niesamowite. „Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi Polaków” – mówi. Eisenberga.

Pracując nad swoim filmem, spotkał osoby związane z rządem. „Chcę lepszych relacje Między Żydami i Polakami. Myślę, że to szkoda, że… relacje „Niedobrze” – stwierdził wówczas 40-latek. „Chciałbym to zrobić. rodzina stąd, rodzina królewski żona stąd. Czy jest jakiś sposób na zdobycie lakieru? Obywatelstwo Czy może mieć zastosowanie?

READ  Środowisko: śmiertelne ryby w Odrze: trwają śledztwa - Rozrywka
Continue Reading

entertainment

EM 2024: Para wielkich gwiazd przyjechała do Niemiec i Szkocji w całości pomalowana | Sporty

Published

on

EM 2024: Para wielkich gwiazd przyjechała do Niemiec i Szkocji w całości pomalowana |  Sporty

Für die EM-Eröffnung kamen ALLE vorbei.

Das 5:1 der deutschen Nationalmannschaft gegen Schottland war ein Mega-Spektakel.

Unter den 67.000 Zuschauern in dem ausverkauften Münchener Stadion gab es einen Promi-Auflauf der Extra-Klasse.

Kaiser-Kuss in den HimmelHochemotionaler TV-Moment um Beckenbauer

Quelle: Magenta Sport

Das Megastar-Pärchen Heidi Klum und Tom Kaulitz kam komplett bemalt – in Deutschland-Farben!

Einen Tag nach dem Finale von Germany’s Next Topmodel machten sich beide früh aus Köln auf den Weg nach München. Dort verbrachten sie den Tag unter anderem im Brauhaus, wie sie auf Instagram teilten.

Heidi Klum im Deutschland-Look

Heidi Klum im Deutschland-Look

Foto: Peter Schatz

Aber auch die internationale Fußball-Elite war vor Ort, so Fifa-Präsident Gianni Infantino und Uefa-Boss Aleksandar Ceferin.

Die Trainer-Legenden Sir Alex Ferguson und José Mourinho ließen sich die Eröffnung natürlich ebenfalls nicht entgehen.

Trainer-Legenden unter sich: Sir Alex Ferguson mit José Mourinho

Trainer-Legenden unter sich: Sir Alex Ferguson mit José Mourinho

Foto: ODD ANDERSEN/AFP

Bei ihrem „Heimspiel“ durften natürlich sie nicht fehlen[–>: der neue Bayern-Trainer Vincent Kompany mit Frau Carla und Sportvorstand Max Eberl mit Partnerin Natascha Fruscella.

Bayerns Aufsichtsratsmitglied Karl-Heinz Rummenigge nahm neben Red-Bull-Boss Oliver Mintzlaff Platz.

Bayern-Trainer Vincent Kompany, darunter sein Boss Max Eberl

Bayern-Trainer Vincent Kompany, darunter sein Boss Max Eberl

Foto: Hasan Bratic/DeFodi Images

Neben der ganzen sportlichen Prominenz machten sich auch etliche Politiker auf den Weg in das EM-Stadion.

Darunter: [–>Bundespräsident Frank-Walter Steinmeier, Verteidigungsminister Boris Pistorius, Innenministerin Nancy Faeser und Bayerns Ministerpräsident Markus Söder.

Altkanzler Gerhard Schröder wurde von Ehefrau So-yeon Schröder-Kim begleitet.

Bundespräsident Frank-Walter Steinmeier im Plausch mit John Swinney, dem ersten Minister Schottlands

Bundespräsident Frank-Walter Steinmeier im Plausch mit John Swinney, dem ersten Minister Schottlands

Foto: Getty Images

Sogar Tennis-Legende Boris Becker mit Freundin Lilian de Carvalho Monteiro schaute in München vorbei.

Ganz schön was los also …

READ  Środowisko: śmiertelne ryby w Odrze: trwają śledztwa - Rozrywka
Continue Reading

entertainment

Rekordowe liczby dla filmu „Chłopi” – niemiecka redakcja

Published

on

Rekordowe liczby dla filmu „Chłopi” – niemiecka redakcja

Światowa premiera filmu Doroty Kobieli-Welchman i Hugh Welchmana odbyła się na początku września w sekcji pokazów Festiwalu Filmowego w Toronto. Został on następnie pokazany na 48. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Był jednym z faworytów do Złotego Lwa i ostatecznie otrzymał dwie Nagrody dla Twórców: Nagrodę Publiczności i Nagrodę Specjalną. „Chłopi” to także polski nominowany do Oscara w kategorii „Najlepszy międzynarodowy film fabularny”.

W oświadczeniu komisji Oscarów napisano: „Oprócz wszystkich walorów artystycznych, jakie posiada film, porusza także ważne i wciąż aktualne kwestie społeczne”. Omówione zostaną między innymi ucisk i zależność kobiet od mężczyzn, przemoc seksualna i znęcanie się. Fabuła oparta jest na książce nagrodzonej Nagrodą Nobla. Zdaniem komisji chodzi o to, aby sprawy te były znane ponad granicami Polski i rozumiane ponad granicami politycznymi.

Podobnie jak ostatni film duetu producentów, „Loving Vincent”, także i ten jest animacją rysunkową. Tym razem główną inspiracją było malarstwo z okresu polskiej młodości. W centrum uwagi znajduje się historia Łebek i pięknej, uzdolnionej artystycznie Jani, której wszyscy pożądają. Wciela się w nią Kamila Orzydowska.

Bab/Js

READ  Prince Damien i DJ MICAR: „To nasz osobisty letni hymn!” - Muzyka
Continue Reading

Trending