Connect with us

entertainment

Pomnik: zaatakowano rosyjskich obrońców praw człowieka

Published

on

Pomnik: zaatakowano rosyjskich obrońców praw człowieka

drRosyjska organizacja praw człowieka Memoriał została zaatakowana na młodych mężczyzn w cywilnych ubraniach i nękana przez policję w czwartek wieczorem. W towarzystwie prokremlowskiej telewizji, która zarejestrowała to wydarzenie, napastnicy zaatakowali korytarze organizacji w centrum Moskwy dwadzieścia minut po rozpoczęciu filmu. „Wszyscy na Ziemi” – krzyczeli. Około dwudziestu napastników wdarło się na scenę przed ekranem i skandowało w kierunku publiczności hasła „wstyd”, „faszyzm” i „nie zapomnimy i nie wybaczymy”.

Gareth Jones to film z 2019 roku wyreżyserowany przez polskiego reżysera. Film opowiada o brytyjskim dziennikarzu o tym nazwisku: Jones zeznawał przed Hołodomorem w Ukraińskiej Republice Radzieckiej na początku lat 30., śmiercią milionów ludzi w wyniku stalinowskiej kolektywizacji rolnictwa. Film został pokazany we współpracy z Miejscami Pamięci i Polskim Centrum Kultury.

Drzwi wejściowe zamykane kajdankami

Pomnik, stworzony w walce o zachowanie pamięci o ofiarach sowieckiego terroryzmu, jest wykorzystywany do ataków, tym bardziej, że organizacja została oczerniona jako „zagraniczny agent” w pchaniu „Zachodu”. Organizacja potwierdziła, że ​​posiada wszelkie pozwolenia na wystawienie filmu.

Wiedza nigdy nie była cenniejsza

Uzyskaj bezpłatny dostęp do wszystkich artykułów na FAZ.NET przez 30 dni z F+.

Przeczytaj F + teraz


Ale nie ma to nic wspólnego z tak zwanymi prowokatorami, których zwykle określa się mianem „outsiderów”. „Nie psuj historii naszego kraju!”, krzyczał ich przywódca. Zachęcał ludzi w holu do „biegnięcia na zachód”. Memoriał wezwał policję i napastnicy odeszli, z wyjątkiem trzech aresztowanych przez pracowników Memoriału i przekazanych policji. Policja ją zabrała, ale nie aresztowała i zwolniła, co jest w takich przypadkach normą.

READ  Arkusz kalendarza 2023: 25 września - Kultura i rozrywka
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Published

on

Wielkie gwiazdy i awarie – oraz prośba do fanów

Przed zakończeniem festiwalu Deisbrand w Nordholz w dzielnicy Cuxhaven policja osiągnęła tymczasowy pozytywny wynik. Rzecznik policji powiedział, że każdego dnia około 60 000 osób świętuje razem w sposób pokojowy i żywy. W związku z tym policja odnotowała około 90 przestępstw pomiędzy rozpoczęciem wydarzenia w czwartek a niedzielnym rankiem, w tym kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ogólnie rzecz biorąc, z policyjnego punktu widzenia festiwal przebiegł w dużej mierze sprawnie.

W programie wzięło udział ponad 120 artystów z kraju i zagranicy z kręgów hip-hopu, electro, popu, rocka, alternatywy, indie i metalu. Należą do nich hamburska raperka Nina Chupa, Tokio Hotel, raper Cro i amerykański zespół rockowy Kings of Leon.

Nina Chuba w swoim wystąpieniu w Deichbrand

Awaria systemów informatycznych, która w piątek spowodowała powszechne zakłócenia na całym świecie i niemal paraliż ruchu lotniczego w wielu miejscach, doprowadziła do krótkoterminowych zmian w programie. W rezultacie część artystów nie pojawiła się na festiwalu lub spóźniła się. Występ austriackiej piosenkarki Verified został odwołany.

Możesz być zainteresowanym także tym: Pierwsza maszyna „Secret Pack” w Hamburgu – i więcej tajnych lokalizacji

Po przeważnie suchej i ciepłej letniej pogodzie policja poprosiła fanów muzyki, aby zwracali uwagę na warunki pogodowe w ostatni dzień festiwalu w niedzielę. Po południu spodziewane są opady deszczu i burze. Muzyczne wydarzenie zakończy się zgodnie z planem w niedzielny wieczór.

READ  „Wszystko zaczyna się od rozmowy”: Nowy ksiądz Belgasz przyjechał do Szwajcarii z Polski
Continue Reading

entertainment

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

Published

on

Alexandre Pomis: Krótko po tym, jak rozeszła się wiadomość „Poszukiwany – ścigany”.

„Pytanie – pościg” cieszy się dużą popularnością wśród widzów ARD. Nic dziwnego, że nadawca oprócz pierwotnego przedziału czasowego zapewnia program także w godzinach największej oglądalności w sobotnie wieczory. I już w najbliższą sobotę (20 lipca) powinno to znów zaowocować. Nadinspektor Alexander Pomis z pewnością będzie zadowolony z tej wiadomości.

W sobotni wieczór na wielu fanów zawodów czekał program XXL „Asked – Hunted” z Alexandrem Pomezem. Program specjalny emitowany w godzinach największej oglądalności dał ARD świetne oceny. Obserwowało go 3,03 mln osób, co zapewniło solidny udział w rynku na poziomie 18,3 proc., podaje portal branżowy DWDL.

+++ „Zapytany – ścigany”: po błędzie – Alexandre Boumis musi dać znać kandydatom +++

Alexandre Pomis może być szczęśliwy

Edycja także była czymś wyjątkowym. Wszystko dotyczyło niedawno zmarłego myśliwego Klausa Otto Nagosnika. Po pierwszej turze przesłuchań, ku wielkiemu zainteresowaniu publiczności, ponownie przypomniano sobie „Bibliotekarza”.

Słuchało także wielu młodych ludzi. Udział w rynku wśród osób w wieku od 14 do 49 lat wyniósł 14,6 proc.! Tylko raz w historii serialu w wydaniu emitowanym w godzinach największej oglądalności wszystko poszło lepiej. 400 000 widzów w tej grupie wiekowej zostało zwycięzcami w prime time.

++Alexandre Pomis prywatnie: To, co nagrał na wakacjach w Hiszpanii, gdy miał 17 lat, nie ukazało się do dziś+++

ZDF miał ogólnie więcej widzów

Jednak ARD przegrał z ZDF, gdy uwzględniono wszystkie grupy wiekowe. Powtórki „Theresy Wolf – Wayback” osiągnęły 3,98 mln widzów – 22,7 proc. udziału w rynku!

Jest to nieco większy odsetek niż to, co ARD osiągnęło dzięki Ask-Pursuit. Ale to nie przeszkadza twórcom serialu. Fala sukcesów Alexandre’a Pomisa i jego programu trwa.


Więcej tematów i wiadomości podsumowaliśmy tutaj:


To jest „wyszukiwarka żądań”.

W W „Pytanie – pościg” zespół czterech kandydatów staje przeciwko członkowi elity quizu. Nie jest to dla nich łatwe zadanie, gdyż myśliwi są profesjonalistami w zawodach.

READ  „Wszystko zaczyna się od rozmowy”: Nowy ksiądz Belgasz przyjechał do Szwajcarii z Polski

Continue Reading

entertainment

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Published

on

Coldplay gra w Düsseldorfie podczas silnej burzy

Dusseldorf. Podczas swojego pierwszego gościnnego występu w Niemczech w 2024 roku zespół stawił czoła deszczowi, który spadł na arenę na kilka sekund przed występem Coldplay.

Continue Reading

Trending