Connect with us

Economy

Czarny Piątek: Wyprzedaż w Phillips

Published

on

Czarny Piątek: Wyprzedaż w Phillips
  1. Strona główna
  2. Rekomendacja produktu

Wielu dostawców już prowadzi intensywne wyprzedaże przed Czarnym Piątkiem – w tym Philips. Golarki, elektryczne szczoteczki do zębów, frytkownice, oczyszczacze powietrza, w pełni automatyczne ekspresy do kawy czy odkurzacze za ułamek ceny.

Uwaga dla naszych czytelników: Tworzymy dla Ciebie porównania produktów i oferty. Aby to osiągnąć, otrzymujemy prowizję od partnerów. Dla Ciebie to niczego nie zmienia.

Koniec oczekiwania na Czarny Piątek: markowych urządzeń Philips nie będzie już można kupić w tak niskiej cenie: Jesienią wielu dostawców, takich jak Amazon i OTTO, likwiduje swoje zapasy, a nawet przecenia najpopularniejsze urządzenia Philips do niezwykle wysokie ceny. Popularny Robot kuchenny został zauważony za połowę ceny!

Zaoszczędź teraz na urządzeniach Philips w OTTO, Amazon & Co. © Philipsa; ClassyCatStudio/PantherMedia

Są to jednak ostatnie sztuki, więc oferty prawdopodobnie wyprzedają się stosunkowo szybko. Doświadczenie pokazuje, że najlepsze oferty są dostępne online tylko przez kilka dni.
Szczególnie przydatne jest bycie szybkim.

Przeglądaj wszystkie kategorie w skrócie

W pełni automatyczne ekspresy do kawy i sprzęt kuchenny

Kąpiel, piękno i elektryczne szczoteczki do zębów

Telewizory/telewizory

sprzęt gospodarstwa domowego

Bestseller ze zniżką 120 €: frytkownica na gorące powietrze Philips Airfryer XXL

Dołączona frytownica Philips HD9285/90, seria XXL
Philips Airfryer XXL © Philips

Rozmiar XXL: dla całej rodziny | Smażenie bez oleju tylko gorącym powietrzem 6 zajęć na jednym posiedzeniu | Z bezpłatnym dodatkiem do pieczenia + płytą grillową

Zamiast tego 199 € 319,99 euro

Urządzenia Philips są mocno przecenione na Amazon

READ  Zagrożenie dla Zielonego Ładu

Wskazówka cenowa dla koneserów kawy – zaoszczędź 172 €

Sprzęt AGD Philips 2200
Ciesz się kawą za naciśnięciem jednego przycisku w konkurencyjnej cenie © Amazon

W pełni automatyczny ekspres do kawy Philips z serii 5400 z systemem mleka LatteGo

.

Zamiast tego 577 euro 749,99 euro

25% zniżki – Philips Hue White & Color Ambiance

Podwójny zestaw Philips Hue White & Color Ambiance E27 2x806 lm
Zestaw podwójny Philips Hue White & Color Ambiance E27 2×806 lm © Philips

Zamiast tego 82,83 € 109,99 euro

Więcej zapowiedzi sprzed Czarnego Piątku znajdziesz tutaj

W naszym przewodniku po Czarnym Piątku 2023 – porady i wskazówki, powiemy Ci, jak możesz zaoszczędzić jeszcze więcej w Czarny Piątek. Możesz przeczytać wszystko, co warto wziąć pod uwagę i dowiedzieć się o Czarnym Piątku 2023 w naszej wiedzy o Wielkim Czarnym Piątku.

Artykuł ten powstał przy użyciu automatycznej pomocy i przed publikacją został dokładnie sprawdzony przez redaktorkę Ninę Dudek.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Economy

NVIDIA pokonuje oczekiwania dotyczące zysków: akcje rosną | Życie i wiedza

Published

on

NVIDIA pokonuje oczekiwania dotyczące zysków: akcje rosną |  Życie i wiedza

NVIDIA untermauert seinen Ruf als Super-Aktie!

Der Chip-Hersteller hat am Mittwoch seine Bilanz veröffentlicht – und die ist mehr als erfreulich. Umsatz und Gewinn übersteigen deutlich die Prognosen für den Hersteller von Chips, die auch bei künstlicher Intelligenz (KI) eingesetzt werden.

Die Zahlen sind beeindruckend: So stieg der Umsatz um auf 22,1 Milliarden Dollar gegenüber geschätzten 20,4 Milliarden. Der Nettogewinn lag bei 12,3 Milliarden Dollar; 1,5 Milliarden mehr als noch in der Prognose veranschlagt.

Damit explodierte der Quartalsgewinn von Nvidia innerhalb eines Jahres von 1,4 auf knapp 12,3 Milliarden Dollar! Nvidia-Chef Jensen Huang erklärte dies mit dem weltweiten Einsatz von Künstlicher Intelligenz. Dies habe einen Wendepunkt erreicht. Chips des Konzerns kommen hier zum Einsatz und sind daher hoch gefragt.

Heißt: NVIDIA hat den Markt gerockt – lag mehr als zehn Prozent über den bereits schon sehr optimistischen Analysen der Börsen-Profis.

Und natürlich richtig gute Nachricht für die, die ein NVIDIA-Wertpapier haben. Denn die startet weiter steil an der Börse durch! Nach Bekanntgabe der Zahlen legte NVDIA im nachbörslichen Verkauf Mittwochnacht bis 23 Uhr um zehn Prozent an Wert zu – Tendenz steigend!

Denn die guten Nachrichten des Unternehmens reißen nicht ab: Für das laufende erste Quartal in 2024 erwartet NVIDIA einen Umsatz von rund 24 Milliarden US-Dollar, während Analysten mit 20,4 Milliarden US-Dollar rechnen. Das wären noch mal knapp zum letzten Quartal zehn Prozent drauf!

Continue Reading

Economy

Rolnictwo – Polscy rolnicy wysypują zboże z Ukrainy – Gospodarka

Published

on

Rolnictwo – Polscy rolnicy wysypują zboże z Ukrainy – Gospodarka

Warszawa (dpa) – Polscy rolnicy otworzyli ukraińskie wagony towarowe załadowane zbożem na przejściu granicznym Medica, zamykając na krótko tory na strategicznie ważnej linii kolejowej. Rzeczniczka lokalnej policji powiedziała PTI, że grupa 25 rolników uciekła z miejsca demonstracji przy wiejskiej drodze w stronę pobliskiej linii kolejowej. Procedura zakończyła się kilka minut po negocjacjach z funkcjonariuszami policji. Na tory dotarła niewielka ilość zboża.

Na nagraniu wideo rozpowszechnionym w sieciach społecznościowych ukraińskiej telewizji publicznej widać rolników rozładowujących kukurydzę z kilku ciężarówek z kilku ciężarówek z sąsiedniego kraju i śpiewających polski hymn narodowy.

Protesty przeciwko polityce rolnej Unii Europejskiej

Koleje Ukraińskie potwierdziły zdarzenie, które miało miejsce na polskiej stacji granicznej w Medica. Obydwa otwarte wagony zbożowe przeznaczone były dla Niemiec. Na tej stacji znajduje się około 40 ukraińskich pojazdów przewożących towary rolne. Koleje Polskie i Ambasada Ukrainy w Polsce zostały poinformowane o „nieuprawnionej ingerencji w funkcjonowanie kolei”.

Rozwiązanie to wpisuje się w ogólnokrajowe protesty rolników. Są skierowane przeciwko polityce rolnej Unii Europejskiej, ale także przeciwko importowi tanich produktów rolnych z Ukrainy. Rolnicy już dawno zamknęli przejścia graniczne z sąsiednim krajem na wschodzie w Dorohosku, Hrybinie, Korczui i Medici. We wtorek zamknęli autostrady, ronda i skrzyżowania w 200 miejscach.

„My, rolnicy z całej Polski, jako pierwsi wyciągnęliśmy rękę do przyjaźni i powitaliśmy naszych braci z Ukrainy. A teraz sami jesteśmy przez nich krzywdzeni” – powiedział rozgłośni radiowej Rmf.fm Roman Kondro z inicjatywy „Oszukana Wieś”. . „Różne organizacje mafijne przywożą do Polski te pigułki. Inaczej nie da się tego opisać.”

Polscy rolnicy skarżą się też, że unijny Zielony Ład nakłada na nich nowe warunki, a zboża i inne produkty rolne z Ukrainy, które można wyprodukować taniej, mogą trafiać na rynek bez tych warunków.

Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Kijowie wezwało Warszawę do zakończenia blokady i podjęcia działań przeciwko „retoryce antyukraińskiej”. „Nie ma żadnego uzasadnienia dla blokady granicy polsko-ukraińskiej, bez względu na towarzyszące jej hasła” – napisał na Facebooku rzecznik MSZ Ołeh Nikołenko.

READ  Google przegrywa w procesie monopolistycznym przeciwko twórcom „Fortnite” | Aktualności

© dpa-infocom, dpa:240220-99-59318/4

Continue Reading

Economy

DHL testuje przesyłki wysyłkowe bez drukowanych etykiet

Published

on

DHL testuje przesyłki wysyłkowe bez drukowanych etykiet

Teraz możesz wysyłać przesyłki także za pośrednictwem DHL bez samodzielnego drukowania etykiety. Alternatywnie możesz okazać kod QR w oddziale, wydrukować tam etykietę paczki i umieścić ją na przesyłce. Ale jak dotąd pozostaje tak samo: w zasadzie na pudełku znajduje się naklejka. To właśnie może się zmienić, ponieważ wydaje się, że w niektórych regionach DHL testuje wysyłkę paczek bez etykiet wśród wybranych klientów.

Alternatywnie klienci mogą odręcznie wpisać identyfikator paczki na pudełku. To powinno w takim razie wystarczyć Jak paczka! wspomniany. W mailu do klientów DHL wyjaśnia, że ​​wystarczy czytelnie wpisać za pomocą flamastrowej końcówki identyfikator PAK (zaczynający się od „PAK”) marki paczki zakupionej w Internecie lub identyfikator RET (zaczynający się od „RET”) zwrotu. długopis do pisania u góry.Nadawanie. PAK-ID lub RET-ID można znaleźć pod kodem QR etykiety wysyłkowej dostarczanej pocztą elektroniczną.

Całość ma jednak nadal charakter pilotażowy dla wybranych klientów, o których poinformowano drogą mailową. Ta metoda jest obecnie reklamowana wyłącznie w przypadku odbierania paczek z miejsca przechowywania. Powinno być również jasne, że ten rodzaj pisania piórem działa tylko w przypadku opakowań w pudełkach, a nie w przypadku zwrotów bez opakowania. Amazonka. DHL wyjaśnia również, że nieczytelne kody pisemne oznaczają, że przesyłki należy pozostawić.

Przejrzystość: ten artykuł zawiera linki partnerskie. Klikając na niego, przejdziesz bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na dokonanie tam zakupu, otrzymamy niewielką prowizję. Nic nie zmienia ceny dla Ciebie. Linki partnerskie nie mają wpływu na nasze raporty.


READ  Renault sprzedaje rosyjski biznes za 1 rubel
Continue Reading

Trending