Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Co książę Karol odziedziczył po swoim zmarłym ojcu Filipie

Zaktualizowano 14 kwietnia 2021 r. O godz. 8:46

  • Książę Karol pójdzie w ślady ojca.
  • Śmierć księcia Filipa oznacza zmianę tytułu na najstarszego syna królowej.
  • Obecnie jest księciem Edynburga.

Więcej informacji na temat brytyjskiej rodziny królewskiej można znaleźć tutaj

Miał prawie 74 lata Prinze Philip Książę Edynburga. Zgodnie z linią sukcesji tytuł poszedł Po śmierci Filipa (9 kwietnia) Automatycznie do swojego najstarszego syna przez długi czas Prinze Charles Jednak jest mało prawdopodobne, aby książę Edynburga przeżył.

Interpretacja: Po ślubie była księżna Elżbieta, obecnie królowa Królowa Elżbieta II.W listopadzie 1947 roku Philip Mountbatten otrzymał tytuły hrabiego Merion, barona Greenwich i księcia Edynburga. Jako najstarszy syn, książę Karol posiada teraz ten tytuł szlachecki.

Książę Edward będzie później posiadał tytuł

Ale jeśli wstąpi na tron ​​po śmierci królowej, przekazuje tytuł swojemu bratu, księciu Edwardowi. W ten sposób pałac chce uhonorować wieloletnie zaangażowanie Edwardsa w przyznanie nagrody księcia Edynburga, którą książę Filip ufundował w 1956 roku. Według urzędnika program pomaga młodym ludziom „rozwijać umiejętności życiowe i zawodowe”. Strona Pałacu Buckingham.

Decyzja o przyznaniu księciu Edwardowi tytułu zapadła w rocznicę ślubu Edwarda i hrabiny Sophie von Wessex w 1999 roku. Według brytyjskich mediów, Karol zachowa tytuł księcia Walii nawet po swojej koronacji.

Karol będzie odtąd towarzyszył królowej

Książę Filip zmarł 9 kwietnia w wieku 99 lat w zamku Windsor. Oczekuje się, że po śmierci męża i okresie żałoby królowa Elżbieta II będzie w przyszłości nadal uczęszczać na publiczne spotkania. Jednak królowa nie powinna zajmować się tym sama. Nieokreślone źródła to brytyjski tabloid.codzienna poczta” Ujawniła, że ​​w przyszłości zwykle będzie ci pomagał starszy członek rodziny królewskiej. Jeśli to możliwe, królową byłaby wówczas albo książę Karol, księżna Camilla, książę William, księżna Kate, książę Edward lub Zofia z Wessex. Księżniczka Anne Towarzyszący.

READ  Nowa muzyka w Bremie: Realtime Festival rozpoczyna się teraz w październiku - Kultura w Bremie: najnowsze wiadomości

Plik Pogrzeb księcia Filipa odbędzie się 17 kwietnia. W całym kraju powinna być minuta ciszy przed mszą pogrzebową w sobotę.
© 1 & 1 Mail & Media / spot on news

Po śmierci księcia Filipa (99) opublikowano kilka wywiadów z jego dziećmi – w których romantycznie rozmawiali o swoim ojcu. Przemówienie do księcia Karola również sprawia, że ​​płaczesz.