Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Caudia Effenberg była zdumiona swoją ignorancją

Claudia Effenberg wywołała poruszenie na starcie „Schlag den Star” w sobotę wieczorem. W pojedynku z Carmen Gies poprzedni model zawiódł i nie rozpoznał dwóch znanych osobistości.

Seria zdjęć składająca się z 16 zdjęć

W drugim meczu „Pokonaj celebrytówBasem, kto jest najstarszy? ” Carmen Jess I Claudia Effenberg Porównaj dwa Pomis ze sobą i oszacuj, który jest starszy. Obie kobiety zawsze pokazywały dwa zdjęcia. Najpierw musiały porównać wiek swoich mężów. Obie były prawdziwe: Stephan Evenberg starszy niż Robert Jess.

Czy to aktorzy?

Potem było trudniej Jeff Bezos I Elon Musk. Który ze starszych przedsiębiorców? Obaj mężczyźni byli nieznani Effenbergowi. Przyznała publicznie: „Nie znam żadnego z nich”. “Czy to aktorzy?” Na początku Elton był trochę zaskoczony, ale potem wyjaśnił: „Może zechcesz zamówić jeden z nich? Może siedziałeś w samochodzie z drugim”.

Ignorancja 55-latka wywołała zaskoczenie na Twitterze. Ktoś zapytał: „Na której planecie mieszka Effenberg?” Inny widz powiedział: „Wow. Claudia nie zna Bezosa i Muska”. Nawiasem mówiąc, Bezos jest starszy o 57 lat, Musk ma tylko 49 lat.

Jess też nie jest do końca pewna

Geiss powiedział, że ma większą wiedzę na temat Amazona i wynalazcy Tesli i chciał pomóc jego konkurentowi w uprawie chmielu. Powiedziała: „Dostaje rozwód, to kolejny miliard dolarów rozwodu”. Właściwie to ustawiająca odrzutowiec nie wydaje się znać jej drogi, tak jak myślała. W rzeczywistości Bezos rozwiódł się ze swoją ówczesną żoną MacKenzie Scott w 2019 roku. Obecnie możesz Bill Gates Z Melinda Gates Rozwód, Jess mogła coś pomieszać.

Effenberg nie mylił się, jeśli chodzi o uznanie przedsiębiorców odnoszących sukcesy. Ponadto jej notatki o niektórych kobietach, które pokazano jej podczas meczu, nie były do ​​końca poprawne i zostały skrytykowane na Twitterze. Kto w końcu wygrał program Przeczytaj tutaj.

Ze zdjęciami Księżna Kate I Herzogen Megan Sędzia Effenberg: „Wyglądasz młodziej i ładniej” Angelina Jolie I Jennifer Aniston Powiedziała: jeden z nich jest piękny, a drugi brzydki. Jedna z kobiet też wygląda jak „mumia”.

READ  Kanye West i Irina Shayk: Oto, co Kim Kardashian i Bradley Cooper mają do powiedzenia o swoim romansie

Wielu widzów nie uważało tego za dobre i krytykowało za to Effenberga. Na Twitterze użytkownik obraził 55-latkę za powierzchowność. Inna osoba napisała na Twitterze: „Claudia mówi tylko o kobietach”.

Carmen Gies wygrała grę „Kto jest starszy”. Podczas gry obie kobiety były wspierane przez swoich mężów.