Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Legenda ESC, Johnny Logan, przyznaje Irlandii punkty

Kilka dni przed drugą wersją Stephan Rap Tam powstał Europejski Konkurs Wolnej Piosenki ProSieben Znany międzynarodowy akcjonariusz: Ten, który napisał historię ESC …

Badanie etapowe: Po zeszłorocznym pęknięciu związanym z koronamiKonkurs Piosenki Eurowizji(ESC) w sobotę 22 maja Rotterdam zamiast. Już w poprzednią sobotę 15 maja ProSieben Plik Stephan Rap W programie wyprodukował „Europejski Konkurs Piosenki Wolnej”. Teraz zidentyfikowano znanego akcjonariusza.

Irlandzka piosenkarka i kompozytorka Johnny Logan W ten sposób ogłosi punkty dla swojego kraju. Logan, Który 13 maja obchodzi 67. urodziny, jest legendą ECOS: w 1980 roku wygrał Ding Ding Konkurencja. W tym czasie występował z Zdrowa herbata Tytuł autora „What Is Another Common”. Cztery lata później sprowadzono Irlandczyków Linda Martin jednak Logan Utwór „Terminal 3” zajął drugie miejsce. On sam wziął udział ponownie w 1987 roku i wygrał w Brukseli piosenkę, którą napisał „Hold Me Now”. Wreszcie kolejne zwycięstwo przyniosła Rada Ekonomiczno-Społeczna Linda Martin W 1992 z Johnny Logan Napisany tytuł „Dlaczego ja?”

Uczestniczy w nim 16 krajów

Oprócz Niemiec i tegorocznej „Zielonej Wyspy” Anglia, Włochy, Chorwacja, Holandia, Austria, Polska, Szwajcaria, Hiszpania I Turcja, a po raz pierwszy Francja, Słowenia i Belgia, Szkocja I Grecja W konkursie muzycznym. Obok Johnny Logan Will między innymi Lucas Cordales do Grecja I Nathan Evans do Szkocja Podaj odnośne punkty.

Wybitny muzyk z każdego kraju zaprezentuje swoją piosenkę na żywo w Kolonii. Uczestnicy zostaną przedstawieni w środę 12 maja. Następnie widzowie w Europie mogą przyznawać punkty przez telefon lub SMS. Nie możesz jednak głosować na swój kraj. Program ponownie poprowadzą Conchita Wreste i Stephen Gatin.

Po odwołaniu korony z oficjalnego ESC ProSieben Konkurs Piosenki Eurowizji 2020 został wyemitowany po raz pierwszy. W tym czasie niemiecki piosenkarz i autor tekstów Niko Santos zdobył tytuł swojego drugiego domu Hiszpania. oficjalny “Konkurs Piosenki Eurowizji 2021 ”w sobotę 22 maja o godzinie 21:00 na Erste.

READ  Mickey Krause przeszkadza fotografowi