Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Arvado rozpoczyna współpracę z firmą Sebora w Polsce

Cotterslow / Flaviska (Polska). Arvado Supply Chain Solutions rozszerza współpracę z firmą kosmetyczną Zephora. W Brusco, Polska, dostawca usług zarządzania łańcuchem dostaw i handlu elektronicznego, Zephora, otworzył nowe centrum dystrybucyjne, aby wspierać swój biznes e-commerce i P2B.

Nowy magazyn ma powierzchnię 7 tys. Mkw., Więc według firmy jest prawie 2000 mkw. Większy od poprzedniego. Szczególną cechą przyszłości będą pojazdy autonomiczne, które zautomatyzują ruch w magazynie. Prowadząc nowe centrum dystrybucyjne, Zephora może usprawnić przetwarzanie zamówień e-commerce, jednocześnie zwiększając pojemność magazynową.

Centralny magazyn firmy Sepora znajduje się na terenie Panatoni Park Bruskov IV, tak blisko węzła autostradowego A 2, niedaleko węzła Bruskov. Stwarza to optymalne warunki dla usług P2C w Polsce i Czechach, a także dla usług P2B w Polsce, która posiada produkty dla blisko 100 sklepów detalicznych.

Klienci muszą skorzystać

Mike Nietzsche, dyrektor ds. Łańcucha dostaw Zebora PAC, powiedział: „Wierzymy, że te zmiany będą miały pozytywny wpływ na naszą obsługę klienta, ponieważ klient jest zawsze w centrum łańcucha dostaw. Jednym z kluczowych czynników, które braliśmy pod uwagę przy wyborze nowego partnera, była poprawa usług. Dzięki współpracy z Arvado Supply Chain Solutions, czas naszych dostaw do klientów zarówno w Czechach, jak iw Polsce ulegnie znacznemu skróceniu, a klienci otrzymają zamówienia bardzo szybko, zwłaszcza w godzinach szczytu. “

READ  Indyjscy bokserzy młodzieżowi koncentrują się na światach, które w Polsce nie otwierają się liczbami rządowymi - The New Indian Express