Connect with us

entertainment

ADAC GT Masters Esports Championship 2021: dramat otwierający sezon Pure

Published

on

To był ekscytujący i ekscytujący początek sezonu ADAC GT Masters eSport Championship napędzanego przez EnBW Mobility + w Oschersleben. Zwycięzcą 20-minutowego sprintu został mistrz Moritz Loner (Dörr Esports). Nikodem Wiśniewski (Williams Esports) zajął pierwsze miejsce na podium w 40-minutowym wyścigu głównym. W turnieju Löhner i Jakub Brzeziński (Williams Esports) zdobyli przewagę z 61 punktami. Gdzie Löhner ma nos z przodu dzięki swojemu zwycięstwu w sprincie.


Löhner z powodzeniem rozpoczął pierwszy dzień wyścigów w ADAC GT Masters eSports Championship. Kierowca Dörr Esports rozpoczął sprint od pierwszego miejsca. Wyraźna przewaga w Oschersleben, gdzie trudno wyprzedzać na wąskim i wymagającym technicznie torze. Po raz pierwszy w programie uczestników znalazł się Szybki Start. Löhner dobrze się dogadywał, więc od początku do końca odniósł czyste zwycięstwo. „Moje starty poszły dobrze. Widziałem, że Pejic trochę zaspał, więc mogłem strzelać na wewnętrznej linii w zakręcie 1. Brzeziński przekroczył linię mety na drugim miejscu. Trzecie miejsce zajął kolega z zespołu Williams Jack Keithley. Tim Jarschel (MRS Esports ) ukończyli sprint na 10. miejscu i zajęli pierwsze miejsce w wyścigu głównym w procesie odwróconej siatki.

Dramat na początku głównego wyścigu

Ale jego szczęście trwało tylko przez krótki czas: kiedy po pierwszym okrążeniu skręcił w prawo na pozycję startową w swoim Bentleyu jako lider, nastąpiło zerwanie i Garchill odpadł. „To był silny cios”, powiedział pilot MRS. „Nadrobienie brakujących punktów będzie trudne. Ale będę naciskać jak nigdy wcześniej.” Porażkę wykorzystał Gergo Baldi (M1RA Esports), który teraz objął prowadzenie. Ale Węgier postawił na swoje szanse na zwycięstwo, gdy po obowiązkowym postoju otrzymał karę autem za nieprzestrzeganie ograniczenia prędkości w alei serwisowej. To utorowało drogę Wiśniewskiemu, który nie zrzekał się już stanowiska kierowniczego. „Jestem szczęśliwy”, powiedział zwycięzca, „ale miałem też szczęście”. „Bardzo mi przykro z powodu tego, co przydarzyło się Timowi na pierwszym okrążeniu. Potem inni piloci otrzymali mandaty. Mój dzisiejszy występ nie był najlepszy, ale ostatecznie wszystko poszło dla mnie dobrze.” A za biegunem Niemcy Florian Haas ( Dörr Esports) i Marko Bejic przekroczyli linię mety (MAHLE RACING TEAM).

READ  „Zdejmij ubranie i jęcz”: Elias Mubarak był dyskryminowany ze względu na płeć

Löhner, który startował z 10. miejsca, stracił szansę na objęcie pozycji lidera na pierwszym okrążeniu. Z powodu spinu pilot Dörr Esports spadł na 22. Ale panujący mistrz był w stanie wrócić do pierwszej dziesiątki. Z kilkoma manewrami wyprzedzania, dobrze wymierzoną strategią pauz i karami za zawody, przekroczył linię mety na dziewiątym miejscu. „Jazda na pierwszym okrążeniu była oczywiście zła i kosztowała mnie wiele punktów. Strategia off-piss pozwoliła mi przynajmniej ograniczyć uszkodzenia” – powiedział Loner. Ze swoją najwyższą pozycją w sprincie i czasem okrążenia 1:22,658 minut , zdobył także nagrodę „Pole Position” oraz „Nagrodę Najszybszego Okrążenia”.

Innowacje się sprawdziły

Kierowcy przywitali nowy format 20-minutowym sprintem i ponad 40-minutowym wyścigiem głównym. Zwycięzcy Wiśniewski i Hasse powiedzieli: „Zdecydowanie zapewnia więcej rozrywki i ruchu. Myślę, że w miarę postępu sezonu zobaczymy lepsze wyścigi. Trudno jest wyprzedzić w Oschersleben. „

Sprawdził się również nowy system punktowy, w którym kierowcy do 21 miejsca mogą zbierać punkty do mistrzostw. Widzowie mogli spodziewać się wielu pojedynków na polu startowym. Od tego sezonu SimRacers zdołali również zebrać swoje pierwsze punkty w play-offach. Posiadacz kolumny otrzymuje pięć punktów, każdy o jeden punkt niżej, tak że za piąte miejsce na starcie pozostaje jeszcze jeden punkt.

Burzliwe wyścigi w mistrzostwach GT4

Pierwsza runda nowo utworzonych mistrzostw GT4 również była ciężka: Turecki Emre Ceyhan (Team Fordzilla) zdołał oderwać się od rywali z pierwszego miejsca zaraz po starcie, ale za nim doszło do trójstronnej walki Juliana Konzi, warte obejrzenia (EURONICS Gaming) oraz Jonas Wanner (T3 eSports) i Adam Pinczes (Arnage Competition). Tuż przed końcem wyścigu Pinczesowi udało się wyprzedzić Wannera i zapewnić sobie trzecie miejsce za Kunze. „To była świetna walka i jestem bardzo zadowolony z wyniku” – powiedział radośnie Węgier po wyścigu.

READ  „Niebieska kobieta” Strobla to coś więcej niż powieść MeToo - Kultura i Rozrywka

Czterech kierowców i piąte miejsce, Matja Markovic, automatycznie kwalifikują się do następnego wyścigu mistrzostw GT 4. Pozostali kierowcy muszą wcześniej wiedzieć, gdzie Red Bull startuje, korzystając ze swojej tabeli liderów.

Drugie wydarzenie ADAC GT Masters eSport powered by EnBW mobility + odbędzie się w przyszłym tygodniu (wtorek, 8 czerwca 2021) w Red Bull w Austrii.

ADAC Motorsport

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek

Published

on

Kirsten Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem w sprawie jego obraźliwych tekstów piosenek
  1. Strona główna
  2. telewizja

Naciska

Roland Kaiser świętuje swoją rocznicę na scenie wielkim występem w ZDF. Jest tam także Christine Ott. Piosenkarz popowy nie tylko ma dla niego słowa pochwały.

Offenburg – Kiedy Roland Kaiser (71 l.) będzie obchodził swoje urodziny na scenie, najwybitniejsi niemieccy artyści będą oczywiście świętować razem z nim. Na scenie występują między innymi Beatrice Egli (35), Melissa Naschenong (33) i Kirsten Ott (42). Ten ostatni nie tylko wykonał klasyczną „Joannę” Kaisera, ale także rozmawiał później z Giovannim Zarrellą i Rolandem Kaiserem. Czasami musiała się uśmiechać, słysząc obrzydliwe słowa cesarza.

Ze względu na jasne teksty: Kirsten Ott zmierzy się z Rolandem Kaiserem

Kirsten Ott otwiera rocznicowy występ Rolanda Kaisera, śpiewając jego przebój „Joanna”. „Urodziła się, by śpiewać tę piosenkę” – Giovanni Zarrella chwali swoją odnoszącą sukcesy koleżankę po jej występie i wita ją na długiej sofie na scenie ZDF. Jego pierwsze pytanie od Kirsten Ott: „Dlaczego właściwie chciałaś zaśpiewać tę piosenkę?” Odpowiada bez wahania: „Bo to dość chwytliwa melodia i znam ją od dawna. Kiedy ją zaśpiewasz, zostaje w głowie”.

Christine Ott uśmiechnęła się: „Ale muszę przyznać, że jesteś też trochę łobuzem”. „Tak myślisz?” – pyta Roland Kaiser z niewinnym uśmiechem na ustach. „Te słowa…” piosenkarka pop kręci głową. „Tak, on ma wszystko” – mówi Giovanni Zarrella. Roland Kaiser nie mówi tego poważnie, przepraszając za tekst swojej piosenki. „Nie, myślę, że to świetne” – musi w końcu przyznać Kristen Ott.

Zbliżenie na Christine Ott.  Kirsten Ott 16 grudnia 2023 w Offenburgu w ramach programu ZDF Giovanni Zarrella prezentuje 50-lecie Rolanda Kaisera 16 grudnia 2023 w Offenburgu (fotomontaż)
„Little Rogue”: Kerstin Ott rozmawia z Rolandem Kaiserem na temat jego wybuchowych tekstów piosenek (fotomontaż) © IMAGO/Bildagentur Monn & IMAGO/Eibner

To nie pierwszy raz, kiedy słowa Rolanda Kaisera spotkały się z krytyką. Kilka tygodni temu Barbara Schönberger i Atse Schröder dyskutowali o niemieckim hicie podcastu „With the Waffles of a Woman”, a dokładniej o sprośnych tekstach Rolanda Kaisera i Andrei Berg. Wykorzystane źródła: ZDF/Giovanni Zarrella przedstawia: 50 lat Rolanda Kaisera

READ  Po pojawieniu się ZDF: Celebryci otrzymują groźby śmierci
Continue Reading

entertainment

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Published

on

Warszawa: Polska: Obejrzyj zmianę rządu w kinie z popcornem – Polityka

Wiele jest również do zrobienia w odniesieniu do Berlina i Brukseli. PiS był w ciągłym konflikcie z Komisją Europejską w sprawie reformy sądownictwa, a rząd federalny zadręczał go żądaniami bilionowych odszkodowań wojennych na świecie. Z drugiej strony Tusk i jego współpracownicy opowiadają się za drogą proeuropejską i bardziej ugodową polityką wobec Niemiec.

Nowy stary

66-latek z Gdańska był premierem Polski w latach 2007-2014. W tym czasie utrzymywał dobre relacje z kanclerz Angelą Merkel (CDU). Tusk chce pod koniec tygodnia udać się do Brukseli na szczyt Unii Europejskiej, na którym będzie omawiana większa pomoc dla Ukrainy.

Ale wielu polskich obywateli także wiąże duże oczekiwania z nowym rządem. PiS rozgniewał wiele osób zaostrzeniem praw do aborcji, a przyszły rząd chce ponownie zliberalizować to ustawodawstwo. Tusk zapowiedział już restrukturyzację nadawcy publicznego, z którego PiS uczynił swoje narzędzie propagandy.

Mimo chęci zmian Tusk będzie musiał także zmierzyć się z problemem wspólnego pożycia. Prezydent Duda może wstrzymać wiele inicjatyw reformatorskich. W ostatnich tygodniach dał wyraźnie do zrozumienia, że ​​wymagany przez konstytucję status bezpartyjnego głowy państwa to dla niego jedynie formalność.

READ  Po pojawieniu się ZDF: Celebryci otrzymują groźby śmierci
Continue Reading

entertainment

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Published

on

Gary Sinise w głębokim smutku: syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Gary Sinise jest głęboko zasmucony
Syn gwiazdy Forresta Gumpa umiera w wieku 33 lat

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Makana Anthony Sinise i jego rodzina przez kilka lat walczyli z rzadkim nowotworem, ale ostatecznie zmarł z powodu powikłań w wieku zaledwie 33 lat. Ojciec Gary Sinise opisuje sytuację jako „rozdzierającą serce” prawie dwa miesiące po śmierci.

Amerykański aktor Gary Sinise stracił syna. Makana Anthony „Mac” Sinise zmarł w wieku 33 lat po długiej walce z rakiem. Jak ogłosił w emocjonalnym oświadczeniu gwiazda „Forresta Gumpa”, jego syn zmarł 5 stycznia.

Wiadomość została opublikowana na stronie głównej Fundacji Gary'ego Sinise'a i na jej profilu na Instagramie. Obok zdjęcia śmiejącego się Maca aktor napisał, że 8 sierpnia 2018 roku u jego syna zdiagnozowano „bardzo rzadki nowotwór” – struniak. Struniaki to nowotwory złośliwe kręgosłupa i podstawy czaszki.

Sinise powiedział również, że choroba pojawiła się zaledwie kilka miesięcy po tym, jak u jego żony Moiry Harris zdiagnozowano raka piersi w trzecim stadium. Podczas gdy Moira osiągnęła remisję i po leczeniu pozostała wolna od raka, choroba Maca rozprzestrzeniła się i „z biegiem czasu coraz bardziej mu przeszkadzała”.

Sinise zauważył, że jego syn był „wyjątkowym perkusistą”. Często towarzyszył swojemu słynnemu ojcu, który także grał w zespole. Zmarły był absolwentem Uniwersytetu Południowej Kalifornii, gdzie oprócz gry na perkusji studiował pisanie piosenek i kompozycję.

Gary Sinise napisał, że jego syn przeszedł pięć różnych operacji kręgosłupa w latach 2018–2020 i został sparaliżowany od klatki piersiowej w dół z powodu wpływu choroby na jego organizm. Pomimo tych ograniczeń nadal pracuje nad albumem „Resurrection and Revival”. „W tygodniu, w którym album trafił do druku, Mac przegrał walkę z rakiem. Zmarł 5 stycznia 2024 r. i został pochowany 23 stycznia”.

Rodzina „ze złamanym sercem”

Gary Sinise opisał swój smutek tymi wzruszającymi słowami: „Jak każda rodzina, która doznała takiej straty, jesteśmy głęboko zasmuceni i radzimy sobie najlepiej, jak potrafimy. Dla rodziców utrata dziecka jest bardzo trudna”. To było „rozdzierające serce i bardzo trudne”.

Podkreślił: „Walka naszej rodziny z rakiem trwała pięć i pół roku i z biegiem czasu stawała się coraz trudniejsza. Choć nasze serca bolą po jego stracie, pociesza nas informacja, że ​​Mac już nie walczy i jest inspiracją i „dotknął większość z nas”. Swoją drogą, to zrobił. „Toczył żmudną walkę z nieuleczalnym rakiem, ale nigdy się nie poddał”.

Gary Sinise i Moira Harris są małżeństwem od 1981 roku. Oprócz Maca mają dwie córki. Aktor zasłynął z wielu hollywoodzkich produkcji, takich jak „Forrest Gump”, „Apollo 13” czy „Zielona mila”.

READ  „Niebieska kobieta” Strobla to coś więcej niż powieść MeToo - Kultura i Rozrywka
Continue Reading

Trending