Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kanye West i Irina Shayk: Oto, co Kim Kardashian i Bradley Cooper mają do powiedzenia o swoim romansie

To połączenie, którego do niedawna nikt się nie spodziewał: supermodelka Irina shayk (35) Mówi się, że jest gwiazdą rapu Kanye West (44) Dane!

Dawno się nie widzieliśmy! Na powyższym filmie Irina pokazała się ze swoją córką Leah.

A to z kolei nie tak dawno go zszokowało, oddzielając go od piękna rzeczywistości Kim Kardashian (40). Formalnie złożyłam z nim wniosek o rozwód w lutym – i dopiero we wtorek (8 czerwca) na jego urodziny Obiecuje zawsze go kochać. W przeszłości Irina też nie miała szczęścia z miłości: w 2019 roku zerwała z ojcem swojej córki Leah (4), aktorem. Bradley Cooper (46).

„Idiota”: Czy Irina wysłała ukrytą wiadomość do byłej Bradleya na poniższym filmie?

Kanye West i Irina Shayk: Uwielbiam wakacje we Francji!

Teraz wydaje się, że ten krąg miłości, wypełniony bardzo wybitnymi ludźmi, nadal się zmienia: po tym, jak pojawiły się już pogłoski o romansie między Kanye i Iriną, teraz są one najwyraźniej potwierdzone!

Jak donosi amerykański “tmz.com”, dwie gwiazdy widziano w dniu jego urodzin na wakacjach miłosnych w Prowansji we Francji. O nie nie! Według relacji naocznych świadków powinni oni wyglądać jak para.

Insider: „Zdecydowanie się spotykasz”

Według serwisu tmz.com modelka promująca markę Kanye „Yeezy” i projektantka są w rzeczywistości w romantycznym związku – ale nie ustalono, jak poważna jest cała sprawa. Według brytyjskiego serwisu „dailymail.co.uk”, który zawiera zdjęcia z romantycznej podróży, wtajemniczony wie na pewno: „Zdecydowanie się umawiasz”.

Ciekawie więc będzie zobaczyć, jak subtelne powiązania między nimi rozwiną się w przyszłości – i co? Znani byli partnerzy Gołąbki dalej. Jeśli sprawy staną się poważniejsze, klan Kardashian West Shayk Cooper może stać się jedną z bardzo interesujących mieszanych rodzin w Hollywood.

Aktualizacja (10 czerwca): Jak wiadomo, żółw między 35-latkiem a dziewięciolatkiem trwa od tygodni. I wydaje się, że zgłosiła to była Kim Kardashian. Według amerykańskiego serwisu „people.com” influencer nie ma z tym problemu. „Nie mają nic przeciwko, żeby Kanye chodził na randki” – powiedział ktoś z witryny. “Po prostu opiekuj się dziećmi.” Kim, która ma czworo dzieci ze swoim byłym mężem, nalega na spędzenie tego czasu z tatą i nie chce, żeby przyjaciel przeszkadzał jej. Bradley, były partner Iriny, po cichu przyjmuje jej nową miłość. Według usmagazine.com, który również rozmawiał z informatorem, Bradley z całego serca popiera wszystkich, z którymi Irina się spotyka: „On po prostu chce, żeby była szczęśliwa”.

READ  Koledzy wchodzą w interakcję w horrorze: niemieckie gwiazdy filmowe krytykują politykę Corony