Connect with us

entertainment

Chce usunąć z nazwiska „Pitt”: córka Brada Pitta zatrudnia prawnika

Published

on

Chce usunąć z nazwiska „Pitt”: córka Brada Pitta zatrudnia prawnika

Chce usunąć „Pete” z imion
Córka Brada Pitta zatrudnia prawnika

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Shiloh Jolie-Pitt nie chce już, żeby nazywano go „Pitt”. Według źródła, córka hollywoodzkiej pary marzeń, Angeliny Jolie i Brada Pittsa, na jej 18. urodziny zatrudniła prawnika i nawet sama za to zapłaciła. Widać, że bardzo chce zdystansować się od ojca.

Czy to wyraźny sygnał, gdzie leży sympatia do Shiloh, córki Angeliny Jolie i Brada Pitta? Jak twierdzi amerykański portal People, dowiedział się od bliskich byłej marzycielskiej pary z Hollywood, obecnie 18-latka zdecydowała się na symboliczny krok i zmianę nazwiska. Z raportu wynika, że ​​porzuciła nazwisko Beth i przyjęła nazwisko matki.

„Shilo samodzielnie zatrudnił prawnika i opłacał własne honoraria” – podało źródło magazynu People. W rezultacie rzekoma brutalna przeszłość aktorki była powodem, dla którego chciała odtąd żyć jako Shiloh Jolie i porzucić podwójne imię Jolie-Pitt. Co więcej: Jak podaje magazyn People, który podobno posiada odpowiedni dokument sądowy, wniosek został złożony 27 maja – tego samego dnia, w którym Shiloh obchodziła swoje 18. urodziny, a tym samym pełnoletność.

Imię mogło się nie zmienić

Angelina Jolie i Brad Pitt mają pięcioro innych dzieci: Maddoxa, Paxa, Zaharę oraz bliźniaki Knoxa i Vivienne. Mówi się, że dwie z nich przeprowadziły się do Shiloh w podobny sposób: według People tylko Vivienne Jolie jest wymieniona jako asystentka produkcji w programie teatralnym nowego musicalu „The Outsiders”, przy którym pomagała. Matka produkuje.

Jej siostra Zahara również przedstawiła się bez przyrostka „Beth”: jak pokazało wideo, nazwała się „Zahra Marley Julie” dopiero, gdy została przyjęta do wspólnoty AKA w Spelman College w listopadzie ubiegłego roku. Według doniesień, relacje między Bradem Pittem i jego dziećmi są od lat napięte.

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się ponad siedem lat temu i przez lata walczyli o opiekę nad szóstką dzieci. Aktorka złożyła pozew o rozwód w 2016 roku. Chociaż obie gwiazdy są razem od 2005 roku, pobrali się dopiero w 2014 roku. Po tym, jak Brad Pitt przestraszył się w samolocie, Jolie rozstała się. Para ma troje biologicznych dzieci i troje adoptowanych.

READ  Wollnys pomagają influencerom po dramatycznej burzy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Kolorowy Śledź 2024: Festiwal Miejski w Słubicach – koncerty, trendy, kino letnie

Published

on

Kolorowy Śledź 2024: Festiwal Miejski w Słubicach – koncerty, trendy, kino letnie

Beim Stadtfest in Słubice am 5. und 6. Juli 2024 warten Konzerte und gute Unterhaltung. Welche polnischen Stars auftreten und was Besucher wissen sollten.

Słubice

W ubiegłym roku Festiwal Miejski w Słubicach odwiedziło kilka tysięcy gości, w tym wielu z Frankfurtu nad Odrą.

Tomasz Gutke

Zacznie się za kilka dni: pewnego dnia 5 i 6 lipca zamienione na Sloopy the Boczne boisko na boisku Na festiwalowej mili. W piątek od 16:00 i w sobotę od 14:00 na rodziny czeka wiele atrakcji turystycznych. Swój udział zapowiedziało także wielu wybitnych muzyków z Polski. Jeśli chcesz zaspokoić swój głód, znajdziesz go Stoiska z jedzeniem Z frytkami, kiełbaskami, klasycznymi daniami kuchni polskiej, a także food truckami z nietypowymi daniami. Ceny tutaj w zeszłym roku były mniej więcej na tym samym poziomie, co na German City Festival.

READ  Żona Wendlera siedzi w seksownej bieliźnie obok amerykańskiego kulturysty
Continue Reading

entertainment

Film: Opuszczenie Bractwa

Published

on

Film: Opuszczenie Bractwa

nr 44 –

„Polska modlitwa”. Reżyseria: Hanka Nobis. Polska/Szwajcaria 2022. Zapowiedzi w obecności reżysera w: Zurych Refraw, poniedziałek, 6 listopada 2023 r.; Lucerna Bourbaki, wtorek, 7 listopada 2023. Wyświetlanie w kinach od 9 listopada 2023.

Zanim napisy końcowe się skończą, „Polskie modlitwy” pozostawiają poczucie wszechobecnej zażyłości. Być może ze względu na rygorystyczny język, jakim reżyserka Hanka Nobis prowadzi swój dokument. Ale przede wszystkim urzeka bohater jej debiutu: Antic, 22 lata, młody człowiek pełen sprzeczności, pytań i mięśni. Na przykład, gdy kąpie się w małym strumyku, robi to bez przeszkód, a jednocześnie ostrożnie; Bardzo męski, ale jednocześnie intymny i przyjazny. Przez cztery lata śledzimy jego codzienne życie i dorastanie.

Rozpoczyna tam swoją podróż w obozie przetrwania ultrakonserwatywnego bractwa. Antik ścina siekierą krzyż w drzewie i zaczyna się modlić z innymi młodymi mężczyznami. Kamera jest nieruchoma i porusza się powoli. Odnotowujemy obecność kilkudziesięciu młodych katolickich nacjonalistów, a on jest ich wyłaniającym się przywódcą. Świat prawicowych ekstremistów jest opowiadany tak bezstronnie i bez oceniania, że ​​bliskość idei faszystowskich jest niemal bolesna. Twarze, ciała i dialogi, ale bez lektora i wywiadów. Kamera ukazuje Antica i jemu podobnych, bez idealizacji i gloryfikacji, ale też bez szerszego kontekstu.

Ta bliskość jest dość niepokojąca, ale ujawnia także politycznie. Tylko dzięki tej intymności rozumiemy, że prawicowa ideologia Antika opiera się zasadniczo na relacjach osobistych. Wtedy jego wiara zaczyna się kruszyć. Antic poznaje swoją pierwszą dziewczynę. Pocałunek w czerwono-białym morzu polskich flag, pierwszy przebłysk śmiechu na kanapie po paleniu trawki. To spotkanie zażyłości sprawia, że ​​Antik najpierw przemyśla swoje stanowisko, a potem je przezwycięży.

Polskie Modlitwy oferują estetyczną, jeśli nie polityczną, odpowiedź: otwartość umysłu. A nie wobec radykalnej sceny prawicowej i jej treści politycznych. Przeciwnie, wizja młodego bohatera zawsze pozostaje otwarta, dlatego film opiera się idei walki doktryną z doktryną. Ta otwartość, długie ujęcia i żywiołowa kamera wpływają także na zakończenie filmu. Antyk rzeczywiście powoli, ale nagle dotarł na drugą stronę spektrum.

READ  Konflikt graniczny na Białorusi – „Rząd podsyca obawy przed III wojną światową”

Anna Bertram

Continue Reading

entertainment

Zdobywca Oscara w żałobie: umiera scenarzysta Robert Towne

Published

on

Zdobywca Oscara w żałobie: umiera scenarzysta Robert Towne

Stan na: 3 lipca 2024 r. o 8:19

Pisał scenariusze do hollywoodzkich filmów, takich jak „Chinatown”, „Tequila Sunrise” i „Mission: Impossible” – w wieku 89 lat zmarł zdobywca Oscara Robert Towne.

Nagrodzony Oscarem scenarzysta i pochodzący z Kalifornii Robert Towne, który zainspirował takie filmy jak „Chinatown”, „Tequila Sunrise” i „Mission: Impossible”, zmarł w poniedziałek „spokojnie” w obecności swojej rodziny. Rzeczniczka Carrie McClure powiedziała. Miał 89 lat.

Towne był jednym z najbardziej rozchwytywanych scenarzystów w Hollywood. Jego najsłynniejszym dziełem jest scenariusz do filmu kryminalnego „Chinatown” (1974), opowiadającego o władzy, korupcji i romansach w Los Angeles lat 30. XX wieku. Film wyreżyserował Roman Polański, z Jackiem Nicholsonem i Faye Dunaway w rolach głównych. Film był jedenaście razy nominowany do Oscara, ale tylko Towne zdobył trofeum za oryginalny scenariusz.

Współpraca ze znanymi aktorami

Towne napisał kilka scenariuszy do filmów z Tomem Cruisem, w tym Days of Thunder, The Firm i Mission: Impossible. Kilkakrotnie współpracował także z Warrenem Beattym („Szampon”, „Heaven Must Wait”) i Jackiem Nicholsonem. Towne był także zatrudniony do dopracowywania scenariuszy, na przykład przy produkcjach takich klasyków jak „Bonnie i Clyde” czy „Ojciec chrzestny”.

Autor stanął za kamerą także jako reżyser. Wyreżyserował film akcji „Tequila Sunrise” (1988) z Melem Gibsonem, Michelle Pfeiffer i Kurtem Russellem. W 2006 roku w dramacie o imigrantach Ask the Dust zaprosił przed kamerę takie gwiazdy jak Salma Hayek, Colin Farrell i Donald Sutherland.

Nominowany do Oscara pod pseudonimem

Oprócz zdobycia Oscara za „Chinatown” Towne otrzymał trzy inne nominacje do Oscara za scenariusze do filmów „Ostatni rozkaz”, „Szampon” i „Greystoke: Legenda Tarzana, władcy małp”.

Towne przez kilka lat pisał scenariusz do komedii o Tarzanie, ale potem pokłócił się z producentami. Wyciągnął swoje zapisane imię i zamiast tego w napisach końcowych filmu umieścił imię swojego psa – „PH Vazak”. Towne przystąpił do wyścigu o Oscara w 1985 roku pod tym pseudonimem. Ostatecznie nagrodę przyznano za scenariusz do filmu „Amadeus”.

READ  „Scewo BRO” w „Den of the Lions”: ten wymóg nigdy nie został spełniony - TV
Continue Reading

Trending