Connect with us

Top News

Świetne doświadczenie w Polsce

Published

on

Świetne doświadczenie w Polsce
  1. Strona główna
  2. gra
  3. Lokalna gra

Naciskać

Wspaniałe przeżycie: „Young Tigers” są zadowoleni ze swojego występu na Mistrzostwach Europy Rock and Roll. Zdjęcie: Haas © Haas

Wylewanie (czerwony). Kobiece dzieło kolaboracji Spielvereinigung Frankenbach i Gießener Tanzclub 74 „Young Tigers” zakwalifikowało się do Mistrzostw Europy Rock’n’Roll, zajmując w zeszłym roku drugie miejsce w Mistrzostwach Niemiec. Zespół niedawno wygrał Grand Prix Niemiec w Essenbach (podaliśmy).

W piątek i sobotę dwunastu młodych tancerzy w wieku od 10 do 15 lat wybrało się z rodzicami do Polski, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy. Te mistrzostwa wymagały wielu treningów i przygotowań: z jednej strony trzeba było ograniczyć choreografię do rund eliminacyjnych, ponieważ taniec na poziomie międzynarodowym dozwolony był tylko przez maksymalnie 1:45 minuty. Natomiast Niemieckie Stowarzyszenie Rock and Rolla zorganizowało dla całej drużyny koszulki z federalnym orłem i napisem „Team Germany”.

Na 17 uczestniczących organizacji kobiecych Młode Tygrysy zajęły na starcie ósme miejsce. Liczba uczestników była bardzo duża i obfitowała w wiele atrakcji w sekwencjach tanecznych, takich jak skoki w rozkroku czy małe akrobacje. Środkowi Hesowie od początku byli zdenerwowani, czego nie mogli ukryć w swoim tańcu. W rezultacie nie byli w stanie wykonać swojego występu tanecznego bez błędów. Jednak nadal była nadzieja, że ​​w razie potrzeby zagrają jeszcze raz i zakwalifikują się do półfinału.

W rundzie repasażowej młode tygrysy wykonały taniec trwający 1:45 minuty znacznie lepiej niż w rundzie eliminacyjnej, ale nie poprawiło to ich rankingów i musiały zadowolić się 17. miejscem.

To było wspaniałe doświadczenie móc przez ponad rok brać udział w zawodach międzynarodowych z całym zespołem trenowanym przez Julię Sieber, Petera Hesse i Dianę Haas. W ten sposób możesz wyznaczyć nowe cele na następny trening.

Zespół wciąż poszukuje nowych talentów, gdyż w tym roku do organizacji dopuszczonych jest wiele osób ze względu na wiek. Formacja kobiet trwa zaledwie 15 lat.

READ  Anglia vs Polska przywołują wspomnienia z czasów, kiedy te kwalifikacje do Mistrzostw Świata naprawdę coś znaczyły
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Top News

Kupowanie grzybów w Polsce: jaka jest cena popularnych kurek na rynku?

Published

on

Kupowanie grzybów w Polsce: jaka jest cena popularnych kurek na rynku?

In Polen ist die Pilzernte in vollem Gange. Pfifferlinge sind frisch auf dem Basar in Kostrzyn nad Odrą erhältlich. Ist der Preis im Vergleich zu deutschen Supermärkten wirklich günstiger?

Kostrzyn

Ein Artikel von

Bettina Winkler

Kurki na rynku polskim w Kostrzynie

Kurki w Polsce: sprzedawca Natalia ze świeżymi grzybami na targu w Kostrynie nad Otre. Czy kurki są tańsze w krajach sąsiednich?

Bettina Winkler

„Nasze grzyby są w 100% polskie” – podkreśla Natalia na stoisku z warzywami na bazarze w Kostrzynie nad Odrą, dwadzieścia kilometrów od Śląskiego. Swoją drogą piękny polski rynek z wieloma straganami, małymi restauracjami, bezpłatnymi miejscami parkingowymi, czystymi toaletami i niezliczoną liczbą fryzjerów. Warto odwiedzić.

READ  Kuldurgamp Sądu Najwyższego
Continue Reading

Top News

Po upałach w NRW: Burze przynoszą ochłodę – Aktualności – WDR – Aktualności

Published

on

Po upałach w NRW: Burze przynoszą ochłodę – Aktualności – WDR – Aktualności

Sobota potem NRW Znów ciepło, a przede wszystkim wilgotno, wieczorem i w nocy przelotne opady deszczu oraz ciepłe burze.

W Wuppertal-Ronsdorf piorun uderzył w dach domu. Następnie zapalił się dach. Według straży pożarnej w Wuppertalu nikt nie został ranny.

Uczestnicy koncertów są przemoczeni

Ostrzeżenie pogodowe na festiwalu w Baruka | Źródło zdjęcia: WDR/Marvin Hoffmann

Wśród tych, którzy byli zaskoczeni ulewnym deszczem, byli ci, którzy wzięli udział w festiwalu Parookaville w Wies. Na terenie lotniska, gdzie nocowało wielu gości, organizatorzy poprosili gości o zamknięcie namiotów i zabezpieczenie ich na ziemi ze względu na pogodę.

Wieczorem w Dusseldorfie, gdzie obecnie odbywa się Jarmark Nadreński, zebrały się ciemne chmury. Później zaczęło padać. Wczorajszy koncert Coldplay, pierwszy z trzech koncertów w Düsseldorfie, był odpowiednio mokry.

Chris Martin w ulewnym deszczu | Źródło zdjęcia: Henning Kaiser/dpa

Tuż przed frontmanem Chrisem Martinem i jego ekipą na arenie zaczęło się lać Taśma Wszedł na scenę. Prawie 50 000 fanów i muzyków zostało przemoczonych.

W niedzielę ponownie możliwe są burze

W niedzielę w Nadrenii Północnej-Westfalii niebo będzie pochmurne i zawsze będą występować pojedyncze przelotne opady deszczu i burze, w niektórych obszarach czasami bardzo groźne: z ulewnymi opadami deszczu, gradem i burzliwymi wiatrami. Temperatura nieznacznie spadnie do 26–29 stopni.

Według redakcji pogody WDR pogoda we wschodniej Westfalii jest ekstremalna Po południu możliwe są burze i ulewne opady deszczu do 50 litrów na metr kwadratowy.

Uczestnicy Christopher Street Day w Kolonii mają nadzieję, że bogowie pogody będą w ciągu dnia nieco życzliwi. Przez miasto przechodzi wielka parada, w której uczestniczy około 60 000 osób. Organizatorzy spodziewają się, że na trasie pojawi się ponad milion gości.

Oto trzy wskazówki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać gorącą i wilgotną pogodę:

  • Wentylacja wczesna i późna – ale dopiero po: Wentylacja ma sens, gdy temperatura na zewnątrz jest niższa niż w pomieszczeniu – czyli późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. Niemniej jednak w wielu pomieszczeniach i sytuacjach ważne jest regularne wietrzenie w ciągu dnia. W przeciwnym razie powietrze w pomieszczeniu będzie nasycone parą i zanieczyszczeniami.
  • Pij dużo: Powinieneś pić regularnie przez cały dzień, zanim poczujesz pragnienie. Obowiązują następujące zasady: gorące napoje mogą zwiększyć pocenie się, bardzo zimne napoje mogą powodować nadmierne ciepło, co może wywierać nacisk na układ krążenia. Wybierz więc złoty środek między ciepłem a zimnem.
  • Zrób sobie sjestę: Jeśli to możliwe, DocEsser zaleca przebywanie w pomieszczeniach zamkniętych w godzinach od 13:00 do 18:00. Zatem od południa do późnego popołudnia słońce jest w najwyższym punkcie. Pomocne jest także noszenie w miarę możliwości luźnych i przewiewnych ubrań.

Ćwicz od północy do południa

W upalne dni, jeśli to możliwe, biegaj rano. Zdjęcie: dpa/Thomas Banneyer

Jeśli chcesz ćwiczyć, najlepiej robić to rano, szczególnie w upalne dni. „Brak powszechnie zauważanego południowego upału„Mówi meteorolog WDR Vogt.”Latem najwyższą temperaturę osiągamy pomiędzy godziną 15:00 a 18:00.”

Jeśli więc masz ochotę pobiegać w upalne dni, z pewnością możesz to zrobić w porze lunchu – ale lepiej nie robić tego wieczorem. „Oprócz upału powietrze jest również silnie zanieczyszczone– mówi Vogt.

Nasze zasoby:

  • Redakcja WDR Weather Meteorolog WDR Jürgen Vogt
  • Centrum Kompetencji Meteorologicznych ARD
  • Centrum Doradztwa Konsumenckiego NRW
  • Agencja informacyjna AFP
READ  Podatek od nieruchomości w sądzie: Co właściciele powinni wziąć pod uwagę
Continue Reading

Top News

Wizyta w Pniewach, mieście partnerskim Oer-Erkenschwick w Polsce

Published

on

Wizyta w Pniewach, mieście partnerskim Oer-Erkenschwick w Polsce

READ  Wyższy Sąd Administracyjny w Münster: NRW przegrywa apelację o pomoc związaną z koronawirusem
Continue Reading

Trending