Connect with us

entertainment

„Piłka nożna: Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Kobiet” w ZDF w transmisji na żywo i w telewizji: Transmisję piłkarską na żywo możesz oglądać tutaj

Published

on

„Piłka nożna: Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Kobiet” w ZDF w transmisji na żywo i w telewizji: Transmisję piłkarską na żywo możesz oglądać tutaj

„Niemcy – Polska”: kiedy i gdzie będzie można obejrzeć w telewizji dziś, 31 maja 2024 r., program piłkarski „Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet”, przeczytaj tutaj. Przekażemy Ci również wszystkie informacje na temat transmisji na żywo online i zapętlania w bibliotece multimediów.

Puchar Niemiec: Ćwierćfinały na ZDF Zdjęcie: ZDF, przesłane przez FUNKE Software Guides

„Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet” można oglądać w telewizji już dziś, 31 maja 2024 r. Na pewno nie chcesz przegapić programu „Niemcy – Polska”? W takim razie powinieneś punktualnie włączyć ZDF: tutaj pokazany jest film „Piłka nożna: Kwalifikacje do Mistrzostw Europy Kobiet” 20:15. Jeśli wolisz oglądać telewizję online: ZDF oferuje również transmisję strumieniową na żywo w Internecie.

„Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet” dziś na żywo i w telewizji: o to właśnie chodzi w „Niemcy-Polska”

Podczas gdy Lea Schuler i spółka świetnie rozpoczęli rozgrywki z dwoma zwycięstwami w dwóch meczach i zajmują pierwsze miejsce w tabeli Grupy D, Polska z gwiazdą Bundesligi Ewą Pajor zajmuje ostatnie miejsce bez punktów. W poprzednich czterech spotkaniach kobiety z Niemieckiego Związku Piłki Nożnej zawsze wygrywały. Jednak ich ostatnie spotkanie miało miejsce 29 lat temu, kiedy w towarzyskim meczu świętowali zwycięstwo 8:0. (Źródło: ZDF, przekierowanie: FUNKE Software Guides)

WIĘCEJ ROZRYWKI: W naszych poradach dotyczących telewizji zawsze znajdziesz coś dla siebie.

„Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet” 31 maja 2024 r.: retransmisja „Niemcy-Polska” online w mediatece ZDF i w telewizji

Dla wszystkich, którzy nie mogą dzisiaj obejrzeć „Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet” 31 maja 2024 o 20:15: przydatna może być tutaj biblioteka multimediów ZDF. Dzięki temu wiele programów telewizji internetowej można udostępniać w formie wideo na żądanie w przypadku transmisji na żywo – zwłaszcza po ich emisji w telewizji. Na razie nie będzie powtórki w telewizji ZDF. Z reguły program można znaleźć w bibliotece multimediów w Internecie także po jego emisji w telewizji. Niestety nie dotyczy to wszystkich przesyłek.

READ  Kolejny stress test dla relacji niemiecko-polskich - piątek

Wszystkie informacje o „Piłka nożna: Eliminacje do Mistrzostw Europy Kobiet” w telewizji

data: 31 maja 2024 (pierwsza emisja)

W:ZDF

z: Katja Stresow, Kathryn Lehmann

Cecha: Niemcy – Polska

Rok produkcji: 2024

Długość: 140 minut (od 20:15 do 22:35)

On żyje: Tak

Z dużą precyzją: Tak

On podąża News.de Już w środku WhatsApp, Facebook, Świergot, Pinteresta I youtube? Tutaj znajdziesz gorące aktualności, aktualne filmy i bezpośredni kontakt z redakcją.

+++ Nota redakcyjna: Tekst wygenerowano na podstawie danych grupy Funke. Jeśli masz jakieś uwagi lub uwagi, możesz je przesłać do nas na adres [email protected]. +++

rouge/news.de

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Contra Star Neelam Farouk: Tak radzisz sobie z codziennym rasizmem - rozrywka

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending