Connect with us

Tech

Zakup PS5: nowe kontrolery i materiały eksploatacyjne – status sprzedaży PlayStation 5

Published

on

  • ZAdrian Murawski

    Blisko

Czy obecnie można kupić PlayStation 5 w dowolnym sklepie internetowym? Wyjaśniamy aktualną pozycję sprzedażową Sony PS5.

Aktualizacja 24.04.2021 Każdy, kto ma nadzieję, że w ten weekend dilerzy wprowadzą do obiegu nowe konsole PS5, będzie niestety rozczarowany. W tej chwili nie wygląda na to, żeby w żadnym sklepie nastąpiła reorganizacja. Potwierdza to również spojrzenie w przeszłość, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie było w ogóle odnawiania w weekend.

Jedynym dealerem, który był w stanie ponownie wprowadzić nowe konsole, był OTTO. W środę 21 kwietnia 2021 roku około godziny 13 był bardzo mały pakiet PlayStation 5, który jednak został wyprzedany w ciągu 5 minut. Fakt, że odnowienie jest wciąż nadchodzące, można również potwierdzić patrząc na produkcję. Obecnie występuje niedobór produkcji chipów u kilku producentów sprzętu. Tak więc nowe konsole mogą być dłuższe w przyszłości. Jeśli sprzedawca niespodziewanie ma zapasy w swoim sklepie internetowym, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

Hamburg – Wielu fanów Nadal poszukuje Według najnowszych Sony-Jednostka sterująca. Ponieważ dostępność jest niewielka, a kupcy: Wejdź do środka tylko kilka jednostek PS5 Włączone. Następnie jest wyprzedany w ciągu kilku minut. Jak dotąd kwiecień był dość kiepski, jeśli chodzi o zakupy na PS5. jak widzisz obecna sytuacja Na zewnątrz?

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
Średnia pamięć Blu-ray
Wydanie 19. listopada 2020

Kup PS5: Ci dealerzy mogą wkrótce otrzymać akcesoria do konsoli

Dla fanów PS5 Kwiecień jak na razie jest kiepski Na zewnątrz. Żadne jednostki nie są aktywowane u sprzedawców detalicznych, z wyjątkiem Amazon. Cierpliwość jest znana jako cnota i jest specjalnie testowana przez fanów Sony. Ale nie rozpaczaj, bo taki jest Trochę nadziei. Biorąc pod uwagę, że w minionych miesiącach (styczeń, luty i marzec) PS5 trafiały głównie w drugiej połowie miesiąca, jest bardzo prawdopodobne, że druga połowa kwietnia będzie bardziej przygotowana na konsole PS5. Ten pogląd też jest gry.

READ  Technologia przyszłości uwalnia Twój ekran: jak ten laptop

Z drugiej strony osiągnęli punkt kulminacyjny Problemy z PlayStation 5 Jak również dla. Wielu fanów twierdzi, że Sony po prostu nie wyprodukowało wystarczającej liczby kontrolerów. To nieprawda, ponieważ popyt na PS5 już dramatycznie wzrósł. Konsola była ostatnio w stanie ustanowić historyczny rekord w USA, ponieważ nigdy nie sprzedano żadnego kontrolera prędkości. GamesWirtschaft szacuje liczbę sprzedanych konsol PS5 na 400 000 w ciągu pierwszych czterech i pół miesiąca. Dla porównania: Nintendo Switch sprzedał prawie 650 000 urządzeń w pierwszym roku.

Kup PS5: Nigdy więcej spadków przed połową maja?

Ale tak naprawdę jest z Problemy produkcyjne PS5. Ponieważ rosnące zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju elementy elektroniczne zwiększyło również zapotrzebowanie na chipy elektroniczne i półprzewodniki. I to nie tylko z PS5, ale także z innymi konsolami, takimi jak Microsoft Xbox Series X, z Nintendo, ale także ze smartfonami, laptopami, a nawet samochodami. Dlatego producent chipsetu TSMC już go ma Ogłoś ostrzeżenie Zakłada, że ​​popyt będzie mógł być ponownie w pełni zaspokojony dopiero w 2023 roku.

Kupowanie PS5: aktualny stan materiałów eksploatacyjnych PlayStation

© Sony / MediaMarkt / Saturn / Amazon / GameStop (kompilacja)

Następnie brakuje chipów i półprzewodników Opóźniona dostawaKtóry został wywołany nie tylko przez środki higieny i środki zapobiegawcze w związku z trwającą epidemią Corona, ale także, na przykład, został rozwiązany. Oblężenie Kanału Sueskiego w Egipcie. Dlatego niektórzy międzynarodowi koledzy już podejrzewają Sony Do połowy maja nie ma jednostek PS5 Może wysłać więcej do sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że w kwietniu nie będzie można kupić konsol PS5.

Dlatego kupujący nadal potrzebują dużo cierpliwości. Jednak fani mogą również poświęcić czas na zapoznanie się z naszymi wskazówkami i wskazówkami dotyczącymi zakupu PS5. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu konsol za pośrednictwem portali sprzedażowych. StockX to bezpieczny sposób na zdobycie PlayStation 5, a ogłoszenia w serwisie eBay i eBay wciąż tam są Bądź ostrożny. Ponadto ceny konsol są nadal znacznie wyższe niż sugerowana cena detaliczna, więc PS5 Digital Edition czasami kosztuje 700 €, a PS5 Disc Edition za 700-800, a nawet 1000 €.

READ  AVAST sklasyfikował aplikację Google jako złośliwe oprogramowanie

Lista list reguł: © Sony / MediaMarkt / Saturn / Amazon / GameStop (kompilacja)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Published

on

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję
  1. Strona główna
  2. panorama

Naciska

Nowa funkcja notatek w WhatsApp może ułatwić życie użytkownikom. Z planowaną innowacją Messengera wiąże się jednak pewien problem.

Brema – Ostatnio doszło do… WhatsApp Trochę zmian. Zacząłem kilka tygodni temu Usługa Messenger wprowadza nowy design. Wielu użytkowników zauważyło, że kolor ich komunikatora zmienił się z niebieskiego na zielony. Chociaż zmiana ta została dotychczas wdrożona tylko dla niektórych użytkowników, WhatsApp już planuje kolejną aktualizację: zintegrowaną funkcję notatek.

WhatsApp planuje wprowadzić nową funkcję, z której będzie można korzystać poprzez długie naciśnięcie wiadomości

Ogólnie oświecony blog fanów WABetaInfo Stwierdzono, że WhatsApp pracuje nad „integracją funkcji robienia notatek z przyszłą aktualizacją aplikacji”. Według raportu niektórzy użytkownicy wersji beta mogą już testować tę funkcję, ale nadal znajduje się ona na etapie rozwoju. Użytkownicy WhatsApp mogą obecnie długo naciskać poszczególne wiadomości, aby otworzyć menu kontekstowe oferujące różne opcje. Za pomocą tego menu użytkownicy mogą przesyłać dalej, kopiować, przypinać i odpowiadać na wiadomości. Planowana aktualizacja ma na celu dodanie kolejnej funkcjonalności.

WhatsApp prawdopodobnie będzie pracował nad funkcją notatek dla swojego komunikatora. (Awatar) © Thomas Trutschel/imago-images

Zrzut ekranu z wersji beta WhatsApp WABetaInfo Pokazuje, że dodano element menu Dodaj do notatki. Dzięki temu użytkownicy za pomocą kilku kliknięć utworzą nową notatkę z wiadomości i szybko zapiszą ważne informacje. Ta funkcja może być szczególnie przydatna do szybkiego zapisywania otrzymanych adresów lub informacji o płatnościach bez konieczności ręcznego przesyłania ich do aplikacji do robienia notatek.

WhatsApp otrzymuje funkcję notatek – na razie zwykli użytkownicy są wykluczeni

Istnieje jednak problem innowacji. Wydaje się, że WhatsApp opracował tę funkcjonalność głównie dla klientów biznesowych. Dlatego funkcja notatek będzie prawdopodobnie początkowo dostępna tylko dla użytkowników WhatsApp Business. Dlatego też zwykli użytkownicy zwykłego komunikatora początkowo nie będą mogli skorzystać z nowej funkcjonalności.

READ  Kinonikony i Leica w pełnym formacie – fotorelacja na tydzień 10.2024

WhatsApp

W 2009 roku uruchomiono i rozwijano program do obsługi komunikatorów internetowych Najpopularniejszy od lat program do obsługi wiadomości błyskawicznych W Niemczech. Od 2014 roku firma jest częścią spółki-matki Facebooka, Meta Platforms.

WhatsApp Business został uruchomiony w 2018 roku i jest skierowany szczególnie do właścicieli małych firm. WhatsApp twierdzi na swojej stronie internetowej, że komunikator „ułatwia komunikację z klientami dzięki funkcjom automatyzacji, organizowania i szybkiego reagowania na wiadomości”. Jeśli funkcjonalność zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników biznesowych, można przynajmniej rozważyć przeniesienie jej na standardowy komunikator.

W kwietniu WhatsApp ogłosił także dalsze zmiany w swoich warunkach świadczenia usług. Tutaj Użytkownicy muszą podjąć niezbędne działania, aby móc dalej korzystać z Usługi. (fd)

Continue Reading

Tech

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Published

on

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Tajwański producent Gigabyte ma Gigabyte Metal Gear Plus Wprowadzono nową serię ultrakompaktowych minikomputerów opartych na 3-litrowej aluminiowej obudowie, która zawiera wiele procesorów AMD Ryzen 8000G („Phoenix”) z maksymalnie 8 rdzeniami Zen 4 i Radeon 700M z maksymalnie 12 jednostkami CU i maksymalną wydajnością. wynosi 768 jednostek cienia. W sumie trzy Barbones dla użytkowników z branży DIY są gotowe do wprowadzenia na rynek.
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (8)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (4)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (5)
źródło: GBChińska platforma e-commerce jd.com będzie oferować w chwili premiery trzy Barbones w następującej konfiguracji.

Barbone składa się z odpowiedniego pakietu APU Zen 4, płyty głównej Gigabyte Aorus B650I ITX, niskoprofilowej chłodnicy Jonsbo i kompaktowej „3-litrowej obudowy” o wymiarach 200 x 210 x 85 mm wykonanej z aluminium. Systemy są również oferowane jako najlepsze komputery do gier z 16 GB pamięci DDR5-5600 i 512 GB NVMe SSD w cenie 899, 739 i 689 dolarów.Gigabyte Metal Gear Plus (2)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (3)
źródło: GBOprócz zasilacza GAN o mocy 180 W dostępne są również Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, LAN 2,5 Gb/s, a także HDMI 2.1a i DisplayPort 2.0. Nie zostało jeszcze jednoznacznie wyjaśnione, czy Gigabyte będzie oferować także w tym kraju serię Metal Gear Plus. Obecnie uwaga skupia się na regionie azjatyckim.Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GBREAD  AMD FSR 2.0 kontra DLSS w Farming Simulator 22
Continue Reading

Tech

Departament Obrony musi w znaczący sposób dokonać przeglądu systemu poziomów

Published

on

Departament Obrony musi w znaczący sposób dokonać przeglądu systemu poziomów

Przed premierą aktualizacji Fallouta 4 nowej generacji, która nastąpi 25 kwietnia, będzie można wypróbować niektóre nowe modyfikacje Fallouta 4. Na przykład jeden z projektantów przyjrzał się systemowi poziomów w postapokaliptycznej grze RPG firmy Bethesda i przerobił atuty, umiejętności i cechy. make it Bardziej przypomina klasyczne tytuły z tej serii, z usuniętymi również niektórymi bezużytecznymi dodatkami.

Mod do Fallouta 4: Przebudowa systemu poziomowania w celu zwiększenia powtarzalności rozgrywki

Mod, o którym mowa, pochodzi ze zmodyfikowanego FishFiend i wprowadza około 50 nowych funkcji, 14 nowych cech, 12 nowych umiejętności i kilka zmian w stosunku do oryginalnych bonusów z Fallouta 4. Jeśli chcesz wrócić po obejrzeniu nowego serialu Fallout, jeśli chcesz aby wejść na pustkowie, może to być sytuacja jest tego warta. Swoją drogą mod jest remasterem moda Hot Diggity autorstwa FishFiend z 2020 roku. Można go pobrać tutaj NexusMods pobierać.

03:17
Fallout: Oficjalny zwiastun nowej serii na Amazon Prime

Modder FishFiend sam wyjaśnia, że ​​celem tego moda jest „poprawa powtarzalności rozgrywki poprzez spowolnienie stopniowego przechodzenia każdej postaci w specjalistę od wszystkiego” oraz „włączenie wyspecjalizowanych korzyści, które nadają każdej postaci większą indywidualność”. Największe zmiany dotyczą bonusów, które nie tylko zostały rozszerzone o 50 nowych bonusów wspomnianych na początku, ale nowe wymagania dotyczące atutów mają również zachęcać do nowych sposobów gry. Wiele oryginalnych serii zostało zremasterowanych. Tymczasem motywy moda mają na celu powrót do systemu poziomowania, takiego jak w Fallout 1, Fallout 2 czy Fallout: New Vegas.

Continue Reading

Trending