Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Zakup PS5: nowe kontrolery i materiały eksploatacyjne – status sprzedaży PlayStation 5

  • ZAdrian Murawski

    Blisko

Czy obecnie można kupić PlayStation 5 w dowolnym sklepie internetowym? Wyjaśniamy aktualną pozycję sprzedażową Sony PS5.

Aktualizacja 24.04.2021 Każdy, kto ma nadzieję, że w ten weekend dilerzy wprowadzą do obiegu nowe konsole PS5, będzie niestety rozczarowany. W tej chwili nie wygląda na to, żeby w żadnym sklepie nastąpiła reorganizacja. Potwierdza to również spojrzenie w przeszłość, ponieważ w ciągu ostatnich kilku miesięcy nie było w ogóle odnawiania w weekend.

Jedynym dealerem, który był w stanie ponownie wprowadzić nowe konsole, był OTTO. W środę 21 kwietnia 2021 roku około godziny 13 był bardzo mały pakiet PlayStation 5, który jednak został wyprzedany w ciągu 5 minut. Fakt, że odnowienie jest wciąż nadchodzące, można również potwierdzić patrząc na produkcję. Obecnie występuje niedobór produkcji chipów u kilku producentów sprzętu. Tak więc nowe konsole mogą być dłuższe w przyszłości. Jeśli sprzedawca niespodziewanie ma zapasy w swoim sklepie internetowym, niezwłocznie Cię o tym poinformujemy.

Hamburg – Wielu fanów Nadal poszukuje Według najnowszych Sony-Jednostka sterująca. Ponieważ dostępność jest niewielka, a kupcy: Wejdź do środka tylko kilka jednostek PS5 Włączone. Następnie jest wyprzedany w ciągu kilku minut. Jak dotąd kwiecień był dość kiepski, jeśli chodzi o zakupy na PS5. jak widzisz obecna sytuacja Na zewnątrz?

Nazwa konsoli PlayStation 5 (PS5)
twórca Sony Interactive Entertainment (SIE)
Pisze Naprawiono konsolę do gier
Pokolenie 09. Generacja konsoli
Średnia pamięć Blu-ray
Wydanie 19. listopada 2020

Kup PS5: Ci dealerzy mogą wkrótce otrzymać akcesoria do konsoli

Dla fanów PS5 Kwiecień jak na razie jest kiepski Na zewnątrz. Żadne jednostki nie są aktywowane u sprzedawców detalicznych, z wyjątkiem Amazon. Cierpliwość jest znana jako cnota i jest specjalnie testowana przez fanów Sony. Ale nie rozpaczaj, bo taki jest Trochę nadziei. Biorąc pod uwagę, że w minionych miesiącach (styczeń, luty i marzec) PS5 trafiały głównie w drugiej połowie miesiąca, jest bardzo prawdopodobne, że druga połowa kwietnia będzie bardziej przygotowana na konsole PS5. Ten pogląd też jest gry.

READ  Drogie połączenie smartfona i ekranu aparatu

Z drugiej strony osiągnęli punkt kulminacyjny Problemy z PlayStation 5 Jak również dla. Wielu fanów twierdzi, że Sony po prostu nie wyprodukowało wystarczającej liczby kontrolerów. To nieprawda, ponieważ popyt na PS5 już dramatycznie wzrósł. Konsola była ostatnio w stanie ustanowić historyczny rekord w USA, ponieważ nigdy nie sprzedano żadnego kontrolera prędkości. GamesWirtschaft szacuje liczbę sprzedanych konsol PS5 na 400 000 w ciągu pierwszych czterech i pół miesiąca. Dla porównania: Nintendo Switch sprzedał prawie 650 000 urządzeń w pierwszym roku.

Kup PS5: Nigdy więcej spadków przed połową maja?

Ale tak naprawdę jest z Problemy produkcyjne PS5. Ponieważ rosnące zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju elementy elektroniczne zwiększyło również zapotrzebowanie na chipy elektroniczne i półprzewodniki. I to nie tylko z PS5, ale także z innymi konsolami, takimi jak Microsoft Xbox Series X, z Nintendo, ale także ze smartfonami, laptopami, a nawet samochodami. Dlatego producent chipsetu TSMC już go ma Ogłoś ostrzeżenie Zakłada, że ​​popyt będzie mógł być ponownie w pełni zaspokojony dopiero w 2023 roku.

Kupowanie PS5: aktualny stan materiałów eksploatacyjnych PlayStation

© Sony / MediaMarkt / Saturn / Amazon / GameStop (kompilacja)

Następnie brakuje chipów i półprzewodników Opóźniona dostawaKtóry został wywołany nie tylko przez środki higieny i środki zapobiegawcze w związku z trwającą epidemią Corona, ale także, na przykład, został rozwiązany. Oblężenie Kanału Sueskiego w Egipcie. Dlatego niektórzy międzynarodowi koledzy już podejrzewają Sony Do połowy maja nie ma jednostek PS5 Może wysłać więcej do sprzedawców detalicznych. Oznacza to, że w kwietniu nie będzie można kupić konsol PS5.

Dlatego kupujący nadal potrzebują dużo cierpliwości. Jednak fani mogą również poświęcić czas na zapoznanie się z naszymi wskazówkami i wskazówkami dotyczącymi zakupu PS5. Oczywiście istnieje również możliwość zakupu konsol za pośrednictwem portali sprzedażowych. StockX to bezpieczny sposób na zdobycie PlayStation 5, a ogłoszenia w serwisie eBay i eBay wciąż tam są Bądź ostrożny. Ponadto ceny konsol są nadal znacznie wyższe niż sugerowana cena detaliczna, więc PS5 Digital Edition czasami kosztuje 700 €, a PS5 Disc Edition za 700-800, a nawet 1000 €.

READ  Wycieczka do Breeze: Riot przedstawia nową mapę VALORANT

Lista list reguł: © Sony / MediaMarkt / Saturn / Amazon / GameStop (kompilacja)