Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Wyświetl komunikat szefów Bayernu Monachium – kiedy się żegnasz, znów staje się jasne

Bayern Monachium ma wiele powodów do świętowania – ale w śpiewach nadchodzącego turnieju są poważne, przemyślane melodie.

MONACHIUM – Stan ducha Bayernu Monachium w sobotę można przeczytać w reakcjach Kathleen Krueger. Menadżerka zespołu z Monachium jest już na urlopie macierzyńskim i wkrótce spodziewa się dziecka. Jednak w ostatnim meczu sezonu z FC Augsburgiem (5: 2) ponownie z ławki poszedł Krueger. Jeszcze przed rozpoczęciem meczu, kiedy Hansi Flick, Herman Gerland, Miroslav Klose, David Alaba, Jerome Boateng, Javi Martinez i Thiago Dantas oficjalnie żegnali się, Kruger po raz pierwszy płakał.

Kiedy wymieniono Alabę i Boatenga, 36-latek znów miał włosy. A zresztą po ostatnim gwizdku.

Bayern Monachium: Idealnie po zakończeniu sezonu, z punktu widzenia Bayernu, nadal występuje uczucie mdłości

Generalnie idealnie po zakończonym sezonie na widoku Bawarii panowało uczucie mdłości w okolicy żołądka – wraz z pewnością: Tu się psuje coś bardzo udanego. Powstaje pytanie: kiedy może powrócić era taka jak era Flicka? Jak daleko można załatwić odpływy, takie jak Alaba i Boateng? Joshua Kimmich jest tym, który niewątpliwie mógłby wprowadzić Bayern Monachium w nową erę. 26-latek uważany jest za kapitana przyszłości. Musiał również powiedzieć: „Są osobowości, które doprowadziły ten klub do miejsca, w którym jest dzisiaj w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Teraz musimy zobaczyć, że wkraczamy w nową erę”.

Ostatnie słowa Flicka jako trenera Bayernu nie są bynajmniej czystym hymnem pochwalnym

Ostatnie słowa Flicka jako trenera Monachium nie były bynajmniej tylko hymnem pochwalnym. O ostatniej konferencji prasowej w serwisie Bayernu Monachium będzie mowa w następujący sposób: Flick Kan: Bardzo bezpośredni, zawsze całkowicie po stronie zawodników. Jego gracz. I tak końcowe słowa Flicka po raz kolejny wyjaśniły, dlaczego jego siedmio-tytułowa era w Monachium zakończyła się w mniej niż dwa lata.

READ  Formuła 1: Sebastian Vettel z Aston Martin

Przyszły trener reprezentacji dał prezydentom klubów kilka bardzo jasnych wypowiedzi podczas ostatniego występu. Jego najbardziej przejmującym momentem było zastąpienie Alaby i Boatenga. „Ta dwójka odegrała dla mnie bardzo ważną rolę” – powiedział Flick, po czym zwrócił się do Boatenga: „Dla mnie Jerome jest jednym z najlepszych pomocników w Niemczech. Naprawdę miałem nadzieję, że przyjedzie na EM. Był najbardziej konsekwentnym obrońcą dla nas w tym sezonie. ”Dodał. Flick:„ Wiem, jak bardzo chciał tu zostać – także ze względu na swoją rodzinę ”.

Hansi Flick łamie włócznię Jerome’a ​​Boatenga i Davida Alaby

To samo dotyczy Alaby. „David może grać w trzech miejscach na światowym poziomie” – powiedział odchodzący trener Bayernu. „To, co naprawdę go wyróżnia, to umiejętności społeczne. Dla mnie to serce zespołu. Jest kimś, kto zabiera wszystkich ze sobą, jednoczy i łączy.” Jeśli chodzi o jakość zespołu po wielu wyjazdach, był – bardzo wygodne – powiedział Fleck. Ale to już nie jest jego temat. Ale to dotyczy nowego trenera i kierownictwa klubu.

Kończąc swój pobyt w Monachium, Flick powiedział: „Niesamowity zespół, który ustanowił punkt odniesienia”. Wzorzec dla wszystkich poniższych w Bayern Monachium.

Rubriklistenbild: © Imago-Images / Martin Hangen / Hangen photo / Pool photo / VIA Horstmüller