Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Liga Mistrzów UEFA: Tuchel i Chelsea pokonały Guardiolę i City

Blues to królowie Europy!

Chelsea i Thomas Tuchel narzucają swoją ulubioną drużynę Manchesteru City Z 1: 0 (1: 0) na kolanach Tym samym są zwycięzcami Ligi Mistrzów 2021 roku

W emocjonującym finale zespół Tuchela pokazał taktyczne arcydzieło, a Pep Guardiola po raz kolejny popełnił niebezpieczne taktyczne błędy. (Raport: Jak Niemcy dominują w Lidze Mistrzów UEFA)

Międzynarodowa prasa ostro mierzy się z Katalończykami – i celebruje niemieckiego strzelca Kaya Havertza. (Raport: Historyczny wieczór Havertz – i jaką częścią był Werner)

Przetestuj DAZN za darmo i przetestuj Ligę Mistrzów na żywo i na żądanie | Pokazać

Sport 1 Podsumowuje recenzje prasy.

Anglia

słońce: “Havertz przynosi Tuchelowi tytuł Ligi Mistrzów, a Guardiola znów nie trafia. (…) Pep Guardiola przekroczył próg między geniuszem a szaleństwem i uznał, że finał Ligi Mistrzów był odpowiednim momentem na jedno z jego szalonych i profesorskich doświadczeń. stworzył wielkiego alchemika „Manchester City ma śmierdzącą bombę tylko wtedy, gdy City gra całkowicie bez defensywnego pomocnika i napastnika”.

codzienna poczta: „Dlaczego znowu to zepsułeś, Pep?” Trener Mancettiego Guardiola był tak sprytny na jego korzyść, usuwając wszystkie mięśnie ze swojego pomocnika, kiedy przegrał z Chelsea. To był finał Ligi Mistrzów, a jego harmonogram nie był logiczny.

Poszukiwany: EM-Tippkönig! Zarejestruj się teraz, aby zagrać w grę predykcyjną SPORT1

Lustro: “European Kings: Chelsea wygrywa Ligę Mistrzów. Havertz strzelił jedynego gola w finale w Porto. Blues Tuchel ponownie pokonał Guardiolas City.”

Stróż: – Chelsea broniła się jak demony, by pokonać Manchester City, ale było to przemyślane zwycięstwo, oparte na zorganizowanym planie ataku, który wybrał odpowiednie momenty do zmiany i płynnie oświecił styl Havertza.

Niezależny: „Po golu Kai Havertza w pierwszej połowie, suwerenny występ w defensywie zapewnił Bluesowi drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Chelsea opuściła boisko z wielką radością, otrzymując największe klubowe trofeum w klubowej piłce nożnej na oczach swoich kibiców z Manchesteru. City. został w tyle, aby pomyśleć o tym, gdzie stracili tytuł. ”.

READ  Drużyna Konfederacji Niemiec „musi zostać mistrzem Europy”

Francja

drużyna: – Idealny zamach stanu Chelsea w Manchesterze City! Chelsea i Thomas Tuchel wygrali intensywny i imponujący finał 1: 0, rozszerzając klątwę Pepa Guardioli na ławkę rezerwową inną niż Barcelona. N’Golo Kante był fantastyczny.

Le Figaro: „Chelsea jest na szczycie Europy po pokonaniu Manchesteru City”.

Hiszpania

Marka: “Havertz udoskonalił wspaniały ruch na krótko przed końcem pierwszej połowy na korzyść Bluesa, który grał przeciwko drużynie Guardioli z powrotem do zera.”

Jak na przykład: – Chelsea to super mistrzowie! Tuchel, który był na boisku cztery miesiące temu, wygrał finał dzięki bramce Havertza i świętował dopiero drugie zwycięstwo w Lidze Mistrzów w swojej historii.

Włochy

Gazzetta dello Sport: „Tuchel utrzymuje kontrolę nad Pepem: koszmar miasta w Porto, ponieważ Havertz gwarantuje zwycięstwo Chelsea w Lidze Mistrzów. Bramka Niemców w 42. minucie – jego pierwszy w pierwszej lidze – była decydującym czynnikiem. Rozczarowujące miasto było ledwie niebezpieczne w przed bramką przeciwnika. “

Wszystkie sporty: „Impreza! Havertz eliminuje Manchester City, a Chelsea wygrywa Ligę Mistrzów”

Austria

kurier: Dziewięć lat po swojej “ ostatniej ” porażce z Bayernem Monachium w Monachium Chelsea powróciła na tron ​​europejskiej piłki nożnej. Blues wygrał finał Anglii w Porto z mistrzem Manchesteru City na oczach 14110 widzów, golem Kai Havertza 1: 0. ze względu na dobre wyniki na poziomie defensywnym ”.

Szwajcaria

spojrzenie: – Można to świętować w Londynie! Chelsea pokonała Manchester City 1: 0 i zgarnęła pulę. Zawodnik meczu: zawodniczka bluesa Kay Havertz.