Connect with us

Tech

Tajemnicza darmowa gra prawdopodobnie przyciągnie uwagę

Published

on

Z Thilo Bayer
Niektórzy łowcy okazji powinni być szczególnie podekscytowani w czwartek w tym tygodniu. Ponieważ do tej pory pytanie pozostawało otwarte: jaka jest „tajemnicza gra”, którą oferuje dziś Epic Games? To NBA 2K21 od 2K Games.

Pamiętajcie w zeszłym tygodniu: Epic Games ogłosiło dzisiaj „tajemniczą grę”. Zasadniczo jest to gra o ogromnym potencjale. W końcu ostatnimi z tajemniczych gier, które zostały porzucone, były GTA 5, Civilization 6, Borderlands: The Handsome Collection i Ark: Survival Evolved.

W tym tygodniu: NBA 2K21

A kumpel z Take Two lub 2K Games i Rockstar wciąż tam jest. Do teraz Obecna wersja NBA 2K21 jest niedostępna, Który pierwotnie ukazał się 4 września 2020 roku i wzbudził duże zainteresowanie – niestety nie w taki sposób, w jaki chciałby to deweloper lub wydawca. PCGH informuje również, że jako kupujący pełną grę cenową Zirytowany reklamami. Ale może to tylko wierzchołek góry lodowej, ponieważ będzie na Steamie Tytuł jest całkowicie zgrany. Ponad 20 000 kupujących zebrało się w celu recenzji na Steamie, a rezultatem jest długoterminowy ukłon w stronę złych 39 procent.

Pocieszeniem powinno być, że krótkoterminowe zezwolenie wynosi 44 proc. Gra z pełną ceną ze sklepem z towarami (zawyżona): Ktoś mógł być zbyt chciwy. Jak dotąd NBA 2K21 jest rozdawane w Epic Games, przynajmniej jako gra podstawowa. Wszystkie medale VC są oczywiście dostępne w normalnych cenach. Ponieważ: „Istnieje więcej sposobów niż kiedykolwiek, aby zainwestować swój kapitał inwestycyjny. Przejdź na MyPLAYER, kup pakiety MyTEAM, aby stworzyć swój idealny zespół z wyobraźnią i nie tylko!” – Kto może temu odmówić.

W przyszłym tygodniu: znowu TAJEMNICA!

W przyszłym tygodniu, 27 maja. O 17:00 Epic Games ogłasza tylko ponownie „Tajemnicza gra”. Czy zostaniesz z Take Two jako partner? Może Firaxis znów zostanie poproszony o darmową grę – na przykład XCOM? Jest więc kolejna szansa na zmarnowanie przebojowego filmu – lub przynajmniej popularnej gry, takiej jak NBA 2K21, którą dostajesz w prezencie. Jaką grę chcesz? Skorzystaj z funkcji komentarza i daj nam znać, co myślisz.

READ  Możesz szybciej dostać się do Menedżera haseł Google za pomocą skrótu
Reklama: Teraz po meczach Przeszukaj sklep Epic Games

[PLUS]    Epicki sklep kontra Steam: Stock Battle Royale[PLUS] Epicki sklep kontra Steam: Stock Battle RoyalePCGH Plus: ekskluzywne oferty, lepsze warunki dla programistów i darmowe gry Runaway: Epic Games masowo atakuje Steam. Przyjrzeliśmy się więc bliżej konkurentowi. Artykuł z PC Games Hardware 04/2019.
Jeszcze …


Przejdź do artykułu


Linki oznaczone * są linkami partnerskimi. Linki partnerskie nie są reklamami, ponieważ jesteśmy niezależni w wyszukiwaniu i wyborze oferowanych produktów. Otrzymujemy niewielką prowizję od sprzedaży produktów, którą wykorzystujemy do częściowego sfinansowania darmowej zawartości serwisu.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Published

on

Po Macbooku Air: Macbook Pro z M3 będzie obsługiwał dwa zewnętrzne wyświetlacze

Kiedy Apple wprowadziło niedawno nowego Macbooka Air z chipem M3, prawdziwą niespodzianką nie był sam chipset M3. Co ciekawe, nowa generacja obsługuje dwa zewnętrzne ekrany, a nie tylko jeden. Posiadacze droższego Macbooka Pro z chipem M3 (test) zapewne będą się zastanawiać, czy oni też mają taką opcję.


Apple potwierdzone Magazyn 9to5Mac Teraz modele Pro są również aktualizowane za pomocą aktualizacji oprogramowania. Można wówczas wykorzystać dwa panele zewnętrzne, jak w nowym 13- i 15-calowym Macbooku Air. Generalnie jest jednak pewien haczyk. Można połączyć dwa panele o rozdzielczości 5K i częstotliwości obrazu 60 Hz. Jednak w tym celu klienci muszą zamknąć wbudowany wyświetlacz Macbooka.

Łącznie maksymalnie dwa ekrany

W praktyce M3 może nadal sterować maksymalnie dwoma panelami. Możliwa jest dowolna kombinacja wyświetlaczy zewnętrznych i wbudowanych. Jest to nadal zaleta w produktywnym środowisku pracy, ponieważ większe wyświetlacze mogą wyświetlać więcej okien obok siebie, bez sprawiania wrażenia, że ​​czcionki i elementy obrazu są zbyt małe. Monitory zewnętrzne można również regulować w wygodniejszy sposób. Jest to bardzo ważne na dłuższą metę w przypadku pracy biurowej.

Firma Apple nie ogłosiła jeszcze, kiedy klienci otrzymają aktualizację dla swojego MacBooka Pro M3. Być może zostanie on wydany w nadchodzących tygodniach. Rodzi się również pytanie: czy ta funkcja jest możliwa również w przypadku Macbooka Air z chipem M2? W końcu urządzenie nadal jest oferowane przez Apple jako tania alternatywa. W przyszłości klienci mogą być zaskoczeni, jeśli ich nowo zakupione M2 obsługuje tylko jedną kartę zewnętrzną.

READ  Tweet sprytnego programisty zachwyca fanów


Continue Reading

Tech

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Published

on

Nintendo Switch: ugoda w wysokości 1 miliona dolarów w sporze prawnym dotyczącym emulatora Yuzu

Emulator Switch Yuzu spowodował między innymi, że The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom zostało pirackie ponad milion razy, dlatego Nintendo złożyło pozew. Teraz okazuje się, że trwa już ugoda na kwotę miliona dolarów.

Emulator Switch Yuzu został pierwotnie wydany w 2018 roku, kilka miesięcy po premierze samego Nintendo Switch, a oprogramowanie umożliwiło granie w gry Switcha na komputerach stacjonarnych lub smartfonach – w tym hitowy hit The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Nintendo niedawno rozpoczęło spór prawny przeciwko twórcom Yuzu z powodu ponad miliona ataków hakerskich na samo Tears of the Kingdom przy użyciu Yuzu – nie wspominając już o innych tytułach na Switcha i wynikających z tego szkodach. To, co początkowo wydawało się czasochłonnym i długotrwałym procesem prawnym, teraz okazało się szybkim rozwiązaniem.

Mówi się, że pozew przeciwko twórcom Yuzu został już rozstrzygnięty, ponieważ osiągnęli ugodę z Nintendo. Zapewnia to Nintendo odszkodowanie w wysokości 2,4 miliona dolarów oraz stały nakaz sądowy, dzięki czemu emulator Yuzu należy już do przeszłości. Dalsza dystrybucja Emulatora, a także marketing lub wzmianki w mediach społecznościowych są surowo zabronione. Z nazwy domeny też warto zrezygnować.

Nintendo i twórcy Yuzu for Tropic Haze złożyli do sądu dokumenty ugodowe po tym, jak Nintendo potępiło naruszenie praw autorskich, obejście zabezpieczeń Switcha i sprzedaż takich technologii obchodzenia. Aby osiągnięte obecnie porozumienie mogło ostatecznie zakończyć postępowanie, nadal konieczna jest zgoda sędziego.

Japończycy podkreślają w ten sposób swoją reputację podmiotu walczącego z naruszeniami ich praw własności intelektualnej. W przeszłości podejmowano już różne działania w tym zakresie, m.in. przeciwko witrynom pirackim, takim jak RomUnivers, któremu również nakazano zapłacić ponad 2 mln dolarów odszkodowania. Haker Switcha, Gary Bowser, został ukarany mandatem za sprzedaż hacków na Switcha. Jego wyrok już wygasł, ale nadal jest winien Nintendo 10 milionów dolarów odszkodowania.

READ  Asteroida Bennu mogła pochodzić ze starożytnego świata oceanicznego
The Legend of Zelda – dlatego Tears of the Kingdom jest na każdym Switchu!

Powiemy Ci, dlaczego teraz jest idealny moment, aby zacząć grać w The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom.

Continue Reading

Tech

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

Published

on

Nowy odcinek podcastu: Wymiana ciepła w oczyszczalni ścieków w Jenie: gazeta dla zakładów komunalnych

„2% zapotrzebowania energetycznego sieci ciepłowniczej pokrywamy biogazem, a w przyszłości podwoimy ten udział” – wyjaśnia Christian Dornak, dyrektor ds. strategii w Stadtwerke Jena Netze.

Tutaj również zastosowany zostanie elektrolizer: „Chcemy wtłoczyć wytwarzany tu zielony wodór do fermentora, a następnie wykorzystać go poprzez bioretrofitację za pomocą CO2”.2 Oraz wodór, który dodatkowo będzie produkował zielony metan.” Podwoiłoby to wydajność biogazowni.

Biogaz ma przyszłość w Turyngii

„Biogaz odgrywa w Turyngii dużą rolę ze względu na nasz krajobraz” – wyjaśnia Jana Liebe, dyrektor generalna sieci energii odnawialnej w Turyngii (ThEEN). W sumie działają 273 biogazownie. „Nasi uczestnicy sieci znajdują rozwiązania zwiększające wykorzystanie tego biogazu, aby można go było wprowadzać do sieci gazowych lub sieci ciepłowniczych”.

Sieć Energii Odnawialnej Turyngii to sieć jurysdykcyjna, której członkiem jest również Stadtwerke Jena. „Prawo klimatyczne dało nam możliwość wyjścia poza nasze linie dostaw, ponieważ istnieją wymogi umożliwiające postęp w zakresie dekarbonizacji” – mówi Dornak. „Łączymy wiedzę i wspólnie pracujemy nad rozwiązaniem”.

„Wszędzie będzie mieszanka technologii”.

Stało się jasne, że nie ma złotego standardu, który zapewniłby neutralność klimatyczną dostaw ciepła: „Wszędzie będzie stosowana mieszanka technologii, a my wywodzimy się z systemu opartego w 100% na gaz ziemny i, co do zasady, cztery do pięciu zastosowane zostaną technologie.” Wykorzystaj to w przyszłości.”

W podcaście dowiesz się, jak przebiega transformacja cieplna w Jenie i jaka jest misja komunikacyjna ThEEN.

Nasz podcast o wymianie ciepła

Cały pierwszy sezon „In Focus” poświęcony jest tematowi ciepła. Aby nie przegapić żadnego odcinka Zasubskrybuj „In Focus” w swojej aplikacji do podcastów. (BFA)

READ  Pierwsze zdjęcia The Sims 5 są tutaj - NewsZone.com
Continue Reading

Trending