Connect with us

Tech

Chrome przywraca RSS z powrotem do przeglądarki i to dobrze

Published

on

Obecnie Google zwraca RSS do przeglądarki na zasadzie ściśle eksperymentalnej. Może to oznaczać odejście od stosu informacji na Facebooku i Twitterze w kierunku zdecentralizowanego krajobrazu informacyjnego.

Starsi użytkownicy internetu uznają nowy sposób korzystania z Google tylko umiarkowanie – to „doświadczenie, które pomaga użytkownikom i wydawcom internetowym w nawiązywaniu głębszych połączeń w przeglądarce Chrome”, według Janice Wong z Google Postaw to sam.

Nagle dwóch programistów Chrome najwyraźniej odkryło popularny wcześniej standard udostępniania RSS (Real Simple Syndication). Zespół chce teraz „zbadać”, jak łatwiej uzyskać najnowsze informacje z ulubionych stron w przeglądarce Chrome.

W tym celu oczekuje się, że niektórzy użytkownicy Androida w USA będą mogli to zrobić w nadchodzących tygodniach Winnice kanaryjskie Zobacz eksperymentalny wpis uzupełniający. Wygląda bardzo podobnie do mediów społecznościowych, więc może działać. W rzeczywistości stałby za tym dobrze znany protokół RSS. W przypadku treści stron, które użytkownicy Canary „obserwują”, zespół chce utworzyć sekcję o tej samej nazwie na stronie Nowa karta.

Pierwszy podgląd RSS w Chrome. (Zrzuty ekranu: Google)

Nie tylko dla fanów Czytnik Google, Który wprowadził tę formę dystrybucji treści do turnieju, ale został usunięty przez Google w 2013 roku, powrót Google do RSS to dobra wiadomość. Operatorzy witryn muszą również używać starego, ale wypróbowanego i przetestowanego protokołu. Ponieważ pozwala im dostarczać treści bezpośrednio do konsumentów po wszystkich ogrodzonych parkach, a do tego Facebook i Twitter.

Prawie skończone!

Kliknij łącze w wiadomości e-mail z potwierdzeniem, aby zakończyć rejestrację.

Chcesz uzyskać więcej informacji o naszym biuletynie?
Dowiedz się więcej teraz

W przyszłości Google chce udzielać operatorom witryn wskazówek, które pomogą w solidnym wdrożeniu RSS w ich różnych kanałach. Jeśli jest wystarczające zapotrzebowanie i wynikający z tego sukces, Google może przywrócić do Chrome następujące elementy przez RSS.

Dlatego Janice Wong zaprasza wydawców, blogerów, autorów i zwolenników Open Web do udostępniania jej postów na blogu. Szanse na sukces projektu nie są złe. W końcu Czytnik Google, który jest czytnikiem kanałów RSS w Internecie, stał się standardem między 2005 a 2013 rokiem.

Jego upadek i ostateczna pozycja wiązały się z szybko rosnącym znaczeniem portali społecznościowych, które wówczas promował Google. Tymczasem wśród użytkowników sieci narastają wątpliwości, czy scentralizowane grupy informacyjne, takie jak Facebook, powinny naprawdę być przyszłością. RSS jest zasadniczo zdecentralizowany i nie może być kontrolowany przez poszczególne usługi. Więc idealnie pasuje do Sieć 3.0.

Możesz być tym zainteresowany

READ  RTX 4070 i 4060 Ti: Nvidia przygotowuje się do wprowadzenia na rynek procesorów graficznych średniej klasy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.

Published

on

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach

Shadow of the Earthtree to długo oczekiwany dodatek DLC Elden Ring. Jak duża będzie mapa? Menedżer Elden Ring odpowiedział na pytanie poprzez porównanie.

Tokio, Japonia – W ekskluzywnym wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, odpowiedział na kilka pytań dotyczących nowej zawartości Elden Ring. Wielu fanów chce wiedzieć, jak duża jest mapa w Shadow of the Erdtree. Reżyser wyjaśnił tę kwestię w porównaniu do podstawowej wersji gry.

Mapa DLC Shadow of the Erdtree – Reżyser porównuje ją do Limgrave z Elden Ring

Oto rozmiar mapy DLC: Mapa Shadow of the Erdtree będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co obszar startowy Limgrave z Elden Ring. To właśnie ujawnił w wywiadzie Hidetaka Miyazaki. Zapytany o rozmiar mapy w porównaniu z mapą Elden Ring, odpowiedział:

Trudno udzielić odpowiedzi, nie zdradzając zbyt wiele i nie zachowując się konkretnie, ale pod względem wielkości i skali jest on prawdopodobnie porównywalny z obszarem Limgrave z gry podstawowej, jeśli nie większy.

Jeśli nie grałeś w tę grę od jakiegoś czasu i nie masz pomysłu na grę, po prostu spójrz na obrazek poniżej. Obszar zaznaczony na czerwono na mapie Elden Ring to Limgrave. Jest to obszar początkowy Elden Ring i stanowi około jednej szóstej całej mapy. Oczywiście będzie też kilka lochów, które nadadzą nowej mapie większą objętość w pionie.

Dodatek Elden Ring: Porównanie map Shadow of the Erdtree © FromSoftware

DLC Shadow of the Earthtree – Nowa broń i 10 bitew z bossami

To także jest dostępne w DLC: W wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring ujawnił także więcej informacji na temat dodatku. W DLC Shadow of the Erdtree pojawi się osiem nowych typów broni, a także nowy sprzęt i umiejętności. Ponadto na graczy czeka dziesięć bitew z bossami, być może dość trudnych.

READ  Obchody sylwestra, nowy teren i nowe postacie 5 stycznia 2022 r. • JPGAMES.DE

Każdy, kto miał problemy z bossem Malenią w Elden Ring, również będzie potrzebował dużo cierpliwości w DLC. Hidetaka Miyazaki ujawnił w wywiadzie, że Chiefs są sprzymierzeni w podobny sposób z Malinyą. Na szczęście reżyser wspomniał także, że niektórzy bardzo trudni bossowie są opcjonalni. Nie musisz więc walczyć z każdym bossem, aby ukończyć historię. Są one przeznaczone dla zagorzałych fanów gry.

Jeśli nie możesz się doczekać dodatku DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree i chcesz udowodnić swoje umiejętności gdzie indziej, powinieneś rzucić okiem na te gry: Waiting for Elden Ring DLC ​​- najlepsze alternatywy do premiery.

Continue Reading

Tech

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Published

on

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Zaledwie dwa tygodnie temu Microsoft rozwiązał niektóre przeszkody, które uniemożliwiały instalację aktualizacji Windows 11 23H2 w niektórych systemach. Teraz firma z Redmond idzie o krok dalej i rozpoczyna automatyczną dystrybucję aktualizacji do wszystkich kwalifikujących się systemów Windows 11.

reklama

w Programiści Microsoftu piszą notatki zdrowotne dla wersji dla systemu WindowsTa automatyczna aktualizacja ma wpływ na urządzenia z systemem Windows 11, których okres świadczenia usług jest bliski lub bliski; Oznacza to starsze wersje aktualizacji funkcji systemu Windows 11. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych eksperymentach uczących się maszynowo (ML). Microsoft chce kontynuować szkolenie w zakresie inteligentnego modelu uczenia maszynowego, aby bezpiecznie dystrybuować nową wersję systemu Windows w wielu fazach i zapewniać bezproblemową aktualizację.

Jeśli klienci posiadają kwalifikujące się urządzenie Home lub Pro, mogą teraz dokonać aktualizacji do wersji 23H2. Można to zrobić otwierając Ustawienia, aktywując opcję „Otrzymuj najnowsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne”, a następnie klikając przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”. Gdy aktualizacja będzie dostępna dla systemu użytkownika, wyświetli się opcja pobrania i zainstalowania.

Algorytm uczenia maszynowego wygląda podobnie do tego, co Microsoft oferuje klientom korzystającym z licencji korporacyjnych jako „Windows Autopatch”. Jest to mechanizm, który falowo rozprowadza aktualizacje systemu Windows i sprawdza, czy nie występują błędy. W razie potrzeby może odinstalować aktualizacje lub ich części – całkowicie automatycznie. Funkcja Windows Autopatch kontroluje także odroczoną dodatkową dystrybucję do większej liczby systemów bez konieczności interwencji administratora.

Microsoft udostępnił wielu użytkownikom aktualizację systemu Windows 11 23H2 w listopadzie ubiegłego roku. Aktualizacja, znana również jako „Moment 4” lub „2023 Update”, przyniosła między innymi obsługę haseł i Windows Copilot.


(twoja krew)

READ  PES 2022 - Konami zaskakuje swoją pierwszą wersją beta

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu

Published

on

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu
  1. Strona główna
  2. życie
  3. Gry

Naciska

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu © Twitch: Gronkh / Ubisoft (montaż)

Skull and Bones zrobiło furorę wraz ze swoją premierą. Teraz Gronkh odpowiedział także na ostatnie wypowiedzi Ubisoftu na temat gry.

HAMBURG – W niedawno wydanym klipie TIK Tok Gronkh podzielił się swoją opinią na temat niedawnych oświadczeń „Quadruple A” wydanych przez Skull & Bones i dyrektora generalnego Ubisoft Yvesa Guillemota. Dyskusja wybuchła po wypowiedzi prezesa Ubisoftu broniącego ceny gry. Guillemot stwierdził niedawno, że Skull and Bones to nie tylko gra AAA, ale także zasługuje na wyższy status jako gra AAAA.
Przeczytaj tutaj, dlaczego Gronk nie traktuje poważnie stwierdzeń na temat Czaszki i Kości.

Gronk, znany ze swoich zdecydowanych opinii i dużej rzeszy fanów, dołączył do jego transmisji na żywo Skurcz Niedawno mówiłem o remake'u Skull and Bones. Krótko przed premierą Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, nazwał grę „Kwadrant A„Tytuł mówi wszystko. Piracka gra wieloosobowa powstawała przez 11 lat i miała budżet przekraczający 200 milionów dolarów.

READ  Jurassic World Evolution 2: Dino Theme Park przechodzi do następnej rundy z chaosem
Continue Reading

Trending