Connect with us

Tech

Sony otwiera drzwi do Steama

Published

on

Sony otwiera drzwi do Steama
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach

Palworld jest obecnie motywem dla wszystkich graczy na PC i Xbox. Czy popularny Pokemon z bronią pojawi się także na PS5 i Nintendo Switch?

Hamburg – Po tym, jak w ciągu 6 dni sprzedano 7 milionów egzemplarzy Palworld, szum nie ucichł. Każdy chce zapuścić się w brutalny świat przypominający Pokemony i mieć własnego Przygodę. Gracze na PC i Xbox mogą już to zrobić. Możesz dowiedzieć się, czy i kiedy gra ukaże się także na PS5 i Nintendo Switch.

Palworld: Edycja na PS5 – Kiedy gra zostanie wydana?

Kiedy Palworld pojawi się na PS5? Zespół odpowiedzialny za Palworld nie ujawnił jeszcze żadnych konkretnych planów wydania gry na konsolę PS5 firmy Sony. Jednakże, jak pokazują ostatnie wydarzenia, przyszłość PlayStation jest możliwa do wyobrażenia. Pytanie dotyczące premiery na PS5 trafiło teraz do oficjalnego FAQ deweloperów, w którym piszą:

W tej chwili nie mamy konkretnych planów w tym zakresie. Ale rozważymy to w trakcie opracowywania.

Oto co mówi Sony: Warto również zauważyć, że Shuhei Yoshida z PlayStation został zapytany, czy pomógłby w wprowadzeniu Palworld na PS5, na co odpowiedział „tak”. Przyszłość może więc rysować się w jasnych barwach dla graczy PS5. Tak czy inaczej, projekt zajmie prawdopodobnie jeszcze kilka miesięcy. Jeśli jednak gra trafi na domową konsolę Sony, z całą pewnością można założyć, że do grania w Palworld online ze znajomymi potrzebne będzie PS Plus.

Wszystkie aktualne artykuły o Palworld

Palworld: Niespodzianka hitem na Steamie – Pokemony z inspirowaną bronią

Palworld: Odblokuj starożytną technologię i zbieraj punkty

Palworld: Znajdź Palsaft – w ten sposób szybko zdobywasz rzadki zasób

Palworld: Zdobądź mleko – wraz z tymi ludźmi uprawiasz zasoby

Palworld: najlepsi przyjaciele dla Twojej bazy

READ  Wypróbowałem 43-calowy model niedrogiego telewizora

Interaktywna mapa Palworld: wszyscy bossowie, wieże i punkty szybkiej podróży

Palworld: Nintendo Switch Edition – Kiedy gra zostanie wydana?

Kiedy Palworld wyjdzie na Nintendo Switch? Podobnie jak w przypadku PS5, nie ma bliższych informacji na temat planowanej wersji gry na Switcha. Wątpliwe jest także to, jak konsola Nintendo poradzi sobie z wymaganiami sprzętowymi gry. Podobnie jak w przypadku Playstation, możesz założyć, że będziesz musiał wykupić płatną subskrypcję online, aby móc wejść ze znajomymi do szalonego świata Pals.

Palworld: Kiedy zostanie wydany na PS5 i Switch? © Pocket Bear/Sony/Nintendo (montaż)

Jeśli pojawią się jakieś wieści na temat premiery na PS5 i Nintendo Switch, dowiecie się o tym natychmiast na ingame.de. Palworld ma już bardzo dużą liczbę graczy na poprzednich platformach. Pokemon z bronią prawie pobił rekord gracza na Steamie. Jednak nie każdemu gra się podoba. Mówi się, że w ten odważny sposób Palworld okradał Pokémony.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję

Published

on

Niespodzianki w nowej funkcjonalności WhatsApp – długie dotknięcie wiadomości otwiera nową opcję
  1. Strona główna
  2. panorama

Naciska

Nowa funkcja notatek w WhatsApp może ułatwić życie użytkownikom. Z planowaną innowacją Messengera wiąże się jednak pewien problem.

Brema – Ostatnio doszło do… WhatsApp Trochę zmian. Zacząłem kilka tygodni temu Usługa Messenger wprowadza nowy design. Wielu użytkowników zauważyło, że kolor ich komunikatora zmienił się z niebieskiego na zielony. Chociaż zmiana ta została dotychczas wdrożona tylko dla niektórych użytkowników, WhatsApp już planuje kolejną aktualizację: zintegrowaną funkcję notatek.

WhatsApp planuje wprowadzić nową funkcję, z której będzie można korzystać poprzez długie naciśnięcie wiadomości

Ogólnie oświecony blog fanów WABetaInfo Stwierdzono, że WhatsApp pracuje nad „integracją funkcji robienia notatek z przyszłą aktualizacją aplikacji”. Według raportu niektórzy użytkownicy wersji beta mogą już testować tę funkcję, ale nadal znajduje się ona na etapie rozwoju. Użytkownicy WhatsApp mogą obecnie długo naciskać poszczególne wiadomości, aby otworzyć menu kontekstowe oferujące różne opcje. Za pomocą tego menu użytkownicy mogą przesyłać dalej, kopiować, przypinać i odpowiadać na wiadomości. Planowana aktualizacja ma na celu dodanie kolejnej funkcjonalności.

WhatsApp prawdopodobnie będzie pracował nad funkcją notatek dla swojego komunikatora. (Awatar) © Thomas Trutschel/imago-images

Zrzut ekranu z wersji beta WhatsApp WABetaInfo Pokazuje, że dodano element menu Dodaj do notatki. Dzięki temu użytkownicy za pomocą kilku kliknięć utworzą nową notatkę z wiadomości i szybko zapiszą ważne informacje. Ta funkcja może być szczególnie przydatna do szybkiego zapisywania otrzymanych adresów lub informacji o płatnościach bez konieczności ręcznego przesyłania ich do aplikacji do robienia notatek.

WhatsApp otrzymuje funkcję notatek – na razie zwykli użytkownicy są wykluczeni

Istnieje jednak problem innowacji. Wydaje się, że WhatsApp opracował tę funkcjonalność głównie dla klientów biznesowych. Dlatego funkcja notatek będzie prawdopodobnie początkowo dostępna tylko dla użytkowników WhatsApp Business. Dlatego też zwykli użytkownicy zwykłego komunikatora początkowo nie będą mogli skorzystać z nowej funkcjonalności.

READ  Mars, Jowisz i zimowe konstelacje - specjalna atrakcja w grudniu

WhatsApp

W 2009 roku uruchomiono i rozwijano program do obsługi komunikatorów internetowych Najpopularniejszy od lat program do obsługi wiadomości błyskawicznych W Niemczech. Od 2014 roku firma jest częścią spółki-matki Facebooka, Meta Platforms.

WhatsApp Business został uruchomiony w 2018 roku i jest skierowany szczególnie do właścicieli małych firm. WhatsApp twierdzi na swojej stronie internetowej, że komunikator „ułatwia komunikację z klientami dzięki funkcjom automatyzacji, organizowania i szybkiego reagowania na wiadomości”. Jeśli funkcjonalność zostanie dobrze przyjęta przez użytkowników biznesowych, można przynajmniej rozważyć przeniesienie jej na standardowy komunikator.

W kwietniu WhatsApp ogłosił także dalsze zmiany w swoich warunkach świadczenia usług. Tutaj Użytkownicy muszą podjąć niezbędne działania, aby móc dalej korzystać z Usługi. (fd)

Continue Reading

Tech

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Published

on

Mini PC z procesorem AMD Ryzen 8000G w wysokiej jakości 3-litrowej obudowie

Tajwański producent Gigabyte ma Gigabyte Metal Gear Plus Wprowadzono nową serię ultrakompaktowych minikomputerów opartych na 3-litrowej aluminiowej obudowie, która zawiera wiele procesorów AMD Ryzen 8000G („Phoenix”) z maksymalnie 8 rdzeniami Zen 4 i Radeon 700M z maksymalnie 12 jednostkami CU i maksymalną wydajnością. wynosi 768 jednostek cienia. W sumie trzy Barbones dla użytkowników z branży DIY są gotowe do wprowadzenia na rynek.
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (8)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (4)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (5)
źródło: GBChińska platforma e-commerce jd.com będzie oferować w chwili premiery trzy Barbones w następującej konfiguracji.

Barbone składa się z odpowiedniego pakietu APU Zen 4, płyty głównej Gigabyte Aorus B650I ITX, niskoprofilowej chłodnicy Jonsbo i kompaktowej „3-litrowej obudowy” o wymiarach 200 x 210 x 85 mm wykonanej z aluminium. Systemy są również oferowane jako najlepsze komputery do gier z 16 GB pamięci DDR5-5600 i 512 GB NVMe SSD w cenie 899, 739 i 689 dolarów.Gigabyte Metal Gear Plus (2)
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus (3)
źródło: GBOprócz zasilacza GAN o mocy 180 W dostępne są również Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3, LAN 2,5 Gb/s, a także HDMI 2.1a i DisplayPort 2.0. Nie zostało jeszcze jednoznacznie wyjaśnione, czy Gigabyte będzie oferować także w tym kraju serię Metal Gear Plus. Obecnie uwaga skupia się na regionie azjatyckim.Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GB

Gigabyte Metal Gear Plus
źródło: GBREAD  Skylines 2: City Builder zadebiutuje w 2023 roku
Continue Reading

Tech

Departament Obrony musi w znaczący sposób dokonać przeglądu systemu poziomów

Published

on

Departament Obrony musi w znaczący sposób dokonać przeglądu systemu poziomów

Przed premierą aktualizacji Fallouta 4 nowej generacji, która nastąpi 25 kwietnia, będzie można wypróbować niektóre nowe modyfikacje Fallouta 4. Na przykład jeden z projektantów przyjrzał się systemowi poziomów w postapokaliptycznej grze RPG firmy Bethesda i przerobił atuty, umiejętności i cechy. make it Bardziej przypomina klasyczne tytuły z tej serii, z usuniętymi również niektórymi bezużytecznymi dodatkami.

Mod do Fallouta 4: Przebudowa systemu poziomowania w celu zwiększenia powtarzalności rozgrywki

Mod, o którym mowa, pochodzi ze zmodyfikowanego FishFiend i wprowadza około 50 nowych funkcji, 14 nowych cech, 12 nowych umiejętności i kilka zmian w stosunku do oryginalnych bonusów z Fallouta 4. Jeśli chcesz wrócić po obejrzeniu nowego serialu Fallout, jeśli chcesz aby wejść na pustkowie, może to być sytuacja jest tego warta. Swoją drogą mod jest remasterem moda Hot Diggity autorstwa FishFiend z 2020 roku. Można go pobrać tutaj NexusMods pobierać.

03:17
Fallout: Oficjalny zwiastun nowej serii na Amazon Prime

Modder FishFiend sam wyjaśnia, że ​​celem tego moda jest „poprawa powtarzalności rozgrywki poprzez spowolnienie stopniowego przechodzenia każdej postaci w specjalistę od wszystkiego” oraz „włączenie wyspecjalizowanych korzyści, które nadają każdej postaci większą indywidualność”. Największe zmiany dotyczą bonusów, które nie tylko zostały rozszerzone o 50 nowych bonusów wspomnianych na początku, ale nowe wymagania dotyczące atutów mają również zachęcać do nowych sposobów gry. Wiele oryginalnych serii zostało zremasterowanych. Tymczasem motywy moda mają na celu powrót do systemu poziomowania, takiego jak w Fallout 1, Fallout 2 czy Fallout: New Vegas.

Continue Reading

Trending