Connect with us

Tech

Retro Games ogłasza THEA500 Mini

Published

on

Retro Games zapowiedziało powrót kolejnej klasycznej gry na konsolę wraz ze zwiastunem. Wraz z THEA500® Mini firma wprowadzi nową, w pełni licencjonowaną wersję popularnego 16-bitowego komputera domowego – możesz oczywiście spodziewać się również klasycznych gier!

ten THEA500® Mini nadchodzi!

Retro Games pracuje nad THEA500® Mini to zatem ponowne wydanie prawdziwego klasyka. Konsola ma przypominać nam stare dobre komputery domowe, które w latach 80. oferowały 16-bitową rozrywkę. THEA500® Mini został zainspirowany Amigą 500, która została wprowadzona na rynek w 1987 roku. W tym czasie konsola imponowała 16/32-bitowym procesorem, 512 KB RAM (tak, KB!) oraz różnorodnymi opcjami audio i wideo.

W związku z tym, wraz z premierą THEA500® Mini, której premiera zaplanowana jest na początek 2022 roku, możesz spodziewać się ponownego zobaczenia starych klasyków Amigi. 25 Klasyczna Amiga jest dostarczana z THEA500® Mini. Z tych 25 gier, 12 zostało już ogłoszonych i oczywiście nie chcemy odmawiać wam tytułów: Alien Breed 3D, Other World, ATR: All Terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams , Simon The Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine, Worms: Reżyserskie, Zool: Ninja n-tego wymiaru.

Więcej gier zostanie ogłoszonych w późniejszym czasie. Nawet rozpoczęcie sprzedaży na początku 2022 r. – ta data również zostanie ogłoszona bardziej szczegółowo – jest jeszcze trochę odległa.

Klasyka Amigi w nowoczesnym wydaniu

THEA500® Mini mógł być inspirowany Amigą 500, ale nowoczesne udogodnienia nie zostały całkowicie zrezygnowane. Możesz więc ładować swoje odtwarzacze przez dysk USB z pełną obsługą WHDLoad i dodawać je do wybranych gier. Możesz wybrać je z przydatnej biblioteki list.

THEA500® Mini jest dostarczany z 2-przyciskową myszą w oryginalnym designie i nowo opracowanym 8-przyciskowym gamepadem. Oba będą okablowane. Dodatkowo możesz również wybrać zewnętrzną klawiaturę dla PC, jeśli chcesz korzystać z dodatkowych funkcji nowo uruchomionej konsoli. Kabel HDMI zapewni kompatybilność z nowoczesnymi telewizorami.

READ  Standard Matter 1.2 przenosi sprzęt AGD, automatyczne odkurzacze i wentylatory do inteligentnego domu

Według wstępnych informacji będzie można zapisywać gry, a także wybierać między częstotliwością odświeżania 50 Hz a 60 Hz.

THEA500® Mini został opracowany przez Retro Games Ltd. i dystrybuowane przez Koch Media. Szacunkowa cena sprzedaży wynosiła 119,99 GBP, 129,99 EUR, 139,99 USD i 199,99 USD. Jest to obecnie zalecana cena detaliczna po wejściu THEA500® Mini do sprzedaży.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.

Published

on

Shadow of the Erdtree – taki jest rozmiar nowej mapy w DLC.
  1. w grze
  2. Wiadomości o grach

Shadow of the Earthtree to długo oczekiwany dodatek DLC Elden Ring. Jak duża będzie mapa? Menedżer Elden Ring odpowiedział na pytanie poprzez porównanie.

Tokio, Japonia – W ekskluzywnym wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring, Hidetaka Miyazaki, odpowiedział na kilka pytań dotyczących nowej zawartości Elden Ring. Wielu fanów chce wiedzieć, jak duża jest mapa w Shadow of the Erdtree. Reżyser wyjaśnił tę kwestię w porównaniu do podstawowej wersji gry.

Mapa DLC Shadow of the Erdtree – Reżyser porównuje ją do Limgrave z Elden Ring

Oto rozmiar mapy DLC: Mapa Shadow of the Erdtree będzie mniej więcej tego samego rozmiaru co obszar startowy Limgrave z Elden Ring. To właśnie ujawnił w wywiadzie Hidetaka Miyazaki. Zapytany o rozmiar mapy w porównaniu z mapą Elden Ring, odpowiedział:

Trudno udzielić odpowiedzi, nie zdradzając zbyt wiele i nie zachowując się konkretnie, ale pod względem wielkości i skali jest on prawdopodobnie porównywalny z obszarem Limgrave z gry podstawowej, jeśli nie większy.

Jeśli nie grałeś w tę grę od jakiegoś czasu i nie masz pomysłu na grę, po prostu spójrz na obrazek poniżej. Obszar zaznaczony na czerwono na mapie Elden Ring to Limgrave. Jest to obszar początkowy Elden Ring i stanowi około jednej szóstej całej mapy. Oczywiście będzie też kilka lochów, które nadadzą nowej mapie większą objętość w pionie.

Dodatek Elden Ring: Porównanie map Shadow of the Erdtree © FromSoftware

DLC Shadow of the Earthtree – Nowa broń i 10 bitew z bossami

To także jest dostępne w DLC: W wywiadzie dla IGN dyrektor Elden Ring ujawnił także więcej informacji na temat dodatku. W DLC Shadow of the Erdtree pojawi się osiem nowych typów broni, a także nowy sprzęt i umiejętności. Ponadto na graczy czeka dziesięć bitew z bossami, być może dość trudnych.

READ  Standard Matter 1.2 przenosi sprzęt AGD, automatyczne odkurzacze i wentylatory do inteligentnego domu

Każdy, kto miał problemy z bossem Malenią w Elden Ring, również będzie potrzebował dużo cierpliwości w DLC. Hidetaka Miyazaki ujawnił w wywiadzie, że Chiefs są sprzymierzeni w podobny sposób z Malinyą. Na szczęście reżyser wspomniał także, że niektórzy bardzo trudni bossowie są opcjonalni. Nie musisz więc walczyć z każdym bossem, aby ukończyć historię. Są one przeznaczone dla zagorzałych fanów gry.

Jeśli nie możesz się doczekać dodatku DLC Elden Ring Shadow of the Erdtree i chcesz udowodnić swoje umiejętności gdzie indziej, powinieneś rzucić okiem na te gry: Waiting for Elden Ring DLC ​​- najlepsze alternatywy do premiery.

Continue Reading

Tech

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Published

on

Microsoft automatycznie aktualizuje system Windows 11 do wersji 23H2

Zaledwie dwa tygodnie temu Microsoft rozwiązał niektóre przeszkody, które uniemożliwiały instalację aktualizacji Windows 11 23H2 w niektórych systemach. Teraz firma z Redmond idzie o krok dalej i rozpoczyna automatyczną dystrybucję aktualizacji do wszystkich kwalifikujących się systemów Windows 11.

reklama

w Programiści Microsoftu piszą notatki zdrowotne dla wersji dla systemu WindowsTa automatyczna aktualizacja ma wpływ na urządzenia z systemem Windows 11, których okres świadczenia usług jest bliski lub bliski; Oznacza to starsze wersje aktualizacji funkcji systemu Windows 11. Dystrybucja opiera się na dotychczasowych eksperymentach uczących się maszynowo (ML). Microsoft chce kontynuować szkolenie w zakresie inteligentnego modelu uczenia maszynowego, aby bezpiecznie dystrybuować nową wersję systemu Windows w wielu fazach i zapewniać bezproblemową aktualizację.

Jeśli klienci posiadają kwalifikujące się urządzenie Home lub Pro, mogą teraz dokonać aktualizacji do wersji 23H2. Można to zrobić otwierając Ustawienia, aktywując opcję „Otrzymuj najnowsze aktualizacje, gdy tylko będą dostępne”, a następnie klikając przycisk „Sprawdź dostępność aktualizacji”. Gdy aktualizacja będzie dostępna dla systemu użytkownika, wyświetli się opcja pobrania i zainstalowania.

Algorytm uczenia maszynowego wygląda podobnie do tego, co Microsoft oferuje klientom korzystającym z licencji korporacyjnych jako „Windows Autopatch”. Jest to mechanizm, który falowo rozprowadza aktualizacje systemu Windows i sprawdza, czy nie występują błędy. W razie potrzeby może odinstalować aktualizacje lub ich części – całkowicie automatycznie. Funkcja Windows Autopatch kontroluje także odroczoną dodatkową dystrybucję do większej liczby systemów bez konieczności interwencji administratora.

Microsoft udostępnił wielu użytkownikom aktualizację systemu Windows 11 23H2 w listopadzie ubiegłego roku. Aktualizacja, znana również jako „Moment 4” lub „2023 Update”, przyniosła między innymi obsługę haseł i Windows Copilot.


(twoja krew)

READ  Oszałamiające zdjęcia uderzenia DART w asteroidę z kampanii obserwacji Ziemi Europejskiej Agencji Kosmicznej

Do strony głównej

Continue Reading

Tech

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu

Published

on

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu
  1. Strona główna
  2. życie
  3. Gry

Naciska

Streamer kwestionuje jakość nowej gry Ubisoftu © Twitch: Gronkh / Ubisoft (montaż)

Skull and Bones zrobiło furorę wraz ze swoją premierą. Teraz Gronkh odpowiedział także na ostatnie wypowiedzi Ubisoftu na temat gry.

HAMBURG – W niedawno wydanym klipie TIK Tok Gronkh podzielił się swoją opinią na temat niedawnych oświadczeń „Quadruple A” wydanych przez Skull & Bones i dyrektora generalnego Ubisoft Yvesa Guillemota. Dyskusja wybuchła po wypowiedzi prezesa Ubisoftu broniącego ceny gry. Guillemot stwierdził niedawno, że Skull and Bones to nie tylko gra AAA, ale także zasługuje na wyższy status jako gra AAAA.
Przeczytaj tutaj, dlaczego Gronk nie traktuje poważnie stwierdzeń na temat Czaszki i Kości.

Gronk, znany ze swoich zdecydowanych opinii i dużej rzeszy fanów, dołączył do jego transmisji na żywo Skurcz Niedawno mówiłem o remake'u Skull and Bones. Krótko przed premierą Yves Guillemot, prezes Ubisoftu, nazwał grę „Kwadrant A„Tytuł mówi wszystko. Piracka gra wieloosobowa powstawała przez 11 lat i miała budżet przekraczający 200 milionów dolarów.

READ  Projektant mody Christian Cowan zostaje „doradcą doświadczenia” dla nowej serii GTR 3 i GTS 3 inteligentnej marki Amazfit do noszenia | Wiadomość
Continue Reading

Trending