Długo oczekiwany Samsung Galaxy Watch 4 otrzymał wiele pochwał i został uznany za najlepszy smartwatch z Androidem od lat, jeszcze przed oficjalną prezentacją. Samsung ujawnił teraz szczegóły dotyczące klapki zegarka i wygląda on lepiej niż oczekiwano.

Elektronika Samsung

Samsung Galaxy Watch 4: Nowy procesor Exynos ma wszystko

W przeciwieństwie do procesorów w smartfonach, procesory w smartwatchach odgrywały do ​​tej pory nieco drugorzędną rolę. Samsung ujawnił teraz Exynos W920 dla smartwatchy na dzień przed oficjalną premierą Samsung Galaxy Watch 4 (źródło: Samsung). Oczekiwano, że procesor do noszenia będzie miał większą moc, ale ten duży skok w jednostce graficznej był niespodzianką. Podczas gdy czysta wydajność procesora wzrasta „tylko” o 20 procent, Wydajność grafiki wzrosła dziesięciokrotnie Tak było. Zapewni to szybsze przetwarzanie grafiki i szybsze uruchamianie aplikacji. Ponadto nowy zegarek powinien działać płynniej.

Nowy procesor Samsung Galaxy Watch 4 został zaprojektowany w taki sposób, że jest szczególnie kompaktowy i pozostawia więcej miejsca na większe baterie, co z kolei wydłuża żywotność baterii zegarka. Aby nie obciążać głównego procesora smartwatcha podczas korzystania z zawsze aktywnego wyświetlacza, Samsung opracował Cortex-M55 Włączenie własnego rdzenia funkcji AOD. To znacznie zmniejsza zapotrzebowanie na energię w trybie uśpienia i odpowiednio wydłuża czas działania smartwatcha. Oczywiście istnieje również opcjonalny modem 4G, dzięki czemu możesz łączyć się z Internetem niezależnie od smartfona.

W tym Wideo Dowiedz się, co sprawia, że ​​Twój nowy zegarek Samsung z systemem Wear OS jest tak wyjątkowy:

Samsung stawia wysoko poprzeczkę

Rynek smartwatchów z Androidem spadł w ostatnich latach. Wraz z Samsung Galaxy Watch 4 na rynku pojawi się zegarek wyznacza nowe standardy Do którego konkurencja musi się teraz skierować. Na wpół niedopracowane rozwiązania ze starym sprzętem nie powinny być takie proste. 11 sierpnia 2021 r. poznamy wszystkie szczegóły dotyczące nowego Samsung Galaxy Watch 4.

READ  Poprzednia książka Elrada, Computing Today, została opublikowana w 1979 roku.

Nie chcesz przegapić żadnych wiadomości o technologii, grach i popkulturze? Brak aktualnych testów i poradników? Następnie śledź nas na Facebooku (Giga Techi
giga gry) lub Twittera (Giga Techi
giga gry).