Dzięki Galaxy S22, S22 Plus i S22 Samsung musi wprowadzić na rynek smartfony z wyższej półki, które dobrze się sprzedają. Jednak na razie wydaje się, że firma ciężko pracuje, aby zapewnić, że stanie się dokładnie odwrotnie. Jeśli chodzi o baterię, oszczędności są raczej oszczędności niż ogromne.

Elektronika Samsung

Samsung Galaxy S22 Plus: bateria też się zmniejsza

Dopiero wczoraj poinformowano nas, że Bateria w Galaxy S22 właśnie się zmniejszyła. Zakłada się teraz, że Samsung robi to tylko z najmniejszym modelem. Ale jest odwrotnie. Samsung zmniejszy również rozmiar baterii w Galaxy S22 Plus. Bateria Galaxy S22 została zmniejszona z 4000 mAh do 3700 mAh w porównaniu do poprzednika. W Galaxy S22 Plus spada pojemność 4800 mAh w Galaxy S21 Plus tylko do 4500 mA (Te: MyFixGuide). Więc za każdym razem tracisz 300mA.

To nieuchronnie wpłynie na żywotność baterii Galaxy S22 Plus. Bez względu na to, jak wydajny jest nowy procesor i ekran nowego smartfona Samsung, przede wszystkim Pojemność baterii określa, kiedy uruchomić. Apple zrobił to w tym roku Imponująco wyświetlane z serią iPhone 13. Podczas gdy Apple maksymalizuje rozmiar baterii i znacznie wydłuża żywotność baterii, pomimo zainstalowania ekranu 120 Hz, Samsung minimalizuje rozmiar baterii i nieuchronnie skraca żywotność baterii nowej generacji.

Można tylko mieć nadzieję, że Nieco mniejsze ekranyKtóry Samsung zainstalował w moich Galaxy S22 i Galaxy S22 Plus, może nadrobić ten fakt. Jednak wielu ekspertów uważa, że ​​Samsung sam wyrządza szkody.

Technologicznie Xiaomi coraz bardziej przewyższa Samsunga. w Wideo Czy widzisz różnicę:

Samsung Galaxy S21: rozczarowujące wyniki sprzedaży

W rzeczywistości Samsung musi zrobić wszystko, aby zapewnić sukces Galaxy S22. W końcu ona ma Galaxy S21 sprzedaje się gorzej niż Galaxy S20 i Galaxy S10. Jeśli Samsung nadal będzie oszczędzał na topowych smartfonach, nowa generacja również nie odniesie sukcesu.

READ  Huawei przełamuje długą tradycję: klienci powinni obejść się bez ważnych akcesoriów