Connect with us

science

Pyszne orzechy skutecznie wspierają powodzenie Twojej diety

Published

on

Pyszne orzechy skutecznie wspierają powodzenie Twojej diety

Pistacje są nie tylko pyszne, ale także zdrowe i w naturalny sposób wspomagają dietę. Dowiedz się, jak orzechy pomagają schudnąć, jakie korzyści oferują i jak włączyć je do swojej diety. Pistacje sprawiają, że odchudzanie staje się przyjemnością – poznaj nasze wskazówki i pomysły na przepisy, które pozwolą Ci skutecznie wdrożyć swoją dietę.

Schudnij z pistacjami: dlatego jest taka zdrowa

Nie brakuje także pistacji 45 procent tłuszczuale głównie kosztowności Nienasycone kwasy tłuszczowe. Obowiązuje tu następująca zasada: nie wszystkie tłuszcze są takie same. Istnieje różnica pomiędzy nasyconymi i nienasyconymi kwasami tłuszczowymi.

większość Nasycone kwasy tłuszczowe pochodzi z Źródła zwierzęce Spożywane w nadmiarze mogą sprzyjać odkładaniu się niechcianej tkanki tłuszczowej i zwiększać ryzyko chorób układu krążenia. Noś w zamian Nienasycone kwasy tłuszczowe Pomaga zmniejszyć wysoki poziom tłuszczu we krwi, a także może pomóc w kontroli wagi.

Dostarcza wielonienasyconych kwasów tłuszczowych występujących w pistacjach Ochrona układu krążeniaPoprzez obniżenie poziomu cholesterolu. Przeciwutleniacze polifenolowe W pistacjach chroni komórki i ich ściany, chociaż jego zawartość procentowa jest wyższa niż w zielonej herbacie. Którego można znaleźć w dużych ilościach w pistacjach Potas Zmniejsza produkcję hormonu stresu, kortyzolu. Pistacje są również dobrym źródłem kwasu foliowego w czasie ciąży.

Na filmie: Jakie orzechy są szczególnie zdrowe?

Schudnij z pistacjami: pochodzenie orzechów

Z botanicznego punktu widzenia pistacje nie są orzechami. Krople. Dla nich pistacje Pochodzenie na Bliskim Wschodzie. Jest to jedna z najstarszych roślin uprawnych, uprawiana specjalnie od czasów starożytnych. Według legendy królowa Saby zdecydowała, że ​​ten pyszny owoc pestkowy o migdałowym, lekko słodkim i niezwykle aromatycznym smaku powinien być zarezerwowany wyłącznie dla rodziny królewskiej. Dlatego ludziom nie wolno było uprawiać pistacji.

Na przestrzeni wieków pistacje rozprzestrzeniły się na cały świat i stały się znane przede wszystkim jako przekąska i składnik różnych przepisów. the Najwięksi producenci pistacji Ona jest dzisiaj Iran, Stany Zjednoczone i Turcja.

Kalorie i składniki pistacji

Aby uniknąć przyrostu masy ciała na skutek nadmiernego spożycia orzechów, kluczem jest samokontrola! Bo jeśli tak 100 gramów pistacji Pożeraj, prawie bierz 580 kalorii Tobie. Jednak liczba kalorii w jednej pistacji wynosi tylko trzy do czterech, dlatego osoby, które mają tendencję do objadania się orzechami, powinny wybierać pistacje niełuskane. To przynajmniej spowalnia konsumpcję.

READ  Epoka lodowcowa czy globalne ocieplenie: superkontynenty Eureka i Amasia mogą oznaczać koniec różnorodności biologicznej

Pistacje zawierają również:

  • Imponujący Zawartość białka o 18 procent,
  • bardzo Witaminy B, A, E,
  • Hojne kwoty Potas I żelazo,
  • A także dużą ilość Błonnikktóry pobudza proces trawienia.

Pistacje prażone czy solone: ​​co jest lepsze?

Zarówno surowe, jak i prażone orzechy zawierają prawie taką samą ilość kalorii, białka, tłuszczu, węglowodanów i błonnika. Różnice między nimi są minimalne. Generalnie zostają Korzyści zdrowotne Z orzechów też Otrzymywany po prażeniu.

Jednak podczas pieczenia dostają się szkodliwe substancje, takie jak: Akryloamid I Tłuszcze trans powstać. Aby tego uniknąć, zaleca się spożywanie surowych orzechów.

Więcej o surowej żywności przeczytasz tutaj:

Odchudzanie z pistacjami: oto, co robi z naszym organizmem

Jedzenie pistacji wiąże się z różnymi pozytywnymi skutkami. Podsumowaliśmy najważniejsze zalety:

  1. Promuj zdrowie kości: Ze względu na idealny stosunek wapnia i fosforu pistacje dostarczają ważnych elementów budulcowych mocnych kości i zdrowych zębów.
  2. Zaopatrzenie w żelazo: Pistacje zawierają 7 miligramów żelaza na 100 gramów, co jest szczególnie ważne dla wegetarian i kobiet. Grupy te często cierpią na niedobór żelaza, który może powodować wyczerpanie i zmęczenie. Regularne spożywanie pistacji pomaga zapewnić odpowiednią podaż żelaza.
  3. Poprawa wyników krwi: Dzięki dużej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3 w pistacjach szkodliwy cholesterol może wiązać się z krwią i być wydalany. Zmniejsza to ryzyko chorób układu krążenia i chroni naczynia krwionośne.
  4. Źródło białka: Pistacje są doskonałym źródłem białka, szczególnie dla wegetarian i tych, którzy chcą włączyć do swojej diety więcej białka roślinnego. Zawierają Wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasówKtóre organizm potrzebuje do budowy i utrzymania struktur tkankowych, takich jak mięśnie.
  5. Melatonina na lepszy sen: Melatonina odgrywa ważną rolę podczas snu. Pistacje są szczególnie bogate w melatoninę i mogą pomóc osobom mającym problemy ze snem. Ale pistacje są również korzystne dla każdego, kto nie cierpi na zaburzenia snu. Ponieważ obecnie poziom melatoniny jest obniżony przez sztuczne światło ze smartfonów, telewizorów i tym podobnych.
READ  Sonda Lucy NASA: z dwoma dużymi silnikami pędzącymi w stronę pasa asteroid

W klipie: To najlepszy sposób przechowywania różnych orzechów

Badanie: Jak pistacje pomagają schudnąć

Pistacje są nie tylko dobre dla zdrowia, ale także pomagają schudnąć. Udowodnili to naukowcy z Uniwersytetu w Los Angeles.

W tym Zostań 24 uczestników otrzymało je jako wieczorną przekąskę 45 gramów pistacjiPodczas gdy pozostałych 24 uczestników zjadło 60 gramów precli. Obie części przekąsek zawierają każdy 220 kalorii Reszta diety pozostała taka sama. Dopiero po trzech miesiącach pojawiła się Poprawiony poziom lipidów we krwi w grupie pistacjowejAle ona także stała się jedną Średnia utrata masy ciała o jeden kilogram więcej zarejestrowany.

Ze względu na wysoką zawartość zdrowych tłuszczów w pistacjach, węglowodany z innych produktów spożywczych docierają do krwi wolniej. Oznacza to, że dłużej pozostajemy syci i otrzymujemy… Poziom cukru we krwi jest bardziej stabilny Utrzymany. Ponadto Zawarty w nim błonnik zapewnia uczucie sytości na długi czasDzięki temu łatwiej będzie Ci utrzymać dietę.

Część tłuszczu zawartego w pistacjach jest również wydalana bez trawieniaCo z kolei pozwala zaoszczędzić kalorie. Dlatego pistacje są dobrą alternatywą dla innych wysokokalorycznych przekąsek.

Podawane szybko, pistacje stanowią zdrową przekąskę. Zazwyczaj kupuje się orzechy w łupinach i mieli je tuż przed jedzeniem. © Adobe Stock

Schudnij z pistacjami: przy zakupie należy pamiętać o tych wskazówkach

Kupując pistacje ważne jest, aby kupić górę Jakość Dla uwagi. Tylko świeże orzechy bez nich są nieszkodliwe dla zdrowia Zakażenie pleśnią. Im bardziej zielone orzechy, tym lepiej. Jeśli brzydko pachnie lub wygląda na starą, należy zachować ostrożność, ponieważ oznacza to możliwy rozwój pleśni.

Nawet niewielka ilość pleśni może być znacząca Uszkodzenie wątroby i nerek Powodują, a nawet zwiększają ryzyko raka. Jest również odporny na ciepło i nie można go zniszczyć podczas gotowania lub pieczenia. Wysoka zawartość tłuszczu i białka sprawia, że ​​pistacje są szczególnie podatne na powstawanie pleśni. Rozwój pleśni nie zawsze jest widoczny gołym okiem. Dlatego zaleca się Pistacje z muszlą Kupić – w ten sposób są lepiej chronione. Paczki muszą być otwarte Przechowywane w chłodnym i suchym miejscu I spożyj go tak szybko, jak to możliwe.

READ  Cukrzycę można wykryć wcześnie

W zależności od kraju pochodzenia, można dodać trochę pistacji Insektycydy Być traktowanym. Chociaż pistacje dostępne w Niemczech są na ogół niezanieczyszczone, nadal jest to zalecane Pistacje z upraw ekologicznych Aby mieć pewność, że nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych.

Więcej porad i trików dotyczących odchudzania znajdziesz tutaj:

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

science

Mity żywieniowe: co jest naprawdę zdrowe, a co niezdrowe?

Published

on

Mity żywieniowe: co jest naprawdę zdrowe, a co niezdrowe?
Nauki Mity żywieniowe

Co jest naprawdę zdrowe, a co nie?

Archiwum - 22 lutego 2024, Brema: Ilustracja - Owoce umieszczone wokół szklanki z sokiem.  (Do Niemieckiej Agencji Prasowej:

Czy sok jest tak zdrowy jak bezpośrednie jedzenie owoców?

Źródło: Niemiecka Agencja Informacyjna

Tutaj możesz posłuchać naszych podcastów WELT

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Czasami wyniki badań naukowych na temat żywienia są nadinterpretowane. Tak właśnie powstają mity żywieniowe. W innych przypadkach stan wiedzy się zmienił, ale nowa wiedza nie dotarła jeszcze do ludzi. Oto kilka przykładów.

IJeśli chodzi o odżywianie, istnieje wiele prób i udręk. Dietetyk z Paderborn, Lars Leboda, rozumie mity żywieniowe jako zasady dotyczące zachowań żywieniowych, które nie są oparte na odkryciach naukowych, a mimo to są stosowane przez większe grupy populacji.

Przyczyny szerzenia się takich mitów są różne: między innymi przyczyną może być nadinterpretacja nowych wyników badań – mówi profesor. Instytut Żywienia, Konsumpcji i Zdrowia Na Uniwersytecie w Paderborn. Nie można wykluczyć, że poszczególne punkty zostały celowo umieszczone lub przynajmniej utrzymane przy życiu. Niektóre produkty spożywcze są wzbogacane witaminami, dzięki czemu wyglądają szczególnie zdrowo. „W takim razie mit, że każdemu z nas brakuje różnych witamin i dlatego potrzebujemy takich wzbogaconych produktów, z pewnością może pomóc w lepszej sprzedaży produktu”.

READ  Cukrzycę można wykryć wcześnie

Poniżej staramy się poznać prawdę o niektórych szeroko rozpowszechnionych zasadach żywieniowych: mit, błąd, a może nawet kłamstwo?

Twierdzenie: Niektórych owoców i warzyw, takich jak jabłka czy ogórki, nie należy obierać. Ponieważ pod skórką kryje się mnóstwo witamin.

Ocena: prawda. Velin Lenz, prelegent w Federalne Centrum Żywienia (BZfE) stwierdza: „Tak właśnie jest”. Oczywiście że są Witaminy i minerały Nie tylko w obszarze skórki, ale w całym owocu i warzywie. Ale część pod skorupą jest jedną z najwyższych części. „Dlatego najlepiej jeść je bez skórki”. Jeśli dobrze opłuczesz te owoce i warzywa i wyszorujesz je szmatką, możesz mieć całkowitą pewność, że żywność jest wolna od brudu i pozostałości pestycydów.

Twierdzenie: Produkty bezglutenowe są zdrowsze niż te zawierające gluten.

Ocena: Generalnie jest to błędne. Osoby z nietolerancją lub nietolerancją Algolten Warto zwrócić uwagę na dietę bezglutenową. Jednak według raportu Harvard Medical School w przypadku innych osób nie zaobserwowano żadnych udowodnionych korzyści z takiej diety. Poszczególne pokarmy można wyeliminować bez zdiagnozowania nietolerancji Niemieckie Towarzystwo Żywienia (DGE) zwiększa ryzyko niedoborów składników odżywczych i prowadzi do długotrwałych problemów zdrowotnych.

Tutaj możesz posłuchać naszych podcastów WELT

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Twierdzenie: Sok jest tak samo zdrowy jak owoce i warzywa za jednym razem.

Ocena: Zgodna z jednym koktajl Część owoców i warzyw można czasem zastąpić. DGE również oferuje takie porady. Jednak ogólnie rzecz biorąc, najlepiej jest zjeść te produkty na raz. Ponieważ żucie sprawia, że ​​zostajemy dłużej, a większy rozmiar w większym stopniu przyczynia się do uczucia sytości, mówi rzecznik BZfE Linz. Według niej pewien procent składników soków z supermarketu może zostać utracony w wyniku przetwarzania, transportu i przechowywania. Lepiej jednak pić sok, niż nie jeść wcale owoców i warzyw.

READ  Badania mają słaby punkt: czy na orbicie Ziemi jest więcej asteroid, niż wcześniej sądzono?

Twierdzenie: Kawa usuwa wodę z organizmu.

Ocena: fałszywa. W tym temacie ma Stan wiedzy naukowej Zmieniło się to w ostatnich latach. Kawa ma działanie moczopędne. Jednak zdaniem Lenza określenie kawy jako „złodzieja płynu” jest już przestarzałe. Kawa może pokryć część dziennego zapotrzebowania na płyny. DGE również widzi to w ten sposób. Jednak według BZfE nie należy pić więcej niż cztery do pięciu filiżanek dziennie.

– Brak wiary w proste rozwiązania złożonych problemów

Ale co mogą zrobić konsumenci, jeśli nie wiedzą, co myśleć o poradach żywieniowych? Dietetyk Liboda twierdzi, że zwykłym ludziom nie jest łatwo poprawnie uporządkować mity. Zaleca się zachowanie sceptycyzmu w przypadku oferowania prostych rozwiązań złożonych problemów.

Tutaj znajdziesz treści pochodzące od osób trzecich

W celu przeglądania treści osadzonych konieczne jest uzyskanie Twojej odwołalnej zgody na przesyłanie i przetwarzanie danych osobowych, gdyż dostawcy treści osadzonych wymagają tej zgody jako zewnętrzni usługodawcy. [In diesem Zusammenhang können auch Nutzungsprofile (u.a. auf Basis von Cookie-IDs) gebildet und angereichert werden, auch außerhalb des EWR]. Ustawiając przełącznik w pozycji „Wł.”, zgadzasz się na to (z możliwością odwołania w dowolnym momencie). Obejmuje to również Twoją zgodę na przekazanie niektórych danych osobowych do państw trzecich, w tym do USA, zgodnie z art. 49 ust. 1 lit. a) RODO. Możesz znaleźć więcej informacji na ten temat. W każdej chwili możesz odwołać swoją zgodę korzystając z klucza i prywatności na dole strony.

Przydatne są także rekomendacje specjalistycznych stowarzyszeń, takich jak DGE. Pierwszym krokiem do zweryfikowania pytania może być sprawdzenie, czy możesz znaleźć porady żywieniowe. Jeśli nic tam nie znajdziesz, teoretycznie powinieneś poszukać w trybie nauki – mówi Liboda. „W rzeczywistości jest to nieosiągalne dla przeciętnego konsumenta”. Należy zachować ostrożność, jeśli produkt jest reklamowany obok porad żywieniowych: „Muszę przyznać, że byłbym sceptyczny”.

READ  Astro Phenomenon Planet Parade: Tutaj możesz jutro zobaczyć 4 planety na niebie

Continue Reading

science

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom wzywają zakażonych pacjentów z Covid-19 do powrotu do miejsc pracy i szkół

Published

on

Amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom wzywają zakażonych pacjentów z Covid-19 do powrotu do miejsc pracy i szkół

W piątek amerykańskie Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) wydały nowe wytyczne wzywające osoby chore na Covid-19 do powrotu do szkół i miejsc pracy, zarażając w ten sposób swoich kolegów i społeczeństwo.

Wytyczne zalecają, aby pracownicy powrócili do pracy 24 godziny po ostatniej gorączce, czyli w momencie, w którym zdecydowana większość pacjentów z Covid-19 nadal będzie aktywnie zakaźna.

Takie instrukcje nie mają podstaw w służbie zdrowia. Dąży do osiągnięcia dwóch podstawowych celów. Po pierwsze, należy zadbać o to, aby pracownicy pojawiali się w pracy nawet wówczas, gdy stanowią istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa swoich współpracowników i klientów, tak aby generować zyski dla dużych firm.

Po drugie, co nie mniej ważne, rząd USA w imieniu oligarchii finansowej próbuje obniżyć średnią długość życia i stworzyć warunki do przedwczesnej śmierci starszych Amerykanów i osób z obniżoną odpornością, umożliwiając niezakłócone rozprzestrzenianie się Covid-19.

Zmiana polityki Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom następuje w warunkach, w których koronawirus rozprzestrzenia się na wyższym poziomie niż w tym samym czasie w jakimkolwiek poprzednim roku pandemii, oraz w warunkach, w których usunięte zostały wszelkie bariery w rozprzestrzenianiu się wirusa. Ponieważ monitorowanie pandemii ustało po zniesieniu przez administrację Bidena stanu nadzwyczajnego dotyczącego zdrowia publicznego związanego z koronawirusem w maju ubiegłego roku, można to ustalić jedynie na podstawie danych dotyczących ścieków.

Dane dotyczące ścieków w USA z Biobot Analytics pokazują, że obecne stężenie SARS-CoV-2 w ściekach jest wyższe niż w jakimkolwiek innym roku pandemii o tej porze roku. [Photo: Wastewater data from Biobot Analytics]

Nowe wytyczne CDC klasyfikują COVID-19 z innymi wirusowymi chorobami układu oddechowego, w tym grypą sezonową i wirusem syncytialnym układu oddechowego (RSV), i zachęcają każdą osobę zarażoną tymi patogenami, aby zgłosiła się do pracy i wznowiła normalne czynności w celu rejestracji.

Co najmniej jedna czwarta pracujących Amerykanów nie korzysta ze zwolnień lekarskich, które często są odliczane od dni urlopu. W sektorze prywatnym jedynie 40% najniżej opłacanych pracowników korzysta ze zwolnień lekarskich. Teraz szefowie i menedżerowie mogą polegać na wytycznych CDC, aby wymagać od pracowników przychodzenia do pracy z powodu choroby lub ryzyka zwolnienia.

Każdy aspekt nowych wytycznych stoi w sprzeczności ze znanymi faktami naukowymi na temat Covid-19: bez testów pacjenci nie są w stanie samodzielnie określić, czy są zakaźni; Duża część przenoszenia wirusa Covid-19 następuje poprzez pacjentów bezobjawowych; Gorączka to tylko jeden z kilkunastu objawów COVID-19; Ponad 20 do 40% pacjentów z Covid-19 pozostaje zakaźny po pięciu dniach, a niektórzy nawet po ponad tygodniu.

Wytyczne te stoją w bezpośredniej sprzeczności z podstawowymi zasadami zdrowia publicznego, których celem jest ograniczenie rozprzestrzeniania się wszystkich patogenów oraz zmniejszenie obciążenia społeczeństwa chorobami i śmiertelnością. Zamiast wzywać do rozszerzenia płatnych zwolnień lekarskich dla wszystkich pracowników, a także masowych testów, ustalania kontaktów zakaźnych i innych podstawowych środków zdrowotnych przeciwko Covid-19, grypie i syncytialnemu wirusowi oddechowemu, Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom ograniczyły swoje zalecenia dotyczące izolowanie do minimum wszystkich wirusów układu oddechowego, podczas gdy… W przypadku Covid-19 w ogóle nie zaleca się wykonywania testów.

READ  Nowy czynnik ryzyka nawracającego zawału mózgu – praktyka leczenia

To tylko ostatnia z serii nienaukowych zmian w polityce CDC, które w trakcie pandemii zostały zdyskredytowane w oczach wszystkich poważnych naukowców, lekarzy i przeciwników Covida.

lekarz. Lucky Tran, specjalista ds. komunikacji naukowej na Uniwersytecie Columbia, potępił zmianę wytycznych CDC i powiedział: Forbesa„Zmiany w wytycznych CDC są w rzeczywistości wynikiem nacisków politycznych i instytucjonalnych. Jest to niebezpieczna zmiana, która rzuca wyzwanie nauce, zachęca do rozprzestrzeniania się chorób, priorytetowo traktuje interesy korporacji i ułatwia wyzysk pracowników. „

Continue Reading

science

Powinieneś trzymać się z daleka od tych 6 typów toksycznych osobowości

Published

on

Powinieneś trzymać się z daleka od tych 6 typów toksycznych osobowości

Kolega jest zazdrosny, przyjaciel widzi wszystko w ciemności – pewne cechy osobowości naszych bliźnich wywierają trwały wpływ. Jakie toksyczne wpływy szkodzą nam najbardziej?

Chcesz więcej mocy?
➡ Wyszukaj teraz Gwen Najnowszy odcinek!

6 typów toksycznych osobowości

Oprócz wielu wspaniałych osobistości, które spotykamy w życiu, niestety zawsze pojawiają się ludzie, którzy stają na naszej drodze i nie mają wobec nas dobrych życzeń – świadomie lub nieświadomie. Ciągle narzekają, zarażają złym humorem lub wykorzystują innych. Nikt nie jest doskonały, ale jeśli ktoś zachowuje się w ten sposób przez cały czas, lepiej niech odejdzie. W ten sposób się chronisz, ponieważ toksyczni ludzie naprawdę mogą nas poniżyć. Następujące typy osobowości mogą występować pojedynczo, ale także w połączeniu. Zatem: bądź ostrożny, spotykając się z nimi.

W klipie: Te znaki wskazują na toksyczną przyjaźń

1. Zazdrosny

Choć nikt nie lubi się do tego przyznawać, zazdrość jest uczuciem zupełnie normalnym. Prawdopodobnie każdy z nas był kiedyś o kogoś zazdrosny. Ale? Trwale niezadowolony Twoje życie prywatne i ciągła zazdrość o innych wywierają presję nie tylko na ciebie, ale także na otaczających cię ludzi.

Interesujesz się psychologią? Jaki ma to na nas wpływ, czy jesteśmy introwertykami, czy ekstrawertykami, czy nasza intuicja może nas dobrze poprowadzić przez życie, jakie jest sześć typowych wzorców zachowań podzielanych przez nieszczęśliwych ludzi i jak można je przełamać. Czy szybko podchodzisz do wszystkiego osobiście? Mamy 6 wskazówek w zanadrzu, jak położyć kres negatywnym myślom.

2. Wieczni bluźniercy

Czy znasz kogoś, kto ciągle źle mówi o innych i nigdy nie mówi o nich nic dobrego? Jest bardzo prawdopodobne, że w pewnym momencie znajdziesz się także w środku tej sytuacji Bluźnierstwo. Ten typ osobowości jest często sprawiedliwy Niezadowolony Ze sobą i potrzebujesz czegoś, co sprawi, że codzienne życie stanie się bardziej ekscytujące. Zachowaj dystans, ponieważ takie zachowanie nie jest dobre dla nikogo.

READ  Astro Phenomenon Planet Parade: Tutaj możesz jutro zobaczyć 4 planety na niebie

3. Kłamcy

Kłamstwa nie zaczynają się od wielkich rzeczy, zwykle zaczynają się od małych rzeczy. Możesz dołączyć Ludzie są nieuczciwi Nigdy nie polegaj na tym, czy to, co mówią, jest prawdą. Czasami jest tak źle, że całkowicie gubią się w budowaniu swojej historii i nikt nie może już im ufać.

4. Agresja

Choleryczne i agresywne typy osobowości mogą być niebezpieczne na wielu poziomach. Doprowadzili nas do skrajności Wysoki poziom stresu I stawia nas w bardzo nieprzyjemnych sytuacjach. Tu wymagana jest szczególna ostrożność – pamiętajcie o zachowaniu dystansu!

W klipie: W ten sposób można poznać, czy dana osoba posiada inteligencję emocjonalną

5. Negatywy

Jest ktoś, kto zawsze narzeka, kto ma na co narzekać we wszystkim, i zawsze jest to ktoś inny wada? To naprawdę może zrujnować Twój nastrój. Otaczaj się ludźmi, którzy pomimo trudnych doświadczeń aspirują i chcą widzieć piękno w świecie. Tutaj powiemy Ci, jak możesz zamienić negatywne przekonania w pozytywne.

6. Toksyczne pozytywy

Nie tylko negatywni ludzie są stresujący, pozytywni ludzie są również toksyczni. Nie wszystko w życiu idzie dobrze i czasami musimy przejść przez trudne etapy. Szczególnie ważne jest poddanie się tym uczuciom i pozostawienie miejsca na złość, smutek lub strach.

Continue Reading

Trending