Connect with us

Tech

PS4 i PS5: Nowości w czerwcu 2024 r

Published

on

PS4 i PS5: Nowości w czerwcu 2024 r

Zbliża się czerwiec i oczywiście przyniósł ze sobą kilka nowych gier na PS4 i PS5. Jak zawsze, w naszym miesięcznym przeglądzie dokładnie poinformujemy Cię, jakich gier możesz się spodziewać w nadchodzących tygodniach.

Czerwiec zbliża się wielkimi krokami, a fani gier mogą oczywiście z niecierpliwością czekać na wszelkiego rodzaju nowości na PlayStation 4 i PlayStation 5. W poniższych słowach chcielibyśmy bardziej szczegółowo przedstawić Państwu kilka możliwych atrakcji w nadchodzących tygodniach.

Wysokie V (PS5)

Data premiery: 11 czerwca 2024 r

Po stuleciach snu budzisz się jako wampir, ale twoje dawne moce już dawno osłabły. Zostałeś osłabiony, a twój niegdyś wspaniały zamek już dawno popadł w ruinę. Twój cel jest jasny: poprowadź swoje dawne imperium do nowej chwały! Pij krew, zamień ludzi w swoich lojalnych sług i odbuduj swój dom. Czy w ogóle możesz zostać kolejnym hrabią Draculą?

W grze budowlanej V Rising z otwartym światem możesz eksplorować rozległy świat gry, sam lub z przyjaciółmi. W tym obszarze czai się wiele niebezpieczeństw, w tym krwiożercze, nadprzyrodzone potwory. Musisz jednak odpocząć w ciągu dnia, w przeciwnym razie światło słoneczne spali twojego wampira na popiół. Więc noc jest Twoim najlepszym przyjacielem. Aby osiągnąć swój cel, możesz także skorzystać z wielu potężnych umiejętności i broni.

Historie Monster Hunter 1+2 (PlayStation 4)

Wydanie: 14 czerwca

Podczas gdy myśliwi zarabiają na życie polując na niebezpieczne potwory, inni chcą zbudować z nimi prawdziwą relację. Ci ludzie nazywani są jeźdźcami. Chcą hodować potwory i żyć z nimi. Wcielasz się w kierowcę wyścigowego z spokojnej wioski Hakum, który znajduje specjalnego potwora. Ale wkrótce potem rozprzestrzenia się tajemnicza choroba, którą musisz znaleźć.

W połowie czerwca na PlayStation 4 trafią dwa tytuły JRPG Monster Hunter Stories. W spin-offach popularnej serii Monster Hunter firmy Capcom wszystko jest trochę zabawniejsze niż w głównej serii dzięki wyglądowi anime, ale to nie znaczy, że nie ma na Ciebie pracy. Oczywiście możesz także stawić czoła niebezpiecznym potworom, zbierać różne bronie i zbroje oraz wyzwalać potężne ataki specjalne.

READ  Brettspiel-News.de - Heroes of Might and Magic 3: Gra planszowa

Shin Megami Tensei V: Zemsta (PlayStation 4, PlayStation 5)

Data premiery: 14 czerwca 2024 r

Księga Stworzenia opowiada dobrze znaną historię odwiecznej walki aniołów z demonami, w której główny bohater znajduje się pośrodku i szuka swojego miejsca na tym świecie. W „Księdze zemsty” poznacie zupełnie nową historię o zemście za poległych. Głównym bohaterem tej historii jest Qadištu, grupa tajemniczych demonów, które mają własne plany stojące za bitwą Nieba i Ziemi.

Ponad dwa i pół roku po pierwotnym wydaniu Atlus udostępnia hitowi JRPG coś w rodzaju ostatecznej wersji za pomocą „Shin Megami Tensei V: Vengeance”. To nie tylko oferuje zupełnie nową historię, ale także nowe lokalizacje, nowe demony i oczywiście wszelkiego rodzaju nowe, trudne decyzje. Gdy wokół ciebie panuje chaos i porządek, musisz znaleźć własną drogę przez ten świat.

Do tego czasu (PS4, PS5)

Data premiery: 23 czerwca 2024 r

Na pierwszy rzut oka Mark Borja i jego przyjaciele prowadzą zwykłe życie licealistów. Uczęszczają na różne kursy, mają pracę domową do odrobienia i chcą spędzać razem czas. Jednak ich świat podnosi się po wielkiej katastrofie i wkrótce fatalne spotkanie wywróci życie Marka do góry nogami. Ty i Twoi przyjaciele próbujecie dotrzeć do sedna tej tajemnicy.

Tymczasem fani powieści wizualnych powinni sprawdzić minigrę „Until then” w czerwcu. Dzięki niemu możesz budować relacje z różnymi postaciami, wykonywać różne mini-gry i eksplorować uniwersalne tematy, takie jak przyjaźń, miłość i strata. Nawiasem mówiąc, tytuł jest szczególnie inspirowany krajobrazem Filipin, co powinno wyróżniać grę na tle niektórych innych gier tego gatunku i tym samym nadać jej wyjątkową zaletę.

SPYxANYA: Wspomnienia operacyjne (PS4, PS5)

Data premiery: 28 czerwca 2024 r

Podczas gdy mistrzowski szpieg Twilight kontynuuje swoją misję, jego adoptowana córka Anya otrzymuje w szkole własne zadanie: musi stworzyć graficzny pamiętnik! Podczas gdy w tygodniu chodzisz z nią do szkoły, w weekendy szukasz najlepszych możliwych stylizacji do swojego albumu z Loidem, Yorem i rodzinnym psem Bondem. Czy Anyi naprawdę uda się pomyślnie ukończyć swój graficzny pamiętnik?

READ  Odkrycie meteorytu potwierdza teorię o pochodzeniu wody na Ziemi

Zaledwie kilka miesięcy po premierze pierwszego Film anime „Spy x Family”. W grze przygodowej „SPYxANYA: Operation Memories” możesz zanurzyć się w ten świat głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo każdy, kto szuka relaksującej i przyjemnej rozgrywki, powinien dostać tutaj to, na co zasługuje. Czeka tu na Ciebie wiele minigier i oczywiście wiele spokojnych chwil z rodziną Forger.

Inne nowości w czerwcu:

 • Zoptymalizowany pod kątem puchu (wydanie: 4 czerwca 2024 r.)
 • Killer Klowns from Outer Space: The Game (wydanie: 4 czerwca 2024 r.)
 • Demokracja 4 (wydanie: 5 czerwca 2024 r.)
 • Ghost Teen Escape from Limbo (wydanie: 5 czerwca 2024 r.)
 • Construction Simulator – rozbudowa stadionu (wydanie: 6 czerwca 2024 r.)
 • Detektyw – Sprawa Minerwy (wydanie: 6 czerwca 2024 r.)
 • The Smurfs: Village Party (wydanie: 6 czerwca 2024 r.)
 • Rider’s Spirits (wydanie: 7 czerwca 2024 r.)
 • Rocket Knight Adventures: Re-Sparked (wydanie: 11 czerwca 2024 r.)
 • Slime Rancher 2 (wydanie: 11 czerwca 2024 r.)
 • Panika Pinball Roxy Raccoon (wydanie: 12 czerwca 2024 r.)
 • Magical Drop VI (wydanie: 14 czerwca 2024 r.)
 • #BLUD (wydanie: 18 czerwca 2024 r.)
 • Still Waking Deep (wydanie: 18 czerwca 2024 r.)
 • Kody Gitzan (wydanie: 19 czerwca 2024 r.)
 • Five Nights at Freddy’s: Help Wanted 2 (wydanie: 20 czerwca 2024 r.)
 • Mushoku Tensei: Reinkarnacja bezrobotnych – w poszukiwaniu wspomnień (wydanie: 20 czerwca 2024 r.)
 • Pieczony mus (wydanie: 20 czerwca 2024)
 • Times & Galaxy (wydanie: 21 czerwca 2024 r.)
 • Go Go Jump (wydanie: 26 czerwca 2024 r.)
 • Blacksad: Under the Skin (wydanie: 27 czerwca 2024 r.)
 • NeoSprint (wydanie: 27 czerwca 2024 r.)
 • Wanderer: Shards of Destiny (wydanie: 27 czerwca 2024 r.)
 • Gigantozaur: Dino Sports (wydanie: 28 czerwca 2024 r.)

Czy w czerwcu kupisz którąś z nowych gier na PS4/PS5?

READ  System Shock: Remake klasycznej strzelanki został przesunięty na koniec maja

Więcej wieści na temat PS4 i PS5.Porozmawiaj o tej wiadomości na forum PlayStation
Linki do Amazon, Media Markt, Saturn i niektórych innych sprzedawców detalicznych są zazwyczaj linkami partnerskimi. Gdy dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, która pomoże w finansowaniu bezpłatnej witryny. Nie masz żadnych wad.


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tech

Komentarz: Proszę, Apple – jestem brzydki, chcę z powrotem Touch ID!

Published

on

Komentarz: Proszę, Apple – jestem brzydki, chcę z powrotem Touch ID!
jabłko

Nie mogę stracić twarzy tak samo jak nie mogę stracić palca. Jednak w wielu sytuacjach wolę Touch ID od nowszego Face ID. komentarz.

Kiedy Apple wprowadziło Face ID na iPhonie (źródło: zrzut ekranu z Reddita)

Kiedy Apple wprowadziło na rynek iPhone’a 5S, pierwszy smartfon ze skanerem linii papilarnych i Touch ID, jesienią 2013 roku, siedziałem w domu z gulą w gardle. Zbieranie danych biometrycznych za pomocą telefonu komórkowego Duża amerykańska firma przechowuje moje najbardziej wrażliwe dane, a ja tego nie chciałem. Miało to charakter przestępczy, ale nie zrobiłem nic złego.

Nawet kilka tygodni później, gdy na demonstracji prasowej poproszono mnie, abym położył palec na przycisku Home, który teraz miał Touch ID, odmówiłem. Pozbyłem się tego strachu dopiero, gdy zrozumiałem i zobaczyłem, jak i gdzie przechowywane są moje dane odcisków palców. Kiedy dzisiaj to piszę, mam wrażenie, że jestem bardzo spanikowany. Ale świat był wtedy inny. Kiedy Apple wprowadziło Face ID w iPhonie

Czy jest jasne, co mam na myśli? Sztuczna inteligencja, w tym przypadku ChatGPT lub DALL-E, nie powiodła się podczas próby wizualizacji nowoczesnego iPhone'a z Touch ID i przyciskiem Home.

Czy jest jasne, co mam na myśli? Sztuczna inteligencja, w tym przypadku ChatGPT lub DALL-E, nie powiodła się podczas próby wizualizacji nowoczesnego iPhone’a z Touch ID i przyciskiem Home. (Źródło: treści generowane przez sztuczną inteligencję, reżyseria: Netzwelt.)

Odblokowywanie smartfona za pomocą danych biometrycznych już dawno stało się częścią życia codziennego. Ale tak proste i niezawodne, jak działa Face ID, chcę, aby Touch ID był przywrócony w coraz większej liczbie sytuacji. Nie na iPhonie SE czy iPadzie Mini, ale na nowym smartfonie od Cupertino. Nie ma to nic wspólnego z noszeniem maseczki czy okularów.

Chodzi o wrażenie interfejsu człowiek-maszyna

Zawsze lubiłem bawić się przyciskiem Home. Nawet gdy Apple wraz z premierą iPhone’a 7 zdecydował, że nie będzie on już wsuwał się w głąb obudowy, a będzie współdziałał wyłącznie elektronicznie za pomocą silnika Taptic Engine. I o to właśnie chodzi: brakuje mi tego uczucia.

Brakuje mi ich podczas pobierania aplikacji. Płacąc smartfonem. Szczególnie w tych dwóch scenariuszach położenie palca na przycisku Home było czymś w rodzaju „położenia ręki, zgadzamy się”. To było jak uścisk dłoni między człowiekiem a maszyną. Face ID natomiast kieruje się mottem: Spójrz mi w oczy i zaufaj mi – ale poza „złapaniem” tak naprawdę nic nie wraca. Touch ID to uścisk dłoni pomiędzy dwoma partnerami biznesowymi; Face ID to milczący bramkarz przed klubem, którego interesuje tylko Twoje ubranie. Jesteś brzydka, nie masz tu wstępu.

Być może moje obawy staną się bardziej widoczne, jeśli ozdobię je nowymi implementacjami, które wciąż są całkowicie wyimaginowane w przypadku przycisku Home 3.0, który sprawdził się z Touch ID. A więc: Wyobraź sobie nowoczesny iPhone. iPhone, w którym Apple nie uległ szaleństwu na coraz cieńsze ramki ekranowe, gdyż producent w pełni wykorzystuje cały ekran, gdzie mogłaby znaleźć się przynajmniej dolna ramka. Oto piękny nowy przycisk Home z Touch ID, który obecnie sobie wyobrażam.

Rzeczywiście możesz nacisnąć ten przycisk. Apple poświęcił tyle samo uwagi, co Nokia przy modelu 8800 Sirocco. Ten rozsuwany telefon przesuwa się w górę i w dół z dużą płynnością. Naciśnięcie przycisku Home to uczta dla zmysłów, a wciśnięcie przycisku to przyjemność. Solidne kliknięcie. Głęboki udar. W ten sposób chcę płacić cyfrowo. Najpierw połóż palec, a prawidłowy odcisk palca zostanie rozpoznany. Następnie dla ostatecznego potwierdzenia operacji wciśnij przycisk głęboko w obudowę. Wrrrr.

Lub tutaj, inteligentny dom, włączaj i wyłączaj światła. Zamiast dotykać obszaru na ekranie dotykowym, naciśnij przycisk głęboko. Przycisk Home zamienia się w włącznik światła. Płaski ekran nigdy nie byłby w stanie imitować takiego przełącznika.

Ostatni przykład. Podobnie jak Apple Watch, iPhone mógłby teoretycznie pełnić funkcję kluczyka do samochodu. Wiem, że wiele rzeczy jest tutaj możliwych dzięki NFC, Bluetooth i czujnikom oraz że samochód odblokowuje się sam, jeśli staniesz wystarczająco blisko niego.

Myślę jednak, że byłoby lepiej, gdybym mógł wyjąć iPhone’a, najpierw położyć palec na przycisku Home — a potem wiesz, co dzieje się dalej: wcisnąć przycisk głęboko w korpusie. W momencie, gdy przycisk osiągnie koniec naciśnięcia, światła awaryjne pojazdu wskażą, że można już otworzyć drzwi. Potem wchodzę, odsuwam się i myślę o kolejnym nagłówku. Bo nie uważam, że jestem aż tak brzydka.

 • ” rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych
 • » Zakup elektrowni Al-Shorfa: Porównanie najlepszych systemów energii słonecznej

Nie przegap niczego Świat sieciwiadomości

W każdy piątek: najbardziej przydatne i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

READ  Aktualizacje z dnia aktualizacji z maja 2022 r.
Continue Reading

Tech

Microsoft odkłada uruchomienie funkcji wyszukiwania sztucznej inteligencji „Recall”

Published

on

Microsoft odkłada uruchomienie funkcji wyszukiwania sztucznej inteligencji „Recall”

„Wycofanie” zapewnia ochronę danych
Microsoft odkłada premierę swojej kontrowersyjnej funkcji sztucznej inteligencji

Posłuchaj materiału

Ta wersja audio została stworzona sztucznie. Więcej informacji | Wyślij swoją opinię

Nowa funkcja AI ma ułatwić użytkownikom Microsoftu odnajdywanie zapomnianych plików lub stron internetowych. Po ogłoszeniu działacze ochrony danych udali się jednak na barykady. Grupa ogłosiła teraz, że wstępnie dokona przeglądu zadania.

Po ostrej krytyce Microsoft opóźnia wprowadzenie w systemie Windows nowej funkcji wyszukiwania, która ma co kilka sekund zapisywać nagrania ekranu. Pierwotnie miała zostać udostępniona 18 czerwca na nowym typie komputerów PC. Microsoft zapowiedział, że funkcja o nazwie „Recall” będzie teraz testowana na mniejszą skalę w programie „Windows Insider” w późniejszym terminie.

Zdaniem firmy celem „Recall” jest ułatwienie wyszukiwania informacji na komputerze. Wykorzystując sztuczną inteligencję, oprogramowanie analizuje to, co widać na kilku zrzutach ekranu, a następnie tworzy przewodnik. Powinno ci to pomóc, jeśli na przykład nie pamiętasz już nazwy odwiedzanej strony turystycznej, ale nadal wiesz, że były tam palmy i plaża. Następnie powinno być możliwe ponowne znalezienie strony, wyszukując „palmy i plaża”.

Jednak niektórzy badacze zajmujący się bezpieczeństwem sztucznej inteligencji ostrzegali przed katastrofą w zakresie ochrony danych po ogłoszeniu „wycofania”. Ostrzegli, że dostęp do list mogą również uzyskać cyberprzestępcy. W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił ulepszone zabezpieczenia danych „wycofywanych”. Ponadto funkcja ta nie powinna być już domyślnie włączana podczas konfigurowania komputera, ale użytkownicy będą musieli najpierw ją aktywować samodzielnie. Krytyka pozostała, potem przyszło odroczenie.

Producenci komputerów Microsoft i komputerów z systemem Windows chcą 18 czerwca wypuścić nową kategorię komputerów PC, która będzie bardziej dostosowana do użytku ze sztuczną inteligencją. Klasa urządzenia nosi nazwę „Copilot + PC” i bazuje na asystencie AI firmy Microsoft o nazwie „Copilot”.

READ  Aktualizacje z dnia aktualizacji z maja 2022 r.
Continue Reading

Tech

Dwie „dwie” gry są teraz bezpłatne

Published

on

Dwie „dwie” gry są teraz bezpłatne

Tygodnie niepewności w Epic Games Store minęły i teraz właściciel sklepu ponownie stawia na pełną przejrzystość. Do niedawna gracze nadal mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy, ponieważ Marvel’s Midnight Suns kosztowało 60 euro i można je było wymieniać przez tydzień. Teraz znów dostępne są dwie darmowe gry, ale dzięki tej ofercie możesz zaoszczędzić znacznie mniej. Dodatkowo przez tydzień tylko jedna z dwóch oferowanych gier będzie dostępna bezpłatnie w Epic Games Store. Redout 2 i Idle Champions of the Forgotten Realms to nowe darmowe gry od 17:00.

Dwie „darmowe gry” w Epic Games Store

Dzięki Redout 2 gracze otrzymają „najszybszą grę wyścigową we wszechświecie”. Tak przynajmniej twierdzi wydawca Sabre Interactive i deweloper 34BigThings na swoich stronach produktowych w Steam i Epic Games Store. „Hołd dla klasycznych gier wyścigowych zręcznościowych” został wydany 16 czerwca 2022 roku i mimo to uzyskał pozytywny wynik z 79-procentową oceną akceptacji na Steamie.

Polecane treści redakcyjneTutaj znajdziesz treści zewnętrzne z [PLATTFORM]. Aby chronić Twoje dane osobowe, integracje zewnętrzne zostaną wyświetlone tylko wtedy, gdy potwierdzisz to klikając „Wczytaj całą zawartość zewnętrzną”: