Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Polska musi być w równowadze

Bez rekordowego napastnika Roberta Lewandowskiego polska reprezentacja musiałaby zrównoważyć test wytrzymałościowy EM z Rosją.

W Presli we wtorek wieczorem dwóch uczestników Euro podzieliło się 1:1 (1:0), a światowy piłkarz Lewandowski (Bayern Monachium) został uratowany i siedział na ławce.

Napastnik Fortuna D இருந்தsseldorf David Ka własny lizał bieguny w początkowym składzie, prowadzony przez Jacoba Sviersoka (4.), Vyasaslav Karavajev (21.) równy Rosji.

Polska zmierzy się z Hiszpanią, Szwecją i Słowacją w mistrzostwach Europy (od 11 czerwca do 11 lipca). Rosjanie zmierzą się z Danią, Finlandią i Belgią.

Wicemistrzowie świata Chorwacja jest jeszcze daleka od swojego formatu EM. We wtorek w międzynarodowym meczu z Armenią w Velica Corica były zawodowiec Punteslica Ivan Perisic strzelił gola, ale Chorwaci nie przebili 1:1 (1:0).

Perisic (Inter Mediolan) dał Chorwację przed byłym piłkarzem świata Luką Modriciem w 24. minucie. Niedługo potem musiał zostać zastąpiony napastnik Wolfsburga Joseph Breklow (26.).

Trener Slotko Tadic zmienił się w drugiej połowie i wprowadził byłego Frankfurckiego Andre Rebekaha do Motri, a następnie wyrównał z Armenią Urodzony w Kolumbii Weibemar Anglo (72.). W strefie euro Chorwacja zmierzy się z Anglią, Szkocją i Czechami.

Macedonia Północna, która ostatnio wygrała eliminacje do Mistrzostw Świata z Niemcami, przegrała 1:1 (0:0) ze Słowenią w Skopje. Elgif Elmas (55.) prowadził gospodarzy. Laszlo Benz (27.) z Oxburga strzelił gola dla Słowacji w Wright/Austria, aby awansować do finału 1:1 (1-1) z Bułgarią.