Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Plan Werder Brema: Dlatego Philip Bargefried jest teraz zawodowcem!

Dortmund – nieużywany, ale jego nazwisko było ważnym tematem na temat porażki Werdera 4: 1 z Borussią Dortmund – w końcu Philip Bargefried odwzajemnił więcej niż niespodziankę w tej 29. kolejce meczu. Po tym, jak jego zawodowy kontrakt nie został przedłużony po poprzednim sezonie, 32-latek nagle wraca do 20-osobowego składu SV Werder Brema w Dortmundzie – i musi tam pozostać na razie, aby pomóc drużynie. Bitwa o utrzymanie.

Trener powiedział: „W tym tygodniu odbyliśmy bardzo dobrą, otwartą rozmowę, w której powiedział mi:„ Flo, jestem gotowy i mogę pomóc ”” Florian Kohfeldt powyżej Philip BargfriedKtóry po początkowo nieudanych poszukiwaniach nowego klubu dołączył do U23 des SV Werder Brema Był podłączony.

Wskazówka do czytania: Powrót Bargfrede’a w Werder: Modlin, romantyczny – i niezręczny!

Wielki powrót z Philip Bargfried Przed Występ gościnny w BVB Kohfeldt wyjaśnił Więc po porażce Ömera Topraka (przegranej przez kilka tygodni z powodu ścięgna podkolanowego), chciał mieć innego gracza oprócz Christiana Großa, który mógłby być używany zarówno w defensywnym pomocniku, jak i obronie, który sam w sobie jest logicznym wokalistą – ale wciąż rodzi to pytanie : A co z Patrick się myli? Letni przybysz na 1,96 metra od Norymbergi został teoretycznie uznany za trafnego, najwyraźniej w wewnętrznej hierarchii. SV Werder Brema Ale ześlizgnął się bardziej niż kiedykolwiek.

Po raz kolejny z profesjonalistami z SV Werder Brema: Plan z Philippem Bargfrede

“Nie, to było Nie odrzucenie Patricka Errasa“Sprzeczny Florian Kohfeldt „Dzisiaj nie chodziło o odrywanie długich piłek, ale o pokonywanie luk i śmiałe otwieranie się. To cechy, które dotyczą głównie Filipa. Zwłaszcza, że ​​jest w dobrej kondycji fizycznej” – wyjaśnił. Dlatego oryginalny Bremer, który pracował już 205 razy dla Werdera, powinien W Bundeslidze stałeś na boisku i będziesz także z zawodowcami, przynajmniej przez następne dwa mecze z Mainz 05 (środa) i Union Berlin (sobota). Philip Bargfried Ponownie dołącz do zespołu. I przynajmniej w meczu z Mainz ma niezłe szanse na grę, bo Christian Gross nie trafi w żółtą kartkę. „Sprowadza się do tego Werder Brema Wciąż stabilny w lidze ”- podkreślił Kohfeldt. Bargfrede jest do tego dostępny„ Wszyscy go naprawdę doceniamy. ”(Dco) Ciekawe: Werder Brema martwi się o Leonardo Bittencourt – i ma nadzieję, że powróci wielka dwójka!

READ  Eintracht szuka trenera i dyrektora sportowego: oto faworyci | hessenschau.de

Ostatnia wiadomość z 18 kwietnia 2021 r. O godzinie 14:30:

Młot z Werder Brema! Philip Bargfried wraca do zawodowców

Wielka niespodzianka w Dortmundzie: The SV Werder Brema Przyprowadź, by rzucić bitwę Philip Bargfried Wracając do profesjonalistów. 32-latek jest w 20-osobowym składzie na niedzielny wyjazdowy mecz Borussia Dortmund. Pomocnik siada pierwszy na ławce.

To było lato Philip Bargfried z SV Werder Brema Po 16 latach w Zielonej Drużynie i 205 meczach Bundesligi nie dostał nowego kontraktu. Trudna decyzja, ale w przeszłości szóstka często wycofywała się z powodu kontuzji i była w stanie trenować bardzo ostrożnie. Dodatkowo Werder chciał odmłodzić swój zespół. Jako ewentualnego zastępcę, 2nd Division Patrick Eras został sprowadzony przez 1. FC Nürnberg – za darmo. Ale trener Florian Kohfeldt ledwo wziął pod uwagę 26-latka po słabym debiucie w Pucharze DFB przeciwko czwartej drużynie Carl Zeiss Jena.

1: 4 – To był mecz SV Werder Brema w Bundeslidze z BVB!

Werder Brema: wielka niespodzianka przeciwko BVB! Powrót Philipa Bargefrieda

Philip Bargfried W międzyczasie szukał klubu, ale nie mógł znaleźć właściwego. Potem odpowiedział Werder Brema. Brema chciał wrócić na jesień, ale nie dla zawodowców, ale do U23. Bargfrede powinien przekazać swoje doświadczenie młodym graczom i zostać kapitanem regionalnej drużyny ligowej. Z powodu przerwy w sezonie z powodu pandemii Corona, Bargfrede nie był używany.

Był jednak jednym z zawodników U23, którzy regularnie trenowali z zawodowcami. I wydawało się, że zrobił tak dobre wrażenie na Kohfelcie, że zabrał go do Dortmundu. Bargfrede miał tam Libero w grudniu 2017 roku BVB Zaskoczony i częściowo odpowiedzialny za niespodziewane zwycięstwo 2-1. Ostatni raz Philip Bargfried Stał w składzie w rewanżu przez spadek 6 lipca. Jego ostatni występ był w pierwszym meczu i został zmieniony po 65 minutach. Teraz wrócił i ponownie toczy walkę o utrzymanie z Werderem. (kolano) Ciekawe: Sześć zmian w składzie SV Werder przeciwko BVB! Z naszego przewodnika telewizyjnego dowiesz się, jak możesz oglądać mecz Bundesligi między Werderem Brema a Mainz 05 na żywo w telewizji i transmisji na żywo.