Connect with us

sport

Pięć angielskich drużyn wycofuje się z Premier League

Published

on

Plany Premier League wystawiły europejską piłkę klubową na próbę. Jednak po gwałtownych groźbach ze strony przeciwników pierwsi założyciele odwrócili się od projektu.

Po niecałych 48 godzinach w najbardziej zaciekłej burzy protestów w europejskiej piłce nożnej Premier League Znowu upadł. dystans Miasto Manchester Inne duże angielskie kluby odwróciły się od planów. Mistrzowie Liverpoolu, Manchesteru United, Tottenham Hotspur i Arsenalu również ogłosili w środę wieczorem pożegnanie z utworzeniem ekskluzywnej ligi. Według raportów Chelsea FC Podejmij odpowiednie kroki. A także twórcy hiszpańskiego klubu Nobla F.C.B I od Atletico Madrid Musi kierować się podobnymi względami.

Ed Woodward, dyrektor zarządzający Manchesteru United, ogłosił swoje odejście pod koniec roku. Woodward był jedną z sił napędowych projektu, wraz z prezydentem Realu Madryt Florentino Perezem i Andreą Agnelli, prezydentem Turynu Juventusu, którzy we wtorek wieczorem coraz bardziej rozpadali się . .

„Decyzja jest absolutnie słuszna” – napisał na Twitterze brytyjski premier Boris Johnson. Ma nadzieję, że inni przedsiębiorcy z Premier League pójdą w jego ślady. Alexander SeverinPrezydent UEFA i trudny przeciwnik turnieju był zachwycony. Słoweńczyk powiedział, że władze miasta postąpiłyby bardzo mądrze, aby „usłyszeć wiele głosów, zwłaszcza od swoich fanów”.

We wtorek wieczorem wielu fanów Chelsea świętowało już przed Stamford Bridge w Londynie, o czym świadczą filmy w mediach społecznościowych. Organizatorzy Premier League, która została ogłoszona w poniedziałek wieczorem, początkowo nie złożyli oświadczenia. Jeśli chodzi o europejską piłkę nożną, we wtorek wieczorem minęły dwa niezapomniane dni, kiedy Karl-Heinz Rummenigge nagle powrócił na międzynarodową scenę jako zwiastun nadziei.

Rummenigge powraca na stanowisko dyrektora wykonawczego UEFA

Prezes Bayern Monachium Został powołany do Komitetu Wykonawczego UEFA we wtorek po południu, podczas którego odbyła się konferencja w Montreux wypełniona ostrzeżeniami dla dwunastu rozłamowych klubów Premier League. Rummenigge ponownie zostaje przyjęty do kontynentalnego rządu piłkarskiego po czteroletniej przerwie jako zastępca trenera Juventusu Andrei Agnelli, który został zastrzelony jako zły chłopiec i mediator w nagłej wielkiej sprzeczce.

READ  Losowanie Ligi Mistrzów zostało powtórzone z powodu dwóch błędów

Według mediów inicjatorzy Premier League swój pierwszy prawny sukces odnieśli w Hiszpanii. Sąd gospodarczy w Madrycie zakazał UEFA, FIFA i ich stowarzyszonym organizacjom i ligom jakichkolwiek kar lub innych działań przeciwko 12 klubom założycielskim. Wieczorem z ostatniej chwili przeczytały, zwłaszcza z Anglii, że pierwsze kluby znów się dystansują.

Z jednej strony na konferencji nie było nic nowego poza decyzją Kongresu przeciwko Premier League w eleganckim szwajcarskim uzdrowisku, która została poparta przez wszystkie 55 narodowych federacji. Ligi Mistrzów i mistrzostw Europy przez szefa UEFA Ceferin w poniedziałek, kontrowersje początkowo trwały. Wiele wskazuje na drastyczną konfrontację – rozpoczęła się wcześniej niż oczekiwano we wtorek wieczorem.

Bayern Monachium jest teraz klubem modelowym

W 15-minutowym uderzeniu Ceferin przygotował przyjazne słowa dla Rummenigge jako kontrapunkt dla zbuntowanych klubów z Włoch, Anglii i Hiszpanii. Powiedział mu: „Bardzo wdzięczny”. „Jesteś wspaniałym honorowym prezesem Stowarzyszenia Klubów Europejskich” – powiedział Słoweńczyk. Plik Bayern Monachium Nagle stał się lojalnym klubem recenzującym z powodu odrzucenia Premier League

Rummenigge przyznał: „Nie jest już częścią mojego planu życiowego, aby ponownie zostać dyrektorem UEFA”. Tyle że w głębokim kryzysie nie chce, aby mu odmówiono prośby o pomoc ze strony Ceferina i członków Komisji Gospodarczej ds. Afryki. „Kocham piłkę nożną i czuję się odpowiedzialny, więc jest rzeczą oczywistą, że pomogę europejskiej piłce nożnej i europejskim klubom w utrzymaniu naszych struktur konkurencyjnych w Europie” – powiedział Rummenigge. Chce teraz pośredniczyć „jako mediator między UEFA a 12 dysydenckimi klubami”.

Rummenigge nagle przeniesie się na wiosnę 2024 roku, dwa lata po zakończeniu swojej kadencji w Monachium, na czele niemieckiego trio w ważnych międzynarodowych gremiach FIFA i UEFA. Wiceprezydent Konfederacji Niemiec, Rainer Koch, został nawet mianowany dyrektorem wykonawczym UEFA na czteroletnią kadencję, podczas gdy jego krajowy odpowiednik Peter Peters dołączy na ten sam okres do Światowej Rady Federacji, a niemiecki futbol będzie ponownie reprezentowany. po dwuletniej przerwie. „Bardzo ważne jest, aby nasz głos był tam słyszany w świetle wielu wyzwań, przed jakimi stoi dziś futbol” – powiedział prezes Dfb. Fritz Keeler.

READ  16 lat 15 dni: Paul Waner jest najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w Bundeslidze!

FIFA wspiera UEFA

Burza niezadowolenia europejskiego futbolu z powodu projektu, który jest sprzeczny z wartościami sportowymi, odbiła się również na Montreux. Ceferin poprowadził linię frontu swoim przemówieniem, aw szczególności zaatakował sześć angielskich klubów, które chciały oderwać się od pierwszej ligi UEFA z Premier League.

We wtorek wieczorem 53-latek z radością powitał Manchester City z powrotem w „rodzinie europejskiej piłki nożnej”. W każdym razie pozytywne dla niego: jego przebudowa wysoce kontrowersyjnej Ligi Mistrzów nagle wygląda na zachowanie piłki nożnej jako dobra kulturowego, co jest niezgodne z rzeczywistością.

Ceferin uzyskał niezwykłe wsparcie od prezydenta FIFA Gianni Infantino Brać, posiadać. „Jeśli niektórzy zdecydują się pójść własną drogą, będą musieli ponieść konsekwencje” – wskazały szwajcarskie sankcje nałożone na dysydenckie kluby. Szef Dfb Keeler również wydał zaskakująco wyraźne ostrzeżenie w tej sprawie. „Samolubne zachowanie tych dwunastu klubów nie ma nic wspólnego z grą, którą kochaliśmy jako dzieci. Kluby i ich dobrze zapowiadające się drużyny powinny być wykluczone ze wszystkich rozgrywek, dopóki nie pomyślą o swoich wielu fanach, którzy są na pierwszym miejscu. największe kluby na świecie – nie tylko ich portfele ”.

Z taką żywotnością Keeler osiągnął wyraźne głosy fanów. W Dortmundzie wściekli kibice dali Dortmundowi przykład do naśladowania z sztandarem. Fani pisali „wyraźne słowa zamiast pustych linii”, czarnymi literami na dużym żółtym plakacie zawieszonym na płocie naprzeciwko biura w Dortmundzie. „Anuluj ESL (European Premier League) teraz i na zawsze”.

Premier Wielkiej Brytanii zagroził nałożeniem sankcji

Reakcje w Anglii były podobnie ostateczne, aż do głównego trenera Liverpoolu klub yourgenCo, przynajmniej jeśli chodzi o sprawę, odwraca uwagę od pracodawcy Super League. Jak zwykle w napiętym nastroju wplątały się radykalne media, a nawet rodzina królewska i polityka. The Telegraph pisał o „apokalipsie zombie futbolu w poszukiwaniu świeżego mięsa”. Nienazwany działacz klubu twierdził, że osoba odpowiedzialna za innego uczestnika Premier League otrzymała groźbę śmierci za pośrednictwem sieci społecznościowych. niebo.

READ  Bayern Monachium: Co teraz robi Hansi Flick? Biograf jest potwierdzony

Premier Johnson ogłosił gazecie „Sun”, że ten „śmieszny” miliardowy projekt otrzyma czerwoną kartkę. Minister sportu Oliver Dowden przedstawił radykalne pomysły w parlamencie, aby uniemożliwić udział Wielkiej Szóstce, głównym klubom w Anglii.

Kontrowersje wokół natychmiastowego wykluczenia z Ligi Mistrzów gwałtownie wzrosły. UEFA bada, czy jest to prawnie możliwe. Nie można przewidzieć, czy we wtorek wieczorem będzie to konieczne dla pozostałych klubów Premier League. Zgodnie ze statutem każdy nowy konkurs wymaga zgody organizacji patronackiej. Jednak kwestia konkurencyjnych produktów wchodzi głębiej w prawo Unii Europejskiej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

sport

French Open Live on Tape z Alexandrem Zverevem, Novakiem Djokoviciem, Rafą Nadalem, Carlosem Alcarazem i Angie Kerber

Published

on

Obydwa French Open w Paryżu W programie czwarty dzień konkursu.

Nadzieja od samego początku Andrea Petković Do kolejnej wygranej w najbardziej udanym turnieju wielkoszlemowym. Z Wiktoria Azarenka Ale na Niemców czeka duża przeszkoda.

Dwóch niemieckich uczestników uderzyło w centralny kort. Pierwszy, który tam wyjdzie Angelique Kerber W takim razie mecz rundy drugiej Aleksander Zwieriew.

Francuski Otwarte

McEnroe wyjaśnia: To dlatego Tsonga nie wygrał Wielkiego Szlema

3 godziny temu

Z Rafael NadalI Novak Djokovic I Carlos Alcaraz Trzech najlepszych faworytów tytułu również ponownie wejdzie do obiektu.

Czwarty dzień mistrzostw na taśmie na żywo:

+++ Kliknij tutaj, aby zaktualizować +++

Najważniejsze gry i wyniki:

  • Żyj teraz: w. Azarenka (BLR/15) – A- Petković (Niemcy) 6:1
  • Od 12:00: A. Kerber (GER/21) – E. Jaquimout (Francja) 6: 1
  • Około 14.00: A. Zverev (GER/3) – Szpiedzy (Argentyna)
  • Około 15:00: N Djokovic (SRB/1) – Mulcan (SVK)
  • Około 16:00: Ramos – Vinolas (Hiszpania) – C Alcaraz (ESP/6)
  • Od 21:00: C Mutet (Francja) – R Nadal (ESP/5)

12:50 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:6

Petkovic musi po raz pierwszy wkroczyć do akcji. Tylko dwa punkty dzielą Azarenkę od wejścia do trzeciej rundy. Z ładnym forhendem Niemiec dostaje piłkę meczową, ale nie może jej obrócić. A z imponującym powrotem z zasadniczo dobrego serwisu, Azarenka zdobywa swój pierwszy punkt meczowy. Ale Petkovic śmiało wszedł do siatki i uratował punkt meczowy.

TOP 5: Niesamowity ratunek Tiafoe na szczycie tego wszystkiego

12:46 — Kerber — Jackiemot — 18:01

Przypisanie piłki numer cztery niesie za sobą decyzję w pierwszej rundzie. Tylny kopniak Jackiemota wylatuje poza krawędź siatki. 6:1 dla Kerbera. Ale przebieg gry nie jest tak jasny, jak sugeruje wynik. Kerber musi się tutaj skupić, ponieważ jej przeciwnik próbuje wywierać na niego presję, ale wciąż popełnia błędy.

12:41 – Kerber – Jackiemot – 5:1

Kerber rzeczywiście zdobyła stabilną piłkę z bardzo miłymi pochwałami, ale nie była w stanie jej użyć. Nawet piłka nr 2 nie podjęła decyzji w tej rundzie. Powrót Kerbera nie wystarczył, a Jacquimot później ustanowił szczyt.

12:39 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:5

Petkovic stara się wygrać seta, ale ma z nim przerwę. Broni go długą, błyszczącą nitką w pozycji obronnej. Potem Azarenka spudłował długą passę, a Petkovic strzelił punkt. Ale wybacza swój błąd z bekhendem. Niedługo potem Azarenka wykorzystuje kolejną piłkę złamaną w siatce, aby osiągnąć 5:5.

12:34 – Kerber – Jackiemot – 5:1

Pierwsze zdanie u Philippe’a Chatriera jest znacznie prostsze niż w czternastej pozycji. Tutaj Kerber ma już przewagę nad dwoma przełamaniami i prowadzi 5:1, choć musiał odpierać szanse na samo przełamanie.

12:31 – Petković – Azarenka – 1:6, 5:4

Petkovic błyszczy najpierw mocnym powrotem, a potem forhendem do linii bazowej. Dwie szanse na przełamanie serwisu dla Niemca. A potem przychodzi nieco wyższy punkt zatrzymania Azarenki, a Petkovic może przez niego przejść i strzelać bramki w siatce. Przerwa na niemiecki do 5:4.

12:28 – Petkovic – Azarenka – 1:6, 4:4

To drugi zestaw, który jest intensywny i bardzo dobrze wyważony. Azarenka znów jest trochę bardziej na spuście. Petkovic zostaje zmuszona do frontalnego faulu, a Niemka musi zrezygnować ze służby. 4:4.

12:26 – Petković – Azarenka – 1:6, 4:3

Trochę irytujące z punktu widzenia Petkovica. Oczekuje, że Azarenka się zatrzyma i będzie biegać łatwo, ale nie obchodzi ją, gdzie jest jej przeciwnik i oferuje jej podanie bezpośrednio do rakiety. Brickpool Azarenka, ale Petkovic podtrzymuje go dobrym podaniem. W debiucie pojawia się kilka razy.

INFO – French Open w Joyn PLUS +

Francuski Otwarte W Joyn PLUS + : Tutaj możesz wybierać między wydarzeniami na wszystkich arenach.

12:16 – Petkovic – Azarenka – 1:6, 4:2

Azarenka ponownie uderza w linie z niezwykłą dokładnością, a także błyszczy imponującą wygraną na połowie kortu przeciwko kierunku biegu Petkovica. Niemiec musi wyjść poza swój debiut. Ale potem podążyła głową i kolejnym potężnym serwem, zanim z łatwością obróciła się w bramkę.

12:12 Kerber 1-0 Jackiemot

To był początek, którego mogła sobie życzyć Angelique Kerber. Z zerem odbiera serwis od swojego przeciwnika. Przy pierwszym łamaniu piłki Niemca, długi sznur Jacquimuta odlatuje.

12:09 – Petković – Azarenka – 1:6, 3:2

Petkovic wącha podwójną przerwę. Ale w kluczowych momentach Azarenka jest bardziej konsekwentna w rajdach. 3:2 Petković ze złamaną przewagą w drugim secie.

Pierwsza runda: Tsitsipas odwraca 0:2 Przegrana w grupie – najważniejsze wydarzenia

12:02 – Kerber – Jackiemot

Kolejne pojawienie się Angelique Kerber jest nieuchronne. Na Court Philippe Chatrier trzykrotny zwycięzca Wielkiego Szlema musi zmierzyć się z francuską Elsą Jacquimot. Za nią stoją nie tylko lokalni kibice, ale jest także zwycięzcą Mistrzostw Juniorów 2020. Nie można jej więc lekceważyć.

11:57 – Petković – Azarenka – 1:6, 2:1

Tylny krzyż Azarenki leci szeroko. Petkovic ma swój pierwszy breakpoint w meczu. A potem bardzo dobrze zbudowała baseny, zyskując coraz większą przewagę i ostatecznie zmieniając piłkę powietrza w 2:1.

11:54 – Petković – Azarenka – 1:6, 1:1

Ważne dla Petkovica. Po przegranej w pierwszej rundzie, w której pod koniec wyglądała na nieco niespokojną, teraz wygrała swój pierwszy serwis w drugim secie. Po faulu napastnika Azarenki na Paulu Petkovicu wynik wynosił 1-1.

11:46 – Petkovic – Azarenka – 1:6

W Petkovic liczba błędów znacznie wzrasta. Trzy setowe piłki dla Azarenki. A w trzecim uderzeniu forhend Petkovica wpada w siatkę. Duża różnica w tej grupie polegała na tym, że Azarenka popełniła znacznie mniej błędów niż jej przeciwniczka. Obaj byli odważni i podejmowali wiele ryzyka, ale były numer jeden na świecie był najbezpieczniejszym graczem.

11:38 – Petkovic – Azarenka – 1:4

Dwie kolejne przerwy dla Azarenki. Petkovic odpycha je dobrymi forhendami. Po tym Niemka faktycznie jest w gotowości na rajdzie, ale zniekształca forhendy i ponownie je kontruje. Białorusin używa go po dobrym powrocie do sieci. 4:1 dla Azarenki. Teraz stało się bardzo jasne.

11:34 – Petković – Azarenka – 1:3

Azarenka ma bardzo dobrą długość bazową, bardzo precyzyjnie uderza w linie. Petković gra dobrze i dzielnie, ale jej przeciwnik to generalnie najlepszy i najbardziej stabilny zawodnik na boisku. Wynik poprawnie to odzwierciedla.

11:30 – Petkovic – Azarenka – 1:2

Obaj wygrywają następną grę serwisową ze względną łatwością. Petkovic nie pozwoliła, by przegrana w meczu pozbawiła ją początkowo agresywności i kontynuowała atak. Wywróciła główną piłkę na otwarty kort z pięknym zwycięzcą, wcześniej pchając Azarenkę daleko przez pole.

11:22 – Petković – Azarenka – 0:1

To dobry początek gry. Obaj grają ofensywnie, szukając zwycięzcy i naciskając drugiego. Jednak Petkovic ma już czwarty atak przeciwko niej. Ale Niemiec skontrował to ładnym forhendem z połowy pola. Pierwszy mecz trwa około dwunastu minut. Oboje tutaj nic sobie nie dają. Ale w tym momencie Petković popełnił podwójny błąd na piątym breakpointu Azarenki. Szkoda dla Niemców. 1-0 do Azarenki.

11:16 – Petkovic – Azarenka

Petkovic otwiera z własnymi usługami. Niemiec podaje dzielnie, nawet w drugim serwisie. Ale prowadzi to również do podwójnego błędu, który prowadzi do punktu krytycznego dla Azarenki. Ale Petković szuka białoruskiego forhendu z potężnymi ciosami i blokuje możliwość przełamania. Azarenka ma drugą szansę w siatce, ale potem nie trafia do powrotu.

„Gęsia skórka”: świat tenisa kłania się fenomenowi Tsonga

Informacje — Wyślij Kerbera, Djokovica i Zvereva

Poza tym rzeczy naprawdę zaczynają zmierzać do pracy w Roland-Garros dzisiaj. Z niemieckiego punktu widzenia w centrum uwagi jest Philippe Chatrier. Będzie Angelique Kerber, a od 12:00 Alexander Zverev. Ponadto, jako trzeci mecz z Suzanne Lenglen, dzisiaj zobaczymy również Novaka Djokovica przeciwko Alexowi Mulcanowi ze Słowacji.

INFO – Petkovic – Azarenka

Sprawy stają się poważne dla Andrei Petkovic. W obliczu Niemki Victorii Azarenki. To już piąte spotkanie. W bezpośrednim pojedynku Azarenka prowadzi 3:1. Jednak trzy z poprzednich czterech spotkań miały miejsce dziewięć lub więcej lat temu.

French Open w Joyn PLUS +

Francuski Otwarte W Joyn PLUS + : Tutaj możesz wybierać między wydarzeniami na wszystkich arenach.

886 meczów – French Open na żywo w Eurosport

Eurosport transmituje mecz Rolanda Garrosa z obszernym tłem, od pierwszego podania do finału meczu na żywo w bezpłatnej telewizji Eurosportu 1. Barbara Rittner i Misha Zverev są obecni jako eksperci. W Eurosport z Joyn PLUS + wszystkie mecze można oglądać na żywo i bez reklam. Widzowie mogą wybrać swój ulubiony mecz ze wszystkich stadionów.

Prognoza pogody French Open: idealna na najlepszy tenis

Po deszczowej pogodzie ostatnich kilku dni pogoda ustabilizowała się w regionie Boulogne w Paryżu w środę. Niebo nad stolicą Francji pojawia się w jasnym słońcu. Temperatury wahają się od 17 stopni na początku dzisiejszego meczu o godzinie 11:00 i osiągają 20 stopni po południu. Prawdopodobieństwo opadów wzrasta o maksymalnie 15 procent między 15:00 a 17:00 i stale maleje w ciągu dnia. Tak samo zrobiono dla Alexandra Zvereva, Rafaela Nadala, Novaka Djokovica, Carlosa Alcaraza, Angelique Kerber i Andrei Petkovic.

Bayer uderza w ATP: „Rosjanie są za to odpowiedzialni”

Decyzja ATP i WTA o odebraniu Wimbledonowi punktów w światowym rankingu nadal irytuje fanów w świecie tenisa. Benoit Bayer stał się widoczny po porażce w pierwszej rundzie French Open z Ilją Ivachką i ostro skrytykował stowarzyszenia graczy. Francuz uważa, że ​​zawodowcy zostają sami. „Gracze nie rozumieją tej decyzji” – powiedział Bayer. jeszcze…

French Open na żywo: Tsitsipas wchodzi na nocną zmianę

Co-Factor Stefanos Tsitsipas (GRE/4) dotarł do drugiej rundy French Open 2022 po pokazie siły we wtorkowej sesji wieczornej. 23-latek przegrał z 0-2 przeciwko Włochowi Lorenzo Mossettiemu na 5-7, 4-6, 6-2, 6-3, 6-2. Kiedy Grek zamienił swój trzeci punkt meczowy po godzinie 3:34 na Court Philippe Chatrier, było już tuż po północy. jeszcze…

Witamy na transmisji na żywo French Open

Let’s Go – Drugi Wielki Szlem sezonu odbędzie się w Roland-Garros od 22 maja do 5 czerwca. Eurosport.de towarzyszy przez wszystkie 15 dni klasycznego turnieju na kortach ziemnych w transmisji na żywo dla Ciebie. Miłej zabawy z nią.

Możesz być zainteresowanym także tym: Rzut oka na wszystkich mistrzów French Open

Wyłącznie dla Miszy Zvereva: Alex Zverev nie zgadza się z Alcaraz jako faworytem

Francuski Otwarte

Bitwa nerwów po północy: Tsitsipas wyciąga głowę z szubienicy

12 godzin temu

Francuski Otwarte

Miedwiediew znów myśli – nagle może się zabrudzić

14 godzin temu

READ  Talent Altinordo Burak Ines przed zmianą Bundesligi – egzekucja po jego 18. urodzinach
Continue Reading

sport

„Może być sfrustrowany i zły”

Published

on

Jako wieloletni kolega z drużyny Roberta Lewandowskiego Franck Ribery wyraźnie zna najlepszego polskiego napastnika. Francuz ostrzegł teraz swojego byłego pracodawcę, aby nie zatrzymywał chętnego do emigracji Lewandowskiego wbrew jego woli.

Mimo że ich kontrakt wygasa w 2023 roku, w szczególności Robert Lewandowski i Benny Zahavi prowadzą wczesny wyjazd z Monachium do Barcelony. Ale do tej pory szefowie Bayernu byli uparci i forsowali zmiany często i zdecydowanie. Tak więc ryzyko wybuchu wisi w powietrzu, zwłaszcza, że ​​Zahavi niedawno stwierdził, że Bayern stracił już Lewandowskiego jako osobę i jest na dobrej drodze do zniweczenia jego życiowego marzenia.

Ribery okazuje zrozumienie dla Wandowskiego

Były gwiazdor Bayernu Monachium Franck Ribery pokazał w rozmowie z portalem „Wirtualna Polska”, że potrafi „w pełni zrozumieć” swojego dawnego towarzysza. Lewandowski potrzebuje „nowego wyzwania” po ośmiu latach w Bayernie Monachium. W związku z tym Francuz ma nadzieję, że nastąpi zmiana: „Mam nadzieję, że się spełni” – powiedział Ribery.

39-latek zawsze był lojalny wobec Bayernu Monachium, ale w pewnym momencie był bliski zmiany. Dlatego może lepiej zrozumieć sytuację Lewandowskiego. „Nie zrozum mnie źle. Bayern to świetny klub i jeden z największych na świecie. Ale czasami trzeba się zmienić i tak jest w przypadku Roberta. „

Lewandowski niebezpieczne miejsce?

Uważa nawet, że to „ryzyko”, jeśli Bayern Monachium zmusi Lewandowskiego do pozostania. W związku z tym gracz może w tym przypadku stać się „sfrustrowany i zły”. W Monachium polegają na profesjonalizmie napastnika, ale wiadomo, że Lewandowski lubi odchodzić na emeryturę, gdy nie jest zadowolony.

Ale Ribery może też zrozumieć, że Monachium nie chce sprzedać najlepszego napastnika ostatnich lat. Teraz ma tylko nadzieję, że zostanie znalezione rozwiązanie, które „uszczęśliwi wszystkich”.


Continue Reading

sport

Dlatego Bayern Monachium ma większe szanse na transfer Poker Mane niż PSG

Published

on

Bayern Monachium intensyfikuje starania o znalezienie Sadio Mane. Według aktualnych doniesień Monachium ma realną szansę na podpisanie kontraktu z gwiazdą Liverpoolu latem. Dzieje się tak również z powodu Kylian Mbappe i przedłużenia jego kontraktu w Paris Saint-Germain.

Jak donosi nadawca telewizji płatnej Sky, zaangażowanie Mane jest najwyższym priorytetem w Bayern Monachium. Oprócz dyrektora sportowego Hasana Salihamidzica, o transfer walczy także trener Julian Nagelsmann. Mówi się, że 30-letni Senegalczyk był latem „krokiem króla” do Monachium.

Oprócz Bayernu o skrzydłowego rywalizuje także PSG. Francuzi nie mają jednak dobrej pozycji startowej.

Czy PSG nadal stać na Mane?

Jak twierdzi korespondent „Sky”, Florian Plettenberg, przedłużenie kontraktu z gwiazdą Kylianem Mbappe może zapewnić, że Paris Saint-Germain wycofa się z konkursu o Mane. Plotka głosi, że Mbappe otrzymał 300 milionów euro opłat za podpisanie umowy. Ponadto w przyszłości napastnik powinien zarabiać ponad 50 mln euro rocznie. znaczy w. Zwykły tekst: Paryż nie może już sobie pozwolić na Mane, zwłaszcza jeśli chodzi o finansowe fair play. Ponadto wydaje się, że pojawiają się spekulacje na temat zaangażowania Ousmane Dembele.

W rezultacie Bayern ma znacznie lepsze karty w pokerze transferowym niż kilka dni temu. Paryż jest zdecydowanie największym pretendentem do rekordowych mistrzów.

Bayern wychodzi na całość w Money Booker

Według informacji „Sky” Mane bardzo dobrze wyobraża sobie przeprowadzkę do Bayernu Monachium. Skrzydłowy jest związany umową z The Reds tylko do 2023 roku i na pewno gra na zmianę latem.

READ  Bayern Monachium: Fani upamiętniają Gerda Mullera z gęsią skórką w meczu Ligi Mistrzów z Villarreal

Według doniesień opłata za transfer napastnika wynosi mniej niż 50 mln euro. Dzięki temu przeprowadzka Mane’a do Bayernu w lecie byłaby całkiem możliwa. Według „Sky” rozmowy między klubem a zawodnikiem idą już pełną parą. W związku z tym ostateczna decyzja może zostać podjęta w ciągu najbliższych 3-4 tygodni.


Continue Reading

Trending