Connect with us

sport

Pięć angielskich drużyn wycofuje się z Premier League

Published

on

Plany Premier League wystawiły europejską piłkę klubową na próbę. Jednak po gwałtownych groźbach ze strony przeciwników pierwsi założyciele odwrócili się od projektu.

Po niecałych 48 godzinach w najbardziej zaciekłej burzy protestów w europejskiej piłce nożnej Premier League Znowu upadł. dystans Miasto Manchester Inne duże angielskie kluby odwróciły się od planów. Mistrzowie Liverpoolu, Manchesteru United, Tottenham Hotspur i Arsenalu również ogłosili w środę wieczorem pożegnanie z utworzeniem ekskluzywnej ligi. Według raportów Chelsea FC Podejmij odpowiednie kroki. A także twórcy hiszpańskiego klubu Nobla F.C.B I od Atletico Madrid Musi kierować się podobnymi względami.

Ed Woodward, dyrektor zarządzający Manchesteru United, ogłosił swoje odejście pod koniec roku. Woodward był jedną z sił napędowych projektu, wraz z prezydentem Realu Madryt Florentino Perezem i Andreą Agnelli, prezydentem Turynu Juventusu, którzy we wtorek wieczorem coraz bardziej rozpadali się . .

„Decyzja jest absolutnie słuszna” – napisał na Twitterze brytyjski premier Boris Johnson. Ma nadzieję, że inni przedsiębiorcy z Premier League pójdą w jego ślady. Alexander SeverinPrezydent UEFA i trudny przeciwnik turnieju był zachwycony. Słoweńczyk powiedział, że władze miasta postąpiłyby bardzo mądrze, aby „usłyszeć wiele głosów, zwłaszcza od swoich fanów”.

We wtorek wieczorem wielu fanów Chelsea świętowało już przed Stamford Bridge w Londynie, o czym świadczą filmy w mediach społecznościowych. Organizatorzy Premier League, która została ogłoszona w poniedziałek wieczorem, początkowo nie złożyli oświadczenia. Jeśli chodzi o europejską piłkę nożną, we wtorek wieczorem minęły dwa niezapomniane dni, kiedy Karl-Heinz Rummenigge nagle powrócił na międzynarodową scenę jako zwiastun nadziei.

Rummenigge powraca na stanowisko dyrektora wykonawczego UEFA

Prezes Bayern Monachium Został powołany do Komitetu Wykonawczego UEFA we wtorek po południu, podczas którego odbyła się konferencja w Montreux wypełniona ostrzeżeniami dla dwunastu rozłamowych klubów Premier League. Rummenigge ponownie zostaje przyjęty do kontynentalnego rządu piłkarskiego po czteroletniej przerwie jako zastępca trenera Juventusu Andrei Agnelli, który został zastrzelony jako zły chłopiec i mediator w nagłej wielkiej sprzeczce.

READ  Wybuch korony: Belenenses rywalizuje z bramkarzem na boisku przeciwko Benfice Lizbona - mecz zatrzymany na 0:7

Według mediów inicjatorzy Premier League swój pierwszy prawny sukces odnieśli w Hiszpanii. Sąd gospodarczy w Madrycie zakazał UEFA, FIFA i ich stowarzyszonym organizacjom i ligom jakichkolwiek kar lub innych działań przeciwko 12 klubom założycielskim. Wieczorem z ostatniej chwili przeczytały, zwłaszcza z Anglii, że pierwsze kluby znów się dystansują.

Z jednej strony na konferencji nie było nic nowego poza decyzją Kongresu przeciwko Premier League w eleganckim szwajcarskim uzdrowisku, która została poparta przez wszystkie 55 narodowych federacji. Ligi Mistrzów i mistrzostw Europy przez szefa UEFA Ceferin w poniedziałek, kontrowersje początkowo trwały. Wiele wskazuje na drastyczną konfrontację – rozpoczęła się wcześniej niż oczekiwano we wtorek wieczorem.

Bayern Monachium jest teraz klubem modelowym

W 15-minutowym uderzeniu Ceferin przygotował przyjazne słowa dla Rummenigge jako kontrapunkt dla zbuntowanych klubów z Włoch, Anglii i Hiszpanii. Powiedział mu: „Bardzo wdzięczny”. „Jesteś wspaniałym honorowym prezesem Stowarzyszenia Klubów Europejskich” – powiedział Słoweńczyk. Plik Bayern Monachium Nagle stał się lojalnym klubem recenzującym z powodu odrzucenia Premier League

Rummenigge przyznał: „Nie jest już częścią mojego planu życiowego, aby ponownie zostać dyrektorem UEFA”. Tyle że w głębokim kryzysie nie chce, aby mu odmówiono prośby o pomoc ze strony Ceferina i członków Komisji Gospodarczej ds. Afryki. „Kocham piłkę nożną i czuję się odpowiedzialny, więc jest rzeczą oczywistą, że pomogę europejskiej piłce nożnej i europejskim klubom w utrzymaniu naszych struktur konkurencyjnych w Europie” – powiedział Rummenigge. Chce teraz pośredniczyć „jako mediator między UEFA a 12 dysydenckimi klubami”.

Rummenigge nagle przeniesie się na wiosnę 2024 roku, dwa lata po zakończeniu swojej kadencji w Monachium, na czele niemieckiego trio w ważnych międzynarodowych gremiach FIFA i UEFA. Wiceprezydent Konfederacji Niemiec, Rainer Koch, został nawet mianowany dyrektorem wykonawczym UEFA na czteroletnią kadencję, podczas gdy jego krajowy odpowiednik Peter Peters dołączy na ten sam okres do Światowej Rady Federacji, a niemiecki futbol będzie ponownie reprezentowany. po dwuletniej przerwie. „Bardzo ważne jest, aby nasz głos był tam słyszany w świetle wielu wyzwań, przed jakimi stoi dziś futbol” – powiedział prezes Dfb. Fritz Keeler.

READ  Bayern Monachium: Kibice powinni to wiedzieć! Co Tuchel planuje dzisiaj po raz pierwszy | Sporty

FIFA wspiera UEFA

Burza niezadowolenia europejskiego futbolu z powodu projektu, który jest sprzeczny z wartościami sportowymi, odbiła się również na Montreux. Ceferin poprowadził linię frontu swoim przemówieniem, aw szczególności zaatakował sześć angielskich klubów, które chciały oderwać się od pierwszej ligi UEFA z Premier League.

We wtorek wieczorem 53-latek z radością powitał Manchester City z powrotem w „rodzinie europejskiej piłki nożnej”. W każdym razie pozytywne dla niego: jego przebudowa wysoce kontrowersyjnej Ligi Mistrzów nagle wygląda na zachowanie piłki nożnej jako dobra kulturowego, co jest niezgodne z rzeczywistością.

Ceferin uzyskał niezwykłe wsparcie od prezydenta FIFA Gianni Infantino Brać, posiadać. „Jeśli niektórzy zdecydują się pójść własną drogą, będą musieli ponieść konsekwencje” – wskazały szwajcarskie sankcje nałożone na dysydenckie kluby. Szef Dfb Keeler również wydał zaskakująco wyraźne ostrzeżenie w tej sprawie. „Samolubne zachowanie tych dwunastu klubów nie ma nic wspólnego z grą, którą kochaliśmy jako dzieci. Kluby i ich dobrze zapowiadające się drużyny powinny być wykluczone ze wszystkich rozgrywek, dopóki nie pomyślą o swoich wielu fanach, którzy są na pierwszym miejscu. największe kluby na świecie – nie tylko ich portfele ”.

Z taką żywotnością Keeler osiągnął wyraźne głosy fanów. W Dortmundzie wściekli kibice dali Dortmundowi przykład do naśladowania z sztandarem. Fani pisali „wyraźne słowa zamiast pustych linii”, czarnymi literami na dużym żółtym plakacie zawieszonym na płocie naprzeciwko biura w Dortmundzie. „Anuluj ESL (European Premier League) teraz i na zawsze”.

Premier Wielkiej Brytanii zagroził nałożeniem sankcji

Reakcje w Anglii były podobnie ostateczne, aż do głównego trenera Liverpoolu klub yourgenCo, przynajmniej jeśli chodzi o sprawę, odwraca uwagę od pracodawcy Super League. Jak zwykle w napiętym nastroju wplątały się radykalne media, a nawet rodzina królewska i polityka. The Telegraph pisał o „apokalipsie zombie futbolu w poszukiwaniu świeżego mięsa”. Nienazwany działacz klubu twierdził, że osoba odpowiedzialna za innego uczestnika Premier League otrzymała groźbę śmierci za pośrednictwem sieci społecznościowych. niebo.

READ  Werder Brema: Asystent trenera zatrzymuje niewłaściwego zawodnika Werderu! | Sporty

Premier Johnson ogłosił gazecie „Sun”, że ten „śmieszny” miliardowy projekt otrzyma czerwoną kartkę. Minister sportu Oliver Dowden przedstawił radykalne pomysły w parlamencie, aby uniemożliwić udział Wielkiej Szóstce, głównym klubom w Anglii.

Kontrowersje wokół natychmiastowego wykluczenia z Ligi Mistrzów gwałtownie wzrosły. UEFA bada, czy jest to prawnie możliwe. Nie można przewidzieć, czy we wtorek wieczorem będzie to konieczne dla pozostałych klubów Premier League. Zgodnie ze statutem każdy nowy konkurs wymaga zgody organizacji patronackiej. Jednak kwestia konkurencyjnych produktów wchodzi głębiej w prawo Unii Europejskiej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sport

Zwycięstwo nad Holandią: niemieccy piłkarze kwalifikują się do igrzysk olimpijskich

Published

on

Zwycięstwo nad Holandią: niemieccy piłkarze kwalifikują się do igrzysk olimpijskich
Sporty Zwycięstwo nad Holandią

Niemieccy piłkarze kwalifikują się do igrzysk olimpijskich

Reprezentacja kobiet w piłce nożnej świętuje po ostatnim gwizdku

Reprezentacja kobiet w piłce nożnej świętuje po ostatnim gwizdku

Źródło: Getty Images/Dean Mohtaropoulos

„Paryż, Paryż, jedziemy do Paryża”: kobiety DFB kwalifikują się do igrzysk olimpijskich. Podopieczni trenera reprezentacji Horsta Hrubescha zapewnili sobie bilet po zwycięstwie 2:0 w meczu o trzecie miejsce Ligi Narodów UEFA z Holandią w środowy wieczór.

drDzięki Clarie Bühl i Lei Schuller niemieccy piłkarze i tymczasowy trener reprezentacji Horst Hrubesch mogli spełnić swoje olimpijskie marzenie. Reprezentantki DFB mogą latem udać się do Paryża po zaciętym meczu z Holandią 2:0 (0:0).

W meczu o trzecie miejsce w Lidze Narodów Europy, który odbył się w środowy wieczór w Heerenveen, monachijczyk Pohl (66. minuta) strzelił dwa gole dla drużyny wicemistrzów Europy dzięki pracom przygotowawczym genialnych Leny Oberdorf i Schuellera (78. minuta). Przed ponad 20 000 widzów na stadionie Abbey Leinstra kapitan Alexandra Pope i jej koledzy z drużyny szalenie wiwatowali po ostatnim gwizdku.

Zespół Hrubescha pokazał wielką poprawę pięć dni po porażce 2:1 we Francji, która po raz pierwszy straciła szansę na igrzyska, ale przez długi czas był zmuszony wzdrygać się. Sześć miesięcy po porażce w finale Pucharu Świata w Australii kobiety z Niemieckiego Związku Piłki Nożnej w końcu zapobiegły kolejnej gorzkiej porażce.

Reprezentacja Niemiec przegapiła udział w Tokio w 2021 roku. Teraz zawodniczki mogą mieć nadzieję na zdobycie drugiego po Rio de Janeiro złotego medalu olimpijskiego dla Niemiec. Wezmą w nim udział mistrzowie świata: Hiszpania, Francja, Stany Zjednoczone, Kanada, Brazylia i Kolumbia w Letnich Igrzyskach. Losowanie grup odbędzie się 20 marca.

Hrubesch w wieku 73 lat prowadzi piłkarzy do Paryża

Dzięki sukcesowi trenera Andersa Junkera przeciwko Oranje Niemiecki Związek Piłki Nożnej zyskał czas na poszukiwanie następcy Hrubescha: gwiazda HSV będzie opiekować się piłkarzami podczas Letnich Igrzysk – mając 73 lata – zgodnie z planem . Jego druga kadencja nie zakończy się wcześniej. Od kwietnia musi wprowadzić Pope and Co. do kwalifikacji Szwajcarii do Mistrzostw Europy w 2025 roku. Niemiecka drużyna do lat 21, która osiem lat temu pod wodzą trenera Hrubescha zdobyła srebrny medal, nie mogła dostać się na Igrzyska w Paryżu.

Hrubesch wyciągnął wnioski ze słabej pierwszej połowy Lyonu i przewidział podwójną przewagę Boba/Schullera. Jej kolega z Monachium, Sydney Lohmann, grał z Schulerem jako rozgrywający. Tym razem reprezentanci Niemiec weszli do meczu z dużą energią i siłą w pojedynkach i początkowo nie dawali miejsca reprezentacji Holandii.

Clara Buhl w pojedynku z Caitlin Dykstra

Clara Buhl w pojedynku z Caitlin Dykstra

Źródło: Niemiecka Agencja Informacyjna/Federico Gambarini

Sjoeke Nüsken trafił w lewy słupek po mocnym posiadaniu piłki w 25 minucie. Minister obrony Marina Heggering i Oberdorf, którzy wielokrotnie zakłócali przygotowania do wicemistrza świata w 2019 r., zapewnili niezbędne bezpieczeństwo.

Jednak atakująca drużyna Pope’a nie potrafiła przedostać się przez pierwszą linię – podania były zbyt chaotyczne. Zespół Giulii Gwinn również załamał się w obliczu obiecującego kontrataku, a zespół Jule Brand utknął na prawym skrzydle.

Przeczytaj także

Kickers Offenbach, zdobywcy Pucharu Niemiec w 1970 roku, od 2013 roku tkwią w lidze regionalnej.

Dla kontrastu, była napastnik Monachium Linneth Bernstein wirowała w swoim setnym występie w reprezentacji, ale rzadko udawało jej się dokończyć mecz. Po przerwie Hrubisch sprowadził Schulera, ale w ataku nadal było ciężko. Pope, która stoczyła ekscytujące pojedynki ze swoim kolegą z Wolfsburga Dominikiem Janssenem, po zderzeniu z nią doznała kontuzji.

Następnie Oberdorf rozpoczął decydujący atak i zapewnił Bohlowi energiczną główkę. Monachium kobieta strzeliła z odległości sześciu metrów. Schuler w ostatniej fazie meczu nie zdobyła dwóch bramek, zanim udało jej się podwyższyć na 2:0, a podróżujący z nią kibice skandowali: „Paryż, Paryż, jedziemy do Paryża”.

Continue Reading

sport

Postępowanie upadłościowe Borisa Beckera może dobiegać końca

Published

on

Postępowanie upadłościowe Borisa Beckera może dobiegać końca

Według informacji Bilda, powołującego się na kręgi oficjalne w Anglii, Boris Becker już wkrótce będzie mógł zapomnieć o postępowaniu upadłościowym.

Becker mógł zapłacić syndykowi 450 000 euro

W związku z tym pod koniec grudnia ubiegłego roku były tenisista przekazał syndykowi Markowi około 450 000 euro. twierdza Naleganie na wcześniejsze zakończenie postępowania. Jak donosi Bild, obecnie brakuje jedynie formalnego nakazu sądu.

Syndyk masy upadłościowej mógł zgodzić się na tajne porozumienie, ponieważ po deportacji Beckera do Niemiec trudno byłoby mu podjąć dalsze działania przeciwko Beckerowi, zwłaszcza że Wielka Brytania nie jest już częścią Unii Europejskiej.

Baker został zwolniony w połowie grudnia 2022 roku, po 231 dniach więzienia. Pod koniec kwietnia 2022 r. został skazany w Londynie na dwa i pół roku więzienia pod zarzutem ukrywania wielomilionowego majątku przed zarządcami masy upadłościowej. Baker musi w dalszym ciągu przekazywać część swoich dochodów syndykom masy upadłościowej.

Często zadawane pytania na ten temat

Nie, nie bardzo. Najbardziej zaskoczył mnie moment. Myślałam, że oboje mogliby zostać razem trochę dłużej. Ale po wycofaniu się…

Daniel Moxch

Pracował jako autor między innymi dla FOCUS, Playboy i Bunte oraz był redaktorem sportowym w Münchner Merkur i tz.

Borys z pewnością będzie kontynuował pracę jako ekspert telewizyjny w Niemczech i Włoszech, które są jego obecną ojczyzną. Aby jako trener naprawdę zbliżyć się do topowego zawodnika, będzie musiał poczekać co najmniej do końca 2024 roku. Tylko wtedy…

Awatar autorstwa Daniela Mokscha

Daniel Moxch

Pracował jako autor między innymi dla FOCUS, Playboy i Bunte oraz był redaktorem sportowym w Münchner Merkur i tz.

Holger Rönn musi całkowicie zmienić swoją pozycję. Wielu obserwatorów krytykuje rolę matki Ankiri. Ma bardzo duży wpływ na syna. Może za duży. Jeśli pominiemy poprzedni wyrok skazujący Mamy Aneke i Bakera,…

Awatar autorstwa Daniela Mokscha

Daniel Moxch

Pracował jako autor między innymi dla FOCUS, Playboy i Bunte oraz był redaktorem sportowym w Münchner Merkur i tz.

Oryginalny tekst artykułu „Postępowanie upadłościowe Borisa Beckera dobiega końca” pochodzi ze strony BUNTE.de.

Continue Reading

sport

Formuła 1 | Oczekiwania na nowy sezon: „Katastrofa” dla Mercedesa

Published

on

Formuła 1 |  Oczekiwania na nowy sezon: „Katastrofa” dla Mercedesa

Przed rozpoczęciem nowego sezonu Formuły 1 wśród zespołów, kierowców, ekspertów i fanów pojawia się wiele spekulacji. Czy będzie kolejny występ Red Bulla? Czy pożegnanie Hamiltona z Mercedesem rzeczywiście przebiegło spokojnie? Czy Ferrari znów się potknie? Czy w trakcie sezonu nastąpi zmiana kierowcy? Redaktorzy sport.de odpowiadają na najbardziej palące pytania.

  • Nowy mistrz świata Formuły 1 zostaje…

Christian Schenzel: …Maxa Verstappena! Najlepszy kierowca w najlepszym samochodzie, który zazwyczaj otrzymuje najlepsze ulepszenia przez cały sezon. Nie ma na to lekarstwa.

Emmanuel Schneider: …Nie Lewisa Hamiltona. Na pewno nie Sergio Pereza. Odpowiedź może być tylko jedna: Max Verstappen. Już po jazdach próbnych stało się jasne, że w 2024 roku Dominator będzie nadal dominował.

Mats Jannik Roth: …Najlepszy holenderski kierowca wyścigowy Formuły 1 w historii! Tytuł numer cztery stawia Maxa Verstappena na równi z Sebastianem Vettelem, który również został czterokrotnym mistrzem z rzędu w Red Bullu. W końcu rozpoczęło się polowanie na Michaela Schumachera i Lewisa Hamiltona z siedmioma tytułami kierowców.

Martin Armbruster: … „Stary” – czy ZDF ma prawa do własnego znaku towarowego?

Chrisa Rodenberga: …Carlosa Sainza! Tylko on mógł w zeszłym roku odnieść zwycięstwo u boku Red Bulla i to on chce pokazać całemu światu, a zwłaszcza Ferrari: spójrz, nie dałeś nowego kontraktu niewłaściwemu człowiekowi! Czego potrzeba: Odwracanie zdarzeń. Oznacza to: w Red Bullu są problemy (techniczne), podczas gdy Scuderia „po prostu” musi zrobić wszystko dobrze. Jazdy próbne pokazały już, że nowy SF-24 nie jest zły i że Sainz dobrze go opanował.

  • Ostatni rok Hamiltona w Mercedesie będzie…

Martin Armbruster: …Mniej więcej nie tak spektakularnie jak w 2023 roku. Rekordowy mistrz ponownie stoczy stabilny pojedynek z Georgem Russellem, w którym przegra w ostatniej tercji – gdy posiadacze srebra przestaną wywierać na niego presję informacyjną. Hamilton nie ma nic wspólnego z bitwą w Pucharze Świata, ale tu i tam będzie miał swoje najważniejsze momenty.

READ  Premier League: Nowy klub dla byłego trenera RB Lipsk Jesse Marsha - Bundesliga

Mats Jannik Roth: …Lepsze niż się spodziewano! W swoim 12. sezonie w Mercedesie rekordowy mistrz świata chce w tym roku dać coś od siebie swojemu zespołowi, któremu wiele zawdzięcza! Czas pokaże, czy znajdzie to odzwierciedlenie w wynikach. Lewis zrobi jednak wszystko, co w jego mocy, dla gwiazdy aż do ostatniej rundy w Abu Zabi.

Emmanuel Schneider: …dzika przejażdżka kolejką górską. Czasami jest to miejsce na podium, a może nawet kolejne zwycięstwo zakończone wyrazami miłości, ale z drugiej strony jest też zbliżający się ból pożegnania i presja rozstania, gdy Srebrne Strzały będą powoli tracić miłość do swojego dawnego świata. bohater. Ma w sobie coś z serialu wieczorowego.

Chrisa Rodenberga: …raczej smutna trasa pożegnalna bez żadnych najważniejszych wydarzeń. Mercedes będzie jedyną srebrno-szarą i czarną myszą w Formule 1 w 2024 roku.

Christian Schenzel: … katastrofa! Zbyt wczesne ogłoszenie rozstania będzie miało znaczący negatywny wpływ na klimat w garażu. Hamilton odchodzi, ponieważ nie wierzy już w Mercedesa. To policzek dla każdego innego pracownika. Jak może z tego wyniknąć coś dobrego?

  • Ferrari w tym roku…

Chrisa Rodenberga: …ostatecznie oceniony przez Vasseura. Teraz nowy szef zespołu (już nie) może w swoim drugim sezonie pokazać na co go stać, a zwłaszcza zespół wyścigowy.

Christian Schenzel: …Największy przeciwnik Red Bulla! SF-24 ma dobre podstawy, a Leclerc i Sainz to dwaj z najlepszych pilotów wszechczasów. Pod rządami Freda Vasseura wszystko wydaje się – według standardów Ferrari – bardziej zorganizowane i poważne. Jednak przed Red Bullem jeszcze długa droga.

Mats Jannik Roth: …w trybie przejściowym. Charles Leclerc udowodnił w ciągu ostatnich kilku lat, że po prostu popełnił w ciągu roku zbyt wiele błędów, aby być poważnym pretendentem do tytułu w walce z potężnym Maxem Verstappenem. W 2024 roku nic się nie zmieni. Scuderia zawsze wiązała duże nadzieje z Lewisem Hamiltonem, który dołączy w 2025 roku.

READ  Eliminacje do Mistrzostw Świata: Austria wykorzystuje szansę, suwerenna Dania - piłka nożna

Martin Armbruster: … Miejmy nadzieję, że druga siła stojąca za Red Bullem doda trochę paliwa do baku, co oznacza zwycięstwo w Grand Prix lub dwa. Fred Vasseur nadał zespołowi jaśniejszą strukturę i profil w pierwszym roku. Ferrari z pewnością nie będzie bałaganem w 2024 roku.

Emmanuel Schneider: …kolorowa mieszanka z tak dużym potencjałem dramatyzmu jak zwykle. Jednocześnie samochód i kierowcy mają potencjał do zwycięstwa. Naturalnie, ogłoszone rozstanie z Carlosem Sainzem stało się pożywką dla wielu kpin i kpin – szczególnie w Scuderii.

  • Największą niespodzianką w tym sezonie..

Mats Jannik Roth: … Nico Hulkenberg – przynajmniej z niemieckiego punktu widzenia. 36-latek czekał na swoje pierwsze podium od ponad 200 wyścigów. W tym roku w końcu nadszedł ten czas.

Emmanuel Schneider:… Sebastiana Vettela. Za pośrednictwem dynamicznego filmu na swoim koncie na Instagramie zapowiedział powrót na sezon 2025 w połączeniu z Mercedesem.

Martin Armbruster: …Alexa Albona. Wykorzysta to chaos w GP i zapewni Williamsowi pierwsze podium od dłuższego czasu.

Christian Schenzel: …Pierre'a Gasly'ego! Jeśli znowu gdzieś wybuchnie chaos i pozostałe zespoły potkną się o siebie lub podczas burzy, on tam będzie i jakimś cudem postawi Alpine na podium.

Chrisa Rodenberga: …ekspert RTL Günter Steiner, który imponuje swoimi błyskotliwymi analizami w telewizji ogólnodostępnej i nie brakuje mu słów.

  • Bądź pierwszym kierowcą, który poleci w sezonie…

Emmanuel Schneider: …Logana Sargenta. W zeszłym roku – po zwolnieniu Nycka de Vriesa – był najsłabszym kierowcą w stawce. Amerykanin jest pod obserwacją. Będzie miał także problemy z ulepszonym kierowcą Williamsa. To z kolei stanowi szansę dla Micka Schumachera.

Martin Armbruster: …nikt. Perez, ale także Ricciardo i Tsunoda muszą się trzymać, ponieważ Red Bull nie okazuje litości, zwłaszcza gdy Liam Lawson macha kopytami. Ale w tej kwestii nic się nie stanie. Cała trójka będzie miała mocny sezon. Sargent również się osiedlił.

READ  Wybuch korony: Belenenses rywalizuje z bramkarzem na boisku przeciwko Benfice Lizbona - mecz zatrzymany na 0:7

Mats Jannik Roth: …Chico Pereza! Pasmo bankructw, pechów i wpadek Red Bulla również nie chce się zakończyć w 2024 roku. Najpóźniej do przerwy wakacyjnej szefowie Helmuta Marko mieliby dość – Sergio Perez nie dokończyłby roku.

Chrisa Rodenberga: …Kevina Magnussena. Choć Duńczyk nie może mu pomóc, bo samochód po prostu nie ma odpowiedniej prędkości. Jednak właściciel zespołu Gene Haas, znany ze swojej niecierpliwości, nie poprzestał na Steinerze. Jeśli coś mu nie pasuje, chce zmian, niezależnie od tego, czy ma to sens, czy nie.

Christian Schenzel: …Sergia Pereza! Pojawia się jednak wiele pytań: jeśli Perez znów się tak potknie, a Verstappen będzie bezlitośnie iść do przodu, zwolnienie Checo byłoby w rzeczywistości idealnym rozwiązaniem dla zespołu, ponieważ można by na przykład umieścić Liama ​​Lawsona w kokpicie i wreszcie utorować drogę do domu- dorosły gracz. gracz.

Continue Reading

Trending