Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Euroliga: Bayern po niespodziewanej porażce w otwierających rozgrywkach play-off

Tymczasem zespół Bundesligi prowadził prawie przez cały mecz z 17 punktami. Ostatecznie jednak Monachium przegrało 78:79 i ma teraz 0: 1 straty w swojej najlepszej z pięciu serii. Aby zakwalifikować się do półfinałów, drużyna potrzebuje trzech zwycięstw.

Bawaria na początku jest bardzo skupiona

Bayern zaczął się koncentrować i po 15 minutach wyraźnie prowadził (32:18). Nawet po eliminacji Nicka Fylera Pappe z Monachium (kontuzja ścięgna), Milanese nie dostosował się do ich rytmu i miał poważne problemy z wynikiem. Z jednej strony goście działali stabilnie i zwiększali przewagę (44: 27/20).

Gra się kończy

Po przerwie wydarzyło się to, co przewidział trener Bayernu Andrea Trenchere. Milan znalazł rozwiązanie i zaczął grać 12: 3. Jednak Bayern przeszedł do ostatniej ligi z 64:53.

Alley-oop podejmuje decyzję

Jednak presja ze strony mistrzów Włoch nadal rosła. 75 sekund przed końcem meczu Olympia zremisowała (74:74). James Geest ponownie wyprowadził Monachium na prowadzenie dwoma rzutami wolnymi, ale po ostatnim rzucie Zach Lady zdecydował, że mecz warto obejrzeć na tak zwanej alei, ponieważ drużyna Monachium straciła z oczu.

Trwa w czwartek. Drugi mecz również odbędzie się na Mediolanum Forum w Mediolanie o godzinie 20.45.

Olympia Mediolan – Bayern Monachium 79:78 (27:44)

Najlepsi łucznicy: Leday (17), Rodriguez (13), Bunter (11), Delaney (10) dla AC Milan-Sealy (23), Baldwin (10), Johnson (10) dla Monachium

READ  Bayern Monachium w Hansi Flick: Absolutnie poza kontrolą