Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Monachium: Zmniejszenie nowej Korony – zasady od niedzieli – Monachium

Od niedzieli życie wróci do normy. Możesz wtedy wrócić do wielu miejsc w życiu publicznym bez umawiania się na spotkanie lub wcześniejszego wykonania testu aureoli. Powód: wskaźnik infekcji przez siedem dni w piątek był poniżej granicy 50 przez piąty dzień z rzędu, tak więc Bawarska Ustawa o Ochronie Zakażeń została złagodzona w niedzielę. Jakie zmiany:

Następna Pozwala w ogóle na rozpoczęcie normalnej pracy Szkoły Po urlopie Zielonych Świątek lekcje twarzą w twarz będą ponownie możliwe dla wszystkich uczniów, jeśli wskaźnik infekcji nie wzrośnie do tego czasu – ale z maską i testem.

W wielu rejonach nie ma potrzeby umawiania się na wizytę i rejestrowania się z wyprzedzeniem – np. W Sklepy, Ale także w Ogrody zoologiczneI Ogrody botaniczneI Muzea Albo wystawy. Jednak nadal istnieją ograniczenia dotyczące liczby klientów sklepów.

Dodatkowo podczas odwiedzania witryny Wyżywienie na świeżym powietrzu (Do 22:00) Zobowiązanie do przetestowania, jak również zobowiązania do wcześniejszego umówienia się na spotkanie i zarejestrowania się w celu śledzenia kontaktów.

Nie ma również wymogu testowania w Teatry, sale koncertowe i opery Jak na przykład KinaW przypadku plenerowych imprez kulturalnych i sportowych (maksymalnie 250 widzów ze stałymi miejscami), w godz Baseny zewnętrzne (Po wcześniejszym umówieniu), w zewnętrznych strefach leczniczych łaźni termalnych, w strefie bezkontaktowej sport Sporty kontaktowe w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu Maksymalnie 25 osób w Siłownie (Po wcześniejszym umówieniu) oraz podczas wycieczek krajoznawczych, miejskich i zagranicznych.

Pojęcie higieny jest warunkiem koniecznym we wszystkich obszarach. Aby relaksacja trwała długo, wartość zapadalności musi również pozostać stabilna poniżej 50. W tę niedzielę Instytut Roberta Kocha (RKI) zgłosił częstość występowania w mieście wynoszącą 30,7. Jeśli wskaźnik infekcji utrzymuje się na stałym poziomie poniżej 35 przez pięć kolejnych dni, to w Monachium czwarty dzień z rzędu można spotkać więcej ludzi. Wtedy dopuszcza się do trzech rodzin w tym samym czasie, ale maksymalnie dziesięć osób. Obecnie w Monachium dozwolone są spotkania dwóch rodzin składających się z maksymalnie pięciu osób.

READ  Korona w SH: wskaźnik zachorowalności przez siedem dni spada do 61,5 | NDR.de - Aktualności - Szlezwik-Holsztyn