Connect with us

entertainment

„Maj, czwarty” – „Gwiezdne wojny”: urządzenia z mieczami świetlnymi i roboty są badane pod kątem rzeczywistości

Published

on

Zaktualizowano 4 maja 2021 r. O godz. 10:48.

  • Miecz świetlny, roboty i hologramy: wszechświat Gwiezdnych Wojen zachwyca fanów nie tylko olśniewającymi kształtami, ale także innowacyjną technologią od 1977 roku.
  • Nie wszystko można w dużej mierze przypisać królestwu fikcji – niektóre pomysły już dawno stały się rzeczywistością.
  • W przypadku Gwiezdnych wojen 2021 sprawdź, co jest możliwe – a co prawdopodobnie pozostanie utopią.

Więcej skórek z Gwiezdnych Wojen znajdziesz tutaj

44 lata temuGwiezdne WojnyW amerykańskich kinach Od tego czasu wszechświat cieszy się niesłabnącą popularnością we wszystkich swoich filmach, serialach i gadżetach.

Dzień Gwiezdnych Wojen obchodzony jest corocznie 4 maja – w wyniku podobieństwa akustycznego między angielską datą „Czwartego maja” a słynnym pozdrowieniem „Mam nadzieję, że masz przy sobie siłę”) – gdy fani świętują sagę i ostatni, ale nie a przynajmniej są sobą.

Saga o gwiazdach zawdzięcza swój wielki urok olśniewającym postaciom i heroicznym historiom, ale nie tylko fajnym gadżetom i pomysłom. Ale która z tych rzeczy jest rzeczywiście możliwa do wykonania, a nawet stanowi część naszej rzeczywistości – a co na zawsze pozostaje utopią? Czas sprawdzić fizykę.

Znak Gwiezdnych Wojen: Czy miecz świetlny naprawdę działa?

Młody Luke Skywalker – główny bohater oryginalnego filmu – odkrywa taką broń w domu Mistrza Jedi Obi-Wana Kenobiego. Kenobi wyjaśnia: „To nie jest niezdarne i niedokładne jak broń palna. Zgrabna broń z bardziej cywilizowanych czasów”.

Ale czy miecz świetlny kiedykolwiek zadziała w prawdziwym życiu? Dla fizyka i znawcy Gwiezdnych Wojen, Sashy Vogel, tak naprawdę nie jest – z dwóch powodów: „Światło się gdzieś nie zatrzymuje”. Chodzi o pionowy kształt mieczy świetlnych w sadze science fiction. Drugi powód: „Światło nie dba o innych”. To znaczy: Ani opór, ani hałas pojawiający się podczas pojedynku z lekkim mieczem w filmie nie są obecnie możliwe w rzeczywistości.

READ  19 naprawdę potężnych nazw 🦸 ♀️

Jednym z rozwiązań jest miecz plazmowy. Vogel wyjaśnia, że ​​znakomici wynalazcy z Kanady już to wdrożyli. Elektrycznie naładowany gaz jest utrzymywany na miejscu za pomocą pól magnetycznych. Vogel: „To jest jak wysoko wycelowany miotacz ognia”.

Główna scena z „Gwiezdnych wojen”: hologram księżniczki Lei

W świecie „Gwiezdnych Wojen” służą do komunikacji. W przypadku księżniczki Leii Organy robot R2-D2 najpierw rejestruje wezwanie o pomoc do Obi-Wana Kenobiego, a następnie włącza go ponownie jako obraz 3D. „Dziś jest to stosunkowo łatwe” – mówi Vogel. Jako przykład podaje instalacje laserowe w technice eventowej.

Wynalazek Uniwersytetu Sussex w Brighton (Wielka Brytania) idzie o krok dalej. Technologia tworzy trójwymiarowe obrazy z dźwiękiem. Malutki koralik jest bardzo szybko przesuwany za pomocą ultradźwięków. Kolejna zaleta: na obraz 3D można wpłynąć, jeśli podejdziesz do niego ręką. Fizyk Vogel: „Nawet na małą skalę tworzymy obrazy 3D, których można dotknąć. W zasadzie możemy je wyłączyć”.

Czwarty maja – C-3PO i R2-D2: Kiedy nadejdą tętniące życiem roboty?

Najbardziej znani aktorzy sagi to C-3PO i R2-D2. Pełnią również rolę narratora opowieści i komentują to, co jest prezentowane poza akcją. Tradycja ze starożytnego greckiego dramatu, w którym chór grał tę rolę.

Firma niedaleko Bostonu specjalizuje się w dynamicznym ruchu robotów. Amerykańska firma kilka lat temu zrobiła furorę modelem poruszającym się jak pies. Ale trudniej jest stworzyć robota, który zachowuje się jak człowiek i potrafi się komunikować, mówi Vogel. Nawet ktoś, kto nadal wygląda jak osoba, nie jest już tak daleko.

Wygląda jak fabuła filmu science fiction, ale rewolucyjny pomysł na film stał się rzeczywistością i tak naprawdę tworzy historię filmu.

Podróże międzygwiezdne – widok Einsteina

Klasyk ze świata Gwiezdnych Wojen: Pilot i przemytnik Han Solo chwali się, że zarządzał tak zwanym Kessel Run w dwunastu ligach zamiast 18 astronautów. Ale to nie oznacza jednostki czasu, jest to miara odległości. Jeden parsek ma około 3,26 lat świetlnych, czyli 30,9 biliona kilometrów. Interpretacja: Han Solo jest „po prostu skracany” – wyjaśnia Vogel.

READ  Najlepszy złoczyńca Tarantino gra ostateczną legendę w Unusual Friend

Lecą kilka lat świetlnych w krótkim czasie, ale czy to w ogóle możliwe? Sascha Vogel odwołuje się do teorii względności Alberta Einsteina, która określa prędkość maksymalną: „Nie przyspiesza światła”.

Han Solo Blaster: mniejsza wersja będzie możliwa
Na zdjęciu Sasha Vogel, ekspert Gwiezdnych Wojen, fizyk i dyrektor zarządzający Birds of Science.

© Ekskluzywne / Sasha Vogel / Dr.

Znowu chodzi o Hana Solo, tym razem w równie słynnej scenie, kiedy wyciąga karabin spod stołu w barze w Moss Islee Space Port. Kieszonkowe działo laserowe – czy to możliwe? „W tej chwili nie taki mały” – odpowiada Vogel. W rzeczywistości można używać dużych pistoletów laserowych, ale wymagają one dużo miejsca. „Musi być bardzo duży, ponieważ potrzebuje dużo energii” – mówi fizyk, wskazując na przykład nowe technologie w marynarce wojennej Stanów Zjednoczonych. „To normalne, jak duży wskaźnik laserowy”.

Jednak ekspert nie uważa, że ​​małe działo jest całkowicie niemożliwe: „Nie jutro, nie dziesięć lat później. Z punktu widzenia fizyki w tej chwili nie ma nic przeciwko”.

Akcelerator antygrawitacyjny Luke’a Skywalkera: fizycznie niemożliwy

Luke Skywalker używa takiego pojazdu na pustynnej planecie Tatooine. Akcelerator, który unosi się w powietrzu, nie wydaje się przejmować grawitacją. Czy to działa? Nie można zastąpić grawitacji. Vogel: „Nie możesz tego zrobić na fizyce”. Prostą możliwością jest wyposażenie akceleratora w jednostki śmigłowe, takie jak drony.

Z drugiej strony sytuacja komplikuje się w przypadku tak zwanych nadprzewodników: materiały te, w tym wiele metali, muszą być chłodzone z dużą siłą w polu magnetycznym. Wynik: utrata oporu elektrycznego i unoszenie się. Pytanie z kierowcą ekspresowym będzie polegało na tym, czy ktoś będzie siedział w takim zamarzniętym aucie. (Mark Fleischmann / dpa / d)
Saga Gwiezdnych Wojen to jedna z najbardziej udanych serii filmowych wszechczasów – prawdopodobnie najbardziej lojalna, ale także najważniejsza baza fanów. 4 maja każdego roku fani świętują uniwersum Gwiezdnych Wojen – a zwłaszcza siebie.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

entertainment

Warty obejrzenia film o boksie Harrym Hafcie w obozie koncentracyjnym

Published

on

Projekt produkcyjny „Survivor”, prawa autorskie © 2022 LEONINE DISTRIBUTION GMBH

czas czytania: 4 Minuty

Ten film powinien wzbudzić wiele uwagi: Survivor opowiada niesamowitą, ale prawdziwą historię Harry’ego Hafta, polskiego Żyda, który trafia do obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau i przetrwa tylko mecze bokserskie.

film „niedobitekOpowiada prawdziwą historię polskiego Żyda Harry’ego Hefta, który został deportowany do Auschwitz w wieku szesnastu lat. Strażnik z obozu koncentracyjnego wyszkolił go na boksera, aby mógł dla rozrywki pokazać walki pokazowe z innymi więźniami. sprawa życia i śmierci: Zastrzel przegranego natychmiast po walce.

Heft (świetnie grany przez amerykańskiego aktora Bena Fostera), mieszkający w Nowym Jorku po okrucieństwach Holokaustu, nie chce niczego więcej, jak tylko odnaleźć swoją ukochaną z dzieciństwa, Leah. Ostatnio widział ją jako młodą kobietę, kiedy aresztowali ją naziści. Czy ona też przeżyła Holokaust? W każdym razie w głębi duszy Harry czuje, że Leah wciąż żyje. Ale jak ma to znaleźć? Plan Harry’ego: stać się tak sławnym jako bokser, że Leah go zauważy, na przykład, gdy przeczytasz jego nazwisko w gazecie. Więc Harry musi znaleźć ważnego przeciwnika w boksie. Będzie legendarny włoski bokser Rocky Marciano. Harry wie też, że jest dla niego za duży – porażka jest prawie pewna, ale aby znaleźć Leah, jest gotowy do krwawego uderzenia. I tak film wplata się również w motyw klasycznego filmu sportowego, co sprawdza się bardzo dobrze. Nawet jeśli boks nie jest tutaj głównym tematem, oczywiście.

W poszukiwaniach Leah pomaga mu nieśmiała Miriam Wossonker z Biura Tropienia Ocalałych z Holokaustu (w przekonująco grana przez luksemburską aktorkę Vicky Krebs). Więcej niż tylko formalna znajomość ze względu na pracę, która rozwija się między Harrym i Mary. Czy to nowa miłość i wyjście z niespełnionej tęsknoty Harry’ego za Leah? Dziennikarz (Peter Sarsgaard) również pomaga bokserowi, chcąc opublikować jego historię życia. I tak Harry stopniowo zaczyna pokonywać wewnętrzną barierę i opowiadać o swojej mrocznej przeszłości – jako bokser w obozie koncentracyjnym.

READ  Darowizny z regionu: Thiersheimer pomaga ofiarom wojny - Fichtelgebirge

Walczyć ze swoją winą

Tym, co sprawia, że ​​Survivor jest tak cenny, jest przedstawienie cierpienia, które powstało wśród więźniów obozu koncentracyjnego, po części dlatego, że zostali zmuszeni do zabijania się nawzajem. Harry jest zmuszony pobić na śmierć innych kolegów z drużyny lub strzelić im w głowę jako przegrany. W kluczowej scenie Harry Haft wyjaśnia później swojej dziewczynie swoją codzienną walkę z podejmowaniem decyzji na podstawie incydentu w obozie koncentracyjnym: więzień zgubił kapelusz więźnia – niewątpliwy powód, dla którego został zastrzelony przez nazistów podczas rozmowy. Poszukał więc w baraku kapelusza innego więźnia. i przeżył. Ale osoba, która zabrała mu kapelusz, została zastrzelona. Harry pyta: „Czy źle było wziąć kapelusz? Tak żył. „Takie decyzje na temat życia i śmierci, czasami podejmowane przez ich przyjaciół, i które więźniowie obozów koncentracyjnych musieli podejmować w więzieniu, stanowią dodatkową udrękę codziennego życia w obozach.

Najlepsza obsada filmu to świetna zabawa, a w rolach drugoplanowych pojawiają się takie gwiazdy jak Peter Sarsgaard („The Magnificent Seven”, „Blue Jasmine”) czy Danny DeVito („LA Confidential”). Nagrodzony Oscarem film wyreżyserował Barry Levinson („Rain Man”). Jakby tego było mało, profesor muzyki filmowej Hans Zimmer można było zdobyć za ścieżkę dźwiękową.

Trzeba pilnie opowiedzieć historię Harry’ego Hefta, który dosłownie walczył o życie w obozie koncentracyjnym, próbując pogodzić się z powojenną winą, a także historię miłosną poza obozem zagłady na ekranie i ogłoszone szerszej publiczności. Można tylko życzyć filmowi „Ocalony”, który został pokazany 28 lipca, jak największej liczbie widzów.

Nawiasem mówiąc, film pyta także o walkę z Bogiem, jaką wielu Żydów miało po Auschwitz. Gdzie był Bóg, kiedy kilkugodzinna siostrzenica Harry’ego została brutalnie zamordowana przez nazistę? Po Holokauście były więzień Harry niechętnie wchodził do synagogi. W końcu pojawiają się oznaki cichego pojednania między Harrym a Bogiem. Ale przede wszystkim w końcu jest wyraźna wdzięczność za kraj, który przywitał Żydów i umożliwił im życie w pokoju w formie „Drugiego Hymnu Stanów Zjednoczonych Ameryki” uroczyście odśpiewanego „Niech Bóg błogosławi Ameryka.”

READ  Heidi Klum oferuje pikantne poświąteczne wizje: „Powrót do łóżka”

Continue Reading

entertainment

Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią

Published

on

Centrum Edukacji Dorosłych Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr jesienią. Zgodnie z zapowiedziami okręgu jest więcej programów szkoleniowych dotyczących zagadnień społecznych, kultury i sztuki oraz profilaktycznych kursów zdrowotnych. Oferty można znaleźć na stronie internetowej oraz w nowej rocznej broszurze programowej. W sobotę w ramach Dni Otwartych Ogrodów w Prieros Organic Garden odbędzie się inauguracyjna impreza. Wieczorem koncert odbędzie się z Robertem*A.

Hrabstwo Dhme Spreewald ogłosiło:

W samą porę na rozpoczęcie roku szkolnego Centrum Edukacji Dorosłych w Dahme-Spreewald rozpoczyna nowy semestr różnymi regularnymi kursami. Tym samym po raz kolejny mamy do odkrycia bardzo ciekawy dodatkowy program edukacyjny dla wszystkich mieszkańców regionu; Zarówno w nowo drukowanym programie rocznym, jak i na stronie VHS.

Na pewno będzie dla Ciebie odpowiednia dodatkowa oferta szkoleniowa. Przyjazny zespół VHS z przyjemnością pomoże Ci dokonać właściwego wyboru – czy to w kwestiach społecznych, czy w sektorze kultury i sztuki, oprócz popularnych kursów profilaktyki zdrowotnej i oczywiście również szkolenia zawodowego i wszystkiego, co związane z komputerami. Wystarczy skorzystać z usługi doradztwa telefonicznego pod numerem 03775 26-2500 lub osobiście odwiedzić placówki VHS. Dodatkowo w wielu lokalnych punktach sprzedaży w okolicy można również odebrać aktualną broszurę z programem rocznym.

Ceremonia otwarcia w przewiewnej zieleni

Proporcjonalnie do cudownej letniej pogody, w tym roku ceremonia otwarcia odbędzie się w orzeźwiającej zieleni. Prieros Organic Garden jest oferowany w ramach „Dni Otwartego Ogrodu”Swobodna atmosfera zaprasza na nieco ożywiony wieczór z muzyczną rozrywką.

piątek 19 sierpniaod 14.00,

Prieros Ekologiczny ogródHeidesee., Mühlendamm 14, 15754

Napoje/posiłki z grilla i kawa/ciasta są zapewnione.

Wstęp od 19:00 za 12,00 EUR.

Pod hasłem „Kultura spotyka się z naturą” Centrum Edukacji Dorosłych we współpracy z Kulturbund Dahme-Spreewald oferuje 19 sierpnia urozmaicony program rozrywkowy dla wszystkich zainteresowanych.

Rozpoczyna się wczesnym popołudniem o godzinie 14 otwartym warsztatem artysty Marco Finsky’ego. W ramach federalnego funduszu „Catch Up After Corona” chciałby przybliżyć dzieciom malarstwo akwarelowe w przyrodzie. Udział jest bezpłatny dla wszystkich dzieci i młodzieży.

READ  Lenny Klum: Za kulisami w Dolce & Gabbana poduszki poleciały

Podczas zwiedzania ogrodu ekologicznego z ekspertem Franzem Heitzendorferem późnym popołudniem od godziny 17:00, zainteresowani mogą zapoznać się szczegółowo z ogrodem ekologicznym, a także otrzymać wiele wskazówek i sugestii dotyczących ich naturalnego i zielonego raju. Wszędzie jest coś do odkrycia na wystawie i rozrywce w parku, a uczestnicy niemal mimochodem doświadczają części edukacji ekologicznej i sugestii dotyczących zrównoważonego ogrodnictwa.

„Bardzo się cieszę, że nasze Centrum Edukacji Dorosłych nadal koncentruje się na zrównoważonym rozwoju w edukacji ekologicznej i konsekwentnie oferuje szeroką gamę zaawansowanych kursów szkoleniowych”, mówi Susan Rykhoff, dyrektor ds. Edukacji w Dahme-Spreewald.

O godzinie 19:00 Zastępca Radcy Powiatowego Susan Rykhoff otworzyła salutem program muzyczny z grupą ROBERT* w Ogrodzie Letnim. Trzej muzycy z Saksonii grają razem w różnych formacjach od wielu lat. W ich repertuarze znajdują się dobrze znane w Ameryce Łacińskiej bolero i bosa, a także tańczące tango i milongi, które wykonywane są z wdziękiem, zabawą i przymrużeniem oka.

Oto mały wybór kursów edukacyjnych dla dorosłych:

sekcja społeczności:

Scena czytania „Mądrość i inteligencja” z akompaniamentem muzycznym, Zbiór bajek „Kalila i Dimna” będzie czytany w języku perskim i niemieckim, czwartek 29 września 2022 r. od 18:00 do 20:30, Wspólnota Hansa Islera Centrum, Königs-Fosterhausen, Eichenallee 12

Kurs szycia na skrzyżowaniu kultur „Sprechcafé” 15.09.2019 – 22.09.2022, czwartek 15:30-18:15, Koenigs-Fosterhausen, Isznali 12

Wydział Kultury:

Szycie na maszynie do szycia: Kurs podstawowy 18.08.2018 – 15.09.22, wt. 18:30 – 20:45, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Fotografia z pasją, 2 września 2022 – 20 stycznia 2023, pt 17:00-18:30, Budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sztuka: szkice, rysunki, lornetki, 07.09.22 – 25.01.23, poniedziałek 15:00 – 16:30, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Departament Zdrowia:

Hatha Yoga, 30 sierpnia 2022 – 24 stycznia 2023, wtorek 17:00-18:30, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

READ  Najlepszy złoczyńca Tarantino gra ostateczną legendę w Unusual Friend

Wprowadzenie do medytacji, 10.09.2022, sob. 10.00-13.00, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sekcja językowa:

Francuski dla lotu A1, 30 sierpnia 2022 – 24 stycznia 2023, wt 16:45 – 18:15, Oberstufenzentrum Königs Wusterhausen, Brückenstr. 40

Kurs Juniora „Polski A1.1, 7 września 2022 – 25 stycznia 2023, śro 17:00 – 18:30, Budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Sekcja digitalizacji:

Księgowość: Podstawowy kurs rachunkowości część 1, 05.09.2019 – 28.11.22, poniedziałek 17:30 do 20:45, budynek VHS, Königs Wusterhausen, Schulweg 1b

Wprowadzenie komputera do Windows/Internetu, czwartek 15.9.2009. – 01.12.22, 17:00 – 20:15, Oberstufenzentrum Lübben, Beethovenweg 15

Porady i rejestracja:

Telefon: 0337526-2500 | www.vhs-dahme-spreewald.de | Poczta: [email protected]

Dzisiaj na Łużycach – codzienny przegląd aktualności

Więcej informacji i Aktualności Z Łużyc i Południowej Brandenburgii region Dodatkowo filmy i treści z mediów społecznościowych można znaleźć w dziennym przeglądzie – >> Tutaj przegląd

czerwony. / informacje prasowe

Zdjęcie: LDS

Continue Reading

entertainment

„Baby and Tina: Po prostu Inni”: Dzieci biegnące z krzykiem przed przedstawieniem

Published

on

Chociaż „FSK 0”
Uderzenie meteoru, kosmici i śmierć Teddy’ego: Dzieciaki biegnące z krzykiem z nowego filmu „Dziecko i Tina”

Bebe (Catherina Herbberg, L) i Tina (Harriet Herbig-Maten) przyjmują tajemniczych gości. Zdjęcie

© Andreas Schletter / DCM / dpa

Baby i Tina znowu jeżdżą i czarownicą. W nowym filmie mają do czynienia z fajnym złoczyńcą Kurtem Cromerem i uroczym kosmitą. Jednak są krytyki.

W nowym filmie „Bibi i Tina” dwie kochające konie najlepsze przyjaciółki, niektóre z magicznymi mocami („Hex, hex!”), mają raczej zabawnego małego kosmitę, który na nich czeka. A to nie wszystko: czarny charakter w wykonaniu berlińskiego komika Kurta Krumera jest również częścią burzliwej i barwnej części „Bibi & Tina – Simply Different”. Jednak realizacja wszystkich tych pomysłów nie została dobrze przyjęta przez wszystkich widzów. Jak podała na swojej stronie internetowej RTL News, wiele dzieci opuściło kino z niepokojem i strachem

Początkowo „Bibi & Tina” została dobrze przyjęta przez wszystkich

Rzeczywiste przesłanie nowego filmu „Baby and Tina” — „Difference is so good” — odbiło się echem zarówno wśród rodziców, jak i dzieci, ale niektóre sceny w filmie brzmiały bardzo brutalnie, powiedzieli rodzice w wywiadzie dla kanału informacyjnego RTL. .

Na przykład film pokazuje mężczyznę ścinającego głowę misia mieczem. Dodatkowo pokazano niepokojące uderzenia meteorytów i zorganizowano dziwną wizytę, co było dobre dla niektórych młodych widzów, jak wyjaśnił jeden z widzów w wywiadzie dla RTL News, który był na pokazie filmu. Kilkoro dzieci, których wiek szacowano na około cztery lata, wyszło z kina z płaczem i żwawo chodziło z matkami.

Więc producenci przeliczyli się – a wersja filmu „FSK 0” została źle przypisana? FSK to skrót od „Dobrowolnej Samoregulacji Przemysłu Filmowego”. Oceniają grupę wiekową, dla której film jest odpowiedni. „Bibi & Tina” ma ocenę „0” – więc kaseta została wydana dla wszystkich grup wiekowych.

„Opowiedziane w sposób przyjazny dzieciom”

„Bibi i Tina – po prostu inaczej” to film przygodowy dla dzieci o mądrej młodej wiedźmie Bibi i jej najlepszej przyjaciółce Tinie. Nie tylko troje niezwykłych wakacyjnych gości wywołujących emocje w ujeżdżalniach, ale także deszcze meteorów i kręgi zbożowe utrzymujące młode bohaterki na palcach Historia, opowiedziana z żywym humorem i elementami fantastycznymi, zawsze opowiadana w sposób przyjazny dzieciom, w kolorowych obrazach i z bohaterami Kochani i silni, nadający się jako identyfikatory dla młodszych widzów” – cytuje rzecznik „Wyższego Państwowego Urzędu ds. Młodzieży FSK”.

Gwiazda Gwiezdnych Wojen, Adam Driver, zostaje centaurem w reklamie

W rzeczywistości, jeśli spojrzymy na to obiektywnie, nie można zidentyfikować ani nadmiernej przemocy, ani bardzo wysokiego ryzyka terroryzmu. „Wiele nierealistycznych przesady, slapstickowych momentów i muzycznych przerywników, a także nacisk na pozytywne wartości, takie jak przyjaźń i solidarność, przyczyniają się również do tego, że filmem mogą poradzić sobie bez żadnych niepełnosprawności dzieci w wieku przedszkolnym” – kontynuowała rzeczniczka. wywiad. Z wiadomościami RTL.

Zobaczymy, czy w najbliższych dniach pojawią się inne podobne reakcje na film, czy też będą zupełnie przeciwne oceny. W każdym razie film „Bibi i Tina – po prostu inny” jest obecnie wyświetlany w wielu kinach w całym kraju – i nadal jest wszędzie z oceną „FSK 0”.

Źródła: Aktualności RTLA FSKA Strona główna filmu „Dziecko i Tina”z DPA

ile

READ  Po pożarze w altanie: Oczyszczenie oskarżonego - Mannheim
Continue Reading

Trending