Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Timothée Chalamet w „Sexify”? To jest Jan Weetisca

Polski program „Sexify” jest dostępny w serwisie Netflix dopiero od kilku dni i szykuje się ogromny nowy hit. Jasne, łańcuchowy hottie Jan Weitzka nie jest tego całkowicie niewinny. Przypomina nam młodego aktora Timothy Chalamet.Jan Wieteska na Instagramie 2021


© Instagram / janwieteska
Jan Wieteska na Instagramie 2021

W „Sexify” Jan Wieteska podbija serca wszystkich widzów rolą „Adama”. Nowy udany serial na Netflix może być jego przełomem. Ponieważ do tej pory młody aktor nie był zbyt dobrze znany na arenie międzynarodowej. To może się wkrótce zmienić.

Jan Weitzka zagra „Adama” w „Sexify”

Polski serial „Sexify” jest dostępny w serwisie Netflix od końca kwietnia. Każdego dnia zamienia Jan Weitzkę w nową zakochaną nastolatkę. Przystojny chłopak ze swoimi wyraźnymi rysami twarzy i długimi włosami przypomina wielu amerykańską gwiazdę Timothy Chalamet (25).

W rzeczywistości istnieje między nimi pewne podobieństwo, również pod względem wzrostu. Więc pasuje do schematu zdobyczy wielu młodych telenoweli. Niewiele wiadomo o czarującym aktorze. Jednak daje nam wgląd w swoje życie na Instagramie.

Adam z „Sexify”: Jan Wieteska na Instagramie

Według jego biografii na Instagramie studiował talent w warszawskiej Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza lub tam nadal się uczy.

Wydaje się, że w 2019 roku Jan mieszkał w Berlinie od dłuższego czasu. Podzielił się wieloma wrażeniami ze stolicy na Instagramie. Wydaje się też zapalonym fotografem. Nie wiadomo, czy młoda gwiazda została zabrana. Chociaż pisze o jednym ze swoich uwodzicielskich ujęć, „Jak widzę moją dziewczynę”, prawdopodobnie chce po prostu podbić serca swoich fanów.

Według bazy filmowo-telewizyjnej „IMDb” Jan Wieteska pojawił się już w kilku polskich serialach. Jak podaje Filmweb, karierę rozpoczął od roli gościnnej w polskim serialu w serwisie Netflix w 2014 roku. Jego datę urodzenia również datuje się na 13 listopada 1999 roku.

Pod koniec roku „Variety” regularnie wybiera najbardziej obiecujące talenty aktorskie. Może Tim Witiska też tam będzie w tym roku. To umieściłoby go obok Timothy’ego Chalameta, który ma teraz umawiać się z kolejną pięknością po córce Johnny’ego Deppa.

READ  Legenda ESC, Johnny Logan, przyznaje Irlandii punkty