Connect with us

entertainment

MagentaTV TV Opcje: Rozrywka Polski – Mała cena za mały wybór kanałów

Published

on

MagentaTV TV Opcje: Rozrywka Polski – Mała cena za mały wybór kanałów
Magnetowid

Rozrywka Polski z MagentaTV jest szczególnie odpowiednia dla wszystkich Polaków za granicą, którzy chcą być na bieżąco z aktualnościami z Polski. Mamy dla Ciebie zalety i wady w skrócie.

Dzięki Entertain Polski MagentaTV oferuje tylko niewielką liczbę kanałów, ale obejmuje najważniejsze programy. (Źródło: Telekom; Uczelnia: Netzwelt)

Klienci MagentaTV mogą wybierać spośród różnych taryf, które oferują spersonalizowany program telewizyjny dostosowany do Twoich upodobań. Oznacza to, że możesz oglądać treści z różnych serwisów streamingowych, takich jak Netflix czy DAZN, jeśli dodasz je do istniejącej subskrypcji.

Dzięki Deutsche Telekom zyskujesz dodatkowy wybór kanałów obcojęzycznych w pakietach telewizyjnych, takich jak Po-Russki czy Entertain Türk. Oferta Entertain Polski jest szczególnie istotna dla Polaków za granicą. Pokażemy Ci dokładnie, co ma do zaoferowania opcja MagentaTV TV.

Pakiet Rozrywka Telewizji Polskiej: kanały

Pakiet Telewizji Polskiej obejmuje dwa kanały wyłącznie w języku polskim. Oprócz rozrywki otrzymasz także aktualne programy kulturalne i informacyjne. Oto wybór:

  • ITVN: Prywatna polska stacja radiowa, emitująca programy rozrywkowe w formie seriali, filmów i filmów dokumentalnych, a także ważne programy sportowe, takie jak mecze polskiej ligi piłki nożnej.
  • TVP Polonia: nadawca publiczny z Polski, pokazujący najważniejsze wiadomości z Polski, a także czasopisma i filmy o polskiej historii i kulturze

W odróżnieniu od innych obcojęzycznych pakietów telewizyjnych oferowanych przez MagentaTV, Entertain Polski posiada najmniejszą ofertę obejmującą jedynie dwa kanały. Do Państwa dyspozycji jest jedna prywatna stacja radiowa i jeden kanał publiczny, co jest szczególnie interesujące dla Polaków za granicą. Dzięki temu widzowie w Niemczech będą na bieżąco z bieżącymi wydarzeniami w Polsce lub będą mogli cieszyć się polskimi formatami.

Pakiet Rozrywki Telewizji Polskiej: cena miesięczna

Płacisz za pakiet Entertain Polski TV Miesięcznie 4,95 euro. W bezpośrednim porównaniu do innych opcji telewizji obcojęzycznej, cena mieści się w średnim przedziale. Abonament daje jednak dostęp tylko do dwóch kanałów, co w odróżnieniu od innych pakietów stanowi zdecydowanie najmniejszy wybór.

Jeśli na dłuższą metę ograniczona różnorodność kanałów już Ci nie odpowiada, przynajmniej nie musisz ustalać minimalnego okresu obowiązywania umowy. Pakiet Entertain Polski TV można anulować co miesiąc, podobnie jak inne opcje telewizyjne w MagentaTV.

Pakiet Entertain Polski TV to propozycja dla wszystkich klientów MagentaTV, którzy za niewielką cenę chcą poznać najświeższe informacje z Polski. Jeśli nie masz nic przeciwko dostępowi tylko do niewielkiej liczby kanałów, najważniejsze treści dotyczące kultury, historii i rozrywki nadal są nadawane w języku polskim.

  • ” rada: Najlepsi dostawcy VPN zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo i ochronę danych
  • » Zakup elektrowni Al-Shorfa: Porównanie najlepszych systemów energii słonecznej

Nie przegap niczego Świat sieciwiadomości

W każdy piątek: najbardziej przydatne i zabawne podsumowanie ze świata technologii!

READ  Love Storm: Czy Ariane i Robert naprawdę zostali porwani?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Polityczny, rytmiczny i emocjonalny na Dok.fest - Kultura i Rozrywka

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending