Connect with us

entertainment

Tatort z Hamburga: Co oznaczają te wszystkie cytaty? Cztery pytania dotyczące „władzy rodzinnej”

Published

on

Zaktualizowano 16 kwietnia 2021 r. O godz. 21:45

  • Family Power opowiada o rodzinie rosyjskiego pochodzenia, której patriarcha zajmuje się nielegalnym rosyjskim handlem bronią.
  • Koncentruje się na walce jego adoptowanej córki Marigi, która pomaga w śledztwie przeciwko rodzinie, ale nadal czuje się związana z rodzeństwem.
  • Cztery pytania o nowy stan zespołu „Taturt” w Hamburgu.

Więcej informacji na temat Crime Scene można znaleźć tutaj

Co oznaczają wszystkie cytaty?

Scenarzysta i reżyser Nikki Stein umieszcza wiele cytatów ze słynnych rosyjskich klasyków w ustach swoich bohaterów – z zamiarem nie pokazania rosyjskiej mafii jako łysych mięśni: „Wbrew tym stereotypom celowo podkreślaliśmy mentalność rodzinną” – wyjaśnia Stein w Den Press Informacje z NDR.

„Rosja to stara część europejskiego regionu kulturowego. I to czasami pozostaje w tyle. W zasadzie rodzina Czechowów jest całkowicie rozbita. Najechał na głowę swojego szwagra Victora Timofejo, który następnie popełnił samobójstwo. Następnie adoptował jego siostrzenica Mariga i bratanek Nikołaj, oboje kochają więcej niż córkę ”.

Kim są aktorzy?

Częścią tej magii „miejsca zbrodni” jest to, że aktorzy pochodzenia wschodnioeuropejskiego byli wykorzystywani do filmowania rosyjskiej rodziny Timofejewów. Reżyser Nikki Stein mówi: „W NDR była wielka chęć nie zawsze wybierania gwiazd, ale znajdowania nowych twarzy, takich jak Tatiana Niekrasow czy Jakob Gerszal, który jest bardzo popularny w Polsce”.

Gerszal, który dorastał w Hamburgu i Polsce, gra Nikołaja, który ginie w eksplozji. Nikołaj Sidorenko, który gra trzecie dziecko Timofego Andrei, urodził się w Moskwie i wychował dwujęzycznie w Chemnitz.

Jak czołowa aktorka Tatiana Niekrasow widzi swoją postać?

Tatyana Niekrasow pojawiła się już w kilku odcinkach „Taturta” i właśnie nakręciła odcinek „Killer In Me” z Nikki Stein dla zespołu Stuttgartu.

Według Stein, urodzona w Berlinie aktorka w 1983 roku, kiedy zagrała „małą rolę” w jego filmie „Tatort: ​​Dark Time” w Hamburgu w 2017 roku, odkryła: „Z biegiem lat jej role w moich filmach są takie jak” Die Auferstehung ”lub„ Beethoven ”„ Większy i większy ”, ekscytował się Stein. „Tym razem, kiedy pisałem, myślałem o niej jako o idealnym zdjęciu detektywa LKA Mariji, nie tylko dlatego, że Tatiana jest w połowie Rosjanką. Emanuje specjalną aurą i ma nutę uniwersalności”.

READ  ORF TV prezentuje nowy dokument telewizyjny „Saint Stephen and the Animals”

Niekrasow interpretuje powiedzenie o swojej bohaterce Marii, która mówi, że krew jest gęstsza od wody w następujący sposób: „Obie są niezbędne do życia. Woda kojarzy się ze zdrowiem, przejrzystością, krew to niesamowita rzecz i ból. Ona szuka lekarstwa , przeciwieństwo zepsucia i intrygi. Jednak po stracie brata przeżywa emocjonalny niepokój ”.

Na ile realistyczna jest operacja na dużą skalę na początku tego „miejsca zbrodni”?

W wywiadzie reżyser opowiedział o specjalnej misji policji federalnej, podczas której mógł przebywać w Hamburgu i w której wpadł na pomysł sprawy: „Byłem tam świadkiem wielkiej atak na niemiecko-rosyjskich przemytników z milionerami arabskimi i azjatyckimi zamierzającymi wyemigrować do Europy.

Małżeństwa zawsze odbywają się w niektórych gminach w Danii, gdzie można zawrzeć małżeństwo zaocznie i uzyskać unijną kartę pobytu. To był dynamicznie rozwijający się model biznesowy. Następnie w przekraczaniu granicy uczestniczyło kilka grup policji federalnej i kolegów z innych krajów europejskich.

Jeden z nich poleciał helikopterem do Westerland na Sylcie do głównego podejrzanego, a drugi zatrzymał w tym samym czasie wspólnika w biurze w Hamburgu, aby nie zniszczyć żadnych dowodów. Wymagało to dużo koordynacji. Uznałem to zobowiązanie za wzór do naśladowania ”.

„Miejsce zbrodni” z Udo Lindenbergiem? Wkrótce tam będzie! Właściwie istnieje opowieść o tym thrillerze kryminalnym. Został wyprodukowany przez Marię Furtwängler.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

Published

on

Film: Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

film

Bollywood w Polsce – Filmy mają przyciągać turystów

niedziela, 27 kwietnia 2014 | 17:13

Dzikie pościgi, eksplozje helikopterów w powietrzu, autobus przewracający się przez barierę mostu prowadzącego na Wisłę. Pomiędzy nimi znajduje się mieszanka języka angielskiego i polskiego, zdjęcia śledzące i narzędzie do wyszukiwania podpisów.

W Warszawie można poczuć dotyk Bollywoodu: indyjski producent i reżyser Sajid Nadiadwala kręci w stolicy Polski film akcji „Kick”. Na zdjęcia do Polski przyjechał gwiazdor kina akcji Salman Khan, „Stallone Bollywood”. Inni członkowie obsady to Randeep Hooda i Jacqueline Fernandez, była Miss Sri Lanki.

To nie pierwszy raz, kiedy indyjski przemysł filmowy szuka tematów w Polsce. Reżyserzy z Bollywood kręcili już kilka zdjęć w Krakowie na południu Polski, gdzie wkrótce ma się rozpocząć kolejna duża produkcja. Początkowo góry i doliny Tatr Wysokich musiały służyć jako miejsce ekranowego romansu, ponieważ sytuacja w zakresie bezpieczeństwa w Kaszmirze była zbyt niestabilna, aby można ją było sfilmować.

Od tego czasu reżyserzy coraz bardziej pokochali egzotykę średniowiecznego rynku, wąskie brukowane uliczki i renesansowe szczyty wspaniałych pałaców arystokratycznych. Jednak do filmu „Kick” potrzebna była nowoczesna sceneria miejska z wieżowcami i większym zgiełkiem niż senny Kraków. To była szansa dla Warszawy.

Bollywood nad Wisłą zachwyca nie tylko miłośników kina. Polska branża turystyczna zabiega o względy filmowców z subkontynentu indyjskiego, obstawiając, że indyjscy turyści wybiorą Polskę, gdy Warszawa lub Kraków „zwrócą się” na dużym ekranie i wzbudzą zainteresowanie widzów.

Pod hasłem „Przyjdź i znajdź swoją historię” menadżerka kampanii Emilia Kubik z polskiej organizacji turystycznej POT promuje Polskę jako miejsce kręcenia filmów dla indyjskiego przemysłu filmowego. Pokazuje krajobrazy i historyczne miasta, a także sugeruje potencjał oszczędności – na przykład koszty produkcji i hoteli w Warszawie są znacznie niższe niż ceny w Londynie czy Dublinie, które Nadiadwala również uważała za miejsca kręcenia filmów.

reklama

Aby ułatwić Polsce podejmowanie decyzji w przyszłości, POT i Komisja Filmu Polskiego stworzyły aplikację zawierającą informacje o potencjalnych lokalizacjach filmowych i kontaktach dla polskich partnerów do współpracy, która jest skierowana w szczególności do studiów filmowych i „skautów lokalizacji”.

Monica Kapil Mohta, ambasador Indii w Polsce, uważa, że ​​tradycja Polskiej Szkoły Filmowej w Łodzi, której absolwentami jest m.in. Roman Polański, jest nie mniej ważna we współpracy z indyjskim przemysłem filmowym. Dobrze wyszkolonych specjalistów nie brakuje. „Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości filmów produkowanych w Polsce” – podkreśla. Chwali także warszawiaków, którzy wielokrotnie muszą wybierać alternatywne trasy, gdy drogi lub mosty są zamknięte, aby obejrzeć sceny akcji: „Mimo wszystkich eksplozji wokół nich, są bardzo mili i przyjacielscy”.

Niektórzy nawet bardzo przyzwyczajają się do syren, migających świateł i głośnych huków. „Któregoś dnia widziałem trzy wozy strażackie pędzące ulicą Marszałkowską i już szukałem kamer i aktorów” – mówi szef POT Rafał Szmetky. „Ale nic nie zostało sfilmowane. W hotelu wybuchł pożar”.

READ  „Tajemnica Brokeback Mountain” – Film dnia, 7 listopada 2022
Continue Reading

entertainment

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa

Published

on

Goku i Klass pokazują antylopę przy wodopoju, doprowadzając fanów do szaleństwa
  1. tz
  2. telewizja

Naciska

Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy zaczyna się nowy program, oboje mogą nadawać, co chcą – i natychmiast zaczyna się chaos.

Monachium – Znani anarchistyczni aktorzy Joko Winterscheidt (45 l.) i Klaas Heufer-Umlauf (40 l.) po raz kolejny pokazali, że potrafią wywrócić telewizję do góry nogami, i to tym razem nawet dosłownie. Po zwycięstwie w „Joko & Klaas vs. ProSieben” byli w stanie kontrolować swój kanał przez pełne 24 godziny.

Goku i Klass przedstawiają: Antylopa odpoczywa

Joko i Klass pokazali już w przeszłości, że lubią wykorzystywać czas antenowy, który zdobyli w ProSieben, do bardzo różnych celów – czasem przydatnych, czasem mniej przydatnych. Niektóre z jej poprzednich artykułów poruszających ważne kwestie społeczne zostały nagrodzone. Jednak dzisiejsi widzowie mogą mieć mniejsze szanse na takie wyróżnienia.

Jak dotąd, jedną z najważniejszych atrakcji tego dnia było zdjęcie na żywo studni bez podpisu w Namibii. Można było zobaczyć wiele oryksów odpoczywających i bawiących się nad chłodną wodą. Nie do wiary – zamiast reportaży telewizyjnych i oper mydlanych pojawiły się obrazy niedzielnych krajobrazów. Niektórzy fani opisali ProSieben na Instagramie jako „zwalniający”.

Fani oszaleli: Goku i Klass świętowali w Internecie

Ale w ProSieben można było zobaczyć nie tylko dziką przyrodę: kilka odcinków „Don't Stop Laughing” i nostalgiczne perełki talk show zabrało widzów w podróż w przeszłość. Obydwaj prezenterzy telewizyjni porwali także telewizję śniadaniową siostrzanego kanału Sat.1.

Goku i Klass, antylopa
Goku i Klass kontrolowali ProSiebena przez 24 godziny. Gdy nowa stacja staje na czele, oboje mogą nadawać, co im się podoba – i natychmiast zaczyna się chaos. © Photo Alliance / Niemiecka Agencja Prasowa / ProSieben | Sina Goertz; Zrzut ekranu ProSiebena

Internet oszalał – w jak najbardziej pozytywnym tego słowa znaczeniu. Fani w mediach społecznościowych świętują niezwykły dzień Antelope Sunday. Pomiędzy tweetami typu „Czy antylopa przygotowała coś jeszcze lub chociaż ćwiczyła choreografię? „Trochę boję się iść do toalety, a potem coś przegapię”. do „Wyobrażam sobie, że od czasu do czasu pójdę do toalety, żeby odpocząć psychicznie!”, entuzjazm był ogromny. Klaas Heofer-Umlauf ostrzegła niedawno przed niskim budżetem jej 24-godzinnego programu. Wykorzystane źródła: Prosippin, X

READ  Czy spór małżeński został zakończony? Peter Klein składa pozew o rozwód z Iris
Continue Reading

entertainment

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien

Published

on

Zatańczmy: trudny czas Renaty Lucien
Continue Reading

Trending