Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Linda Zarvakis: Pracownik ujawnia przyczynę „tageshaw” – Aws

Klasa Tageshaw jest teraz zamknięta dla Lindy Zarvakis. Zdjęcie: dpa

Senderzoff: Dlatego Linda Zervakis powinna była opuścić „Tagesschau”

26 kwietnia Linda Zarvakis po raz ostatni gościła „Tageshaw” – jest rzecznikiem prasowym od 2013 roku. 45-latka pożegnała się z bukietem kwiatów i butelką ouzo, zanim stanęła przed nowym wyzwaniem: Jak ogłosił ProSieben w tym tygodniu, Zervakis dokonuje zmiany. Kanały i wkrótce będą gospodarzem cotygodniowego formatu na żywo z prostym tytułem z Matthiasem Opdenhövelem “Zervakis & Opdenhövel. Live.”

Chociaż pożegnanie było oficjalnie pacyfistyczne na scenie, najwyraźniej był problem za kulisamiJak terazobrazekZgodnie z tym, mówi się, że Zervakis jest sfrustrowany, ponieważ nie otrzymał odpowiedzi w ważnej sprawie.

Zervakis zaproponował nowy format

Na przełomie roku prezenterka rzekomo przedstawiła dyrektorowi NDR, Frankowi Beckmannowi, koncepcję własnego programu, która umocniłaby jej pozycję w telewizji – ale nie było żadnej reakcji na sugestię ze strony urzędników.

Zervakisa wkrótce będzie można zobaczyć w ProSieben obok Matthiasa Opdenhövela. Zdjęcie: dpa / MICHAEL DE BOER

Szczególnie gorzki: Beckmann po chwili zadzwonił do Zervakisa. Jednak nie chciał z nią rozmawiać o nowym programie, odnosząc się jedynie do przejęzyczenia w Tageschaw. W tym momencie najwyraźniej miała dość i sfrustrowana zdecydowała się wyrzucić ręcznik.

Wreszcie, ProSieben skorzystał z okazji i nabył usługi słynnego dostawcy, aby wnieść więcej różnorodności, ale także powagi do własnego programu. „Chcemy być odważni, aby zająć się dużymi problemami i sklasyfikować pozornie skomplikowane rzeczy” – powiedział tego dnia główny prezenter Rosman.

Zervakis natomiast mówi o przeprowadzce dondr.dePo prostu: „Dla mnie teraz jest czas, nawet po 19 latach w NDR, aby ponownie spróbować czegoś nowego, zanim się zestarzeję. „Przynajmniej do tej pory nie było mowy o kłótni z jej starym pracodawcą. „Nie ma pęknięć” – powiedziała krótko rzeczniczka NDR.

READ  Muzeum Rübezahl opuszcza Görlitz na wschodzie

W rzeczywistości Zervakis otrzymuje teraz program w prime time na ProSieben, który ma już jej imię w tytule iw którym odgrywa kluczową rolę – oświadczenia pracowników NDR wskazują, że było to jej życzenie od dłuższego czasu.

(Atmosfera)

Spór o godzinę policyjną – zapowiada Kubicki: „Gdybym był Lauterbach…”

Czy odnoszą korzyści lub są niepotrzebnie zamykani w domu? Ograniczenia wyjścia są jednym z najbardziej kontrowersyjnych środków, które Związek Partnerów Sojuszu i Partia Socjaldemokratyczna chcą włączyć do Ustawy o ochronie przed infekcjami.

We wtorek rano we wtorek w ZDF „Morgenmagazin” deputowani do Bundestagu Karl Lauterbach z Socjaldemokratów i Wolfgang Kubecki z Wolnej Partii Demokratycznej wymienili ciosy o odczuciach i bezsensowności ograniczeń wyjścia.

Lauterbach, zdrowy polityk i sam lekarz, cieszy się, że …

Link do artykułu