Connect with us

Tech

Kupowanie PS5: kiedy i gdzie masz największe szanse na zdobycie PlayStation 5?

Published

on

Sony wciąż brakuje. Wygląda na to, że Sony rozważa teraz drastyczne kroki, aby to zmienić.

© Raphael Henrique / Imago

PS5 jest trudny do zdobycia w Niemczech: gracze nie powinni jednak rezygnować ze swoich nadziei. Ponadto wkrótce może zostać ogłoszony nowy projekt.

Zaktualizowano od soboty 8 maja 2021 r. O 14:29: Oferty sprzedaży Playstation 5 były ograniczone w zeszłym tygodniu. GameStop był jedynym autoryzowanym sprzedawcą, który sprzedawał konsolę Sony – ale tylko w bardzo małym opakowaniu.

Gameswirtschaft zalegalizuje dużą falę koncertów PS5 w Niemczech od połowy maja. Jednak szanse na zakup konsoli faktycznie wzrosły od następnego poniedziałku (10 maja 2021 r.). Nie należy jednak zapominać, że w związku ze Świętem Wniebowstąpienia Pańskiego w czwartek (13 maja 2021 r.) Nie ma dnia sprzedaży.

Sony chce przyspieszyć produkcję: czy planowany jest nowy projekt PS5?

Aktualizacja z czwartku 6 maja 2021 r. Od godz. 16:00: Nawet miesiące po premierze nowego PS5 wielu graczy wciąż czeka na możliwość posiadania w końcu jednego z ich upragnionych urządzeń Playstation 5. Wydaje się, że producent Sony rozważa teraz drastyczne kroki w celu zwiększenia limitów.

Według CFO firmy Sony, Hiroki Totoki, jednym z powodów niskiego wolumenu produkcji jest niedobór półprzewodników – wynika z raportu T3 Technology Journal. Totoki mówi również o innych przyczynach, ale nie wspomniał o nich konkretnie. Aby mimo tych problemów móc produkować więcej PS5 w tym roku, Tokiti wspomina o dwóch możliwościach: skorzystaniu z drugiego dostawcy lub zmianie konstrukcji PS5.

PlayStation 5
twórca: Sony
Wydanie w Europie: 19.11.2020
Sprzedane jednostki: t 4,5 mln (stan na 31 grudnia 2020 r.)

Nowy projekt PS5: CFO Sony ogłasza

Na razie nie ma dodatkowych informacji o tym, jak dokładnie powinien wyglądać nowy projekt. Jednak magazyn T3 Tech przewidział, że ilość krzemu używanego w kontrolerze może zostać zmniejszona. Według T3 jest mało prawdopodobne, aby plany te szybko wpłynęły na dostępność PS5, biorąc pod uwagę, że są to tylko plany Sony, które nie zostały jeszcze wdrożone. Wciąż jest nadzieja dla graczy.

READ  Ziemia ma drugi księżyc - przynajmniej przez następne 300 lat

Gameswirtschaft.de spodziewa się, że „rakieta PS5” odpali i nowa fala sprzedaży Playstation – ale nie wcześniej niż 17 maja. Ale są już pierwsi pionierzy: na Gamestop niektórzy entuzjaści gier mieli już szczęście w środę. Gameswirtschaft.de jest pewien, że nawet w najbliższych dniach mniejsze opakowania mogą trafić do sprzedaży w innych sklepach bez ostrzeżenia.

Wideo: Sony używa „ekologicznego” opakowania dla Playstation 5

PlayStation 5: w końcu odnowione z „PS5 Rocket”?

Aktualizacja od śr. 5 maja 2021 r. Godz. 10:00: Chociaż można spodziewać się oddzielnej sprzedaży Playstation 5 w najlepszym przypadku w bieżącym tygodniu, wiele mediów donosi o długo oczekiwanej odnowie konsoli Sony w maju 2021 r. Według magazynu PC Gameswirtschaft.de „przygotowania” do późnego uruchomienia rakieta PS5 jest już w toku w najbliższych tygodniach kalendarzowych.

Eksperci od gier dają kolejną wskazówkę: fani konsol mogą zwiększyć swoje szanse na zakup PS5, tworząc konto klienta u preferowanych sprzedawców detalicznych. Ponieważ każdy ma już konto w poszczególnych sklepach internetowych, w których oprócz metody płatności przechowywane są adres dostawy i faktury, oszczędza to niepotrzebnych etapów pośrednich przy zakupie Playstation 5, które w najgorszym przypadku mogą doprowadzić do zakupu. Niedonoszony.

Kup PS5: Znawcy ujawniają możliwości doładowania

Zaktualizowano w poniedziałek, 3 maja 2021 r. O 16:54: Po tym, jak w kwietniu w Europie sprzedano tylko niewielkie ilości popularnej konsoli PS5, znawcy mają nadzieję, że wkrótce się to zmieni. „Perspektywy na maj są znacznie lepsze – co zostało nam potwierdzone przez kilka dużych firm wysyłkowych i sieci handlowych” – powiedział Gameswirtschaft.

Fani nowej Playstation 5 będą jednak musieli poczekać jeszcze kilka dni. Gameswirtschaft.de spodziewa się pierwszego pokazu 10 maja. Nowa fala sprzedaży PS5 jest już prawie pewna dla dwóch sprzedawców detalicznych: Euronics potwierdził Gameswirtschaft.de pod koniec kwietnia, że ​​nowa fala dostaw została natychmiast zaplanowana i będzie dostępna dla kolejnej fali sprzedaży. W maju Smythstoys ogłosił również w dniu na stronie sklepu PS5 jest informacja, że ​​konsola Sony ma być dostępna od połowy maja.

READ  Energia jądrowa na Księżycu: NASA wydaje rozkazy koncepcyjne

Trudno oszacować, ile konsol Playstation Sony faktycznie dostarczy do Niemiec w maju. Wtajemniczeni spodziewają się, że na początku mogą być zaopatrzeni drobni sprzedawcy. W związku z tym dealerzy tacy jak Alternate lub Otto mogą być pierwszymi, którzy zainicjują nowe promocje sprzedaży PS5, według PC Gameshardware. W ślad za tym mogą pójść duże sieci handlowe, takie jak MediaMarkt i Saturn.

Kupujesz akcesoria do Playstation 5: PS5 Wreszcie na horyzoncie? Kupcy dają nadzieję

Pierwszy raport w sobotę 1 maja 2021 r. O 16:27: Kassel – obecnie gracze na całym świecie muszą uzbroić się w cierpliwość: Playstation 5 jest nadal sprzedawany prawie wszędzie – w tym w Niemczech. Mini konsole PS5 tylko od czasu do czasu zapewniają odświeżenie popularnej konsoli Sony.

Teraz sprzedawca budzi nowe nadzieje wśród graczy: sklep elektroniczny Euronics planuje nową falę dostaw Playstation 5, według raportu Gameswirtschaft.de. Nowa fala sprzedaży prawdopodobnie rozpocznie się w maju. Firma ściśle współpracuje z producentem PlayStation, Sony.

Ogłoszenie kolejnego dystrybutora, który sprawia, że ​​fani Playstation 5 usiądą i zwrócą uwagę: Smythstoys ogłasza na stronie sklepu PS5, że konsola Sony ma być dostępna od połowy maja. Eksperci od gier Gameswirtschaft.de uważają, że może to oznaczać okres od 10 do 23 maja – czyli kalendarzowy tydzień 19 i 20.

PS5: Brakuje w Niemczech – konsola Sony gromadzi się w Turcji

Chociaż w Niemczech brakuje Playstation 5, konsole wydają się gromadzić w Turcji – w sklepie na lotnisku w Stambule, według Gamepro.de. Konsola do gier jest tam oferowana za 1099 euro. Chociaż kwota jest wysoka, jest to cena specjalna. Normalna cena to 1199 euro. Dla porównania: w Niemczech zalecana cena detaliczna to 499 euro.

Cena 1099 euro jest zawyżona w porównaniu – nawet jak na tureckie standardy. Konsola kosztuje zwykle 8299 TL. Odpowiada to 850 euro. Nawet dla miejscowych cena w sklepie na lotnisku jest o około 250 euro droższa, dlatego zestaw pudełkowy na PS5 prawdopodobnie pozostanie taki sam przez długi czas. (Jan Wendt, Helena Grace)

READ  Elden Ring spotyka Harry'ego Pottera: ten tryb to umożliwia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Tech

Przedsprzedaż Construction Simulatora — edycje, cena i zawartość bonusowa

Published

on

W każdym razie nowy symulator budowania ukaże się 20 września 2022 roku na PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One i PlayStation 4.

W niedalekiej przyszłości będziesz mógł ponownie pracować jako budowniczy miast, gdy będziesz nowy symulator budowy Wydaje się. Wydanie nowej części jest przeznaczone 20 września 2022 na mnie PC, Xbox Series X/S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4 Schemat.

w naszej okolicy Przewodnik Poniżej możesz przeczytać wszystko, o czym musisz wiedzieć Przed Sprzedaż Z symulator budowy potrzebuję wiedzieć. Pokażemy Ci inaczej edycje jak również Zawartość bonusowa.


Gdzie mogę zamówić Construction Simulator w przedsprzedaży?

Edycję Standardową Construction Simulatora otrzymujesz zarówno w wersji cyfrowej, jak i fizycznej. Cena wynosi 34,99 euro na PC, na konsolach do gier kosztuje 49,99 euro.

Zamów wersję standardową w przedsprzedaży

Zamów w przedsprzedaży edycję pierwszego dnia

Edycję pierwszego dnia symulatora budowy możesz zabezpieczyć wyłącznie na Amazon.de. Poza główną grą, zawiera Car & Bobblehead Pack (cyfrowy samochód sportowy + cyfrowa figurka Hape dla wybranych pojazdów), zestaw do personalizacji (dodatkowy kask, gogle i projekty ochronników słuchu) oraz Steelbook. Cena odpowiada standardowej edycji na konsole, a wersja na PC kosztuje 44,99 euro na Amazon.

  Zamów wersję rozszerzoną w przedsprzedaży

  Wreszcie, istnieje rozszerzona wersja, którą można pobrać tylko jako plik do pobrania. Podobnie jak w przypadku edycji Day One, obejmuje ona pakiet Car & Bobblehead oraz pakiet personalizacji. Cena wynosi 39,99 euro na PC i 54,99 euro na konsole.


  Czy istnieje uniwersytecka edycja Construction Simulatora?

  Kolekcjonerska wersja symulatora budowy nie została jeszcze ogłoszona. Jak dotąd znamy tylko edycję standardową, edycję pierwszego dnia i edycję rozszerzoną. Jeśli coś się zmieni, dowiesz się tutaj.


  Czy istnieje premia za zamówienie Construction Simulatora w przedsprzedaży?

  Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy nie ma dodatków do przedsprzedaży. Ale jeśli zamówisz wersję rozszerzoną w przedsprzedaży przed oficjalną premierą, możesz zaoszczędzić 10 procent wartości zakupu.


  Więcej aktualności o Construction Simulator:

READ  Wydana ulepszona wersja na PS5 i Xbox Series X | S; Aktualizacja dla „właścicieli 8. generacji”

Continue Reading

Tech

Jak banki mogą nadal kontrolować kwestię ESG

Published

on

Przez Christiana Kirchnera

Czy znowu było z zrównoważonym rozwojem? Najpierw ogólnobranżowy szum wokół wszystkich spraw związanych z ESG – a potem kwestia „greenwashingu” w DWS: temat dobrobytu rzadko okazuje się tematem ryzyka w tak krótkim czasie.

I teraz???

Jedno jest pewne: w przyszłości nie będzie to tak łatwe, jak niektóre banki, fintechy i firmy inwestycyjne osiągnęły pod względem ESG w ostatnich latach. Ponieważ 1.) administrator teraz przygląda się bliżej. Ponieważ 2.) Dzięki „klasyfikacji UE” wkrótce pojawi się pierwsza normalizacja regulacyjna w codziennym doradztwie. I nie zapominaj, ponieważ 3.) Zbliżająca się recesja może sprawić, że dostawcy i inwestorzy wkrótce nie będą pierwszymi, którzy zadają sobie pytanie, patrząc na Fundusz X lub Fundusz Y: Jak duże jest w rzeczywistości środowisko? Ale: czy nadal w ogóle działa?

Konkluzja: Sektor finansowy musi ponownie przemyśleć zrównoważony rozwój. Ale co to dokładnie oznacza? O tym pytaniu rozmawiamy w dzisiejszym „Podcaście dla partnerów” z Ralphem Hientzschem z Consileon*. oto jesteśmy:


* Należy do Consileona Do „Doskonałych Partnerów” Finanz-szene.de. Więcej o modelu partnerskim znajdź tutaj.

READ  Model Titan jest obecnie w dużej mierze niedostępny ›Głowica Macer
Continue Reading

Tech

MSI Crosshair 15 B12U – MSI Crosshair 15

Published

on

Nie da się ukryć, że nawet dzisiejsze laptopy do gier znajdują się w dość nietypowym miejscu. Zaprojektowane z myślą o przenośności, ale nadal świetne do grania, urządzenia te znajdują się na kursie kolizyjnym z grami opartymi na chmurze, które stają się obecnie coraz bardziej popularne. Ale to nie znaczy, że laptopy do gier są w jakikolwiek sposób złe. I odwrotnie, istnieje wiele systemów, które mogą służyć podwójnemu celowi pracy i zabawy, gdy jesteś z dala od komputera stacjonarnego lub konsoli do gier, a przyjrzenie się aktualnej ofercie MSI pozwoli ci tylko rzucić okiem na ogromny zasięg produktu Kategoria. W tym celu w ciągu ostatnich kilku tygodni testowałem jeden z laptopów do gier MSI, Crosshair 15 B12U, zaprojektowany i związany z Rainbow Six: Extraction. Na szczęście podobieństwa tkwią tylko w jego wyglądzie fizycznym.

Ponieważ ten laptop jest bardzo wydajny i ma wewnątrz sprzęt, aby móc uruchamiać najnowsze gry wideo przy wysokich ustawieniach graficznych, bez zmniejszania lub braku szybkości klatek i płynności. Testowany przeze mnie system zawierał procesor 12. generacji Intel i7-12700H kompatybilny z kartą Nvidia GeForce RTX 3070 i 32 GB pamięci RAM. Nie trzeba dodawać, że jest to dość kompetentny zestaw technologii pod maską, wystarczająco potężny, aby uruchomić Forza Horizon 5 na grafice Extreme i nadal utrzymywać 80 klatek na sekundę, lub tak, że możesz dostarczyć hordy chaotycznych błędów w A Plague Tale: patent z maksymalnych opcji graficznych bez zauważalnego spadku liczby klatek na sekundę. Och, to wszystko dzieje się podczas grania w dowolną grę i przy pełnym rozciągnięciu ekranu o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, który może osiągnąć nawet 165 Hz, jeśli przedkładasz wydajność nad jakość.

Ale chociaż Crosshair 15 odgrywa imponującą rolę, warto zauważyć, że wszystko to jest zasilane elektrycznie. I z różnych powodów. Oczywistą rzeczą jest to, że uruchamianie każdego komponentu w jego granicach całkowicie wyczerpuje baterię, co oznacza, że ​​nie będziesz miał dużo czasu na grę przed śmiercią. Ale jest to obecnie dość powszechny problem w laptopach do gier. Innym powodem, dla którego zawsze będziesz chciał ładować ten laptop, jest to, że gdy tego nie robisz, wydajność spada niewiarygodnie. Weźmy ponownie za przykłady Forza i A Plague Tale, dwie gry, które rzucają wyzwanie na swój własny sposób. Jeśli grasz bez dodatkowego zasilania, które pomaga Crosshair 15, obie gry staną się niewiarygodnie niestabilne i wolne, do tego stopnia, że ​​będzie to jak próba grania w zwolnionym tempie z powodu liczby klatek na sekundę, która spadła do nierozsądnie niskiej liczby . Chodzi o to, że nie oczekuj, że użyjesz Crosshair 15 w pełni w podróży, ponieważ po prostu nie wytrzyma.

READ  Face ID staje się identyfikatorem oka: Apple umożliwia odblokowanie iPhone'a za pomocą maski bez zegarka Apple Watch

Szczerze mówiąc, i tak nie polecałbym grać w podróży z tym laptopem, ponieważ po przekroczeniu granic możliwości wewnętrzni fani sprawiają, że wygląda to tak, jakby myśliwiec startował do bitwy. Jest bardzo głośny, co jest produktem ubocznym ciepła generowanego przez laptop i może rozpraszać, co jest rażącym problemem, zwłaszcza jeśli zamierzasz grać w gry z Crosshair 15, gdy leży on na kolanach. Nie mogę się powstrzymać, aby wyrazić współczucie tym, którzy spróbowali tego w szortach, ponieważ ja tam byłem i niestety tego doświadczyłem.

Reklama:

Celownik MSI 15

Nie ma wątpliwości, że celownik 15 B12U ma swoje demony, ponieważ są one bardzo wyraźnie obecne. Ale jeśli możesz to ominąć, a może po prostu chcesz, aby przenośny system działał i bawił się nim trochę lub dwa, nadal spełnia wiele właściwych zasad. Żywotność baterii jest wystarczająca i długa w przypadku korzystania z większości innych systemów. Ekran jest wysokiej jakości i zapewnia dobrą widoczność. A jeśli możesz ominąć neonowożółty schemat kolorów Rainbow Six: Odznaki ekstrakcji i wyglądu (może po prostu złapanie Essential Grid 15 jest właściwą drogą), ma bardzo subtelny design i korpus. To nie jest cienki ani lekki laptop, ale ze sprzętem, który go pakuje, nie spodziewałbyś się, że tak się stanie.

Biorąc pod uwagę, że Crosshair 15 B12U ma również prawie każdy port pod słońcem (różne USB-C, USB-As, HDMI, DC-In, gniazdo audio 3,5 mm i port Ethernet), w tym laptopie jest wiele uznania. Po prostu wiedz, w co się pakujesz, zwłaszcza gdy weźmiesz pod uwagę, że będziesz kaszleć około 1600 funtów, aby zdobyć jedną z nich.

Continue Reading

Trending