Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

Kupowanie PS5: kiedy i gdzie masz największe szanse na zdobycie PlayStation 5?

Sony wciąż brakuje. Wygląda na to, że Sony rozważa teraz drastyczne kroki, aby to zmienić.

© Raphael Henrique / Imago

PS5 jest trudny do zdobycia w Niemczech: gracze nie powinni jednak rezygnować ze swoich nadziei. Ponadto wkrótce może zostać ogłoszony nowy projekt.

Zaktualizowano od soboty 8 maja 2021 r. O 14:29: Oferty sprzedaży Playstation 5 były ograniczone w zeszłym tygodniu. GameStop był jedynym autoryzowanym sprzedawcą, który sprzedawał konsolę Sony – ale tylko w bardzo małym opakowaniu.

Gameswirtschaft zalegalizuje dużą falę koncertów PS5 w Niemczech od połowy maja. Jednak szanse na zakup konsoli faktycznie wzrosły od następnego poniedziałku (10 maja 2021 r.). Nie należy jednak zapominać, że w związku ze Świętem Wniebowstąpienia Pańskiego w czwartek (13 maja 2021 r.) Nie ma dnia sprzedaży.

Sony chce przyspieszyć produkcję: czy planowany jest nowy projekt PS5?

Aktualizacja z czwartku 6 maja 2021 r. Od godz. 16:00: Nawet miesiące po premierze nowego PS5 wielu graczy wciąż czeka na możliwość posiadania w końcu jednego z ich upragnionych urządzeń Playstation 5. Wydaje się, że producent Sony rozważa teraz drastyczne kroki w celu zwiększenia limitów.

Według CFO firmy Sony, Hiroki Totoki, jednym z powodów niskiego wolumenu produkcji jest niedobór półprzewodników – wynika z raportu T3 Technology Journal. Totoki mówi również o innych przyczynach, ale nie wspomniał o nich konkretnie. Aby mimo tych problemów móc produkować więcej PS5 w tym roku, Tokiti wspomina o dwóch możliwościach: skorzystaniu z drugiego dostawcy lub zmianie konstrukcji PS5.

PlayStation 5
twórca: Sony
Wydanie w Europie: 19.11.2020
Sprzedane jednostki: t 4,5 mln (stan na 31 grudnia 2020 r.)

Nowy projekt PS5: CFO Sony ogłasza

Na razie nie ma dodatkowych informacji o tym, jak dokładnie powinien wyglądać nowy projekt. Jednak magazyn T3 Tech przewidział, że ilość krzemu używanego w kontrolerze może zostać zmniejszona. Według T3 jest mało prawdopodobne, aby plany te szybko wpłynęły na dostępność PS5, biorąc pod uwagę, że są to tylko plany Sony, które nie zostały jeszcze wdrożone. Wciąż jest nadzieja dla graczy.

READ  Współpraca z Firewalk Studios - tytuł wieloosobowy AAA w fazie rozwoju

Gameswirtschaft.de spodziewa się, że „rakieta PS5” odpali i nowa fala sprzedaży Playstation – ale nie wcześniej niż 17 maja. Ale są już pierwsi pionierzy: na Gamestop niektórzy entuzjaści gier mieli już szczęście w środę. Gameswirtschaft.de jest pewien, że nawet w najbliższych dniach mniejsze opakowania mogą trafić do sprzedaży w innych sklepach bez ostrzeżenia.

Wideo: Sony używa „ekologicznego” opakowania dla Playstation 5

PlayStation 5: w końcu odnowione z „PS5 Rocket”?

Aktualizacja od śr. 5 maja 2021 r. Godz. 10:00: Chociaż można spodziewać się oddzielnej sprzedaży Playstation 5 w najlepszym przypadku w bieżącym tygodniu, wiele mediów donosi o długo oczekiwanej odnowie konsoli Sony w maju 2021 r. Według magazynu PC Gameswirtschaft.de „przygotowania” do późnego uruchomienia rakieta PS5 jest już w toku w najbliższych tygodniach kalendarzowych.

Eksperci od gier dają kolejną wskazówkę: fani konsol mogą zwiększyć swoje szanse na zakup PS5, tworząc konto klienta u preferowanych sprzedawców detalicznych. Ponieważ każdy ma już konto w poszczególnych sklepach internetowych, w których oprócz metody płatności przechowywane są adres dostawy i faktury, oszczędza to niepotrzebnych etapów pośrednich przy zakupie Playstation 5, które w najgorszym przypadku mogą doprowadzić do zakupu. Niedonoszony.

Kup PS5: Znawcy ujawniają możliwości doładowania

Zaktualizowano w poniedziałek, 3 maja 2021 r. O 16:54: Po tym, jak w kwietniu w Europie sprzedano tylko niewielkie ilości popularnej konsoli PS5, znawcy mają nadzieję, że wkrótce się to zmieni. „Perspektywy na maj są znacznie lepsze – co zostało nam potwierdzone przez kilka dużych firm wysyłkowych i sieci handlowych” – powiedział Gameswirtschaft.

Fani nowej Playstation 5 będą jednak musieli poczekać jeszcze kilka dni. Gameswirtschaft.de spodziewa się pierwszego pokazu 10 maja. Nowa fala sprzedaży PS5 jest już prawie pewna dla dwóch sprzedawców detalicznych: Euronics potwierdził Gameswirtschaft.de pod koniec kwietnia, że ​​nowa fala dostaw została natychmiast zaplanowana i będzie dostępna dla kolejnej fali sprzedaży. W maju Smythstoys ogłosił również w dniu na stronie sklepu PS5 jest informacja, że ​​konsola Sony ma być dostępna od połowy maja.

READ  The Division Heartland: Wyciekły pierwszy materiał z gry

Trudno oszacować, ile konsol Playstation Sony faktycznie dostarczy do Niemiec w maju. Wtajemniczeni spodziewają się, że na początku mogą być zaopatrzeni drobni sprzedawcy. W związku z tym dealerzy tacy jak Alternate lub Otto mogą być pierwszymi, którzy zainicjują nowe promocje sprzedaży PS5, według PC Gameshardware. W ślad za tym mogą pójść duże sieci handlowe, takie jak MediaMarkt i Saturn.

Kupujesz akcesoria do Playstation 5: PS5 Wreszcie na horyzoncie? Kupcy dają nadzieję

Pierwszy raport w sobotę 1 maja 2021 r. O 16:27: Kassel – obecnie gracze na całym świecie muszą uzbroić się w cierpliwość: Playstation 5 jest nadal sprzedawany prawie wszędzie – w tym w Niemczech. Mini konsole PS5 tylko od czasu do czasu zapewniają odświeżenie popularnej konsoli Sony.

Teraz sprzedawca budzi nowe nadzieje wśród graczy: sklep elektroniczny Euronics planuje nową falę dostaw Playstation 5, według raportu Gameswirtschaft.de. Nowa fala sprzedaży prawdopodobnie rozpocznie się w maju. Firma ściśle współpracuje z producentem PlayStation, Sony.

Ogłoszenie kolejnego dystrybutora, który sprawia, że ​​fani Playstation 5 usiądą i zwrócą uwagę: Smythstoys ogłasza na stronie sklepu PS5, że konsola Sony ma być dostępna od połowy maja. Eksperci od gier Gameswirtschaft.de uważają, że może to oznaczać okres od 10 do 23 maja – czyli kalendarzowy tydzień 19 i 20.

PS5: Brakuje w Niemczech – konsola Sony gromadzi się w Turcji

Chociaż w Niemczech brakuje Playstation 5, konsole wydają się gromadzić w Turcji – w sklepie na lotnisku w Stambule, według Gamepro.de. Konsola do gier jest tam oferowana za 1099 euro. Chociaż kwota jest wysoka, jest to cena specjalna. Normalna cena to 1199 euro. Dla porównania: w Niemczech zalecana cena detaliczna to 499 euro.

Cena 1099 euro jest zawyżona w porównaniu – nawet jak na tureckie standardy. Konsola kosztuje zwykle 8299 TL. Odpowiada to 850 euro. Nawet dla miejscowych cena w sklepie na lotnisku jest o około 250 euro droższa, dlatego zestaw pudełkowy na PS5 prawdopodobnie pozostanie taki sam przez długi czas. (Jan Wendt, Helena Grace)

READ  Aktualizacje Androida: Xiaomi wkrótce rozprowadzi nowe MIUI i Huawei HarmonyOS