Clippers PL

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej w Clippers PL

„Kotwica”: aktorka Sila Shaheen publikuje urocze rodzinne zdjęcie

oni są Shaheen (35) Po raz kolejny pokazuje, jaka jest szczęśliwa! Poprzednia GZSZ– Od 2016 zadowolony z – zadowolony z Profesjonalny kicker Samuel Radlinger (28) Żonaty. Narodziny jej dwóch uroczych synów, Eliasza i Noego, powinny uzupełnić rodzinę małej aktorki. Od tego czasu 35-latek chętnie dzieli się pomysłami na temat codziennego życia z łobuzami. Teraz Sela podzieliła się kolejnym uroczym rodzinnym zdjęciem z trzema mężami!

Shaheen-Radlingers był ostatnio fotografowany w Dubaju ze wspaniałym panoramicznym widokiem na morze. Na zdjęciu towary są teraz w eksploatacji! Instagram Opublikowana, ona, Samuel, Elijah i Noah stoją głęboko w wodzie i cieszą się wspólnym czasem. Słońce zachodzi w tle na wieczornej scenie w przepięknej pomarańczy. „Moja rodzina, mój spiker”Urodzona w Berlinie kobieta pisała między innymi o strzale i hashtag #alleswasichrauche.

W luźnej niebiesko-białej kurtce Cella nie tylko prezentuje modę na zdjęciu, ale także wywołuje spekulacje wśród jednego z jej fanów. „Czy Sella ma tam mały guzek?”Pyta bardzo ciekawie. Do tej pory matka dwójki dzieci jeszcze nie zajęła stanowiska, ale już w przeszłości dawała do zrozumienia, że ​​mogłaby sobie wyobrazić trzecie dziecko.

Sila Shaheen, aktorka z synem Elii
Sila Shaheen, była aktorka GZSZ

Instagram / samuelradlinger30

Sela Shaheen i Samuel Radlinger w lutym 2020 r.
READ  Gniew z powodu Białorusi: Unia Europejska doradza w sprawie sankcji za przekierowanie samolotów