Connect with us

entertainment

Koszt dostosowania usługi po przyjeździe do gościa wynosi 14 500 euro, a potem robi się naprawdę tandetnie!

Published

on

Luksusowy wazon mógł wywołać sensację w „Cash for Rares”, ale niestety sprzedawca popełnił błąd przy odbiorze, który miał katastrofalne skutki.

Kolonia – Byłoby to szlachetne dziedzictwo.”Gotówka na rarytasy„Mogłoby to wywołać duże zamieszanie, ale niestety sprzedawca miał w czasie podróży nieszczęśliwy wypadek z jego konsekwencjami, po czym stał się niegrzeczny w pokoju dealera.

Ralph Dadischik (45, z prawej) z Hilst chciałby dołączyć "Gotówka na rarytasy" Sprzedam szlachetny wazon z fabryki porcelany w Miśni.

Ralf Dadischik (45, z prawej) z Helst chce sprzedać piękny wazon z fabryki porcelany w Miśni w sklepie „Cash for Rares”. © Zrzut ekranu/ZDF/gotówka za rzadkie

Ralph Dadischik (45 l.) z Helst przyniósł na śmieciowy pokaz ZDF wazon, którego sam nigdy nie był w stanie postawić w domu. „Ze względu na moje dzieci ryzyko złamania było bardzo wysokie” – wyjaśnia sprzedawca Horstowi Lichterowi (62 lata).

„Świetnie się tu spisałeś” – mówi prezenter, gdy po raz pierwszy widzi dobry utwór. Więcej kwiatów nie jest możliwe. „Trudno przebić tę wspaniałość”. Jego ekspert Colmar Schulte-Goltz (50 l.) również jest entuzjastycznie nastawiony.

Jest to „nadstawka z fabryki porcelany w Miśni” i składa się z dwóch części: talerzowej podstawy, a nad nią samego wazonu, na podłodze znajduje się znak po mieczu wskazujący, że został wykonany około 1860 roku.

Gotówka na rarytasy: "Gotówka na rarytasy"- Transakcja upadła: sprzedawca ucieka ze studia ZDF z płaczem!
Gotówka na rarytasy
Transakcja „Cash for Rares” upadła: sprzedawca ze łzami w oczach ucieka ze studia ZDF!

Nie ma co do tego wątpliwości: bogato zdobiona misa i sceny namalowane w stylu francuskiego artysty rokokowego Antoine’a Watteau to prawdziwa rzadkość: „Taki wazon widziałem tylko raz na aukcji” – wyjaśnia ekspert.

Ale potem następuje ostry szok. Schulte-Goltz odkrył rozległe zniszczenia. Między innymi oderwały się dwa kwiaty, co zdaniem sprzedawcy miało miejsce na krótko przed ich przybyciem Kolonia Stało się. „Dramat” – mówi Lichter.

Gość w studiu chce za swoje dziedzictwo aż 20 000 euro.  Biorąc pod uwagę różnorodność szkód, ekspert uważa, że ​​maksymalna kwota 7 000 euro jest realistyczna.

Gość w studiu chce za swoje dziedzictwo aż 20 000 euro. Biorąc pod uwagę różnorodność szkód, ekspert uważa, że ​​maksymalna kwota 7 000 euro jest realistyczna. © Zrzut ekranu/ZDF/gotówka za rzadkie

Niezadowoleni sprzedawcy nie gromadzą punktów empatii w pokoju dealerskim

Susan Steiger (41, z lewej) otrzymała kontrakt za 5500 euro.  Waltera "dolina" Lennerz (57) i Wolfgang Baurich (51, z prawej) pozostają w tyle.

Susan Steiger (41, z lewej) otrzymała kontrakt za 5500 euro. Walter „Wade” Lennertz (57) i Wolfgang Baurich (51, z prawej) podążają za nimi. © Zrzut ekranu/ZDF/gotówka za rzadkie

62-latek ostrożnie dopytuje się o cenę, jaką oczekuje od niego kandydat. „20 tysięcy euro” – krzyczy w rogi Dadiszek, gdyż wazon był kiedyś ubezpieczony na 55 tysięcy marek niemieckich. Lichter jest zszokowany, ale co na to jego ekspert?

Biorąc pod uwagę zły stan, Schulte-Goltz szacuje wartość dziedzictwa na „tylko” pomiędzy 6000 a 7000 euro. „Prawdopodobnie będziesz musiał zainwestować tysiące w renowację” – powiedział. Sprzedawca niechętnie akceptuje kartę sprzedawcy.

Wolfgang Pauritsch (51 lat) zaczyna od oferty 500 euro. To zupełnie nie pasuje do Ralpha. „Nie mamy tutaj kwoty 600 euro” – powiedział bezczelnie, odnosząc się do polisy ubezpieczeniowej na kwotę 55 000 euro. To powoduje, że inwestorzy pozostają chłodni.

Gotówka za rarytasy: Sprzedawca jest gorzko rozczarowany "Gotówka na rarytasy"
Gotówka na rarytasy
Sprzedawca jest gorzko rozczarowany „gotówką za rzadkie przedmioty”

Kontynuujemy małymi krokami. „Większe kroki są lepsze i szybsze” – kontynuuje showrunner. To naprawdę nie czyni go sympatycznym. Nawet przy cenie 3000 euro macha nią ze zirytowaniem i wyjaśnia: „Po prostu brniemy”.

Ale nikt nie chce płacić więcej niż 5500 euro za wadliwy wazon. Z ciężkim sercem i wyraźnie niezadowolony Dadischeck w końcu się zgodził. Obiekt trafia do jubilerki Susan Steiger (41 l.).

„Cash for Rares” emitowany jest od poniedziałku do piątku od 15:05 w ZDF lub z wyprzedzeniem w ZDF. Biblioteka multimediów.

READ  To był on! Tożsamość „straszliwego ponurego żniwiarza” podczas koronacji króla Karola III. otwarty
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

entertainment

moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can

Published

on

moc?  Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
moc? Valentina Doronina rzuca poważne oskarżenia pod adresem X-Can
Continue Reading

entertainment

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem | NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Published

on

Festiwal Huraganów: spokojna impreza, która kończy się słońcem |  NDR.de – Aktualności – Dolna Saksonia

Stan na: 23 czerwca 2024 o 17:21

Muzyka, imprezy i żywiołowa atmosfera: dziesiątki tysięcy fanów świętuje na festiwalu Hurricane w Schessel koło Rothenburga – wreszcie nawet w słońcu. Policja też jest zadowolona.

Przy suchej i częściowo słonecznej pogodzie dziesiątki tysięcy fanów bawiło się ostatnim dniem Hurricane Festival. W piątek inaczej: czasami pojawiało się oficjalne ostrzeżenie o silnych burzach nad obszarem w regionie Rothenburg. Wieczorem na jednej ze scen nie dało się już grać z powodu ulewnego deszczu. W tegorocznym programie festiwalu wzięło udział ponad 80 zespołów i wokalistów. Należą do nich światowej sławy artyści, tacy jak brytyjski piosenkarz pop Ed Sheeran i kanadyjska piosenkarka rockowa Avril Lavigne.

Około 75 000 fanów muzyki w Chesil

Według naocznych świadków atmosfera festiwalu była radosna i pełna witalności. Organizator FKP Scorpio spodziewał się, że w weekend festiwal odwiedzi około 75 000 osób. Przed startem sprzedano około 70 000 biletów z 78 000 dostępnych.

Filmy

1 minuta

To już niemal tradycja: także w tym roku festiwal muzyczny w powiecie Rothenburg nie przetrwa deszczu. (22.06.2024) 1 minuta

Festiwal ma przeważnie spokojny charakter

Z punktu widzenia policji festiwal przebiegał w dużej mierze spokojnie. Dlatego liczba przestępstw była stosunkowo niska. Dyrektor operacyjny policji, Jörg Wiesmann, w podsumowaniu zacytował tytuł piosenki Eda Sheerana. Z punktu widzenia policji festiwal przebiegł niemal idealnie, powiedział Fisman. Kiedy przybyli na miejsce w ubiegły czwartek, początkowo zatrzymano 25 kierowców, ponieważ byli pod wpływem narkotyków. Jednak z punktu widzenia policji legalizacja marihuany na terenie festiwalu nie była zauważalna. Przy ponad 70 000 odwiedzających zgłoszono tylko trzy bójki i dwanaście raportów o kradzieżach. Rzecznik policji powiedział, że spadek liczby przestępstw pokazał, że festiwal przebiegał spokojnie. Przez trzy dni festiwalu służbę pełniło około 400 policjantów.

READ  Snowboarding Wisła na żywo w telewizji dzisiaj: transmisje na żywo, bezpłatna telewizja i harmonogram - Wszystkie informacje o Snowboarding Jumping Wisła World Cup 2021/22

Więcej informacji

Festiwal Futur 2 w Hamburg Park © NDR Info Zdjęcie: Astdi Kühn

Festiwal Futur 2 w Hamburgu pokazuje, jak w sposób zrównoważony zorganizować imprezę plenerową. Nadzieja: inni organizatorzy pójdą ich śladem. więcej

Dwie kobiety rozmawiają z kimś na podłodze.  © Zrzut ekranu

4 minuty

Alexandra Rothgeber i jej zespół interwencji kryzysowej na dwie zmiany mieszają się z festiwalową publicznością. (22.06.2024) 4 minuty

Wielu gości festiwalu przechodzi pod znakiem przy wejściu na Festiwal Hurricane "tornado" podczas.  © Alliance image / Niemiecka Agencja Prasowa |  Hauck-Christian Dietrich Zdjęcie: Hauck-Christian Dietrich

Cztery sceny, 82 zespoły, 78 000 gości: co roku festiwal przyciąga do Chesil wielu fanów rocka, punka, popu, hip-hopu i electro. więcej

Wrażenia z Festiwalu Huraganów 2022. © Benjamin Hülsenkremer/bigbasspic.de Zdjęcie: Benjamin Hülsenkremer

Wszystkie informacje na temat Hurricane Festival 2024 w Schessel w Dolnej Saksonii w skrócie. więcej

To słowo jest zapisane na bransoletce "Panama".  © Picture Alliance / R. Goldman Zdjęcie: Picture Alliance / R. Goldman

Taniec, przepychanie się, przepychanie – na festiwalu to zupełnie normalne. Ale czasami dotyk lub spojrzenie nie wydają się właściwe. Pomoc w tej kwestii można uzyskać na festiwalach takich jak Hurricane czy Deichbrand. (12 czerwca 2024)
więcej

Fani rozciągają się przed sceną "Szybszy etap" Wacken Outdoors 2023. © Picture Allianz / DPA Zdjęcie: Christian Charicius

Koszty organizatorów dramatycznie wzrosły z powodu inflacji, a rosnące ceny biletów nie są w stanie tego pokryć. (5 czerwca 2024) Więcej

Ten temat w programie:

NDR 1 Dolna Saksonia | Witam Dolną Saksonię | 22 czerwca 2024 | O 19:30

logo NDR
Continue Reading

entertainment

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Published

on

Royal Ascot bez księżnej Kate i króla Karola, ale z tymi dwiema kobietami

Royal Ascot – to stała data w kalendarzu Williama i Kate od wielu lat. W tym roku (18-22 czerwca 2024) książę musiał obejść się bez żony – szybko jednak znalazł efektowną zastępczynię w podwójnym opakowaniu.

Ulubieniec jej teściowej

Zamiast być z Kate, William drugiego dnia tradycyjnej imprezy przechadzał się po torze wyścigowym ze swoją macochą Camillą i teściową Carole Middleton. Obraz bogów lub lepiej: dla dziennikarzy. Bo Carol ledwo odchodziła od szwagra i od czasu do czasu dzielnie trzymała go za rękę.

Ale duet, w szczególności William i Camilla, przyciągnął uwagę i serca.

William i Camilla: Towarzystwo Przeznaczenia

Czy jazda bryczką jest przyjemna?

Tradycyjna procesja powozów na początku Royal Ascot jest uważana za akt kultu. W tym roku odbyła się druga tura, ale zabrakło głównego aktora. Bo tak naprawdę zaszczyt pierwszego powozu przypada zawsze parze królewskiej. To głupie, gdy brakuje głównego aktora.

Drugiego dnia William i Camilla byli zmuszeni pojawić się sami: zarówno Charles, jak i Kate byli nieobecni na wydarzeniu – ze względów zdrowotnych oraz ze względu na napięty harmonogram. Według brytyjskiej gazety Mirror, król zrobił sobie krótką przerwę w Royal Ascot ze względu na serię publicznych spotkań w pałacu Buckingham.

rozwiązanie? Potrzebny jest symbol zastępczy. Zatem William wkroczył – bez ostrzeżenia ze strony pałacu – w miejsce ojca i postawił go na boku Camilli. Zgodnie ze staroszkolną modą miał na sobie cylinder i uśmiechał się swoim najlepszym uśmiechem. Królowa, która miała na sobie królewski niebieski strój i pasującą biżuterię, najwyraźniej dobrze się bawiła z Williamem.

Królewski pokaz ekstrawagancji

Royal Ascot nie słynie z koni, ale ze słynnego ubioru. Slogan: Czapki na głowie, szykuj się, ruszaj! Im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej – a członkowie rodziny królewskiej również traktują to bardzo poważnie.

Niezależnie od tego, czy jest to Fergie z Eugenią i Beatrix, czy Edward z Sophie i Zarą Tindall: rodzina królewska i królewska Ascot – to połączenie stworzone w niebie.

Continue Reading

Trending